Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Akční
  • Animovaný

Recenze (2 059)

plakát

Objevování světa - Lofoty (2018) (TV film) 

při pohledu na hodnocení - Vy jste se asi zechcali či připosrali v covidem zavřeném biografu. Takovou čarokrásnou krajinu aby člověk pohledal. Většina záběrů spektakulární. Jeden z top cílů.

plakát

John Wick (2014) 

Honza Wikář dává kouř mava raša. Film který kdybych neviděl, nic se nestalo, ale neurážel mě. Zkrátka akční výplach mozku, jakých už jsem viděl nesčetněkrát.

plakát

Muž se zlatou zbraní (1974) 

Instantní bondovka. Ničím neexceluje, ani není vyloženě špatná. Rožér si alespoň užil pěknou dovolenou.

plakát

Mortal Kombat (2021) 

V mládí jsem nejvíc na kompjůteru hrával z mlátiček Body Blows a Street Fighter. V pozdější fázi jsem skončil na Mortal Kombat 4. Kupříkladu svět Tekkenu mě potkal velmi okrajově.  Možná právě svět Mortal Kombatu mě pro své bojovníky nejvíce učaroval. Proto jsem si řekl, že se podívám co nového může přinést restart filmové série. Dnes ve světě internetu není problém tedy sehnat 4káčkovou verzi ihned po premiéře na HBO MAX. Simon (rejža) a partička kolem něj se chtěli asi všem těm, co hráli nové herní díly, zavděčit co se týče krvelačnosti. Takže není nouze o praskající hlavy či končetiny. Jinak je děj ale tragédie a místo toho, že by se bojovalo v nějakých arénách, tak chtějí zkrátit děj a to co mohli záporaci vyřídit rovnou, tak řeší až když se dobráci sejdou. A to ještě většina dobráků přijdou za Kung Paem a ten řekne jak je našel :).. no prostě paskvil. Zdejší herci jsou ze sekce uknown artists a předvedli pouze počítačové divadýlko. Goro dostane trapnou nakládačku a jediný efektivní je snad jen souboj Sub Zera se Scorpionem. Občas pobaví nějaká scénka s Kanem. Vizuál je samozřejmě o dost lepší než dříve, ale kvůli tomu bych filmu nenadržoval. Jestli ve dvojce bude Johnny Cage hrát Nicolas Cage, tak třeba potom jednu další hvězdu v hodnocení přidám.

plakát

Laputa: Nebeský zámek (1986) 

Těšil jsem se na solidní paropank a místo toho jsem se po půlce začal nudit.

plakát

Spectre (2015) 

A to jsem si naivně myslil, že bondovky s Craigem bude reálnější a namísto toho nakonec sestřelií vodní pistolkou helikoptérru. Alespoň to není Sám Doma jako minule. Jinak úvod v Mechiku výtečné

plakát

Slunečná (2020) (TV seriál) odpad!

Neskutečný paskvil.

plakát

Králové videa (2020) 

Éra rychlodabingu, též monodabingu či jednohlasu mě zasáhla s příchodem VHS a prvních filmů jako malého kluka. Dodnes vzpomínám jak jsme si chodili některé filmy půjčovat do minipůjčovny u tetičky, která obsahovala i tyto skvosty. Dva tisíce filmů bych asi zrovna v rychlodabingu nepotřeboval, ale nechal bych si líbit mí v digitalní podobě nějaké skvosty.

plakát

Tenkrát na Západě (1968) 

Asi si já představuju, že nejlepší westernový film by měl být i nejzábavnější po dějové stránce. To ale není případ Tenkrát na Západě, který hlavními zbraněmi používá ikonickou hudbu, skvěle naaranžovanou scénu a sličnou Claudii Cardinale. Určitě dám šanci ještě dalším westernům, protože z trojce hodnocením nejlepších westernům mě zatím bavil o něco víc jen Hodný, zlý a ošklivý.

Reklama

Reklama