Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Dokumentární
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný

Recenze (2 092)

plakát

Vinař roku 2022 (2022) (pořad) 

Ue? Na víno už sa dělá pořád. Dokud to nebude pívo a nebude se dát ochutnat prostřednictvím televizního vysílání, tak se na to nemá cenu dívat.

plakát

Chyby (2021) 

Průša je úchyl tvrděj Tři Sestry, ale zde je vidět že má aj ciT. Zase jeden ze současných režiséru, který po Hřebejekovi a Svěrákovic vyčpělosti zraje. Snad tomu bude tak i nadále.

plakát

Štěstí (2005) 

Panel stóry jako vystřiženo ze života běžného českého občana... Sláma to prostě umí na jedničku. Žádné brutální nadsázky, ale pěkně syrově až pod kůži. To se mě páčí jářku...

plakát

Tornádo - rok poté (2022) (TV film) 

Z pohledu dokumentu tam snad bylo řečené co řečené být mělo. Člověk alespoň ví, že ty love co jsme poslali, snad k něčemu byli. Určitě jsem rád, že jsem se podíval i na jiné zákulisí této události. Byť samo tornádo bylo neobvykle silné. Možná jen ve stínu současné ukrajinsko-ruské války se zdá být toto malým problémem a tak něják se nemůžu odpoutat od toho, že se dějí nedaleko od nás ještě větší hrůzy.

plakát

Tony Hawk: Dokud kolečka neupadnou (2022) 

Nikdy jsem na skejtu nejezdil, neb jsem hoch z dědiny a tento městský kůl sport mě obešel jak párek kečup. Na kompjutrů a na Nokii N-Gage jsem kdysi krátce paříval Toníkovu gamesku, ale tím jsem svoje skejtové zapálení vyčerpal. I přesto mě tento dokument zaujal, skejtová kultura pouliční svobodné Ameriky mě byla sympatická. Byť nejsem ten kdo si za každým druhým rohem smotne a zfoukne brčko, posprejuje nově natřenou fasádu místní školy a v té euforii natočí nový selfíčkový tríčkový klip s hakem (hakysákem chcete-li). Přesto velmi dobrý dokument o sk8 cool tůře z produkce HàBéÓ

plakát

Král Richard: Zrození šampiónek (2021) 

Byl bych si býval byl vůbec nepomyslil, že Wilda Smisů je takový bouřlivák, že bezostyšně jebne jednoho zaušáka Skálovi na předání Vodafonů kvůli narážce na skinskou manželku a ještě za to nigga dostane cenu pro Ričrda. Herdek baba, ten svět je ale děsně zkaženej. Ve filmu byl dobrej a uvěřitelnej, na Vodafonech to ještě přiživil, že ho všechno kolem sere jako kdekoho po těch letech uplynulých. Hešteg STAP D RAK

plakát

Klenoty s vůní benzinu (2022) (seriál) 

Jízdu autem s dobrou hudbu považuji za osvobozující událost. V dnešním světě elektrických kur-vítek, kterých je na-yeah-báno ve voze více než by bylo třeba, jsou tyto vozy doslova zjevením. Jak funkčně, tak mechanicky. Byť sám vlastním dvojkovou oktávku a Suzuki Swišť. Dneska se každý ohlídne za pěkným veteránem více než za současnou masovou automobilovou produkcí. A já bych tuzex rád jednoho dne nějakého pěkného veterána vlastnil. Veteráni auta mě vždy zahřeji na srdci. Když je spatřím naživo či v televizoru zapředu blahem jako kocour. Tento dokument zobrazuje stručný a výstižný přehled českých automobilek a u žádného dílu jsem se nenudil. Pastva pro oči co našinci uměli zhotovit bez bázně a Zagorky.

plakát

Akční U.S.A. (1989) 

Béčko jak bys med. Jed. Normálním chlebem, normálním máslem si chleba namažu, ale TLAMA.... Agenti eFBíAj tak trochu tlamičky doplňují sličnou slečnu jenž se dostane do ouzkých. Děj pravoplànovaný a nikterak komplikovaný, akce přepálená - vše vybuchuje + k tomu nedokonalá full hd kopie s českým rychlodabingem, které se míchal z původním šlohnutá z ulož.to.

plakát

Most přes řeku Kwai (1957) 

Kdybych to byl býval věděl, že Most přes řeku Kwai začne být od půlky celkem předvídatelný a nudný, asi bych byl býval hrál na mobilním aparátu partičku šachu, protože bych se byl býval pak tak nenudil. Jenomže jsem to byl býval nevěděl a tak jsem viděl obskurní šanci, že se nudit nebudu. No tak mám za sebou toto dílko a mohu si říct, že jej mohu bez servítek smazat a ušetřit tak další místo na externím pevném disku pro nějaký lehce a rychle stažený film v rozlišení 3840 × 2160 pixelů. Udivuje mě, že by nakonec Japonec tak vyměknul, co by měl štvaní se čajopátkníkámi!

plakát

Herbář (2013) (pořad) odpad!

Táááák a dneska si uvaříme hustou polévku z rdesna hadího kořene a budeme ji podávat s čipsem z kokošky pastuší tobolky. To celé zalijeme azalkovou omáčkou. K pokrmu popíjíme ibiškový čaj a na závěr jako dezert zvolíme durman obecný. Komu by bylo málo může zkusit puding z lysohlávek či muchomůrek (co doma zrovna najdete).