Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Už si na Falešnou hru s králíkem Rogerem až tak moc nevzpomínám, chtělo by to osvěžit! Ale vím, že to bylo hodně dobrý a jako malej kluk jsem byl potěšen!

Space Jam (1996)

Space Jam stačí vidět jednou a když ho neuvidíte o nic nepříjdete. Postavičky z Looney Tunes a Micheal Jordan hrají basketballový zápas s potvoram z vesmíru o to, kdo je nejlepší v celým vesmíru. Samozřejmě vyhrajou. Film není úplně špatný, jen je opravdu vyloženě zbytečný. Dalo by se přijít na něco lepšího a ušlechtilejšího.

Shaolin fotbal (2001)

Do jisté míry snesitelné, avšak Shaolin Soccer má velice jednoduchý děj a spíš než, abych se bavil u filmu, jsem se kochal scénkami a přetáčel film právě na ně. Tudíž vypíchnout z tohoto snímku 15-20 minut by stačilo a zábava by byla o dost lepší a ten zbytek by mě tolik nenudil.

Coach Carter (2005)

Samuel L. Jackson v titulní roli basketbalového trenára all-star týmu? Nikoliv, spíše bandy vyvrhelů, teenagerů s žádnou budoucnosti, kteří ho ze začátku těžce posílají k ledu a pak se jejich vztahy lepší a lepší skrz to, že si získá autoritu. Kýčovité, viděl jsem něco podobného už v leckterém filmu. Krom toho není na co koukat v tom jejich týmu,"hvězda" z Let´s Dance a kupa černochů, dohromady nic extra nepředvádí.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Ovečka Shaun je neškodná, krátká a zábavná pohádka. Za poslední dobu asi ta nejlepší!

Ratatouille (2007)

Byl to hodně povedenej animák, ale asi bych se ho neodvážil zařadit do první dvoustovky nejlepších filmů. Myška, která vaří pro celou kuchyni - bylo to zábavné a s pěknou animací. Mezi animáky jeden z nejlepších.

Mrtvá hlídka (2002)

Muži v zákopech po bitvě obklopeni smrtí. Mrtvá hlídka měla slušnou atmosféru, dějově samozřejmě jednodušší, ale klidně bych se na film podíval znovu. Přišel mi zajímavý.

Hvězdná brána (1994)

Slušné sci-fi, které ovšem negraduje po celou dobu - zhruba tak do půlky. Pak už se nestává příliš zajímavým. Je to také předchůdce seriálu, který tedy mě osobně už vůbec nebavil. Zlatej střed dejme tomu, ale víc ani míň určitě ne!

Babe - galantní prasátko (1995)

Film jak prase! Ve skutečnosti pěkný příběh nepříliš hezkého zvířete. Těžko si přiznat, že film zasáhne oko diváka tak těžce, aby se rozplýval zrovna nad takovýmto filmem. Ale je spousta dobrých důkazů, že existují filmy nejenom o lidech a stojí za to vidět. Tenhle je jeden z nich.

Jako kočky a psi (2001)

Hořké zklamání, těšil jsem se, že to bude zábavné od začátku až do konce. Bohužel co tak dobře na začátku začalo hned i skončilo. A to si myslí, že se z tohoto nápadu dalo vytěžit rozhodně víc!