Likan7

Jan Haselbach

okres Mělník

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 3.11.2018  21:38
    Metallica: Nothing Else Matters (hudební videoklip) (1992)

Zaslouží si taková dokonalost takový klip?

• 1.11.2018  21:41

I po páté sérii si Hvězdná brána drží vysoký standart. Přesto je tu zhruba v polovině série několik zoufalých dílů, které nebaví příběhem ani humorem. Naštěstí se v posledních dílech seriál zase rozjede na plný obrátky a já se těším na šestku :-)

• 1.11.2018  21:39

Kdyby tam byl Harry, odpálil by to sám 3 sekundy před nulovou bariérou a ještě sbalil Carterovou :-)

• 1.11.2018  21:38

Vysvětlí mi někdo, proč jsme museli pár dílů zpět koukat na výcvik nových adeptů do programu SGC, když ten hlavní snad 2 díly na to dopadne takhle?

• 1.11.2018  21:38

Konečně zase stará dobrá Hvězdná brána.

• 1.11.2018  21:37

Budu se opakovat. Hvězdná brána by se měla co nejdříve vzpamatovat, poslední díly jsou tragédie.

• 1.11.2018  21:37

Takový malý speciál. Příběhově žádný posun, jen oslava stého dílu. Na oddech fajn, ale seriál by už zase měl pohnout dopředu, protože je to díl od dílu horší.

• 1.11.2018  11:31

Je velká škoda těch několika dílů, které prostě jen zaplácly mezeru mezi těmi stěžejními. Příběhově se jedná o zatím nejlepší sérii. Akční, epická (na televizní poměry samozřejmě) podívaná.

• 1.11.2018  11:27

Jeden z největších dosavadních failů seriálu.

• 1.11.2018  11:26

Jeden z nejlepších dílů celého seriálu. Parádní humor, vtip v každý scéně a perfektní Anderson a Judge!

• 1.11.2018  09:25

V rámci koncertu Linkin Park vše v pořádku. Po stránce režijní občas docela bída co se týká kamer, zaostření a prostřihu.

• 1.11.2018  09:24

Koncert nemá ani zdaleka takovou šťávu jako z Milton Keynes. Nebýt nadupaných koncertových pecek z prvních dvou a částečně i ze třetího alba, bylo by to o ničem.

• 1.11.2018  09:22
    The Last Sharknado: It's About Time (TV film) (2018)

Šílenost, ve které se "tvůrci" už totálně vykašlali na něco jako příběh a pouští nám ty nejšílenější scény, které nevymyslíte ani po noci strávené s koksem a trávou. Ziering jezdící po ocasu dinosaura, planeta plná robotických April, skákání v čase od pravěku po 20 000 let vzdálenou budoucnost. Totální šílenost, ve které ale chybí vtip. Pomrknutí Tori a Iana na Beverly Hills bylo fajn, ale to je celé. Budiž mi k dobru přisouzeno, že jsem poctivě dokázal shlédnout všech 6 dílů téhle fantasmagorie.

• 1.11.2018  09:22
    Slender Man (2018)

Samotná postava Slendermana se mi líbí. Je zajímavá, vytvořila se okolo ní dobrá legenda a všechny fotky a videa, které proudí internetem, jsou v něčem děsivé, atmosférické, přestože se jedná o výmysl, o kterém ví celý svět. Na film jsem se celkem tedy těšil, i když jsem nepochopil, proč vznikl až teď, minimálně 5 let po největší slávě, kteoru Slenderman měl. Hráli ho všichni, na Youtube je tisíce videí z her, jenže v roce 2018 přichází tenhle film tak trochu s křížkem po funuse. Jednoduše tahle legenda už nikoho nezajímá, jen pár skalních fandů. A bohužel nebude nikoho zajímat ani poté, co uvidí tuhle nebetyčnou kravinu. Právě díky tomu kultu, nespočet příběhů a virálních věcí bych byl přesvědčený, že film dokáže nějak zaujmout. Jenže tady to je od začátku všechno špatně. Atmosféra neexistuje, příběh je hrozný, logický díry jsou na každým kroku a záběry tak nějak po sobě nenavazují (holka je strachem bez sebe u sebe v pokojíčku, střih bum, běhá po lese a hledá Slendermana). Jeden příklad za všechny. Holka chce zachránit svý kámošky, takže jde do lesa a když najde Slendermana (nebo on jí), řekne mu "vem si mě". On vyroste (asi aby jí snědl), ona najednou začne řvát "néé" a utíkat o 106 pryč. WTF?! Ani ta samotná nadpřirozená postava nevzbuzuje strach nebo alespoň nervozitu. Divák se pak nemá absolutně ničeho bát, on jednoduše skoro nic nevidí. Tenhle film měl vzniknout před osmi lety s větším rozpočtem a schopnějším tvůrčím týmem. Možná by potom nebyl tak špatný jak tenhle omyl.

• 1.11.2018  09:21

Hodina a půl trvající reklama na Hyundai, Playboy, Onlineshop (2x). Hlavně u dodávky s nápisem "onlineshop" přes celý plátno je vidět, jak jsou Češi neschopní udělat reklamu trochu chytře. Tohle tak bije do očí, že si to budete pamatovat ještě den po návštěvy kina. Po čem muži touží je ale jinak v žánru českých komedií docela objev. Langmajer je tu sice bohužel jen na začátku a na konci, ale Anna Polívková, i když jí nemusím, utáhne celý film v přehledem. Všechny její trampoty jsou sice jedno obrovský klišé, ale na diváka (a skoro natřískaný kino v Letňanech) fungují skvěle, alespoň co se smíchu týče. Je to sice klasika, kterou jsme viděli už 50x a nejspíš jí ještě několikrát uvidíme, na nedělní odreagování film ale funguje překvapivě dobře. A zase... Pokud přihlédnu, že se jedná o český film, tak skvěle. Do toho se tu často prochází neskutečně sexy Táňa Pauhofová, takže když Vás nebude zajímat film, můžete se dívat na ní.

• 1.11.2018  09:20
    Temné síly (2018)

Tady si fakt někdo dělá pr*el. Nevzpomínám si, že jsem viděl (a že jsem toho viděl hodně) film TAK špatný, který chtěl být TAK áčkový. Temné síly nemají jednoduše vůbec nic, čím by diváka mohli zaujmout. Mají naprosto dementní scénář, špatný herce, šílenou dramaturgii a smysl pro načasování a budování čehokoliv. Během několika minut jsme uvrženi do naprosto hloupýho a v reálu nikdy nefungujícího světa, kde nevím proč, se rozpadla ekonomika (nejsou děti, nejsou peníze, neptejte se) a všichni se chovají jako naprostý hlupáci. Pokud si zkratkovitý film představíte jako vlak, který se ve sprintu snažíte chytnout, tak Temné síly jsou jako když se postavíte na kolejiště a necháte se rozmašírovat japonským rychlovlakem. Všechno trvá o půl hodiny méně než by se hodilo. Být to seriál o 10 dílech, možná by to nějaké měřítka sneslo. Tady se na úrovni 100 minut všichni snaží stihnout všechno. Asi jakoby jste Harryho Pottera smrskli do jednoho filmu. Vyjde z toho naprosto nefunkční slátanina. Temné síly jsou přesně takový. Kasovní propadák naštěstí zapříčinil, že se pokračování (v současnosti má série 6 (!) dílů) nedočkáme. Díky bohu.

• 1.11.2018  06:31
    Chuckyho kult (2017)

Po konci filmu jsem si vzpomněl na, dnes už legendární, Batman a Robin. Tehdy to bylo tak špatný, až to bylo v mnoha ohledech vtipný. O to větší škoda, že Chuckyho derniéra (pevně doufám) je prostě neskutečně špatný, tupý a nezajímavý film bez špetky humoru. Nemůžu říct ani, že je nechutný, protože ani to není. Krve tu je sice dost, ale celý to je prostě divný. Má to strašně moc šílených wtf scén, který prostě nebudete chápat. Ahoj, já jsem Pepa..Ahoj, já Tereza..*střih* a už si to spolu rozdávají. A ve výsledku na to jen čumíte, protože tahle scéna je totálně mimo a nemá na film pražádný význam. A toho je ve filmu milion. Celá ta dějová linka s Andym, co se jede půl filmu pomstít, působí ve finále naprosto šíleně. A ono celý to finále, atmosféra léčebny o snad 4 pracovnících bez mozku, a fakt, že z Chuckyho je něco mezi Arnoldem s Komandu a Predátorem, je prostě HROZNÝ. Jestli někdy v minulosti měla panenka Chucky něco jako respekt, nějakého fanouška a několik ucházejících filmů, timhle se to celý odpravilo.

• 1.11.2018  06:30

Jestli Chuckyho sémě bylo velký špatný, tak beru svá slova zpět. Tohle je vyloženě šílený. Kvituju alespoň to, že se nejedná o remake, ale o (v rámci možností) regulérní pokračování. Celé to vystavění nějakého příběhu mi přišel naprosto mimo mísu. Skupina lidí ve velkým, starým, vrzajícím domě, kde svítí tak maximálně svíčky (ale je tam asi wifi, protože nám tu jede skoro sex po webkameře). 45 minut čekáme až se objeví Chucky, jenže před tím ten čas, kdy by se měla budovat atmosféra nebo alespoň napětí, naprosto nefunguje, takže bych se nedivil, kdyby to někdo po půl hodině vzdal a vypnul to. Já byl daleko. Sice se zde nešetří krví a občas se je nějaký záběr mlaskačka, ale tyhle věci nefungovaly už před 10 lety, natož teď. Nikdy jsem neměl Chuckyho za bůh ví jaký výtvor, s nadsázkou funguje nejlépe poslední nejvíc wtf komediální díl, ale tady právě ty komediální prvky nejsou vůbec, a filmu to neskutečně ubírá. Jsem opravdu zvědavý, co na to nejnovější (a snad poslední) díl série.

• 1.11.2018  06:30

Chuckyho sémě je určitě lépe snesitelné než ten šílený předešlý díl. Tady se už totálně kašle na cokoliv podobné hororu a jede se čistě komedie o úchylných panenkách. Tady jsou dokonce tři a řeší se ne sexuální orientace, ale rovnou jestli je dcera dcera nebo syn. Škoda, že vtipy vycházejí úplně do ztracena, humor dobrý není a i když Vás to neurazí, nebudete si to vůbec pamatovat. Plno kečupokrve, hloupý kamery a komediálních scén bez humoru a vtipu. Se starými horory mám očividně problém, ať už to je Chucky, Myers, Freddy nebo Jason, jsou to nudný série bez něčeho, co by mě zaujalo.

Chuckyho nevěsta (1998)

Tohle už ale nebetyčná kravina fakt je. Dvě panenky a jejich road trip, během kterého zabijí pár lidí aby na konci jedna podsekla druhou a zachránila příšerně trapný pár nějakých lidí, kteří se děsně milují. Je to křečovitý, nevtipný a totálně nechutný, ať už se bavím o příšerných tricích, "sexu" nebo posledním záběru.

• 1.11.2018  06:29

Shodnu se s většinou zdejších komentářů. Druhé pokračování Dětské hry je naprosto zbytečné, nic neříkající a ukrutně nudné. Předešlé dva díly měli alespoň něco do sebe, občas fungoval Chuckyho humor a jeho úchylky, jenže tady je to prostě zívačka. Nuda od začátku do konce. A to nemluvím o té šílené zápletce. Na vojenské škole je kluk (11? 12? let), najde tam panenku, ta na něj mluví a on jí bere jako nejlepšího kamaráda? Jsme snad v ústavu? Všichni jak po lobotomii.

• 1.11.2018  06:29

Dětská hra 2 je klasické hororové pokračování. Víc akce, víc brutality, víc krve, víc řevu, méně atmosféry. Nechci tím říct, že jednička byla v tomhle směru nějak geniální, ale minimálně ze začátku film nějakou atmosféru měl. Tady se od začátku jede ve vysokém tempu téměř bez zastávky. Není to žádné veledílo (dnes vraždící panenka nikoho nevystraší, i tak jsem ale zvědavý na ty nové díly), v rámci hororového žánru tehdejší doby to je snesitelné. A finále alá Terminátor potěší.

• 1.11.2018  06:28
    Dětská hra (1988)

Naprosto typická tehdejší atmosféra tomu dost pomohla. Jsem přesvědčený, že kdyby vznikl Chucky v dnešní době, neštěkl by po něm ani pes. Takhle se sice točí jeden remake za druhým, ale je to, dá se říct, zajetá série s legendárním nepřítelem. I když má ale film něco málo pod hoďku a půl, je v něm plno vaty. Prakticky se rozjede až těsně před koncem. První hodina je o matce, co se snaží dokázat, že její syn nezcvoknul a nevyhodil dospělou ženskou z okna.

• 1.11.2018  06:25
    Arachnofobie (1990)

Ta očividná nadsázka Arachnofobii celkem usnadnila práci. Jinak to je totiž hloupý nelogický film, který Vás nevyděsí ani kdyby čert na koze jezdil. Je sice trochu nepříjemné vidět hodně rychle běhající pavouky s úmyslem na Vás skočit z 10 metrů jen proto, ale to je tak vše. Jen škoda, že humor tu není skoro žádný. Chybí tu vtipná scéna, cokoliv zapamatovatelného. A finále je jedna velká noční můra, jenže bohužel ne ve smyslu hrůzy, ale filmového zážitku.

• 1.11.2018  06:25

Mám to obráceně. Místo toho, abych Karlíka srovnával s tímto originálem, srovnávám Pana Wonku s Karlíkem, kterého jsem viděl dřív. Na filmu mi vůbec nesedí ta nepohádkovost, která byla ve verzi od Burtona tak fantastická. Pohádkovost města mi tady chybí. Jako by čokoládovna do tohoto prostředí vůbec nepasovala. Tohle mě právě v Karlíkovi tak bavilo. Tady se prvních 40 minut neděje skoro nic. A není ani nic, co by diváka zaujalo. Do čokoládovny se dostaneme po 45 (!) minutách a při stopáži 100 (!!) minut jsem si připadal jak v rychlovlaku. Jednotlivé scény (řeka, husy, žvýkačka atd.) jsou tady pěkný, ale tak zkratkovité, že mi z toho bylo smutno. TOHLE mě právě baví na Burtonovi. On si dokázal s jednotlivými scénami a písněmi hrát tak, že je téměř přivedl k dokonalosti. Jasně, je rok 2018 a jsem zvyklý na úplně jiné způsoby, i tak jsem si ale od Pana Wonky a jeho čokoládovny sliboval o fous lepší zážitek. PS - Scéna z bublinkovou limonádou byla tak wtf, že se Timovi nedivím, že jí celou vypustil.

• 1.11.2018  06:24

Šíleně nechutná fekální komedie, která není vůbec vtipná.

• 1.11.2018  06:23

Němci fakt na přelomu tisíciletí točili jednu kravinu za druhou. O to víc nechápu ten úspěch, který se jak Kalhoty v pozoru, tak hlavně Holky to chtěj taky u nás dostalo. Holky jsou v Německu i pěkný (celkem objev), ale Tobias Schenke je naprostej nesympatickej nýmand, který se tváří jak největší úchyl ever. A tohle je pak hlavní herec? Kalhoty v pozoru je snesitelný film, v několika málo scénách občas i vtipný, fekální humor tu je naštěstí jen na konci a není to tak dlouhý, aby Vás to nějak utrápilo.

• 1.11.2018  06:23

Dvojka mi sedla o trochu víc. Není tak sprostá a trapná. O příběhu tu sice nemůžeme vůbec mluvit (celý film je o hledání bytu za málo peněz a občas se řeší i vztahy), ale holky jsou o 3 roky starší a rozhodně víc sexy. Na jedno dopoledne to. Němci mají takový lehce rozpoznatelný styl komedií, který je častokrát trapný až na půdu a jen občas se povede nějaká vtipná scéna (předstírání sexu kvůli sousedovi).

• 1.11.2018  06:23

Prcičky sice nebyl bůh ví jaký film, ale v porovnání s tímhle to je veledílo. Němci na přelomu tisíciletí točili jednu hloupou komedii za druhou a tohle je přesně ten příklad. Nesympatičtí herci, spoustu přisprostlých scének a chybějící humor. Jediný, o čem se dá mluvit jako o pěkný věci, jsou prsa Diany Amft, jinak je to trapný až na půdu.

• 1.11.2018  06:22
    Firma (1993)

Problém není vůbec s Cruisovi, ten je naopak jako naprosté právnické ambiciózní ucho věrohodný, problém mám spíše s režií a se stopáží. Pollack jednoduše nedosahuje kvalit svých kolegů a na prostoru 150 (!) minut se to projevuje o to víc. Zkrátit film o dobrou půl hodinu by snímku jen prospělo, dostal by větší spád a tempo. Neříkám přímo, že by "ta a ta" pasáž měla být vystřižena, ale prostě je tam spoustu věcí, které jsou zbytečné a ani k dokreslení příběhu nikterak nepomáhají. Příběhu naopak dělá medvědí službu hudba a svým piano šroubuje atmosféru často velmi vysoko. PS - Tobin "Jigsaw" Bell s dlouhými blonďatými vlasy je fakt vtipnej.

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59