Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krátkometrážní
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dokumentární

O mně

Vítejte na mém profilu. Moc si tu nepočtete, protože mi přijde prostě zbytečný si tu dělat něco většího, než je pouhý text. Přestože se mi tyhle "vymazlený" profily líbí a u ostatních si je občas s chutí prohlížím, sám to dělat nebudu z jednoho prostého důvodu. Nebaví mě tomu věnovat čas, a protože nejsem v takových úpravách tak zběhlý, tak by to znamenalo trochu víc času. To si raději pustím nějaký film.

A takovým oslím můstkem se dostávám k jádru pudla :-) Přestože mam profil na čsfd už dlouho, tak opravdu aktivní jsem až od podzimu 2015, kdy jsem se hecnul, že se začnu dívat zásadně na filmy, které jsem neviděl, a ne dokolečka jet pecky jako Na hraně zítřka, Bratrstvo neohrožených, Správci osudu, Matrix nebo Počátek. Od té doby se snažím dívat se na filmy, DOKOUKAT JE a hodnotit tady na čsfd v co největší míře a šířce. Seriály hodnotím zásadně až poté, co je vidím celý. Na seriály se snažím dívat až poté, co jsou ukončeny, ale někdy to je složitý,t ohle pravidlo poruším a pak nas*raně čekám na další sérii :-). Postupem času jsem k tomu přidal i občas videoklipy a krátkometrážní filmy (jak z youtube, tak z webu videacesky.cz, kde jsou s českými titulky).

Anglicky neumím, domluvím se tak maximálně na recepci v hotelu na dovolené. Na všechno složitější posílám přítelkyni / snad budoucí manželku.

Jinak jsem obyčenej :-) Mám rád svou práci, miluju fotbal, Manchester United, csfd, Martinu a film jako takový.

 

Za svým hodnocením si stojím, protože to je MOJE hodnocení. Budu se s Vámi do krve hádat o svý pravdě, protože mam JÁ pravdu a Vy tomu nerozumíte :-)

 

Honza

 

PS - Nehoním čísla. Cokoliv tu mám ohodnoceno, jsem viděl. Od začátku do konce. Ať už jde o videoklip, epizodu, film, nebo celý seriál. Nehodnotím po paměti typu: "tohle jsem kdysi viděl a líbilo se mi to." V takový moment si to prostě pustím znovu :-) Takhle jsem musel nakoukát například celý seriál Pomsta znovu.

Ovládací panel
6 bodů

Reklama

Reklama