W0lky

Samuel Lukáč

okres Prešov

<< předchozí 1 2 3
    • 14.7.2018  15:52

Baví ma tento seriál, ale toto bolo fakt slabé :/. Akokeby sa tvorcom nejak nechcelo.

• 3.7.2018  17:04

To vážne? Toto? Toto je 13. najlepší film, 3. najobľúbenejší film s 91%? Tarantina mám veľmi rád, ale tento "kult" som naozaj nerozdýchal. Príbeh ABSOLÚTNE neexistuje, celý film okrem poslednej scény je nudný, podarené dialógy nestačia. 2 a 1/2 hodinová nuda. Sorry. 1 pridaná * za záverečnú scénu.

• 25.6.2018  15:47
    Forrest Gump (1994)

"Pro hloupého je každý hloupý."

• 24.6.2018  22:39
    Interstellar (2014)

Wow. Neskutočný film. Úplný mind*uck. No a asi najúžasnejší soundtrack, aký som kedy počul. Hans Zimmer je génius.

• 24.6.2018  17:08

Padla slza. Na konci filmu. Hneď som si to nevypol, ešte som chcel porozmýšľať a popočúvať soundtrack pri titulkoch. Prekrásny film. O priateľstve, nádeji a trpezlivosti. Ľudskosť sama. Síce som si to pozrel až teraz, ale to je sakra jedno. To posolstvo tam stále zostáva také, aké bolo aj predtým. Nádhera. *MÔJ TOP FILM*

• 20.6.2018  16:28

Milujem tých dvoch. *MÔJ TOP FILM*

• 20.6.2018  16:26

Panebože ja som tak bavil. Brilantný film, milujem Tarantina, skúknem všetky jeho filmy. Jamie Foxx je výborný, neskutočne mu to sadlo. *MÔJ TOP FILM*

• 20.6.2018  16:20
    Kick-Ass (2010)

Za mňa najlepšia postava určite Hit-Girl. Tá je bombová.

• 20.6.2018  16:18

Milujem tie interakcie medzi postavami. Výborný animák.

• 20.6.2018  16:15
    Skyfall (2012)

Určite najlepší Bond. Neskutočné. *MÔJ TOP FILM*

• 19.6.2018  21:43
    Deadpool 2 (2018)

Ty vole tak toto bola jazda. Neskutočná 2ka dopadla ešte lepšie, než 1nička. 1nička je super, ale jednoducho na tú 2ku nemá, jak sa snaží, tak sa snaží. Deadpool samotný je geniálny, akčnosti sú super a s tým soundtrackom :O, no slintal som. Kábel bol ok, trocha viac priestoru a vysvetlenie o ňom by neuškodilo. Linka s Vanessou ma bavila, podľa mňa celkom v pohode nápad. Ale aj tak. Najlepšie tu boli hlášky. Ich bolo naozaj veľa a výborne som sa bavil. No a potitulková scéna nemohla byť lepšia, každopádne nie každý ju pochopí, čo je trošku škoda pre tých ľudí, ktorí sa v tomto až tak veľmi neorientujú. Nečakal som, že to bude lepšie ako 1nička, ktorá nastavila laďku veľmi vysoko. *MÔJ TOP FILM*

• 17.6.2018  15:52

Strašná nuda. Najhoršia a najnudnejšia marvelovka. Ani ten Hulk ma nebavil.

• 16.6.2018  16:40

No tak ale toto čo bolo? Čo to so mnou urobil Taika Waititi? Fakt neviem, každopádne ma to kráľovsky bavio. Hulk/Bruce Banner je výborný, hlavne scéna, kedy Hulk vystúpi z kúpeľa, no tak to som sa ja nasmial ;D. Thor bol tiež výborný, bavil ma neskutočne. Akčnosť nechýbala, ani nevyčnievala, ale ani nesklamala. Bola ok. Soundtrack výborne sadol, za to Marvelu naozaj palec hore. Hela určite neomrzela. Veľmi som si túto marvelovku užil, a nie, tie gagy, ktoré má tak rád Waititi ma neurazili ;). Za mňa určite jedna z najlepších marveloviek a určite najzábavnejšia marvelovka spolu s A: IW. Plnohodnotné 5*.

• 14.6.2018  18:06

+ Black Panther a jeho bojový stýl + hudba (v štýle bubnov, lahoda) + záporák || - nerozmanitosť hl. postavy - príbeh - troška nudný pocit z filmu || Hodnotenie: 3* ||

• 14.6.2018  18:02

Nový S-M je super, už sme ho videli v CA:CW. Ale film pre mňa veľmi nevyšiel. Nudný záporák :/. Neprišiel som tomu jednoducho na chuť. 3*.

• 14.6.2018  17:36

"Doctor Strange". Wow. Tak toto sa mi fakt páčilo. Podľa mňa výborný Benedict Cumberbatch, záporák mohol dostať viac priestoru (Mads Mikkelsen bol tiež super :O), každopádne bol ok. Príbeh jednoduchý, ale svieži, triky boli vymakané, ku koncu filmu to tam zaváhalo, inak v poriadku. Svieži film od Marvelu, určite podarený.

• 12.6.2018  17:20

"Captain America: Civil War". Tak na toto sústo od Marvelu som bol asi najviac zvedavý, vidieť, ako bojujú proti sebe naši známi ma fakt troška zarazovalo, hlavne súboj na konci IM vs. CA bol naozaj veľmi tvrdý súboj. Akcia výborná, v príbehu som sa trocha strácal. Neviem, ťažko sa mi vyjadruje k tomuto, každopádne sa mi to páčilo. Ant-Man bol super, kebyže dostane ešte takých 5 minút, bolo by lepšie. No a akčná scéna na letisku je proste len a len obrovský "nerdgazmus" ;).

• 10.6.2018  16:34
    X (2008)

Réžia: Josh Brolin? A toto zas čo je? xD

• 10.6.2018  15:04
    Ant-Man (2015)

'Ant-Man'. Mravček sa nám ukázal v plnej paráde a musím povedať, že ma to aj celkom bavilo. Síce slabé, na 4* to pre mňa nestačí, ale za to nesklamalo a nenudilo. Ale nič extra, čo je škoda. V lete k nám priletí aj Wasp, takže sa máme na čo tešiť.

• 9.6.2018  23:14

'The Hitman's Bodyguard'. Taká pohodka, síce príbeh dosť nič moc, za to výborná chémia medzi dvoma našimi hláškarmi, trocha prekvapila akcia, hudba super, slabšie 4*.

• 5.6.2018  17:49

Samozrejme, nie je to žiadna pecka, ale bavil som sa neskutočne :D. Taká pohodička, nič extra, ale pre mňa veľmi zábavné ;).

• 5.6.2018  17:14

"Avengers: Age of Ultron." Napriek pomerne negatívnym hodnoteniam sa mi to celkom páčilo. Ultron má fakt rešpekt, síce motivácia zničiť svet je asi najväčšie klišé, čo sme mohli dostať, ale tak čo očakávať od 2-metrového kusu vibránia ;). Začiatok - podarený, stred filmu - slabý, ale koniec je naozaj pre mňa super, neprišlo mi divné ani prehnané, že bojujú na lietajúcom meste ale tak aspoň je tam tá originalita :). Celkom spokojný, tie 4* trocha so zavretými očami -_- :).

• 3.6.2018  18:28

"Guardians of the Galaxy Vol. 2". Akoo, prvý diel bol lepší, ale aj tu je to v pohode. Ale. Slabý príbeh (mozog v planete atď. akože zaujímavé), akcie až veľa (?), čo mi prišlo trocha nasilu, ale ok. Mne sa zdalo, že to bolo aj dosť tlačené na city, ktoré áno, fungovali, ale bez nejakej väčšej pointy. Silné 3*, mohlo to dopadnúť lepšie.

• 2.6.2018  15:11

"Captain America: The Winter Soldier" je fakt pecka. Oproti 1ke je to fakt bomba, akčné scény ma veľmi milo prekvapili, na to, že sú veľmi rýchle, sú aj prehľadné, drsné a proste cool :). Chris Evans je veľmi charizmatický, táto postava mu sadla. Príbeh je svieži (je potreba skúknuť CA 1ku) a celkom zaujme. Winter Soldier je temný, silný, ale trocha viac slov by mu nezaškodilo ;). Humoru je tu naozajstné minimum (vlastne žiadny), ja si myslím, že je to len dobre, vážnosť tu vôbec nechýba. Pre mňa určite jedna z najlepších marveloviek.

• 1.6.2018  14:22

Pekná hudba, výborný Loki a jeho predstaviteľ, ale jednoducho to na tie 4* nestačí. Nesklamalo, ani neohúrilo. Záporák strašne slabý, príbeh celkom nudný :/. Slabé.

• 30.5.2018  16:59
    Iron Man 3 (2013)

Ďalšia marvelovka, ďalší Iron Man, ďalšie sklamanie. Tu už mi nevadí, že je málo akcie (ako v prvých dvoch dieloch), jej je tu dosť. Vadí mi záporák a tá blbá regeneračná schopnosť, to mi prišlo nejak prestrelené no a to, jak ten blbec vychrlil oheň? Panebože. IM ako postava je super, ale jednoducho filmy nie sú super. Škoda. Prvé 2/3 filmu je to proste nuda, koniec je cool ale to je všetko. Ďalšie IM sklamanie. (Aká škoda...)

• 28.5.2018  17:40
    Avengers (2012)

Prvá tímovka od Marvelu: "The Avengers". Je to super zábavný film, Loki je super záporák, naši superhrdinkovia sú super, hlavne Hulk ma prekvapil, ten bol až bolestivý :D. Jednoducho všetko klapalo (stred filmu trocha slabší, hlavne tie bitky medzi našimi, to som trošku nepochopil), ale pri tomto filme som si naozaj nepovedal: WOW. Nič také tu nebolo. Také WOW. Jednoducho vsetko sa tu nejak udialo a bolo to zábavné, ale to je všetko. Každopádne som spokojný.

• 27.5.2018  15:11
    Thor (2011)

Musím povedať, že napriek málo akčným scénam sa mi to páčilo oveľa viac, než IM a IM 2 dokopy. Celý film vôbec nenudí a hlavne... všetkému sa dá naozaj rozumieť. Chris Hemsworth je naozaj super, táto rola mu neskutočne sedí. Hudba tiež neomrzí, Asgard vyzerá nádherne, možno jediný mínus (ktorý až tak nevadí), je, už ako som spomenul, málo akčných scén. Ale oproti IM a IM 2 to nevadilo. Tak s týmto som naozaj spokojný.

• 24.5.2018  21:04
    Iron Man 2 (2010)

Slabé. Záporák MAXIMÁLNE nezaujímavý, nudný, možno až trápny, fakt obrovská bieda. Akcia zasa tiež bieda, síce o trocha viac, ako v jedničke, ale stále je to málo. Iron Man ako postava pre mňa nezaujímavá, neviem stále som tomu neprišiel na chuť.

• 9.5.2018  22:28
    Kmotr (1972)

Ok, dal som tomu šancu. Ale po dvoch hodinách pozerania ma to až takým spôsobom unudilo, že som to jednoducho prestal pozerať. Nuda. Príbeh vôbec nenadchol, veľmi, ale až veľmi pomalé tempo a jednoducho suché. Neviem, možno som čudný, ale toto mi NAOZAJ nesadlo. Jednine aspoň tá hudba bola troška pre mňa výrazná. Ale inak bieda. Budúcnosť ukáže, možno sa niekedy ešte premôžem a pozriem to celé.

<< předchozí 1 2 3