carly

Slovensko
Daydream Believer

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 28.4.2019  20:03

Cim viac o tom filme premyslam, tym viac som sklamana. Lebo niektore veci sa im fakt podarili. A ine pokaslali sposobom neuveritelnym. Rovnako ako druhy Avangers, je tento film ako cukrova vata. Krasne sa na to pozera, ale obsah takmer ziadny. Lebo vsetko sa hralo na formu. Aby to pekne vyzeralo. Aby vam to vyrazilo dych. Aby to bolo fakt velke prekvapenie. A zatial co v kine som z vacsej casti podlahla atmosfere, ked sa mi to rozlezalo v hlave, mala som uz iba bolesti brucha z prilis vela cukru. Niektore veci vydrzali aj prisnejsiu prehliadku - Thor na Asgarde, Scottov navrat, niektore sa dali zvladnut s prizmurenym okom - Thorova depresia, Hulk 2 in 1, Hawkeye, ine sa zlozili ako domcek z kariet pri najmensom vanku - time travel, Natashina smrt. No nic nebolo tak vyraznym zdvihnutym prostrednikom ako cela Stevova storyline. V priebehu jedneho filmu sa im podarilo znicit osem rokov vyvoja troch roznych postav a naplut do tvare ich fanusikom. Mozno som mala vysoke ocakavania. Ale tento film nie je ani v rovnakej galaxii ako moje ocakavania.

• 22.4.2019  17:42
    One Day at a Time (TV seriál) (2017)

Takto nejako vyzerá dokonalosť. Asi takto sa píšu príbehy, ktoré majú čo povedať a nie len útočiť na prvú signálnu. takto sa mieša komédia s drámou. Takto sa prezentuje ľudskosť. Zaslúži si ot oveľa viac než len tri séria. Ale som strašne vďačná aspoň za ne.

• 22.4.2019  17:38

Dosť dobre nechápem všetky tie negatívne hodnotenia. Lebo toto bol prekrásny príbeh po všetkých stránkach. Zaujímavé a prekrásne vystavané postavy. Prekrásny vizuál. Úžasní herci. Fakt neviem, na koho skôr spievať ódy. Aj keď favoritmi je jednoznačne ústredné detské trio. Cesta hlavnej hrdinky je niečo s čím sa dá tak jednoducho stotožniť. A celá message filmu, je niečo, čoho potrebujeme oveľa viac. Zaujímalo by ma, či sú niektorí nešpecifikovaní ľudia fakt neschopní oceniť veci, ktoré nie sú o nich a pre nich. Alebo sme fakt len rasisti.

• 22.4.2019  17:33

Konečne som sa k tomu filmu dostala a nesklamal ani v najmenšom. Vizuál aj audio úchvatné. Scenár presne v rytme. Ani jedno hluché miesto. Humor aj dojatie. No a tí herci. Constance je kráľovná, to som už vedela. Michelle Yeoh bola skvostná. Henryho by asi každá žena a aj veľa mužov chceli doma. A všetci ostatní boli on-point as well. Už sa celkom teším na druhý diel. Lebo toto bolo fakt vydarené. Lebo Harry.

• 17.3.2019  08:02
    Sex Education (TV seriál) (2019)

Rozkošne britské a predvídateľne neočakávané. Skvelí herci, krásny vizuál, úžasná hudba. Ale hlavne tie postavy. Predstavia vám ich ako klišé a potom ich pomaly, nenápadne a prekrásne vyfarbia do plnokrvných zaujímavých, nedokonalých bytostí.

• 17.3.2019  07:54

Dostali ma hneď na začiatku tým logom. A potom to už bolo len dobré. Páčilo sa mi, že sme odhaľovali Carolinu minulosť spolu s ňou. A aj plný rozsah svojich schopností. Akcia bola skvelá a bolo jej tak akurát, rovnako ako humoru. Ktorý bol miestami príjemne nečakaný. Viď Goose. A samozrejme dobové odkazy. Viď Blockbuster. Skvelé je aj obsadenie. Brie Larson je úžasná a bolo fajn vidieť zopár staro-nových tvárí. Aj ten kotrmelec, ktorý som tak trochu očakávala - aspoň z tej jednej polovice, sa im vydaril. Dalo to príbehu aj Carol ešte viac srdca. No a hudba, neviem, či im ju robili tí istí, čo pre Guardians, ale zaslúžili by si minimálne metál. A vďaka medzititulkovej scéne sa už fakt teším na Endgame.

• 23.12.2018  16:27

Vanessa skvelá, príbeh predvídateľný, ale neurazil. Je to presne to, čo to sľubuje. Nič viac a nič menej. A to sa cení. Na príjemné predvianočné popoludnie ako stvorené.

• 23.12.2018  16:19
    Aquaman (2018)

Veľmi som sa tešila a Aquaman nesklamal. WB by síce mohli trochu popracovať na CGI a nepchať j´ho tam, kam netreba, ale inak to bol dychberúci príbeh o hľadaní si iesta na svete, zaslepenosti, pomste, nádeji a o tom, ako si ľudstvo úspešne pod sebou podrezáva konár. Jason Mamoa je rana do čierneho v každom ohľade. Ešte aj ten žltozelený oblečok na ňom pôsobí majestátne. Super boli aj ďalšie postavy a herci. Zvlášť zaujímavý je Black Manta. A Amber bola super. Ja som na sequel pripravená.

• 23.12.2018  16:14

Silný film. skvelé herecké výkony. Hlavne John David a Adam . Čo na mňa zapôsobilo asi najviac - okrem scény, v ktorej Harry Belafonteho rozprávanie o lynčovaní je preložené scénami z iniciácie nových členov klanu, je fakt, že ak si odmyslíme telefóny a staré autá, ten film by sa mohol odohrávať aj dnes.

• 23.12.2018  16:05
    Bumblebee (2018)

Pre mňa najlepší film z Transformer série. Pocitovo na úrovni jedničky, ale ako film lepšie. Cítiť tam ženskú ruku. Ako prequel funguje maximálne. Bumblebee je rozkošný a jeho priateľstvo s Charlie chytí z srdce.

• 11.11.2018  18:35

WOW! To je všetko, iba WOW!

• 26.10.2018  14:12
    Vraždy ve Stratfordu (TV seriál) (2018)

Mrzi ma, ze vacsina odkazov na barda ide mimo mna. Ale inak si to uzivam. Sebastian jednoznacne najlepsi. Ale ustredne duo je tiez na jednotku.

• 26.10.2018  14:09
    Temný Wales (TV seriál) (2013)

Bolo to ine. Take sivohnede, pomale, liezlo to pod kozu. Pacilo sa mi, ze kruh sa na koniec uzavrel. Hlavny hrdina bol zaujimavy. A aj vedlajsie postavy. A vsetky herecke vykony. Nie vsetky diely mali rovnaku kvalitu, ale bol iba jeden, ktory ma vyslovene nudil. Inak som bola vzdy napata. Prekvapena. Smutna.

• 26.10.2018  14:02

Tento film bol v istych ohladoch strasidelnejsi, ako vsetky Paranormal Activities dokopy. Pacil sa mi vizual a aj herecke vykony. Hlavne mladsich akterov. Napriek tomu, ze Cameron bola hlavnou postavou, dozvedeli sme sa dost o vsetkych ucastnikoch tohto malo dobrovolneho zajazdu. A tiez je zaujimave - aj ked uplne pochopitelne, ze ustredne trio, ktore sa rozhodlo zobrat zivot do vlastnych ruk, vyrastalo v otvorenych spolocenstvach a s bigotnostou sa stretli az neskor.

• 7.9.2018  20:36

Nečakaný film. Bola to čistá konverzačka a bola neskutočná. Dialóg išiel ako odtrhnutý z reťazu a herci si to viditeľne užívali. Skvelá kamera a výber hudby z toho spravili nečakane príjemnú a zábavnú jednohubku.

• 2.9.2018  16:53

Mila a Kate sú neskutočná dvojka. To priateľstvo aj všetky tie crazy stunts im veríte. Ten film je zábava. A je zábavný. Za akčné scény by sa nemusel hanbiť ani Logan či Deadpool. Ale stále je v hrdinoch istá až naivná bezprostrednosť, ktorá chytí za srdce a robí z nich viac než len stereotyp. Bola som zvedavá na Sama a fakt mu to išlo, chlapcovi. Gillian bola príjemné prekvapenie a jej scény s Kate boli lahodné. No a Hasan, ach Hasan. Možno to bola jednohubka. ALe nenudila, potešila a mnohé iné podobné filmy by si z nej mohli brať príklad.

• 24.8.2018  10:49

Toto bolo take mile pohladenie po dusi. presne takto by mali vyzerat romanticke filmy. A YA filmy. Vztah hlavnych hrdinov bol krasny. Rodina Coveyovcoc ma chytila za srdce, rovnako ako aj Larine priatelstva. Kamera aj hudba boli uzasne a tie herecke vykony... Vsetci boli vybrani absolutne na jednicku. Ale Lana a Noah tomu celemu kralovali. Jednotlivo aj ako par. Ich chemia uveritelna a nenutena.

• 20.7.2018  21:07

Farebný veselý príbeh, ktorý chytí za srdce. Obsadenie sa im fakt podarilo a hudobné čísla boli veľkolepé. Film ušiel ani neviem ako a bola to zábava. A aj so preliala slzu či dve. Lily James bola skvostná no a Cher ... Prestrihy medzi dvoma časovými líniami boli plynulé a samotný príbeh pekne nadväzoval na prvý film a dával zmysel aj sám o sebe. Proste čistá radosť.

• 17.7.2018  21:04

Ja som si to strašne užila. Bola to tá správna zmes humoru, akcie, rodinnej drámy a romantiky. Všetci boli skvelí. Evangeline maximálne využila svoj zväčšený priestor, Hannah bola zaujímavá zmes bolesti a zero-fucks-given, Paul ako obvykle špičkový, Michelle krásne krásna, Randall a Bobby ma pohladili po duši. Ale najlepší bol zase Michael Peña. Ktorý si pre seba ukradol každú jednu scénu. A aj sa im to veľmi zaujímavo podarilo previazať s Infinity War.

• 18.6.2018  14:52

Nieco tomu filmu chybalo, ale neviem presne, co to bolo. Nebol nudny, ale bol zabudnutelny. Co je velmi smutne, lebo vsetky herecke vykony boli maximalne uzasne. Hlavne teda Helena sa v tom vyrochnila uplne luxusne. No a Anne, samozrejme. Za to je aj ta stvrta hviezdicka. Za to a za saty.

• 14.6.2018  23:16
    Timeless (TV seriál) (2016)

V niektorých momentoch to držia maximálne sympatické postavy a úžasné herecké výkony. Ale väčšinou je to zaujímavý pohľad na americkú históriu a trochu strašidelný pohľad na to, čo niektorí ľudia považujú za ideálny svet. Mimo toho, že na svetlo vyťahujú mnohé postavy, na ktoré by história radšej zabudla, to má aj pridaný bonus, keď vidíme postavy fangirl, keď stretnú svoje idoly.

• 14.6.2018  23:11
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Wow, ja k tomu fakt nemám moc viac, čo povedať, lebo ono je to celé, WOW.

• 14.6.2018  22:49
    Já, Simon (2018)

Poplakala som si. Keď to bolelo, aj keď to bolo krásne. A že to bolo krásne. Veľmi sa mi páčilo, že tie obavy a neistoty neboli zobrazené ako tragické, univerzálne. Lebo sú Aj keď niektoré prichádzajú s bonusovým balíčkom starostí. Tiež sa im pekne podarilo namiešať zmes dramatičnosti a komična, čo zvlášť u americký filmov nie je samozrejmosť. Všetky postavy boli tak krásne svojsky sympatické. A herci boli fakt úžasní. Mala som fakt že vysoké očakávania a ten film ich predčil. s ľahkosťou, vtipom, šarmom a láskou.

• 13.6.2018  21:18

Taký príjemný film. s absolútne famóznymi hereckými výkonmi. A utiekol ako voda. Páčilo sa mi, že bol o láske v mnohých jej podobách. Rodičovskej. Manželskej. Priateľskej. Novej. Nečakanej. Prvej. A bol tak milo zábavný.

• 18.5.2018  09:21
    Deadpool 2 (2018)

Utok na city. A utok na branicu. A obidva boli viac nez uspesne. Nove postavy mi boli maximalne sympaticke - hlavne Domino. Wade hlaskoval co to islo a nakoniec sa mu predsa len podarilo dostat do filmu aj Wolverina. Asi jedina vec, ktora mi chybala bolo viac Negasonic Teenage Warhead. Ale jej priatelka bola maximalne rozkosna. A aby som nezabudla, kto vyberal hudbu k filmu je cisty genius. If I could turn back time form 9 to 5 ....

• 5.5.2018  09:39

V Infinity Stones som mala bordel a stále si nepamätám, v ktorom filme sa nachádzal ktorý a čo robia. Ale to vôbec nevadilo, lebo sa im podarilo vyrozprávať príbeh, ktorý ma držal prikovanú k sedadlu. Bolo to vtipné a bolelo to. A fakt netuším, ako to chcú všetko napraviť. Ale podarilo sa im zapojiť do deja všetky postavy a zároveň udržať atmosféru vytvorenú v samostatných filmoch. Aj keď sa to odohrávalo po celej galaxii, zapadalo to do seba. Moje najobľúbenejšie momenty Guardians a Thor - pirate angel :D, stretnutie Sherlockov, Peter Parker a Groot. Ale v podtate tam nebol moment, ktorý by mi prekážal, ktorý by ma vytrhol z príbehu a ktorý by nebol vizuálne úchvatný, epický či nabitý citmi až po okraj. Good job, boys and girls, good job.

• 31.3.2018  19:52
    Coco (2017)

pozerala som to po španielsky, lebo ako inak. Naposledy ma takto na súčiastky rozložilo Up! A keď som si myslela, že už je dobre, prišiel záver titulkov. Bolo to krásne z nádhernou hudbou. Bolo to o dôležitosti rodiny. Sile spomienok. A že treba nasledovať svoje srdce a sny. A hlavne to bolo krásne.

• 30.3.2018  09:51

Tá animácia, tie farby, tie postavičky, tá hudba, ten príbeh.... Také osviežujúce a iné.

• 30.3.2018  09:46

Ten film bol tak krásne farebný. Ľudia, roboti, kulisy. Malo to tak akurát emócií, humoru aj prekvapení. Príbeh bol dobrý. Herecké obsadenie skvelé, postavy tak správne sympatické. Alebo naopak. Bola ot jazda.

• 23.3.2018  10:23
    Selma (2014)

Kde zacat? Uzasnym hereckym obsadenim a vykonmi? Prekrasnym rozpravacskym stylom? Mnozstvom nenavisti, ktore sa za tych 50 rokov vobec nezmensilo? Obrovskym odhodlanim? Krasnou hudbou? Skvelym vyuzitim historickych zaberov? Velmi silny film. Smutne na nom je to, ze nam bohuzial ukazuje, ze v niektorych veciach, cim viac sa veci menia, tym viac ostavaju take iste.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25