carly

Daydream Believer

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 14.1.2020  14:00
    Hair Love (2019)

Tak neskutocne krasne. Animacia, pribeh, postavy. Vsetko. Macka to vyhrava na celej ciare.

• 23.12.2019  15:19
    Neuvěřitelná (TV seriál) (2019)

Neskutocne silne. Dost tazko sa na to pozeralo. Hlavne na casti s Kaitlyn Dever. Bolo to super krimi, len to zanechalo taku neprijemnu pachut v ustach. Lebo nie kazda a kazdy narazi na Merritt a Tony.

• 23.12.2019  15:05

Bol to uplne iny fil, nez som cakala. Krasne napisany, zabavny, dojimavy, s uzasnou hudbou, skvelymi hercami a plnokrvnymi postavami. Malo to srdce, vela vela srdca.

• 23.12.2019  15:01

Nebolo to uplne podla mojich predstav, ale bolo to velmi dostojne ukoncenie tento kapitoly. A ja som si to velmi velmi uzila.

• 8.10.2019  20:50

Milý, zábavný a zasrdceberuvší film. Vizuálne krásny, hudobne správny, obsadenie skvelé, dej nezadrhával, zasmiala som sa, hlavným hrdinom to spolu pristalo, Emmine kamarátky aj šéfka boli úžasné, Alexandra ma prekvapila a Tyler potvrdil, že je viac než len rozprávkovo pekný. Ja som si to v kine užila.

• 18.9.2019  16:37

Ja o Pokemonoch neviem nic, ale tento film som si uzila. Hlavne asi vdaka Ryanovi. A tomu neskutocnemu vizualu.

• 18.9.2019  16:35

Tessa a Chris su fakt dobra dvojka. Ja osm sa bavila.

• 18.9.2019  16:31

Take smutnomile. Podstatne lepsie ako Endgame a Tom je uzasny. Uzila som si aj Jakea a jeho zloducha, ktory mal celkom dobre dovody, ale potom to cele pokaslal. A kedze vsetkym ide len o peniaze, tak netusim, kam sa s tym cliffhangerom vyberu.

• 18.9.2019  16:16
    Záchranáři L. A. (TV seriál) (2018)

Trochu som sa do toho bala ist, lebo Ryan M., ale toto slape a tie postavy su tak krasne. Je to trochu iny pohlad a zatial sa im silne dari udrzat velmi vysoky standard.

• 18.9.2019  16:15
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

Fascinujuce a frustrujuce zaroven.

• 18.9.2019  16:14

Zasmiala som sa, poplakala si, aj mi to srdiecko pohladilo. Hlavne hrdinky uzasne, ako herecky tak aj samotne postavy. Viac takychto filmov, ktore sa pozru na stereotypy a so smiechom ich zhodia zo stola. Zensku ruku tam citit, aj ked nikdy neviem presne povedat v com to konretne je. Mila ma v zachranovani zenskej komedie zdatnu pomoc.

• 18.9.2019  16:08

Vzali dobre veci z Fast & Furious, pridali to najlepsie z Dwayna a Jasona, pretrepali a okorenili Idrisom. A ten vysledok vobec nie je na zahodenie. Na pokracovanie sa tesim ovela viac, nez na dalsi F&F. Pacili sa mi zmeny lokacii, aj ked u mna jednoznacne vedie Samoa a Hobbsova rodina. Najlepsia vsak urcite bola Helen. V dalsom diely sa snad stretne s Hobbsom :) PS. Takmer som zabudla na Ryana. Ale on uz tak automaticky robi vsetko lepsim len svojou pritomnostou.

• 18.9.2019  16:06
    Podfukářky (2019)

Film bol iny, ako som cakala podla traileru, ale uzila som si ho. Rebel excelovala a Anne bola skvostna. Jej uvodna scena je za milion. Rovnako ako jej garderoba. Mladeho by som asi prerazila v lufte na troch malych, ale zvrat to bol celkom necakany. Ako oddychovka dobre. A medzi typickych sausage festom osviezujuce.

• 8.7.2019  11:43

Tieto filmy skratka nesklamu. Koniec som necakala, ale bolo to asi presne to, co ten pribeh potreboval. A ja som si to cele uzila. Vizualne aj emocionalne.

• 8.7.2019  11:33
    Yesterday (2019)

Richard Curtis nesklamal. Samotna premisa je velmi zaujimava a ten pribeh mohol ist tolkymi smermi. A ten, ktory vybrali bol trochu necakany, ale potesil srdce. O hudbe snad nemusim hovorit. Ale obsadenie, to si zasluzi standing ovation. Vsetci boli spot on, ale ten film potreboval v ulohe Jacka niekoho, kto ho dokaze uniest na svojich pleciach. A Himesh bol ... dokonaly. Dokazala by som ho pocuvat cely den. Ci by uz spieval, alebo nie. A to, ako spravil z Jacka niekoho, na kom sa dalo zasmait, ale tiez chytil za srdce a bolo vam ho obcas az luto *sigh* Ed Sheeran, Katre McKinno, Lili James, Meera Sayal, Sanjeev Bhaskar, Joel Fry, vsetci boli vybrani dokonale. Ja som si ten film neskutocne uzila. Mily humor - Jack si nevie pomenut na text Eleanor Rigby, skvela hudba, uzasne herecke vykony a dobre napisany pribeh, ktory ide a nezadrhava a oncas vas vezme, kam ste necakali. Co viac chiet.

• 28.4.2019  20:03

Cim viac o tom filme premyslam, tym viac som sklamana. Lebo niektore veci sa im fakt podarili. A ine pokaslali sposobom neuveritelnym. Rovnako ako druhy Avangers, je tento film ako cukrova vata. Krasne sa na to pozera, ale obsah takmer ziadny. Lebo vsetko sa hralo na formu. Aby to pekne vyzeralo. Aby vam to vyrazilo dych. Aby to bolo fakt velke prekvapenie. A zatial co v kine som z vacsej casti podlahla atmosfere, ked sa mi to rozlezalo v hlave, mala som uz iba bolesti brucha z prilis vela cukru. Niektore veci vydrzali aj prisnejsiu prehliadku - Thor na Asgarde, Scottov navrat, niektore sa dali zvladnut s prizmurenym okom - Thorova depresia, Hulk 2 in 1, Hawkeye, ine sa zlozili ako domcek z kariet pri najmensom vanku - time travel, Natashina smrt. No nic nebolo tak vyraznym zdvihnutym prostrednikom ako cela Stevova storyline. V priebehu jedneho filmu sa im podarilo znicit osem rokov vyvoja troch roznych postav a naplut do tvare ich fanusikom. Mozno som mala vysoke ocakavania. Ale tento film nie je ani v rovnakej galaxii ako moje ocakavania.

• 22.4.2019  17:42
    Den za dnem (TV seriál) (2017)

Takto nejako vyzerá dokonalosť. Asi takto sa píšu príbehy, ktoré majú čo povedať a nie len útočiť na prvú signálnu. takto sa mieša komédia s drámou. Takto sa prezentuje ľudskosť. Zaslúži si ot oveľa viac než len tri séria. Ale som strašne vďačná aspoň za ne.

• 22.4.2019  17:38

Dosť dobre nechápem všetky tie negatívne hodnotenia. Lebo toto bol prekrásny príbeh po všetkých stránkach. Zaujímavé a prekrásne vystavané postavy. Prekrásny vizuál. Úžasní herci. Fakt neviem, na koho skôr spievať ódy. Aj keď favoritmi je jednoznačne ústredné detské trio. Cesta hlavnej hrdinky je niečo s čím sa dá tak jednoducho stotožniť. A celá message filmu, je niečo, čoho potrebujeme oveľa viac. Zaujímalo by ma, či sú niektorí nešpecifikovaní ľudia fakt neschopní oceniť veci, ktoré nie sú o nich a pre nich. Alebo sme fakt len rasisti.

• 22.4.2019  17:33

Konečne som sa k tomu filmu dostala a nesklamal ani v najmenšom. Vizuál aj audio úchvatné. Scenár presne v rytme. Ani jedno hluché miesto. Humor aj dojatie. No a tí herci. Constance je kráľovná, to som už vedela. Michelle Yeoh bola skvostná. Henryho by asi každá žena a aj veľa mužov chceli doma. A všetci ostatní boli on-point as well. Už sa celkom teším na druhý diel. Lebo toto bolo fakt vydarené. Lebo Harry.

• 17.3.2019  08:02
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Rozkošne britské a predvídateľne neočakávané. Skvelí herci, krásny vizuál, úžasná hudba. Ale hlavne tie postavy. Predstavia vám ich ako klišé a potom ich pomaly, nenápadne a prekrásne vyfarbia do plnokrvných zaujímavých, nedokonalých bytostí.

• 17.3.2019  07:54

Dostali ma hneď na začiatku tým logom. A potom to už bolo len dobré. Páčilo sa mi, že sme odhaľovali Carolinu minulosť spolu s ňou. A aj plný rozsah svojich schopností. Akcia bola skvelá a bolo jej tak akurát, rovnako ako humoru. Ktorý bol miestami príjemne nečakaný. Viď Goose. A samozrejme dobové odkazy. Viď Blockbuster. Skvelé je aj obsadenie. Brie Larson je úžasná a bolo fajn vidieť zopár staro-nových tvárí. Aj ten kotrmelec, ktorý som tak trochu očakávala - aspoň z tej jednej polovice, sa im vydaril. Dalo to príbehu aj Carol ešte viac srdca. No a hudba, neviem, či im ju robili tí istí, čo pre Guardians, ale zaslúžili by si minimálne metál. A vďaka medzititulkovej scéne sa už fakt teším na Endgame.

• 23.12.2018  16:27

Vanessa skvelá, príbeh predvídateľný, ale neurazil. Je to presne to, čo to sľubuje. Nič viac a nič menej. A to sa cení. Na príjemné predvianočné popoludnie ako stvorené.

• 23.12.2018  16:19
    Aquaman (2018)

Veľmi som sa tešila a Aquaman nesklamal. WB by síce mohli trochu popracovať na CGI a nepchať j´ho tam, kam netreba, ale inak to bol dychberúci príbeh o hľadaní si iesta na svete, zaslepenosti, pomste, nádeji a o tom, ako si ľudstvo úspešne pod sebou podrezáva konár. Jason Mamoa je rana do čierneho v každom ohľade. Ešte aj ten žltozelený oblečok na ňom pôsobí majestátne. Super boli aj ďalšie postavy a herci. Zvlášť zaujímavý je Black Manta. A Amber bola super. Ja som na sequel pripravená.

• 23.12.2018  16:14

Silný film. skvelé herecké výkony. Hlavne John David a Adam . Čo na mňa zapôsobilo asi najviac - okrem scény, v ktorej Harry Belafonteho rozprávanie o lynčovaní je preložené scénami z iniciácie nových členov klanu, je fakt, že ak si odmyslíme telefóny a staré autá, ten film by sa mohol odohrávať aj dnes.

• 23.12.2018  16:05
    Bumblebee (2018)

Pre mňa najlepší film z Transformer série. Pocitovo na úrovni jedničky, ale ako film lepšie. Cítiť tam ženskú ruku. Ako prequel funguje maximálne. Bumblebee je rozkošný a jeho priateľstvo s Charlie chytí z srdce.

• 11.11.2018  18:35

WOW! To je všetko, iba WOW!

• 26.10.2018  14:12
    Vraždy ve Stratfordu (TV seriál) (2018)

Mrzi ma, ze vacsina odkazov na barda ide mimo mna. Ale inak si to uzivam. Sebastian jednoznacne najlepsi. Ale ustredne duo je tiez na jednotku.

• 26.10.2018  14:09
    Temný Wales (TV seriál) (2013)

Bolo to ine. Take sivohnede, pomale, liezlo to pod kozu. Pacilo sa mi, ze kruh sa na koniec uzavrel. Hlavny hrdina bol zaujimavy. A aj vedlajsie postavy. A vsetky herecke vykony. Nie vsetky diely mali rovnaku kvalitu, ale bol iba jeden, ktory ma vyslovene nudil. Inak som bola vzdy napata. Prekvapena. Smutna.

• 26.10.2018  14:02

Tento film bol v istych ohladoch strasidelnejsi, ako vsetky Paranormal Activities dokopy. Pacil sa mi vizual a aj herecke vykony. Hlavne mladsich akterov. Napriek tomu, ze Cameron bola hlavnou postavou, dozvedeli sme sa dost o vsetkych ucastnikoch tohto malo dobrovolneho zajazdu. A tiez je zaujimave - aj ked uplne pochopitelne, ze ustredne trio, ktore sa rozhodlo zobrat zivot do vlastnych ruk, vyrastalo v otvorenych spolocenstvach a s bigotnostou sa stretli az neskor.

• 7.9.2018  20:36

Nečakaný film. Bola to čistá konverzačka a bola neskutočná. Dialóg išiel ako odtrhnutý z reťazu a herci si to viditeľne užívali. Skvelá kamera a výber hudby z toho spravili nečakane príjemnú a zábavnú jednohubku.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26