juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84
    • 21.6.2019  07:59
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Můj poslední komentář, u kterého jsem doufal, že dám plný počet. Není divu, že je seriál Černobyl na předních příčkách v hodnocení, protože je opravdu dobře natočený a ukazuje podrobně zkázu elektrárny a temnou stránku svazu, který se tuto katastrofu snažil ututlat i jeho strašné praktiky... Plný počet přesto dát nemůžu, protože úplně všechno co bylo ukázáno v seriálu, tak není úplně pravdivý. Jako třeba ten grafit, který okamžitě spálil ruku hasiče, nebo pád vrtulníku, který by ve skutečnosti tak rychle nespadl. Nicméně ve vás dokáže sledování vyvolat nepříjemné pocity, co všechno se dokáže při takové katastrofě stát.

• 21.6.2019  07:50

Čekal jsem další nudnou gangsterku, ale tahle nebyla tak hrozná. Dalo se na to dívat a bylo znát, že to bylo točeno podle skutečné události. Stejně ale na tomhle filmu není nic výjimečného a i stopáž mohla být o dost kratší.

• 21.6.2019  07:48
    Moje žirafa (2017)

Tohle se moc nepovedlo, už jméno malého hrdiny je dosti divné a žirafa realisticky také nevypadá a ani se tak nepohybuje. Tohle je spíše a pouze pro děti, které to možná ocení.

• 21.6.2019  07:46

Méně známý český film, což je škoda, protože nabízí mnoho vtipných situací a po celou dobu sledování vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Opravdu bylo fajn se na to koukat.

• 14.6.2019  14:16
    A.X.L. (2018)

Na takové nízké hodnocení film dopadl víc než dobře. Pár malých mušek se tu našlo, jako když si zrovna v danou chvíli nevěděli tvůrci rady, jak správně natočit danou scénu, aby to vypadalo dobře a věrohodně, ale jinak mě to hodně bavilo a chvíli jsem měl nutkání i na plný počet.

• 4.6.2019  19:41

První díl nebyl překonán, což se dalo očekávat, ale zase úplně pozadu také nezůstal. Tady tentokrát sehrál roli internet, který tyhle klasické postavičky objevují, aby zachránily ten svůj starý 2D svět, na mě trochu moc moderní (co se technologií týče), ale děti v tomhle už běžně vyrůstají a pro ně to je určený, tak si nemůžu stěžovat.

• 4.6.2019  19:39

Ale jo, ač se Sylvester hodí spíše do opravdových akčňáků, tak v této komedii také nebyl špatný. Hlavně sehrál zábavnou roli se svojí "maminkou", která brání své dítě hlava nehlava a udělá pro něj cokoliv, i když mu jde o život.

• 4.6.2019  19:38

Třetí díl se nesl v podobném duchu jako druhý, takže z toho opět vylezl takový ten klasický průměr, konečně jsme se dozvěděli všechno o Bourneovské minulosti. V nečem byla dvojka lepší, v něčem zas tato trojka.

• 4.6.2019  19:36

Po prvním díle jsem se bál, že druhý bude ještě horší, ale naštěstí se to vyvíjelo docela dobře a nebylo to zas tak špatný, až teda na tu roztřesenou kameru, díky které byl zase zážitek o něco menší, tak to šlo.

• 4.6.2019  19:35

Ač se začátek vyvíjel docela slibně, za chvíli mě ale přešla chuť, bylo to všechno stále opakující a celkově se mi to přestalo líbit a ke konci už mě to dost nudilo, no čekal jsem o dost lepší akčňák, ale tenhle se opravdu moc nevyvedl.

• 4.6.2019  19:27
    Klec (TV film) (2019)

Tak po dlouhé době zase nějaký český výtvor, za který se nemusíme stydět a ještě k tomu postačily jen dvě postavy, které táhnou celý film. Povedené drama, ve které pár špatných kroků ovlivní jak oběť, tak útočníka. Film bohužel nezměníme, i když se nám vývoj nezamlouvá. :D

• 4.6.2019  19:24

Nespoutaný Django je hrozně fajnový a dobře natočený film. Je tu hrdina, který byl ve svých začátcích jen a jen otrokem a když se ze své nelehké pozice vymane, tak si k němu divák snadno najde cestu, hlavně když ve svých prackách nikdy nedržel zbraň a po krátkém zkoušení trefí všechno na poprvé. Pak tu je další klaďas (Waltz), který ho vlastně osvobodil a svým vystupováním si ho také každý hned oblíbí, takže tu máme dva sympatické hrdiny, na které je radost se dívat. Jenomže čas běží a běží a místo rychlejšího konce se tu objevují další zákoutí, která nás odvádí z cesty a příběh je zbytečně natahován a ani po příběhové stránce se bohužel nejedná o kdovíjakou vyjímečnost, takže jen lepší průměr.

• 4.6.2019  19:20
    Pátrání (2018)

Spoiler! Nebýt vytrvalého tatínka, tak by se dcerka hledala do teď. Jak je vidět, internet je špatná, ale v některých případech i dobrá věc. Tady v tom případě pomohla každá drobnost, kterou David našel a dozvěděl se i něco "málo" o své dceři. Zajimavý film, ale bacha pro ty, kteří se na to chtějí podívat - ani s dabingovou verzí budete dost často číst titulky. :D

• 27.5.2019  19:07
    Memento (2000)

Šíleně poskládaný film, kde si divák musí dávat hodně velký pozor, aby něco důležitého neprošvihl, ale až se přelouskáte do konce, tak pochopíte, proč to takhle bylo sestříháno. :D Docela zajímavý počin od Nolana, který pár zvraty alespoň trochu překvapí.

• 27.5.2019  19:06

Ant-Man jednička byla o mnoho lepší, tady nebylo nic nového, jen další odvyprávění příběhu, kde se snaží zachránit mamku. Záporačka/nezáporačka byla v pohodě, ale jako celek tenhle film neohromí.

• 27.5.2019  19:02

Ač to je naše krátká pohádka, tak je naprosto o ničem a děti si z toho pravděpodobně nic neodnesou, ani já. Myslel jsem si, že se budu aspoň trochu bavit, ale tohle si 81% nezaslouží.

• 27.5.2019  19:01

Nebyl jsem si jist, zda jsem Sue viděl někdy celou, ale jak jsem se na to nyní koukal, tak jsem se postupně rozvzpomínal. Hodně pohodová komedie, kde je Sue se svými kudrlinkami roztomilá a i její "taťka" či náhradní maminka jsou v pohodě.

• 27.5.2019  18:57
    Rakka (2017)

Tak tady byl opravdu silný mimozemský protivník, jen na tak inteligentní tvory vypadají dost jednoduše, takové přerostlé ještěrky... :D Slabší Blomkampův kraťas.

• 27.5.2019  18:55
    Apostle (2018)

No všude samá chvála, ale mně to nijak zvlášť nezaujalo. Dan Stevens se mi sem moc nehodil, měl jsem s ním nějaký problém v tomto filmu a příběh se docela dost táhne. Stopáž mohla být o půl hodiny kratší, ale říkat tomu horor, to v žádném případě.

• 27.5.2019  18:53

Milá klasika, pokračování černobílého obchůdku. Zase se tu dost mluví a řeší vztahy, ale to u této party vůbec nevadí, spíš to je takové plus a když už se zapojí do řeči na nějaké vážnější téma, tak to vždycky odlehčí dvojice Jay a Bob, kteří opět válej.

• 27.5.2019  18:51
    Bright (2017)

Ale jo, taková alternativa našeho světa, kde jsou elfové, orkové a lidé vedle sebe nebyla vůbec špatná. Jen škoda že to byla taková jednorázovka, kde se další ukázky z tohoto světa zřejmě nedočkáme.

• 27.5.2019  18:49

Keanu Reeves ve svém sci-fi živlu, ale některé momenty byly až moc mimo realitu a to trochu sráží celkový dojem. Jako ještě bych chápal přenesení myšlení do jiného tvora, ať už uměle vytvořeného, ale za tak krátkou dobu vytvořil člověka - přesně vypadajícího jako předloha, to už bylo trochu moc. :D

• 20.5.2019  11:21

Tak tato úniková hra byla o dost lepší a zajímavější než její o dva roky starší předchůdce. Promyšlené lokace a nelehké příběhy postav zakomponované do hry. Bavilo to.

• 16.5.2019  15:52
    Alfa (2018)

Něco po dlouhé době hooodně historického. :D Děj je fajn, spřátelení člověka a vlka nenarušuje realitu a tak to ani nenudí. Překvapí rozhodně práce s kamerou a lokacemi, které vypadají moc dobře, díky kterým jsem přidal hvězdičku. Jediné co si mohli odpustit byl závěr (spoiler) s porodem štěňat. To bylo naprosto zbytečné.

• 16.5.2019  15:48
    Escape Room (2017)

Je to taková, spíše průměrná podívaná, plná snobů, kteří lopatu od pohledu nikdy neviděli. Proto jsem si k nim ani nenašel cestu a tak když tu některý z nich zemře, tak vám to je celkem fuk.

• 10.5.2019  15:53
    Obludárium (2017)

Alex Lawther - to je člověk, který do své role dokonale patří. Zahrál to opravdu skvěle, chvílema mi připomínal v obličeji Vilhelmovou (Dykovou). :D Klobouk dolů. Název filmu je opravdu jak z hororu, ale tohle je taková milá komedie spojená s dramatem. I když podobné filmy zaměřené na LGBT komunitu nemusím, tak tohle se mi docela líbilo. Předně jsem do určitého času ani nevěděl zda je Billy gay nebo ne, neřeklo se to tam, ale předpoklad byl jasnej. :D Možný spoiler: Jen mě mrzel závěr s vyhlášením královny plesu. Čekal jsem výhru "druhé", ale v Americe mají stále asi velké předsudky bo co. Billyho proslov byl hodně povedený.

• 10.5.2019  15:04

Nápad to je dobrý, zpracování pokulhává, ale svým způsobem to dokáže zaujmout. Duchové planety Mars se probudí a snaží se vypudit nové nájemníky ze Země. Nebylo to špatné.

• 10.5.2019  15:00

Možná tohle má trochu nešťastný název, protože vzbuzuje, že půjde o samé prasárničky, což není pravda. Tady je v mezích zákona. :D Romantická komedie, kde si k sobě Zack a Miri musí najít cestu skrze natáčení porna, aby neskončili na ulici.

• 10.5.2019  14:58

Animovaný kraťas, který není moc vtipný, až teda ke konci se trochu rozjede. No přiznám se, že bych radši viděl hranou scénu, ta by byla zřejmě zábavnější.

• 10.5.2019  14:57

Film mě nijak moc nelákal, abych se na něj podíval, ale když je v topce, tak musím no. :D Naštěstí se to přehouplo do takového stavu, že mě to moc bavilo. Takovýhle vtipný propletení mě baví a jsem rád za to jak to dopadlo. Jen ten konec mě štval. Zachránili prachy nebo ne? Nemám rád filmy, když si konec musím domyslet. :D

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84