juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

Twitter: jutamahmud
Instagram: jutacz

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76
    • 12.10.2018  11:18

Dost zvláštní role pro Walkera. :D Film chce být srandovní a to se mu celkem daří, ale občas to dost přehání a je to spíše směšné, než aby to bavilo. Je to takový horší průměr.

• 12.10.2018  11:16

Zvláštně pojatý film, který není dobře natočen a navíc působí dost nerealisticky a levně. Proč by se někdo zabýval bezvýznamnou dvojicí a jak by dokázali nastrčit kamery do všech lokací atd...

• 11.10.2018  11:36

Ufounský horůrek v dokumentárním stylu, který s roztřesenou kamerou působí celkem věrohodně. Jen je tu opět jedna věc, která mě vždycky dokáže naštvat a to ta, že když se něco natáčí, jako mimozemská světla na obloze, tak se přeci budu snažit natočit ty světla a nebudu otáčet kameru na lidi, jak se na to dívají. Bohužel to je ve všech podobných filmech stejné. A také, že se najednou našla kazeta s takovým obrovským důkazem. Jinak se mi film líbil a přiblížil se ke čtvrté hvězdě.

• 11.10.2018  11:30

A jsme opět u toho, co s člověkem dokážou udělat peníze. Naštěstí je s hlavní hereckou dvojicí zábava a člověk se s nimi opravdu nenudí.

• 11.10.2018  11:26

Trochu neobvyklý způsob, jak přijít k penězům. I když je to příběh podle skutečné události, tak u některých situací si nedovedu představit, jaké to mohlo být. Bohužel je film po většinu času vážný a na humorné chvilky nezbývá moc času a to je škoda.

• 8.10.2018  14:11

Zázraky jsem od toho nečekal, takže jsem vlastně dostal to co jsem chtěl a jsem ve výsledku spokojený. Ve svém žánru slasherů patří rozhodně k těm lépe vydařeným počinům. Stylizace a atmosféra funguje. Odehrává se to v pěkném prostředí strašidelného parku a do toho maniak, který si se svými oběťmi rád hraje je taky docela fajn. Je to lepší průměr. Škoda že takový park není u nás. To bych se tam pěkně vyřádil.

• 8.10.2018  14:08

Pěkný katastrofický film, ve kterém působí výbuchy sopky a okolní věci dost reálně. Jen co mi trochu vadilo bylo neuvěřitelné štěstí hlavní skupinky a to, že procházejí kolem žhavé lávy a není jim teplo a nepotí se :D

• 8.10.2018  14:05

Tak Němcům se zase něco hodně nepovedlo. Takový typ humoru mi vůbec nesedl a dost jsem se při sledování trápil. Vtípky nefungují a herci mi sympatičtí také nepřišli. Velký krok vedle.

• 2.10.2018  19:14

Líbí se mi postapokalyptické snímky dělané v takovémto stylizovaném duchu. Stejně tak se mi líbí i zdejší myšlenka, která jakoby konečně vysvětluje, jak funguje zombie přeměna (pokud by se uvažovalo o tom, že tenhle film je spjatý se zombie tématikou a nejede si ve vlastním - "houbovitém" duchu), že za všechno může houba, která napadá mozek a tím ovlivňuje chování napadeného člověka a dalším plusem je myšlenka nenarozených mimin, které se přeměnou prokousaly ven z dělohy... Na ty čtyři hvězdy to ještě dá.

• 2.10.2018  19:06

Nenápadná komedie, ze které se vyklubala vtipná a milá podívaná. Už příběh o tom, jak nabalit bohatou dámu, aby se nemuselo hnout ani prstem byl známkou toho, že by se na to mohlo dobře koukat a také že ano. Všechno tu funguje jak má a já se opravdu bavil. Zase po delší době komedie, která stojí za to.

• 19.9.2018  14:16
    Maska (1985)

Spoiler! Maska je trochu jiná, než jak byste ji očekávali. Hodně se řeší vztahy a také matčina závislost na drogách, nebo kamarádi motorkáři a z malé části pak Rockyho vada. Tam by se mohlo jít více do hloubky a větší měrou se zakousnout do jeho vztahu s dívkou (chyběl mi zde třeba jejich první koitus), aby na konci jeho smrt zasáhla daleko víc a aby si mohl klučina říct, že alespoň před smrtí něčeho dosáhnul.

• 16.9.2018  22:25

Ještě že jsem nedal na některé zdejší uživatele, kteří film neskutečně hejtili, protože díky nim jsem uvažoval dokonce o tom, že do kina na nového Predátora nepůjdu, když to podle nich je tak špatné. Asi jsou zdegenerovaní superhrdinskými filmy, ve kterých musí být všechno totálně vyhajpované, s přemírou výbuchů, nabubřelými svaly hrdinů a digitálních efektů, aby si u toho mohli honit kaštany bo co, jinak si to nedovedu vysvětlit. Naštěstí jsem na jejich rady nedal a vůbec jsem nelitoval, ba naopak. Byla to naprostá bomba. Nevím co ostatním tolik vadilo, ale já jsem neshledal nic, co by bylo uděláno špatně. Už od začátku se mi vše líbilo. Skvělá partička, kde nikdo neztrácí a každý má své místo a je sympatický. Humor má skvělý nádech, takový typický k lidem, kteří tak mezi sebou opravdu ve skutečnosti mluví. To se mi na tom hodně líbilo, že to je přirozený, né jako v jiných filmech, kde to působí celkem uměle. Příběh má vše co mít má, v mnoha ohledech je chytrý a pamatuje se zde i na pozdější situace, které třeba někdo nepostřehne. Když někdo nedává při sledování pozor, tak může nabýt dojmu, že je zde špatný střih, či že film nedává smysl, ale všechno smysl dává, protože se tu na žádnou věc nezapomíná, jen je to chytře zakomponováno do děje. Jsem hrdý na to, že můžu dát plný počet, protože tenhle film ve mě vyvolal spoustu emocí, které od dokonalého filmu očekávám. Škoda, že film utíká strašně rychle. Když si film užíváte, tak si nevšimnete a je konec. :D Byl bych rád za pokračování, klidně i od Blacka, jenže kvůli hnidopichům se toho třeba nedočkám, ale já budu rád za každé další pokračování z tohoto universa.

• 14.9.2018  07:40

Na stý nejlepší film kvalita moc neodpovídá. Nevím, nějak mě to nechytlo. Příběh by byl fajn, jenže asi nebyl uchopený za správný konec a nebyl odvyprávěn tak, aby to dokázalo chytit a vtáhnout dovnitř, do toho magického lesa plného démonů a bohů.

• 14.9.2018  07:36
    Lichožrouti (2016)

Docela mě tahle česká animovaná pohádka překvapila. Efekty jsou na české poměry celkem vydařené, jen co bych vytknul je, že příběh je dost negativní a jako skoro nikde není žádné odlehčení, u kterého by se člověk zasmál, takže pro malé děti to moc vhodné není.

• 14.9.2018  07:33

Dvojka příběh neposouvá nijak zvlášť dopředu a spíš si odvypráví to svoje a nic nového nenabízí. Je tu další snaha o nové držkopády, ale jednička má ve všem jednoduše navrch a byla i zábavnější. Gibson teda pěkně zestárl.

• 14.9.2018  07:31
    Dinosaurus (2000)

Starší, ale za to fajnová pohádka, která sice neoplývá závratnými efekty, ale zachraňuje jí milý, leč jednoduchý příběh.

• 14.9.2018  07:24

Strašně divná, se ani nedá říct pohádka, protože pod pohádkou si představuji opravdu něco jiného. Tohle se snaží být hodně cool a moderní, ale ve výsledku je to hrůza a svým vyprávěním vás spíš rozčiluje a zasmát se tu nedá také ničemu.

• 9.9.2018  15:45

Dost odlišné oproti sedmičce, která vyšla ve stejný rok. Tady hlavní roli hráli mlaďáci, kteří si chtějí zapařit na uzavřené párty a jak už to tak bývá, tak s teen sebrankou je spíš trapnější komedie, než dobrý horor.

• 9.9.2018  15:28

Po dlouhé době zase nějaké pokračování pekelné série, které mě docela bavilo. Drží si napětí díky vcelku vydařenému příběhu a Rumunskému prostředí.

• 6.9.2018  21:27

Nikdy jsem neviděl žádné video od Jirky Krále, protože mě nikdy jeho tvorba netáhla a už od začátku jsem si k němu vytvořil určitý odpor. Tudíž jeho poslední video se stalo mým prvním a musím říct, že si opravdu speciálně na tomhle dali záležet. Pěkné barvičky, smysluplné vyprávění o životě za kamerou a chlebodárcem zvaný Youtube. Šest let určitě není tak dlouhá doba, ale je jasné, že se chtěl posunout někam dál a nebýt otrokem malých dětí, které jsou v dnešní době Youtubem hodně ovlivněné.

• 6.9.2018  18:59
    Paddington 2 (2017)

Takový normální příběh rozšiřující svět malého Paddingtona, v podobném stylu jako jednička a stejně tak oddechový. Vtípky jsou galantně zabaleny do pousmání a jsou trochu jinak pojaté, než bývá u jiných filmů zvykem.

• 6.9.2018  13:00
    Perníková chaloupka (TV film) (1983)

Ze začátku si říkáte, jak mohl takovou zrůdnost natočit Tim Burton? Otřesné kulisy, kterým se ani pomalu kulisy říkat nedá, špatní herci, hrozný hudební podkres... potom po nějaké době to nějak vstřebáte a už si na to všechno zvyknete, nějakou podobnost třeba v postavičkách s Timem spatříte a pak se už trochu i bavíte.

• 6.9.2018  12:53
    Tomb Raider (2018)

Nový Tomb Raider rozhodně nezklame. Najde se tu spoustu míst s našláplou akcí, jsou tu zajímavé lokace a hlavní herečce herecký úm nechybí. Jen mi tu něco nesedělo, je to jakoby bez duše, takové umělé a všechno předem dané. Ale je to takový lepší průměr.

• 6.9.2018  12:48

Zajímavá scifárna, která je zatraceně dlouhá, ale ani přes tu dlouhou stopáž nenudí. Příběh je celkem fajn a kšeftování se vzpomínkami by určitě nemusel být v realitě špatný business. :-)

• 6.9.2018  10:15

Kachny, kachny, kachny... Všude samé kachny. Nebylo to špatné, ale trocha humoru se mohla ještě přidat a ještě pár kachen k tomu. :D

• 6.9.2018  10:13
    Kazišuci (2018)

Sebranka rodičů, kteří chtějí přerušit pomaturitní oslavy v podobě prvního koitálního opojení. :D Občas to byla sranda, ale když tohle u nás není, tak se do toho člověk nemůže pořádně vžít a hlavně když ještě nemá děti. Prostě je to určený pro užší skupinu lidí a ne každého to může zaujmout.

• 6.9.2018  10:05

Čekal jsem fajnovou komedii, u které se zasměju, ale to jsem se zmýlil. Nebavilo mě to. Dayova postava byla docela otravná a Iceova postava nebyla moc reálná a vlastně celý děj působil dost nereálně.

• 6.9.2018  09:55
    Narušitelé (2015)

Už to je několikátý film s obyvatelem žijící ve zdech a tenhle film mě nadchl ze všech nejméně. Je slabší i po dějové stránce.

• 6.9.2018  09:51

Milý romanťák, který ale trochu naráží na nepochopitelný slib, který by se mohl porušit, když se tento pakt uzavřel v dětství, jenže jeden z dvojice na tom lpí tolik, že spíš naruší důvěrné přátelství a v tom vidím trochu nelogičnost, která mě trochu vytáčela.

• 6.9.2018  09:47

V tomto filmu je snaha diváka dojmout a přimět jo k slzám, ale to je chyba, protože se tu moc tlačí na pilu, aby to tak bylo a spíš tu chybí cit pro film a to není dobře. Nevyvážený film, který mohl některé pasáže klidně vypustit.

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76