juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

Twitter: jutamahmud
Instagram: jutacz

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 9.12.2018  22:26

Je pěkné, jak si člověk i po tak dlouhé době vybavuje přesně tón hlasu Petra Nárožného, který bude zrovna následovat, je vidno, že jsem se Macha a Šebestové nakoukal dost a výběr těch nejlepších dílů tomu napomohlo. Mně to teda vůbec nevadí, ale v dnešní divné době by už asi neprošlo, aby bylo v pohádce zobrazováno takové násilí jako na bacilech, které Šebestová vraždí nějakou vidličkou a stejně tak stereotypy, kdy Mach je od toho, aby přemýšlel a Šebestová aby uklízela. :D

• 9.12.2018  22:23
    Taxi 4 (2007)

Čtyřka poodkrývá další zábavný případ, ve kterém se sejdou opět staří známí a není to špatné pokračování, je ucházející a svým příběhem a humorem neurazí.

• 9.12.2018  22:21

Dokonalý trik je asi nejlepší vidět dvakrát, aby jste už od začátku věděli o čem to je, u prvního sledování je sice divák na konci mile překvapen, ale když neví ten závěrečný zvrat, tak si film užije tak nějak méně. Možná že kdybych se na film podíval znova, tak by hodnocení bylo už vyšší. Jen já toho Christiana moc nemusím. :D

• 9.12.2018  22:19
    Samotáři (2000)

Hodně vychvalovaný český film, ale pro dnešního diváka je to tak trochu cizí prostředí, i když jsem v něm tak trochu vyrůstal a Samotáři mi opět připomněli, že ta doba byla v něčem fajn. Vymaštěný mozek Macháčka mě ještě bude strašit dlouho, v dobrém. :-)

• 9.12.2018  22:18
    Dogma (1999)

I když může křesťansky pojatý film působit hlavně v Americe, tak mně to vůbec nevadilo. Naopak, Smith dokáže výborně odvyprávět film a přidat do něho jeho specifický humor a neotřelé dialogy. V tom prostě vyniká a je to vidět hlavně v jeho starších filmech a dvojice Jay a mlčenlivý Bob tomu opět dominují.

• 1.12.2018  19:06

Krásná ukázka české povahy a doby, kdy pomalu zábava byla jedinou možnou sešlostí na vesnicích. Takovýhle plný sál by se v poslední době hledal těžko. Je to fajn, jen mě dráždilo, jakým stylem bylo pojato vyprávění příběhu a nebylo to zrovna příjemný, nevím proč.

• 30.11.2018  19:16

Tak i u nás kousek za hranicemi se dá udělat pěkný animák, i když se svou animací zatím té topové amerikánské nemůže rovnat, ale zase to dohání poutavým příběhem a nápady.

• 29.11.2018  17:39
    Baskin (2015)

Hlavní chybou byl hned začátek v hospodě, kdy místo toho, aby si divák získal pozitivní vztah k postavám a mohl se s nimi později hůře loučit, tak je to tu právě naopak. Partička policajtů si v hospodě vylívá zlost, že zrovna ten den neměli čas obšťastnit nějakou kozičku s vemínkem a tak si zlost vybíjí na hospodským a dělají bordel. Hrdinové nám moc k srdci nepřirostou a pak když přijde na kuchání jednoho po druhém, tak vám to je celkem fuk a nepomůžou ani snaživé gore scény, ani modročervené barvičky prostředí. Ale aspoň se tvůrci z Turecka snažili a vizuálně to nevypadá špatně.

• 29.11.2018  17:35

No snaží se tu sice parodovat Pulp Fiction, jenomže jako vtipný to je jen málokdy a spíš si jede svůj vlastní příběh, než aby dopodrobna parodoval původní film, což bylo zase malinké plus a překvapivě to tak trochu i dávalo na konci smysl, takže tohle nízké hodnocení fakt nechápu.

• 29.11.2018  17:30

Dobrý nápad, který by mi ale více seděl jako seriál, než jako film. Docela utahaný děj, který má zajimavý průběh, ale bohužel je tu málo času na probádání tohoto světa, takže nezbývá nic jinýho, než že to upadne do průměrného světa zapomnění, což je možná škoda, protože jako seriál by to rozhodně mělo šanci.

• 29.11.2018  17:27

No, když jsem viděl jako první masakr z roku 2003, tak je jasné, že tato prvotina mě nemůže nikterak oslovit. To se prostě nedá srovnávat, ale jsem rád, že ve své době se to chytlo, protože by to moje milované pokračování ani nevzniklo. Uřezávání končetin nebylo to nejpříjemnější ve filmu, ale překvapivě to byla ječící holka, která mi drásala svým řevem nervy. :D

• 29.11.2018  17:25

Komedie to není špatná, docela byla chvílema i sranda, jenomže ten disneyovský styl to strašně moc sráží. Opět je tu plno romantiky, mladičká dvojice, která zdánlivě k sobě nepatří, ale musí si k sobě najít cestu a samozřejmě se tu musí zpívat a to už mi k tomu moc nesedělo.

• 29.11.2018  17:23

Tak je tu zase jedna slušná, atmosferická věc, která svou stylizací a hlavně hudebním doprovodem dokonale rozproudí nepříjemné pocity. Za to by si mohli dát tvůrci jedničku. Diváka drží v napětí hodně dlouho a pak se všechno začne dávat dohromady a tam je takový malinký zádrhel a není to úplně ono, ale jinak výběr dětské herečky byl dokonalý a maminka v podání Toni Collette je taky dost crazy, ale chvílema už toho taky na mě bylo moc, jakoby trochu přehrávála, ale přesto dobrý herecký výkon. :-)

• 29.11.2018  17:20
    Malevolent (2018)

Partička snažící se vydělat pár šupů na důvěřivosti lidí, jenomže hlavní "médium" po čase opravdu začne vidět to, co jiní ne a rozhodně to pro ní, ani pro její přátelé není úplně příjemné, ale když si je pozve do domu psychopatka, tak to se teprve začnou dít věci. Natočeno to není špatně, snaží se tu budovat atmosféru, jenomže je to tak utahaný, že to začne nudit, i když by právě nemělo.

• 28.11.2018  20:30

Zatím nejslabší komedie Coraciho, ale i tak se mně Ošetřovatel s Kevinem Jamesem v hlavní roli líbil, jen co do vtipu se nemůže rovnat s velikány jako Klik, nebo Blended.

• 23.11.2018  11:24

Trvá docela dost času, než se lidský a zvířecí hrdina dostanou k sobě. Já bych spíš preferoval první setkání a sblížení, když byl ještě mládětem, ale příběh byl jinak oddechový a fajn.

• 23.11.2018  11:21

Tyhle seance mě také zaujaly, ale tady jsou pojaty poněkud zkratkovitě a je tomu věnováno strašně málo času, tudíž zbude více místa pro méně zajímavý děj a atmosféra mě nedokázala uchopit.

• 23.11.2018  11:18
    Kristián (1939)

Každý si při jméně filmu vybaví větu "zavřete oči, odcházím" a konečně i já to budu mít ve své paměti a pak také to, že šlo o groteskní věc, která je obohacena kapkou romantiky.

• 23.11.2018  11:16

Film má potenciál, který se bohužel postupem v ději vytrácí. Ze začátku se ukazovalo, že by mohlo jít o hodně dobrý film, ale chování mladého génia tomu zabránilo. Nesedělo mi, kam to spěje a nakonec se z toho stal jen takový průměrák.

• 15.11.2018  20:21
    Uprchlík (1993)

Zpočátku vypadal Ford jako nějaký bezdomovec, pak si ale na sebe vzal svou masku a už to bylo ok. Odsouzen k trestu smrti mu zbyla poslední naděje na očištění nehoda autobusu a následný útěk. Poté již musel zapojit svou chytrost a znalosti, aby se mohl dopátrat vraha jeho ženy. Líbilo se mi nahánění, které organizoval Ká :D pak štěstí Forda, kdy jen o vlásek uniknul a také postupné odhalování pravdy.

• 15.11.2018  20:12

Z mého pohledu je trochu odvaha podívat se na film, který trvá tři a půl hodiny, je černobílý, mluví (křičí) se tam japonsky a ještě je to s titulkama, ale nakonec jsem se odvážil a dal to. I po tom všem musím říct, že jsem se nijak zvlášť nenudil a docela mě to i chvílema bavilo, asi nejvíc ten samozvaný samuraj opičák, který to tam poměrně dost oživoval.

• 15.11.2018  20:08
    Mafiáni (1990)

Opět ta samá písnička. Tyhle filmy jsou ve všech případech úplně o tom samém a budou se asi točit pořád, protože to ostatní zřejmě baví, i když nechápu co je na tom tak zajímá. Hlavní hrdina se postupně prokouše z poskoka na uznávaného mafiána, je tu boj s jiným klanem, kde zabijou nějakýho hlavního člena a je z toho malér, zabíjejí se tu kamarádi - nepohodlní, jen tak, pak spadne klec atd, atd.

• 15.11.2018  20:00
    Frajer Luke (1967)

Žádný frajer, spíš blázen, u kterého nechápu, jak a za co ho ostatní spoluvězni tak obdivovali. Že snědl pár knedlíků? No bóže, to je něco. :D Tenhle film mě bavil o dost míň, než podobně ražený Motýlek.

• 15.11.2018  19:55

Tento film mám samozřejmě spojený s hlavní melodií od Thomase Newmana, která možná i předčí celý film, jednoduchá a přitom tak krásná a při sledování poletujícího sáčku pomalu mrazí. Závěr je silný a vybízí k zamyšlení, ale asi to musí být krásná smrt při vzpomínání na to hezké, co nás v životě potkalo.

• 15.11.2018  19:47

Chvílema byl vztah matky a syna trochu úchylný, ale na druhou stranu byla socializace skoro dospělého muže, který doposud neměl možnost trávit čas s ostatními dětmi ve škole docela zábavná.

• 13.11.2018  12:47
    Disco (2008)

Špatná francouzská komedie, která rozhodně potěší fanoušky disca, soundtrack obsahuje dost kvalitních disco hitů, ale po dějové stránce je to bída a dívat se na postarší chlápky, jak se svíjejí v rytmu není taky zrovna příjemné.

• 13.11.2018  12:45
    Totem (2017)

Poněkud podivné rozuzlení a trochu na palici, ale pokud to ta holka nemá v hlavě v pořádku, tak to potom chápu. :D

• 9.11.2018  14:11

Konečně si dokážu představit, kdo to byl Jára Cimrman, ale ve své podstatě šlo o takový zbytečný film, ve kterém hodně převládají zbytečné pasáže a od doby kdy ho začal hrál Svěrák mě to už moc nebavilo.

• 9.11.2018  14:07
    Warrior (2011)

Bratři jak se patří, kdy vítězství přejete v jednu chvíli oboum, ale u jednoho to přeci jen převládá. Jejich životní příběh dělá tenhle film zajímavý a tím se odlišuje od jiných podobných snímků. Bohužel už od začátku je tak trochu jasné jak to dopadne a kdo bude ve finále. Film je dost nabušený emocemi a tak je docela radost se dívat, jak se tam mezi sebou mydlí.

• 9.11.2018  14:02

Název je trochu zavádějící, když zde hlavní roli hrají doktoři. Burianovi tahle role evidentně sedla, užíval si to a já s ním. Sice je to taková jednoduchá zápletka, ale kam se na tohle hrabou některé nové české snímky.

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78