juta

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 16.8.2017  20:36

Tento film jsem měl možnost vidět v letním kině v Jívce. Bylo krásné počasí, ale v polovině filmu mi už byla poněkud zima, ale není nad to si sednout kamkoliv chcete a ještě k tomu s vlastní pohodlnou židlí, točeným pivem a brambůrkami. :-) Film je takový průměr. Pár vtipných scének, jinak klasická, současná česká komedie.

• 16.8.2017  20:33

Nechápu tak špatné hodnocení. Mně se tenhle film hodně líbil. Melvin má nadpřirozené schopnosti, ale stejně se snaží žít normální život, i když je plný drog a alkoholu. To se mi na tom líbilo, že je jakoby ze života, na pokraji chudinského předměstí a padouchem je drogový dealer.

• 16.8.2017  20:29
    Hvozd (2015)

Irská mytologie v plné kráse, ve které biolog naruší tenkou hranici mezi naším světem a zdejším ekosystémem, ve kterém se nachází né příliš roztomilé potvůrky... spíš ty krvelačné. Celkem povedené masky a atmosféra tu také není špatná.

• 16.8.2017  20:22
    Hmyzáci (2015)

Je to trochu cítit německým prostředím, ale to rozhodně nevadí. Bohužel si tvůrci asi nevěděli rady, zda to udělat jako normální horor a nebo jako hororovou komedii, protože to na mě působí zde jako na houpačce. V jednu chvíli se snaží film vtípkovat a za chvíli se tváří zase vážně. To mi moc nesedělo, jinak to šlo.

• 16.8.2017  20:19
    Pasažéři (2016)

Láfstory z vesmíru se současnými hollywoodskými hvězdami. Zajimavý příběh a příjemné vesmírné prostředí, které se mi líbilo. Smíření s takovýmto osudem by bylo asi hodně těžký, ale na druhou stranu mít přístup k různým aktivitám, jídlu a vstupu do volného prostoru, to zase taky není špatné. :-)

• 16.8.2017  20:16
    Pátek (1995)

Důvodem puštění Pátku je světově známý gif, který rád používám. :D Jinak mě film nijak zvlášť nezaujal. Ice Cube je slabší. Chris to zachraňuje, ale trochu přehrával. Možná to chtělo rychlejší spád.

• 16.8.2017  20:11
    Divočina (2006)

Abych pravdu řekl, je to nepovedený animák. Nepřináší nic nového, parazituje tak trochu na jiných animácích, ze kterých si sebral spoustu věcí a animace není na moc dobré úrovni.

• 16.8.2017  20:10

Nesčetněkrát jsem vídal různé meme, gify, figurky s touto filmovou tématikou. Proto jsem doufal, že půjde o hodně dobré anime, které si zamiluji, ale je to až tak moc zvláštní, že to není úplně ono. Přesto má několik světlých momentů.

• 16.8.2017  20:07

Nový Kong předčil má očekávání na plný čáře. Myslel jsem si, že opět půjde o průměrný akčňák s opičkou, možná něco jako remake, ale jsou tu příjemné zvraty a neskutečně dobrá kamera a efekty, které skvěle dotvořili atmosféru a udělalo to na mě opravdu dobrý dojem. Dalo by se říci, že už se nedá vymyslet nic novýho, ale přesto jsem se tady zase něčeho dočkal.

• 16.8.2017  20:04
    31 (2016)

Dobrá vyvražďovačka s typickým Robem. Podle komentářů jsem se trochu obával výsledku, ale nakonec jsem byl docela spokojený. Jednodušší děj nemění nic na tom, že se na hru o život dobře kouká.

• 16.8.2017  20:02
    Vodonoš (1998)

Vodonoš překvapil, i když jsem věděl, že to nemůže být špatné, když zde hraje Adam a režíruje to Frank. Bál jsem se toho žánru "sportovní" ale nakonec jsem si film užil a bavil se u něj. Tohle je přesně to co můžu.

• 16.8.2017  20:00
    Mausoleum (1983)

Mausoleum je typický osmdesátkový horor, který patří k těm méně vydařeným a to hlavně díky pomalému tempu a horšímu zpracování a ději. Co by se dalo pochválit jsou masky, které nejsou špatné.

• 16.8.2017  19:31
    Eragon (2006)

Ucházející fantasy s draky, které ale jistým způsobem ztrácí šarm a spadá do kategorie těch méně zdařilých. Nemá v sobě takovou tu jiskru, která by koukání oživilo.

• 20.7.2017  23:36

Dvojka je o poznání pohádkovější a tím že je o mnoho let novější působí všechno daleko lépe. Stejně tak se tu ze všech stran valí na hrdiny jedna pohroma za druhou, takže se zase trochu opakuje scénář z jedničky. Tentokrát vás někdo honí a chce vás zabít, nebo třeba vyhodit z práce kvůli malinkaté chybičce... Pan Strach zřejmě chce, aby děti měly strach ze života, který je čeká.

• 20.7.2017  23:31
    Kruhy (2017)

Film působí, jako by byl nalinkován už od začátku a žádného zvratu se tu nemůžeme dočkat. Běží to tu vlastním životem a divák pořádně s tím vším není seznámen a je to zase to samé dokola a dokola, co už bylo viděno v prvním Kruhu, nebo ve druhém. Prostě velká nuda, která s vámi nezamává.

• 20.7.2017  23:29

Mohla to být milá, vánoční pohádka, která by ukázala smysl vánoc, či jaká je křesťanská víra atd. Jenže na můj vkus není vhodná moc pro děti. Je tu dost takového zvláštního násilí či špatného chování jako jsou krádeže či sobectví, které se sem moc nehodilo a tím se z pohádky stává něco temnějšího. Pro příště bych nechal tyhle lidské nešvary stranou a více bych rozvinul pohádkovou stránku.

• 20.7.2017  23:25
    Cyberbully (TV film) (2015)

Dobré drama, které má jednu chybičku a to je délka filmu, která mohla být o něco delší, aby jsme se mohli dozvědět, jak to celé dopadlo a nemuseli jsme si domýšlet co bylo, či nebylo. Film s ponaučením. :-)

• 20.7.2017  23:23

Lenochod na dopravním inspektorátu bylo velikánské lákadlo a docela mě zaujal i děj, který se ubíral zajimavým směrem a je to zase animák, který je tak trochu jiný, chytrý a má něco do sebe. S klidem se na to můžou dívat i dospěláci a nebudou znudění! :D

• 20.7.2017  23:18

Návrat legendy se bohužel nekoná, ale milá vzpomínka, která sice trhákem není, ale pobaví i tak. Mr. Bean je nestárnoucí a je strašná škoda, že se z toho neždíme, dokud je možno...

• 20.7.2017  23:17

Lepší a zajimavější, než první Ouija. Možná to bylo způsobeno povoláním vhodnějšího a lepší režiséra, či lepším příběhem, nebo snad atmosférou, ba malou roztomilou holčičkou? Jako já byl spokojený. Některé momenty byly docela silné.

• 20.7.2017  23:15

Podle mého názoru dost nepovedený muzikál, který se může pyšnit pouze jednou chytlavou písničkou a ostatní stojí za prd a o příběhu ani nemluvě. Nějak jsem se v tom ztrácel a rozhodně jsem od toho čekal daleko více.

• 20.7.2017  23:14

Zajimavý nápad, který se ale postupem času mění na nudnější vlnu, ze které už není návratu a to celé nakonec pozbývá smysl. Docela velká škoda, protože jsem viděl kousek začátku v televizi a přišlo mi to dost zajimavé a docela jsem se divil, že to má tak nízké hodnocení, ale potom jsem to uviděl a pochopil jsem. Škoda.

• 20.7.2017  23:12

Povedená rodinka, kde Alexandr způsobí na jeden den naprostou pohromu pro ostatní členy rodiny. Docela milé a chytré. Rozhodně stojí za zhlédnutí.

• 18.7.2017  20:40

Dvojka byla trochu jinčí kafe. Bavila mě o několik stupňů víc jak první díl a film rychle nastartuje děsivou atmosféru od začátku a nekončí po celou dobu filmu. Divím se, že právě dvojka je tak kritizována a vyčítánu Salvovi, že se mu dvojka příliš nepovedla. Mě právě přišla o dost zajimavější a s Jeepersem se tu dá seznámit opravdu hodně detailně a zde vůbec nevadí, že se většina děje odehrává pouze ve stojícím školním autobuse. To možná umocňovalo tu bezmoc lidských terčů a konečně tu dojde i na pořádný souboj.

• 18.7.2017  20:37

Jeepers Creepers je zajimavá nestvůra, která má opravdu hodně navrch a jen tak nad ním nikdo nevyhraje. Celkem dobrá atmosféra, ale svým způsobem děj není úplně dokonalý, hlavně když se většina filmu odehrává na silnici a ústřední postavy si mezi sebou dlouho povídají...

• 18.7.2017  20:14
    Kocour Bob (2016)

Mile natočený film podle skutečné události, který netlačí na pilu a jde si vklidu svojí cestou a to je na tom to kouzelné. Prostě všechno tu sedí a šlape tak jak má a vy si film užíváte. I kočka dokáže obrátit život naruby, až se mi nechce věřit, že k tomu tak opravdu došlo. Skoro plný počet.

• 18.7.2017  20:10
    Tekken (2010)

Filmy na motivy nedopadnou ve většině případů dobře. Tady si to drží určitou laťku, ale žádný převratný děj tu nehledejte. Tady jde hlavně o to postupovat v soubojích dál a dál a pokud možno se dostat až do finále a pomstít své blízké.

• 18.7.2017  20:08
    Ohnivé oči (1984)

Jednodušší béčko, které neurazí, ale stejně dostanete hodně málo a nezachrání to ani maličká a roztomilá Drew Barrymore. Chvílema divný děj, jen kdyby měl větší rozpočet a možná novější rok vzniku, mohlo to dopadnout lépe.

• 18.7.2017  20:05

Očekávání dojáku bylo, ale že bude každou chvíli, to bylo vymyšleno opravdu dobře. Těžký film na emoce pro milovníky psů. To byl zřejmě hlavní účel dojmout diváka a já to Psímu poslání nemám za zlé. Odnesu si z toho, že pes má opravdu to poslání, které tu je řečeno závěrem.

• 18.7.2017  20:03

Hodně zvláštní a prapodivně na sebe navazující film, který se ani komedií nazývat nedá. Opravdu se tu skáče od jednoho k druhému a pomalu to ve výsledku moc smysl nedává.

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66