juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

Twitter: jutamahmud
Instagram: jutacz

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 55 73
    • 18.6.2018  18:09
    Lesní duch (1981)

Dvojka je mému srdci o hodně blíže a tu spíš považuju za finální verzi, tohle mi přišlo jako taková pracovní verze, ale na druhou stranu je tohle opravdu hororové, zatímco dvojka je mimořádně komediální a vlastně se spolu moc srovnávat nedají. Každý si jde tak trochu svojí cestou, jen dvojka je prostě pro mě nostalgická a jednička mě bohužel obešla obloukem.

• 18.6.2018  18:06
    Boj s obry (2017)

Osobité a docela milé. Přesně takový styl mám rád, jen tu diváka dost mate příběh, který už od začátku je dosti nejednoznačný a konkrétně mně vadilo, že jsem vlastně hodně dlouhou dobu nevěděl, zda holčička má jen nějakou poruchu že jen ona vidí obry, nebo zda to je tak dělané naschvál, ale vše se člověk dozví až ke konci a to je možná škoda. Stejně by to ale chtělo ještě dost vyšperkovat a potom by to byla bomba.

• 18.6.2018  18:03

Eastwoodův styl se mi moc líbí a jak už ho dokázal vyšperkovat k dokonalosti v Gran Torinu, tak zde to je velmi podobné, jen krapet horší, ale pořád stále velmi dobré. Styl vyprávění i sportovní téma mi vůbec nevadilo a pochmůrný osud tomu vlastně dodal takové smutné kouzlo. Lepší čtyři.

• 18.6.2018  18:01

Na to že jde o třetí pokračování je to docela dobré. Možná i v mnoha ohledech lepší než předchozí díly, ale samozřejmě že zůstává i trojka v podobném duchu jako předchozí díly, ale to vůbec nevadí. Našlo se tu i pár nových nápadů a nezapomnělo se na staré známé.

• 10.6.2018  16:44

Tak to tu ještě nebylo, aby hodné maminky a starostliví tatínci se obrátili proti vlastní krvi, v neutuchající touze zabít své potomky. Celkem originální nápad, ale to zpracování už nebylo úplně ono. Dějově to celkem šlo, ale po filmařské stránce jsou tu takové neduhy, které kazí celkový dojem z filmu. Až z toho má člověk rozporuplné pocity. I když třeba Crank mi taky úplně po téhle stránce nesedl, ale po dějové to totálně přebil, což se tady tak úplně nestalo.

• 10.6.2018  16:37

Na tomhle filmu je prakticky všechno špatně. Špatný děj, dialogy, herci, střih, kamera atd atd... Vůbec nechápu, jak se můžou tyhle věci vůbec překládat a dabingovat... :D Z Bella nikdy dobrý režisér nebude.

• 10.6.2018  16:32
    7 životů (2017)

Milé překvapení, ale už originální nápad zaručoval slušnou podívanou a když se spojí dobré herecké obsazení a dobrý režisér, tak to nemohlo dopadnout lépe. Děj na postavy nebere žádné ohledy, tudíž tu je drama prakticky od začátku. Po vydařených komedií, se Tommy Wirkola vydal další, dalo by se říci blockbusterovou cestou, a i zde se mu to vydařilo na jedničku. No a samozřejmě nechybí zvrat na závěr, který to celé náramně vysvětluje.

• 6.6.2018  15:56
    Cabin Fever (2002)

Film je trochu postavený na hlavu a především je chyba v postavách, které moc nepřemýšlí a klidně si rozbijou vlastní auto a aby toho nebylo málo, tak místním vidlákům je taky všechno jedno, zabít člověka je přeci úplně normální že? :D

• 6.6.2018  15:37

I s minimem dialogů se dá udělat velké a dechberoucí divadlo. Hned od začátku to na nás vybalí a pak už se jen tiše díváte a díváte. Dobrou známkou je, že film rychle uteče, což je na jednu stranu škoda a pro milovníky vyvražďování tu je málo prostoru. :D Je to originální a klidně by mohlo vzniknout nějaké pokračování, prostor by na to byl.

• 6.6.2018  15:33

Byla to docela sranda koukat se na malého a ještě roztomilého Suchánka :D Jinak žádný extra děj od toho nečekejte. Celkem jednoduchá podívaná, ale opička to celkem zachraňuje.

• 6.6.2018  15:31
    Madagaskar 3 (2012)

Tak začátek byl přepálený vtipnýma gegama až až, kdyby to pokračovalo až do konce, vůbec by mi to nevadilo, ale postupem času jízda zpomalovala a zpomalovala, až se zasekla na průměrné pohádce, což je docela škoda, mohlo to dopadnout lépe.

• 23.5.2018  17:41

Koukal jsem se na to s titulky, které překládal zřejmě samotný google překladač, ale angličtina zde není moc složitá, takže to šlo. Jinak co se týče filmu, není úplně špatný. Překvapivě jsou zde zdařilé gore scény, které bych u "levného" béčka moc nečekal, ale překvapivě i zde se daly sesbírat originální záběry na končetiny, vnitřnosti atd. Jo Hartley byla docela dost přesvědčivá ve svém podání, jinak ostatní nic moc no... Doufám že na podobnou vesničku buranů nikdy nenarazím. :D

• 23.5.2018  17:38

Taková jednohubka, kterou táhne Jason Biggs, i když téma není úplně to co bych vyhledával, tak občas to byla docela sranda, ale že by se u toho člověk nějak výrazněji bavil, to zase né. :-)

• 23.5.2018  17:34
    Spookies (1986)

Hodně velká nuda, která nedokázala zaujmout ničím, krom zdařilých masek a že jich bylo, jinak opět tragické chování postav, které je smutně úsměvné. Aspoň za ty masky zvedám o jednu hvězdu hodnocení.

• 23.5.2018  17:33

Další vyvražďovací slast, která má celkem dobrý nápad, jenomže jak už to tak bývá, tak tu není vychytané chování postav, které mnohdy nepůsobí úplně realisticky. Ale pro milovníky podobných filmů je další přírůstek rozhodně vítaný. :-)

• 16.5.2018  19:01

Film je hodně poutavý. Vé je tajemný bojovník za svobodu a navíc dokonalý i v bojovém umění. V čem ale vidím problém je délka filmu a právě některé rozprávky pana V, které byly chvílema zbytečné a hlavně film jako celek mi přišel dost zvláštní. Prapodivně zpracovaný a pojatý. Jinak to mohl být opravdu pěkný film, ale je tu plno věcí, které srážejí konečný zážitek.

• 16.5.2018  18:47

Prozatím nejslabší Insidious, který mě ani moc nedokázal pohltit svoji atmosférou a i lekaček tu je podstatně méně a hlavně je tu i slabší dějová linka, která toho bohužel neměla moc co nabídnout. Ale pořád jde o ucházející horůrek a jsem rád, že se rodinka rozrostla o další kousek, i když mohl být lepší.

• 16.5.2018  18:45

To je tak, když si partička chuligánů z maloměsta myslí, že můžou všechno a vše jim projde, pak není divu, že může dojít i na tak drastické šarvátky jako zde. No chvílema to bylo mimo chápání. Jen tak se tam začnou vyvražďovat a to mi nepřišlo moc realistické, ale aspoň je tu známka fandění mírumilovné dvojce.

• 16.5.2018  18:43

Jeden z nejznámnějších českých krimi filmů, který i svým způsobem a dějem rozhodně dokáže zaujmout. Na jednu stranu je dobré, že se příběh zaobírá oběma stranama, jenomže někdy je lepší přiklonit se jen k jedné, ale i tak jde o dobrý český počin.

• 3.5.2018  20:41

Význam filmu šel nějak mimo mě. Po celou dobu jsem se dost nudil a vůbec mě to neoslovilo. Ten začátek ještě částečně ušel, jenže potom to šlo už jen z kopce a nakonec jsem litoval stráveného času u tohodle filmu. Horší dvě hvězdičky.

• 3.5.2018  20:39
    Mumie (2017)

Doufal jsem, že by nová Mumie mohla mít něco společného s Mumiemi s Brandonem, že bych se aspoň trochu u filmu pobavil, ale to tu moc nehrozí. Na jednu stranu to je dobře, na té druhé bych více humoru uvítal. Cruise mi v roli moc neseděl, ale co nadělám. Svým způsobem dokáže tato Mumie zaujmout. Má dobré triky (i když některé efekty byly jakoby odfláknuté a nepůsobily dobře) a akční scény. Příběh a děj je také dobrý, jen toho nového už není moc co nabídnout... jakoby jsem už něco podobného někdy viděl. Lepší průměr.

• 3.5.2018  20:35
    Tvář vody (2017)

Na Oskarový film dost slabý. Vlastně tu není nic vyčnívajícího, díky čemuž bych filmu dal Oskara, ale tak to bohužel bývá zvykem, takže nic extra jsem ani neočekával a dopadlo to tak podle mých očekáváních. Dostal jsem to, na co jsem od Tora zvyklý. Jen dost nechápu ty zbytečné postelové scény a ty "přisprostlé" které ve filmu nesnáším, takže tím u mě film ještě trochu více klesnul.

• 3.5.2018  20:32

Nové pokračování Chuckyho působí trochu televizním zpracováním, což je velká škoda na tento kultovní horor. Na druhou stranu přišel tenhle díl s některými novinkami a navíc Chucky nebyl jen jedinou figurkou... To bylo docela fajn, stejně tak, že se vrátily staré známé postavy. Konec byl tak trochu otevřený, tak doufám, že se brzo dočkáme osmičky. :-)

• 3.5.2018  20:30

Na film jsem se chtěl podívat kvůli jedné scéně, která mě dostala v jednom gifu. Bohužel jsem si na tenhle film vybral špatný čas, kdy jsem byl dost unavený a přiznám se, že jsem v průběhu filmu v posteli usínal, takže nemůžu hodnotit úplně objektivně, ale z toho co si vybavuju, tak to chvílema šlo, chvílema to moc neklapalo, ale aspoň tu scénu, na kterou jsem se těšil, jsem viděl. :D

• 3.5.2018  20:28

Příjemný horor s fajn herci, kteří sice občas působí trochu uměle, ale to zase zachraňuje docela slušná atmosféra a téma, které bylo nastoleno. Čarodějnice, nebo démon? Ono to je vlastně jedno. Hlavní je, že je tu dobrá zápletka.

• 28.4.2018  18:00

Závěrečný díl Labyrintu je téměř na úrovni prvního a je mnohokrát záživnější a lepší než druhý díl, který vlastně toho moc nenabídl. Vražedná léčba ukončila tuto zajimavou sérii, vyřešila nezodpovězené otázky z předešlých dílů, za což jsem rád a hlavní věc je, že se tu člověk nenudí, i když je film dost dlouhý, přesto se na to dobře kouká a myslím si že je to velmi slušné zakončení série.

• 28.4.2018  17:58

Další film, který opět nenavazuje na Monstrum ani na Ulici. Jde si svou vlastní cestou, i když je součástí tohoto zajimavého universa. Film je záživný a pracuje se zajimavou myšlenkou otevření brány do druhé dimenze. Jen škoda, že jako předcházející film, tak i tento končí ve chvíli, kdy by to mohlo být hodně zajimavý. Jsem zvědav, jestli se tohoto "nedokončeného" příběhu dočkáme někdy v budoucnu, protože tento svět má ještě hodně co nabídnout.

• 28.4.2018  17:55
    Billy Elliot (2000)

Z Billyho chtěl táta mít boxera, jenomže box mu moc nešel. Billy náhodou zavítal na hodinu baletu a nějakým způsobem ho to oslovilo natolik, že to chtěl zkusit, i když věděl, že společnost ho tímto krokem bude odsuzovat. On se ale nedal a šel do toho, i když se to zpočátku snažil skrývat, nakonec se to provalilo a měl co dočinění hlavně se svým otcem... jak to pokračuje se podívejte sami, nebudete litovat. Je to opravdu milý a pěkný film plný strastí a odhodlání. I když vám život hází klacky pod nohy, tak svou pílí a vytrvalostí můžete dosáhnout velkých věcí, jako Billy Elliot.

• 28.4.2018  17:19

Tak nečekal jsem, že by to byl film o superschopnostech, tím jsem byl mile překvapen a k proměně došlo zajimavým způsobem a změnu dostal takový hrdina nehrdina, ale zase je to díky tomu docela originální. V něčem se mi film líbil, v jiným zase trochu odpuzoval.

• 28.4.2018  17:17
    Dům (1986)

Pohodový horůrek, který se sice rozbíhá pomalu, než k něčemu výraznějšímu dojde, ale jinak se člověk nenudí a propojení s prasím knihy a jeho příběhu bylo překvapivě fajnový, i když šlo o válečnou tématiku, tak mi to tentokrát vůbec nevadilo a spíš to filmu i pomohlo. Trochu komediální a jsou tu pěkné masky.

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 55 73