juta

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67
    • 9.11.2017  19:04

Darylovi se nedaří, jeho kukuřice usychá a nemá peníze na její záchranu. Nevědomky probudí strašáka, který mu sice pomůže s jeho úrodou, ale na druhou stranu mu nevadí ani lidské oběti, díky čemuž poštve rodinu proti němu a v tom okamžiku je vidět, co je pro Daryla přednější, jestli rodina, nebo úroda. :-)

• 9.11.2017  18:56

Film je zbytečně chaoticky rychlý. To je asi největší mínus, jinak je to příjemná rodinná komedie s dětskými hrdiny a zvířecími aktéry, které si člověk zamiluje. RIP šimi.

• 9.11.2017  18:53

Kdysy jsem nějaké díly se Strážci vesmíru viděl a řeknu vám, že nešlo o příliš propracovaný seriál ve všech směrech. Tudíž jsem byl mile překvapen filmovým zpracováním, které nenechalo nic náhodě a někdo se opravdu snažil, aby to aspoň trochu za něco stálo a vyplatilo se. Koukatelný to je, chvílema i zajimavý a zpracování je také dobré. Lepší průměr.

• 9.11.2017  18:50
    Motel Auvajs (1980)

Není nad to si pochutnat na dokonale uzrálém masíčku. Není důležitý jestli je vepřové nebo lidské, důležité je, že chutná a že ho někdo dokáže připravit a "vypěstovat" k dokonalosti. :D

• 25.10.2017  19:32
    Big Lebowski (1998)

Náznak kultovní záležitosti. Má to ale několik háčků a ten hlavní je v tom, že je Big Lebowski jakoby nedokončený, nedovyprávěný. Takže se nedozvíme důležité věci, které nás provázely po celý film a to je docela škoda, protože jinak se na Důda dobře kouká.

• 25.10.2017  19:25
    Život (2017)

Hned při prvních screenů a traileru jsem se na Život těšil. Vypadalo to velmi slušně, takže očekávání byla veliká a docela jsem se na to těšil. Výsledek byl velice uspokojivý. Potěšilo mě obsazení, které je zde naprosto super. Atmosféra a vše okolo bylo prostě super a opět jsem dostal záporáka, který se v několika aspektech vyrovná s velikány jako s Predátorem či Vetřelcem a možná je i v něčem předčí. Určitě bych uvítal pokračování, ale netuším jak by se s tím vypořádali na Zemi. :-) Možná bych poupravil název, aby záporáček dostal nějakou tvář.

• 18.10.2017  20:15
    Leatherface (2017)

Nová koženka mi moc nepřipomínala, že by měla něco společného s příběhem s předešlými filmy. Svoji tvář dostávala až ke konci filmu, což bylo podle mě docela pozdě, protože se po většinu času věnovala útěku z léčebny a to nebylo úplně to pravé. V atmosféře i hudebním podkresu je slyšet určitá podobnost, ale já se těšil i na ten příběh, který by mi připomínal z větší části to, na co jsem byl zvyklý, ale tady mi tahle důležitá součást dost chyběla.

• 18.10.2017  20:08

Hodně originální námět, který by měl velké šance na úspěch, kdyby se do toho narvalo více peněz, nebo to mělo pod rukama nějaké velké studio, ale v tomhle případě to nebylo moc dobré. Nebylo to ono a to je docela škoda.

• 18.10.2017  20:05

Slabší díl, oproti minulým dílům a telekinetické schopnosti mladé dívky bych úplně vymazal. Takové schopnosti by měli patřit v tomto případě jen záporákům a sem se to moc nehodilo. Jinak jsem chvílema klimbal, takže to mluví taky za vše.

• 18.10.2017  20:02

Překvapivě vůbec né špatné pokračování, které mě i mile překvapilo a nenudilo. Jen ten konec byl až příliš přitažený za vlasy a moc se mi nelíbil, ale začátek a průběh filmu byl docela fajn.

• 18.10.2017  20:01

Opět spíše průměrnější animák, který nijak zvlášť nevyčnívá a jen odvypráví určitý děj, ve kterým nechybí praštěné zvíře. Tentokrát to schytal kohout, ale ten byl docela vtipný.

• 5.10.2017  19:41

Z mých původních dvou hvězdiček to je nyní tak na hranici mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Už jsem to viděl asi potřetí a až nyní jsem to plně vnímal a konečně plně pochopil oč tam kráčí. :D Člověk se musí na film plně soustředit, aby mu neunikl jediný detail a když přitom děláte ještě nějakou jinou činnost, tak o dost přijdete a nepochopíte. Prostě PFko je své, leč dokonalé není. Jinak soundtrack se hodně vyvedl a dobře se to poslouchá. Náhoda nebo ne, ale tohle je můj 1994tý komentář. :D

• 5.10.2017  16:49
    47 metrů (2017)

Spoiler v komentu! Není to vůbec špatný snímek o dívkách v kleci, v hloubce 47 metrů, které jsou obklopeny hladovými žraloky. Jenže jsou tu věci, které tak bijí do očí, že to hodně kazí dojem, jako chování postav, nebo že zbývá v bombě 1% vzduchu a v tu chvíli konečně získá jinou naplněnou bombu... prostě všechno je vyšperkované do poslední chvíle, aby to přiživovalo napětí a díky tomu ztrácí reálnost. Na druhou stranu musím pochválit příjemný zvrat na konci, který mile překvapil. Lepší průměr.

• 3.10.2017  19:00

Velmi, ale velmi špatný film, který jen pozoruje počínání etologa, který sleduje zvěř a prozkoumává opuštěnou vesnici a to je vše. Žádný příběh, žádná atmosféra, žádný strach. Hororem se to rozhodně nazývat nedá. Kamera a střihy působí to velmi amatérsky. Nudilo mě to a ke konci už hodně rozčilovalo, protože co se tam dělo, tak bylo od začátku do konce úplně stejné.

• 3.10.2017  18:57

Tady je vidět, že tortura je velice účinná a přinutí každého říci i to co není pravda. Chvílema docela silný a zoufalý děj. Na druhou stranu upálení není úplně realistické. Žádný křik a muka, ani žádný krvák. :D

• 26.9.2017  20:41

No docela jsem se mile bavil a chvílema jsem se zasmál. Není to špatný snímek, prostě takový normální starší komedie, která má všechny typické aspekty, aby mohla býti označována komedií.

• 26.9.2017  20:27
    Wilson (2017)

Wilson nejde úplně tradiční cestou ve vyprávění příběhu a proto vám bude trvat déle se do jeho situace vžít a poznat, jaký ve skutečnosti je, že je sice navenek trochu otravný, ale když o něco jde, tak si za tím jde a nic ho nedokáže zastavit, akorát vězení, ale i to zvládá nadprůměrně. :D

• 22.9.2017  17:30

Ucházející pokračování, které není vůbec kýčovité a celkem dobře se na to dá dívat. V hlavní roli můj oblíbenec z Návratu oživlých mrtvol Thom Mathews, který se s rolí popasoval dobře a i když je probuzení Jasona trochu přitažené za vlasy, tak celkově se příběh vyvedl.

• 14.9.2017  22:59
    The Do Over (2016)

Začátek za dvě hvezdy a konec za čtyři, takže průměr. Začátek mě moc nenadchl, vtípky nebyly úplně to pravé ořechové, ale postupem času, když jsem se do toho dostával mě to začalo bavit a začlo to dávat konečně smysl. Film působí občas laciněji - to je škoda. Objevují se tu často úchylné situace, ale jen některé jsou vtipné, ale nakonec je vám to jedno. Konec se vyvedl.

• 14.9.2017  22:55
    Příběhy Tipa a Tapa (TV seriál) (1971)

Je vidět, že občas vzpomínky klamou a vůbec nechápu, jak mě tohle mohlo v mládí tak oslovit. Je to docela špatný animovaný seriál. Velmi jednoduché efekty, příběhy hodně chabé a často si sou velmi podobné a v mnoha případech špatné příklady pro děti. Jediné co se poměrně vyvedlo je znělka.

• 14.9.2017  22:52
    Čokoláda (2000)

Hodně zajimavý a milý film, ve kterém charismatická dáma se snaží prorazit s obchůdkem s čokoládovými výrobky, jenže ve špatné době a se špatnými sousedy, které si postupem času a díky svým schopnostem získává na svoji stranu i přes nepřízeň v době půstu. Líbil se mi styl, kterým je film natočen. Má zajimavý příběh a dobrý výběr herců.

• 14.9.2017  22:46

Fanouškem nejsem, takže jsem se díval reálnýma očima a tomu také odpovídá hodnocení. Popravdě mě tenhle díl moc nebavil a dalo by se říci, že je téměř o ničem. Znovu se staví hvězda smrti a znovu je jí zapotřebí zničit. Z padoucha nečiší hrůza a hrdinové se ani s jinými záporáky moc nenadřeli. Asi nejhorší a nejzbytečnější pokračování. Pardon fanouškům. :-)

• 14.9.2017  22:41

Pohled na život v zamořené zóně s bábuškami, které přežily překvapivě dlouho. Nenáročný dokument, který má ale na můj vkus přemrštěné hodnocení. Existují lepší dokumenty o Černobylu.

• 14.9.2017  22:39

Neill Blomkamp, chtěl natočit svého Vetřelce, ale bohužel se mu do cesty vecpal Ridley Scott, který ho chtěl natočit sám. Vzniklo tedy pokračování Promethea, které není rozhodně tak špatné, jako zdejší hodnocení. Rození malého vetřelce bylo zajimavé, digitální vetřelec dostal nové možnosti v rychlosti pohybu, ale tím se trochu ztratilo kouzlo, i když po grafické stránce už to bylo celkem vymakaný. Jen Covenant nepřináší pomalu nic nového. Konec se soubojem měl podobný spád jako v minulých filmech a vypořádání s vetřelcem bylo chabší na dnešní dobu plné velkých možností. Vynechal bych tlachání mezi Fassbenderem a Fassbenderem, zbytečně film natahuje. :D

• 7.9.2017  21:44
    Melancholia (2011)

Velká slátanina, která je zbytečně dlouhá, nudí vás už od začátku. První část bych naprosto vymazal, ta je zde úplně zbytečná, další aspoň trochu ukazují zkázu, která nastane a nakonec vše vyšumí do prázdna. Dunst je otravná, hudba je otřesná a příběh tu vlastně žádný není. Hodně špatný film...

• 7.9.2017  21:41

Když se podíváte na to,kolik zemí tohle produkovalo, tak bude zřejmé, že film bude předimenzovaný, aspoň na mě tak působil a je tu na mě až moc efektů a věcí, které nepůsobí dobře. Scarlett také moc neuchvátila. Průměrná scifárna, škoda.

• 7.9.2017  21:38

Taková zahrabaná a zapomenutá komedie, která se teda moc na obrazovkách neobjevuje. Bude to asi tím, že působí trochu amatérsky a herci jsou spíš neherci. Ale lecčemu jsem se tu zasmál a příjemně pobavil. Má to pár kultovních scének.

• 7.9.2017  21:35

Podhodnocená bláznivá komedie. U hodně scének jsem se dost zasmál, takže to žádný velký průšvih není. Jen je tu chvílema dost přehnané chování hlavních postav a to jejich neustálé pošťuchování po čase přestane bavit a začne trochu vadit, ale díky tomu, že se tu najdou vtipné momenty, tak se na to dá dívat. :D

• 7.9.2017  21:18
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Štve mě, že jsem Stranger Things tak dlouho přehlížel, i když zde hraje Winona, ale na druhou stranu nebudu mít zase takovou prodlevu na druhou sérii, takže dobrý. :D Seriál ohromě překvapil. Hudba, někdy doslova mrazící. Úvodní znělku jsem si zamiloval a nechal jí hrát každý díl, né jako u jiných, kde tuhle část obvykle přeskakuju. Příběh suprový a propracovaný v každým detailu, návrat do devadesátek je opravdu neskutečně vydařený a všechno šlape jak má. Postupné odkrývání se mi zde moc líbilo. Tempo bylo tak akorát a na konci dílu jsem měl nutkání si ihned pustit další. Tohle všechno dělá z STčka přesně ten typ seriálu, který okouzlí a už vás nepustí. Ani druhá série nezklamala. Byla opět kulervoucí a možná ještě více našlapanější než první. Už teď vyhlížím třetí sérii!

• 7.9.2017  21:15
    Clown (2014)

Horůrek na jedno podívání určitě jo. Není to vůbec špatný horor, téma je docela originální a na trápení hlavní hrdiny se dobře kouká. Jenže mi tu chyběla drsnější a temnější atmosféra. Chvílema to působí jako tv slátanina, což je škoda a možná bych i zvolil trochu jiné herce, ale zase se mi tu líbilo vraždění dětiček, to má ode mě malinkatý plus za to. :D

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67