juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

Twitter: jutamahmud
Instagram: jutacz

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 8.8.2018  08:03
    Ghostland (2018)

Sice slabší čtyři, ale Ghostland vyvolává celkem nepříjemné pocity a je na každém z nás jak je pobere a kdo je jak zvrácený, co ještě člověk unese a co už je na něj moc. Zkrátka se tu skrývá dost momentů, ze kterých se úplně komfortně cítit nebudete a ze začátku budete možná trochu zmatení, ale pak vyjde vše najevo jak to teda je. :D

• 8.8.2018  07:59
    The Darkness (2016)

Zdejší hodnocení teda kvalitě filmu neodpovídá. Nevím co si jiní představovali, ale já byl s výsledkem spokojený. Navíc je to příjemná změna od všemožných duchů a klasických démonů a konečně se také zabrousilo po delší době k indiánům.

• 8.8.2018  07:55
    Hokus pokus (1993)

Vcelku zajímavý rodinný halloweenský filmík, který je chvílemi poněkud drsnější, ale stále si drží únosnou notu, ze které se děti nepo...

• 2.8.2018  12:27

Pokračování mě bavilo mnohem víc. Děj dává smysl, postavy nejsou otravné a i nějaký ten rozum pobrali (že se nechovají iracionálně jako v jedničce). Dialogy jsou srozumitelné a vše probíhá tak jak má. Docela to ušlo.

• 2.8.2018  12:24
    Bubliňák (2001)

Divím se, že Gyllenhaal na takovou bláznivou roli vůbec přistoupil. :D Všechno je tu dost na hlavu padlý, proto se to musí brát s velkou rezervou a když necháte chladný mozek, tak si film užijete a párkrát se i zasmějete.

• 2.8.2018  12:21

Tak takovýto zbytečný a nezáživný horor jsem už dlouho neviděl. Ač působila všudypřítomná reklama na tenhle horor, který měl být to nejlepší co letos uvidíme, tak pravda byla úplně někde jinde. Na tomhle filmu není nic, co by šlo obdivovat. Sice kamera a prostředí docela funguje, tak děj a lekačky absolutně nefungují. Snaha tu o vystrašení byla, ale bylo to spíš k smíchu. Tohle se hodně nepovedlo.

• 2.8.2018  12:17
    Velký Joe (1998)

Přerostlý Joe se musí skrývat před zraky pytláků, ale to se mu moc nedaří. Na svou dobu vypadají efekty docela dobře, jinak je to pěkný rodinný filmík.

• 2.8.2018  12:14

Chvílemi poutavé a chvílemi zdlouhavé, tak přesně takový je tenhle film. Dost dlouho trvá rozluštit záhadu neposedného mozku a pak když se na to přijde, je to všechno odvyprávěno strašně rychle, že se člověk ani nevzpamatuje a je konec.

• 2.8.2018  12:11
    Panenka z pekla (TV film) (2014)

Né příliš povedený horůrek, ve kterém je tolik mrtvých, že už to po čase člověka přestane zajimat a bavit. Člověk se na holčičku jen křivě podívá a už mu smrt kouká z kapes :D

• 2.8.2018  12:07
    Hellsing (TV seriál) (2001)

Hellsing, to je jedno z prvních anime, které jsem měl tu možnost vidět a hned mi padlo do oka hlavně díky Alucardovi, který ač stojí na straně dobra, tak je temnější než noc a nic mu není překážkou. To se mi na něm líbí jak všechno hravě zvládne a i když je rozstřílený na kousky, tak se z toho s úsměvem dostane.

• 31.7.2018  15:15
    Auta (2006)

Stará dobrá závoďácká pohádka, ve které nechybí ukázka toho, že místa jako je Kardanová Lhota, mohou být jednoduše zapomenuta jen díky nové dálnici. Škoda jen že Blesk McQueen je ze začátku tak namyšlený. Lepší průměr.

• 31.7.2018  15:11

Inferno je asi nejslabší pokračování Hellraisera. Bylo to spíš takové krimi, které má s universem Hellraisera pramálo společného. Celý koncept byl jakoby postavený na hlavu a jednoduše to nebylo ono. Už hlavní hrdina mi sem vůbec neseděl a po celou dobu se člověk docela nudí.

• 22.7.2018  10:14
    Wish Upon (2017)

Trailer mě zaujal natolik, že jsme se na to hned s přítelkyní museli podívat a výsledek opět famózní. Ać je konec dosti předvídatelný, vše jede bez jediné chybičky. I bez strašidelných výjevů duchů jde udělat kvalitní horor plný napětí a jak už jsem zmiňoval u předešlých Johnových filmů je velmi dobře vytvořena atmosféra, která tomu všemu společně s dramatickou hudbou dodává kouzlo a pravý požitek z filmu. Tady je dobře vidět sobectví, které si to kráčí dál a dál i přes mrtvoly. :D

• 22.7.2018  10:07

John R. Leonetti díky spolupráci s Jamesem Wanem načerpal tolik zkušeností, díky kterým dokáže posbírat do svých filmů to nejlepší co se naučil a funguje to. Ani Vlci za dveřmi nejsou vyjímkou. Dobře vytvořená hororová atmosféra, kamera, střih, to všechno funguje jak má a i když zde nefigurují žádná strašidla, stejně dokáže snímek upoutat vaši pozornost a tak trochu navodit tu správnou atmošku při této home invasion z konce šedesátých let.

• 18.7.2018  11:51

Pekelný jezdec je zatím nejslabším pokračováním, který se dokonce vydal až do daleké budoucnosti i minulosti a to možná nebylo to pravé. Sice nám ukázal původ kostky, ale i díky tomu se vytratil prostor pro působení pekla a to vzejde na povrch v docela krátkém časovém úseku a nestihne toho moc zničit.

• 18.7.2018  11:49

Je to úplně nějak jinak natočené a zvláštní, než jsem byl od Eastwooda zvyklý a překvapilo mě, že to má na svědomí právě on, protože mi to k němu vůbec nesedělo. Bohužel příběh je odvyprávěn tak zmateně a prezentován ještě hůř, že ve výsledku film není ničím zajimavý, i když se zabývá myšlenkou posmrtného života, či existence nebe. Ani spojení dvou jazyků ve filmu nefunguje, spíš rozčiluje.

• 18.7.2018  11:44

Možný spoiler v komentu! Milé překvapení, ani jsem si nemyslel, že by mě Ničitelé dokázaly nějak výrazněji zvednout z křesla, ale povedlo se jim to. Akčňák, který se nebojí ani zavtípkovat ve vypjatých situací a hlavně bylo zajimavé sledovat rostoucí monstra a jejich souboje ať už mezi sebou, nebo s lidskou rasou.

• 18.7.2018  11:42

Strašidelná pohádka, ve které se Karolína, pardon, Koralína dostane do paralelního prostoru, ve kterém je všechno boží a mnohem lepší, než ve světě, ve kterém Koralína žije, jenže to je jen zdání a postupem času se odkrývá pravda a v tom případě začíná jít o život. Pěkný animák, který mám rád, ale na plný počet to už není.

• 18.7.2018  11:40

Tak tohle pokračování je hodně ale hodně průměrné a nenabízí takřka nic nového ani zajimavého a to jsem se na dvojku docela těšil a ještě že jsem na to nešel do kina, protože bych asi litoval. Takřka přes hodinu se tu nic neděje, jen se tu tlachá a vše podstatné přijde až ke konci a to už je pozdě. Byl jsem teda dost zklamaný.

• 18.7.2018  11:38

Dobrá ukázka, jak ze "zdravého" člověka udělat totálního blázna patřícího do blázince. Film dokáže vtáhnout do děje, ale co toto vtažení zpomaluje je neobvyklá kamera, která zobrazuje danou scénu. Díky tomu film působí trochu lacině, což je škoda.

• 18.7.2018  11:30

Ani jsem nečekal, že by tohle mohl být remake, ale to vůbec nevadí. Už když jsem ho viděl prvně před dávnými časy, tak na mě film zapůsobil a nedivím se, že si ho vzali na paškál i tvůrci Scary Movie. Samotný film je udělaný velice dobře. Atmosféra starého domu plného kýčovitých, ale pěkných prostor je tu více než dobrá a na svoji dobu má na dobré úrovni i efekty sloužící ke strašení. Takže za mě se jedná o nadprůměrný horůrek.

• 18.7.2018  11:28
    V domě (2016)

Něco podobného jsem už snad viděl, ale i tento film je svým způsobem zajimavý a občas má dobré momenty. Naštěstí u nás jsou zdi dělány z cihel, takže se tam nic skrývat nemůže. :D

• 18.7.2018  11:23

Milá detektivní komedie, která díky představení Jima Carreyho a jeho neobvyklých vyšetřovacích metod utkvěla v myslích mnoha lidí a myslím si, že se k ní i rádi vracejí.

• 14.7.2018  11:20

Tak konečně to Steven Spielberg dokázal. Byl jsem přesvědčený, že tento režisér prostě nedokáže udělat takový film, kterému bych dal plný počet a dokázal to na sklonku své dlouhodobé kariéry. :D Určitě za to mohl skvělý výběr tématu a téma příběhu, který prostě musí zafungovat na každého, kdo vyrůstal v době, kdy vznikaly hry či filmy, na které tento film dobře odkazuje. Ale rozhodně to nebyla zásluha Spielberga, kdyby to natočil kdokoliv jiný, tak by se mi to také určitě líbilo, když jsem ulítlej na takovouto mytologii. Jediné co mě možná mrzí, že i když tu je velký prostor tak prostě na hry či filmy není čas, takže jsou tady jen takové úlomky, které ale potěší. Freddy se tu moc neohřál, aspoň že Chucky tu měl tu svou chvilku slávy. Jinak příběh je standardní a povedený. Nezlobil bych se, kdyby se natočil nějaký prequel nebo něco takového ze světa Oasis, protože nevyužitých míst bylo až moc.

• 14.7.2018  11:14
    Beethoven (1992)

Taková nestárnoucí klasika, která se díky svému povedenému příběhu, lásce ke zvířatům a komediálnosti dostala do celého světa. Dobrá vzpomínka na dětství.

• 11.7.2018  14:05

Tak z paní režisérky nevyzařuje dobrý člověk, spíš takový namyšlený a takový, který se moc neumí dostat a odvyprávět příběh, ale dávám jí body za to, že i když jde o vymyšlený příběh, tak ho trochu dokázala odprezentovat, jako by byl reálný, i když je chvílema znát, že jde o hraný příběh. No hlavně nám chtěla ukázat, jak média mohou být zmanipulovaný. Docela fajn byly ty ukázky s malým klukem, které právě docela vtahují do děje.

• 11.7.2018  14:01

Po mnoha letech jsem se na to podíval a bylo fajn si vybavovat některé sécny. I když má dost nízké hodnocení, já jsem se u toho příjemně bavil a na německé poměry jde spíše o nadstandard. :D Navíc Ibizu jako lokaci mám rád, hudba také celkem ušla, jen toho prostředí na které jsem se hodně těšil mohli ukázat mnohem víc.

• 11.7.2018  14:00

Čtyřka mě nějak obešla obloukem a pozřel jsem si jí až teď. Nechybí klasické závody, úvodní loupežnická akce a nějaký ten zvrat. Nevím, ale čtyřka nemá moc čím pořádně ohromit. Je to boj za pomstu a takový normální průměr.

• 11.7.2018  13:57
    Jája a Pája (TV seriál) (1986)

Starý klasický animák, kdy jsem vždy fandil tomu mladšímu, aby se konečně trefil do kalhot, jinak je to průměrný ale koukatelný seriál pro malé.

• 11.7.2018  13:55

Poněkud odklon od herců z předešlých i nadcházejících řad a jde si svou vlastní cestou. Jsem rád, že více než krimi žánru se film věnuje opravdu jen závodění, za což mu dávám plus, na druhou stranu má díky tomu slabší děj a navíc je tu ženské pohlaví zobrazeno jen jako maso na prodej, nic víc nic míň, což taky není moc dobře.

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75