juta

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 14.6.2017  20:06

Třetí Knightův speciální animák, který zprvu nebudí dojem, že půjde o něco originálního, ale jak šel čas, bylo evidetní, že tohle žádný průměrný animák nebude a dokonce předčí i uznávanější a větší značky z oboru animace. Děj se mi moc líbil, byl chytlavý a napínavý a i hudba je neskutečně dobrá. Snímek je spíše atmosférický s tajemnějším příběhem, než aby byl určen přímo dětem, které se u toho na začátku mohou nudit, protože se tu spíše povídá, než aby se tu děla nějaká bláznivá honička. Tenhle styl prostě žeru. Lepší čtyři hvězdy.

• 14.6.2017  20:03
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Slušný český seriál, který má bohužel pouze pět dílů a tak tu děj rychle přeskakuje, což je docela škoda, protože se mi zdejší humor moc líbil a dokonale ukazuje, co si o sobě my češi myslíme a jak vidíme ostatní státy. Výstižný a příjemný, toť vše podstatné. :-)

• 8.6.2017  20:17

Tak bohužel další krok vedle, který opravdu nemusíte vidět, protože o nic nepřijdete. Celý film se neskutečně táhne a opravdu nic se nestane ani na konci! Pomalu neskutečné dvě sekundy v celém filmu můžete vidět "příšeru", která opravdu strach nenahání a je daleko od toho co je vyobrazeno na plakátu... Velké zklamání, když vidíte že film je natočený dobře, má pěkné záběry, snaží se o určitou hororovou koloritu, ale co se týče obsahu je totálně prázdný...

• 8.6.2017  20:14

Když vidím, že film trvá déle jak dvě hodiny a když už se to blíží ke třem hodinám, tak mám vždycky obavy nebo se filmu úplně vyhnu, protože to je prostě dost času stráveného u jedné věci, ale nakonec jsem si nějaký ten čas našel a pustil si právě Statečné srdce a kupodivu i přes svou délku nemá ani výrazná hluchá místa a film docela i baví. Gibsonovi se to povedlo a dávám plus i za scény, které detailněji zobrazují stínání hlav, propichování atd, což je v jiných filmech více zcenzurované, ale tady to bylo vidět docela dobře, čímž působí film reálněji a to se mi líbilo.

• 8.6.2017  20:10

Nic co by vyrazilo dech... Je to klasický a průměrný animák, který si hraje s nějakým příběhem, tentokrát v oblasti nošení dětí čápem a snahou navrátit něco na místo určení. Malé dítě vypadá roztomile, na zasmání tu je taky několik scének. Prostě klasika v animácích poslední doby.

• 8.6.2017  20:06

Film pracuje s jednoduchým faktem papírových měst, je mírně tajemný a je vložen do romantického příběhu, ze kterého nečiší zoufalství, ale je tak akorát, aby to chutnalo i mužskému pohlaví. Překvapivě i já jsem si přál jinačí konec, ale možná právě díky tomu jsou Papírová města tím, na která se jen tak v hromadě romanťáku nezapomene. Lepší čtyři hvězdičky.

• 8.6.2017  20:02
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Milé překvapení od českých ručiček. Dobře propracovaný seriál, který je opravdu vtipný a hlavně promyšlený každým coulem a využívá skutečných lokací Nymburka, díky čemuž mě to navnadilo se sem někdy podívat. Líbila se mi propojenost postav, kde každá má na začátku, nebo až ke konci nějaké důležité postavení v příběhu.

• 8.6.2017  19:58
    Ve sklepě (2014)

Škoda, že zde bylo ukázáno tak málo sklepení a že se některým věnovalo až moc času. No především se tu řešily úchylky občanů a naštěstí je všechno bez cenzury! :D Můžu se tedy považovat za "normálního" člověka, když mám ve svém sklepě pouze domácí kino a sbírku plechovek :D

• 8.6.2017  19:44
    Morgan (2016)

Průměrná scifárna, která po celou dobu skrývá takové malé tajemství, které je rozzuzleno jen na pár okamžiků ke konci, takže když nedáváte pozor, tak si toho nevšimnete a potom vám film připadne jako totální kravina. To platí ve třech ze čtyř případů. A to je ověřený fakt!!! :D

• 8.6.2017  19:42

Spoiler v komentu! Pomsta nejlépe chutná, když je dokonale promyšlena a nakonec vám nic nehrozí, protože to všechno padne na vaši oběť. Horší čtyři, kvůli logice, ale jinak se tu najde pár slušných věciček. Naštěstí děj je alespoň promyšlený, takže se ke konci máte na něco těšit.

• 8.6.2017  19:33

Tohle je úplně jiné, než co najdete v ostatních filmech. To kouzlo je hlavně v jednoduchém, ale prapodivném příběhu, který je tak trochu typický pro tuto zemi, ale především pro režiséra Waititiho a hlavně v krásné novozélandské přírodě, která dala snímku duši.

• 5.6.2017  21:20

Viděl jsem nějaké titulky o tom, že tohle bude ten nejlepší film, který jste kdy viděli. No úplně pravda to není, ale daleko od pravdy to také není. Ze začátku jsem byl bohužel trochu otrávený, protože 20 minut reklam v Cinestáru mě dost vytočilo. Naštěstí jsem se postupem času díky vtipným momentům ve filmu začal uklidňovat, takže nakonec jsem si film dost užil a musím říct, že možná je krapet vtipnější než jednička a docela mě mile překvapilo, že zde docela velký prostor dostal Drax, který to tam zabíjel hláškama úplně nejvíce. Nemůžu samozřejmě zapomenout na roztomilého Groota, který to tam chvílema také dost slušně rozjížděl. Scénář byl napsán dobře a příběhově to také nikterak nestrádá. Takže za mě velká spokojenost.

• 5.5.2017  15:36

Paolo a Renato v další scénkové show, kde něco hodně pobaví a něco ani tak moc né. Je to hodno svému názvu. Proto se to nesmí brát vážně. Nejvíc mě asi pobavilo to, jak Paolo šahal té ženě na prsa a pak se ještě o to pokoušel... :D

• 5.5.2017  15:33
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Snaha o napodobení amerického Survivoru, ale tohle byla spíš taková parodie na to. Docela zábavné bylo, jak se snažili úplně kopírovat všechno co tam je a pak se to do*urvilo nesmyslnýma trestama jako uzavírání do klece, no wtf?! Nebo že jeden člověk měl několik hlasů na radě, či fungování ostrova vyloučení... Ale co vidím jako největší zlo bylo samozřejmě to, že Nova z toho chtěla vytřískat co nejvíc, takže to museli natáhnout na neuvěřitelných 32. dílů!!! Tím pádem je jasné, že zde bylo neskonale mnoho hluchých míst, kde byly záběry jen na to, jak se soutěžící válí na pláži a nic nedělají. To samé dokola a dokola. Pomalu jedné rady se člověk dočkal až v každém třetím dílu a v tom byl ten hlavní kámen úrazu, že mě to přestalo po pár dílech velmi nudit. V Survivoru stačilo pouhých 14 dílů a je z toho skvělá show, kdežto tohle byla jedna velká nuda. Kdyby to probíhalo takovým tempem jako v posledních dvou dílech, byl bych rád a myslím si, že by mě to bavilo po celou dobu, ale tohle šnečí tempo bylo fakt ubíjející. Nakonec aspoň ten vítěz si to celé zasloužil a jako jedinému z mála jsem mu to přál, takže aspoň tohle byla taková malá odměna, že jsem to dokázal dodívat do konce. A jestli se Nova nevzpamatuje, tak příští Robinson dopadne stejně tragicky!

• 5.5.2017  15:26
    Četa (1986)

Čekal jsem válečné drama z druhé světové války, ale naštěstí se děj odehrával ve vlké vietnamské džungli, takže to celkem šlo. Hlavní postava - Charlie Sheen. To mi trochu dělalo problém, protože ho mám spojeného s komediálními filmy, ale jinak to je dobrý válečák. Pár slušně vypadajících úmrtí se tu také našlo a příběh nenudí. Najdou se tu i záporné postavy, které nebudete mít postupem času také rádi a pak kladným postavám fandíte, aby udělaly přesně to, co si přejete a dostanete to. :-)

• 5.5.2017  15:21

Upírka, která terorizuje město a její bývalá kámoška, která se tomuto běsnění snaží zabránit. To je oč tu běží. Docela dobrý nápad, pár vtipných momentů. Je to docela pohodová podívaná.

• 5.5.2017  15:19

Divák nemá šanci přijít filmu na chuť, protože hned od začátku je zavlečen do děje, který už je dávno rozjetý a není tu tedy kouzlo poznávání zdejšího světa. Navíc je film divně sestříhaný a dějová posloupnost tu jakoby úplně chybí. Všechno je moc chaotické a to samozřejmě kazí celkový dojem. Není tu skoro nic, co by šlo pozitivně hodnotit.

• 5.5.2017  15:15

Dobrý film ke kafíčku a na odreagování. Sranda tu je, jen už mě unavuje, jak do každého filmu vkládá Svěrák své oplzlé choutky a je to pořád dokola to samé, ale asi nejvíc to je vidět ve Vratných lahvích, tady to ještě jde. Lepší tři. :-)

• 5.5.2017  15:12
    Rozpolcený (2016)

Parádní Shyamalanův film, který ho zase vrátil do sedla. Lépe to už být natočeno nemohlo. Od začátku vás film nenechá vychladnout a pohlcuje vás svým dějem a atmosférou. Hlavní aktér, díky kterému je tohle opravdu brilantní je James McAvoy. Nikdo jiný by do této role nezapadnul lépe než on. Zahrál to neskutečně dobře, hlavně když dokázal zahrát několik různých "postav" a ten jeho ksicht sem prostě seděl! :D

• 5.5.2017  15:08
    Nicota (2016)

Čekal jsem něco ve stylu The Thing, jenže tohle bylo krapet jiné. Našlo se tu pár okamžiků, které vypadaly velice dobře, ale některé zrůdičky na druhou stranu tak hrůzostrašné nebyly, ale nápad s vyšším já, nebo jak to nazvat, byl zajimavý. Náplň zdejšího obsahu neodpovídá tomu, co se odehrává ve filmu! Žádná vesmírná monstra tam nepřilétla. :D

• 5.5.2017  15:05
    The Slayer (1982)

Slasher horůrek, který je dost obyčejný a i přes svoji kratší stopáž nedokázal vyplnit příběh natolik, aby nenudil. Noční můry se stávají skutečností, jenže je tu tak málo postav, že toho krveprolití bylo žalostně málo.

• 5.5.2017  15:00

Trochu snaha o propletenější děj, který ale diváka na zadek neposadí. Prostě taková lehká, romantická komedie, kde jde hlavně o to dostat pár slečen do postele a jak je vidět, stačí málo. Funguje to i ve skutečnosti? :D :P

• 5.5.2017  14:57

Nerve je přesně ten typ filmu, který mám rád a chvílema mi připomínal Modrou velrybu, která zrovna v době sledování byla velmi populární, ale myslím si, že by se takováto hra dala vytvořit i ve skutečnosti, jen bez určitých aspektů, které by ve skutečnosti prostě nešly udělat, ale zpátky k filmu. Emma Roberts jako hlavní hvězda fungovala společně s mladým Francem a jejich počínání mě bralo.

• 5.5.2017  14:54

Další natahování okoukaného, ale tenhle díl se mi líbil daleko víc, než některé předchozí díly. Najde se tu několik vtipných momentů a občas se do toho divák zažere, takže bych to tak moc neodsuzoval.

• 5.5.2017  14:52

Hodně dělané pro děti, protože se hlavní hrdina chová občas dost prapodivně a přesně takový humor je dělaný jen pro ty menší, ale jinak se mi ten nápad docela líbil a byl chvílema také zajimavý. Pěkné autíčko :P

• 24.4.2017  22:25

Očekávání se nenaplnila. Tak nějak mi u tohodle filmu nebylo dobře, asi to bylo tím, že jsem cítil, že tvůrci chtěli jen vytřískat další peníze ze značky Harry Potter a tady jakoby se vytratilo to kouzlo čar a kouzel. Příběh mě také neoslovil, jakoby neměl duši a byl příliš pesimistický a temný a na můj vkus to bylo moc přeefektované a po chvíli mě už docela štvaly ty neustálé spirálovité skoky postav na různá místa... Škoda, že se hraje víc na peníze, než na to, aby dílo za něco stálo.

• 24.4.2017  22:22

Roztomilá ukázka toho, jako Bůh stvořil svět. Milá vzpomínka na dětství, ale na můj vkus zbytečně dlouhý a ke konci už trochu nudí, ale jinak je to fajn.

• 24.4.2017  22:20

Tak i z malé "krabice" se dá natočit velmi slušný film. Sice by si člověk řekl, že se z takového tématu nedá natočit celovečerní film, aby byl po celou dobu záživný, ale kupodivu to lze. Než se do toho člověk vcítí, tak to chvíli trvá, ale pak to je nervák. :D

• 24.4.2017  22:19

Nebylo to zas tak špatný. Poučný film, který ukazuje, jak to bylo s jednou z nejznámnějších českých vražedkyň Olgou. Na můj vkus tam je moc erotiky a díky tomu je to zbytečně dlouhé a vlastně na to hlavní, na co jsem se těšil tu problesklo, že si toho člověk skoro ani nevšimne, což je škoda.

• 24.4.2017  18:22
    Kytice (2000)

Film na motivy příběhů od Miletínského Erbena nabízí různé příběhy, které mají vždy něco společného. Smrt a to já rád :D První příběhy se mi líbí nejvíc, pak to postupně upadá. Vodník, Košile a Polednice jsou top. Ostatní jsou už slabší, ale stejně se na celek dobře kouká.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65