juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 18.1.2018  22:00

Další Babysitter se bohužel nekonal, navíc zápletka vyústila do takového stavu, který pro mě nebyl úplně ten pravý a prostě to moc uvěřitelné nebylo. Aspoň že ten konec byl takový jaký byl, jinak kdyby to všechno prošlo, to by mě teda štvalo o to víc. :-)

• 11.1.2018  22:26

Stephanie přijde o všechno a tak je nucena se nastěhovat k mámě, o které si myslí, že má počátečního Alzheimera, zatímco si potají užívá se sousedem ve čtvrtém patře. Vtipné to není, srandovní scénky tu nejsou, jen je tu spíše samé povídání o starostech a to s komedií má pramálo společného.

• 11.1.2018  22:24

Na to, že tu hraje dost známých herců, tak příběhově to je dost chabé. Žádnou velkou komedii nečekejte. Sprosté jeptišky, které jsou nadržené není úplně to pravé. Navíc se děj odehrává v období středověku a tka má film ještě méně možností oslovit.

• 11.1.2018  22:21

Tento Vánoční příběh dokonale vystihuje dobu padesátých let a dokonce tak i vypadá, že byl v těchto letech natočen. Nejoblíbenější čas v očích dětí, v tomto případě jednoho malého kluka ukazuje jeho počínání k přinucení rodičů koupit dárek, který si tak moc přeje. To mu sice moc nevychází a to je na tom krásný. Je fajnové i vyprávění již dospělého Ralphíka, které tomu dodává takovou tu vánoční atmosféru.

• 11.1.2018  22:17

Já miluju filmy s časovou smyčkou. Není divu že i "Všechno nejhorší" se připojilo k filmům jako je "Na hromnice o den více" či "Na hraně zítřka", který se mohou pyšnit plným počtem. Konečně i časová smyčka přišla do hororového žánru a s výsledkem jsem nad míru spokojený. Sice ze začátku mě velmi štvalo chování hlavní postavy, ale jsem rád, že se to postupem času přesunulo do takového stavu, který mi už příjemný byl. Něco takového prožít by neuškodilo některým pipkám co kráčí na tomto světě. :-)

• 11.1.2018  22:11

Švédsko překvapuje, připravilo nám příjemnou podívanou se Simonem, který má Aspergera a i s touto náloží se snažít sehnat bráchovi dívku přesně na míru. Komické situace střídají ty dramatičtější a ve výsledku je to prostě fajn spojení.

• 11.1.2018  22:09

Měl jsem za to, že jsem tuto pohádku měl už dávno ohodnocenou, nebo mi mé záznamy nevědomky čsfd maže, tak nevim :-/ Jinak tohle je docela drsná pohádka, né úplně pro malé děti. Má temnou atmosféru a ta hudba je opravdu deprimující.

• 11.1.2018  22:07
    Astronauti (2009)

Docela mě překvapily velmi kvalitní záběry z počátků dobývání vesmíru či Měsíce. Čekal jsem roztřesené a velmi nekvalitní záběry, ale dostal jsem přesný opak. Čistý obraz a krásné pohledy na vše možné. Jsou zde zaznamenány jak úspěchy, tak i neúspěchy, které stály životy několika astronautů.

• 11.1.2018  22:05

Celkem dobrá pohádka, která nás zavede do vesmíru, tedy lépe řečeno na Měsíc a samozřejmě v hlavní roli budou děti, kteří se na tuto cestu nevědomky dospělých dostanou. Nic převratného a nejvtipnější jsou asi scénky s ještěrkou.

• 9.1.2018  20:07

Ucházející česká novodobá komedie, která řeší problémy těhotenství či podezírání z nevěry, jen se trochu drží zpátky na to, že se snaží býti co nejvíce crazy. Jinak kvalitní výběr herců s kterýma je docela sranda.

• 7.1.2018  21:19

Ze začátku je objevování s Kačerem Howardem docela sranda, ale jakmile přijde na scénu doktor Walter, kterého se zmocní nějaká uslintaná příšera z alternativního vesmíru, tak je zle. Od té doby to šlo do kopru a to už bylo na mě prostě moc.

• 7.1.2018  21:10

Trochu šílená road trip s řadou nešťastných příhod pro všechny účastníky jízdy. Absurdit se tu najde spoustu, ale pokaždé jsou nám podávány takovým stylem, který neurazí, ale spíše pobaví.

• 7.1.2018  21:07

Charlie Bartlett dokáže svým osobitým šarmem a drzostí zkrotit i největšího šikanátora na škole a stačí mu k tomu jen přístup k práškům, které u každého vyvolají pocit štěstí či tranzu. :D Na pohodku komedie, chvíle drama, i krapet romantiky a to celé do sebe dobře zapadá. Drogy jsou špatné áno?!

• 7.1.2018  20:59

Nebyl by to Vlasta Burian, aby se nedokázal takto brilantně vykroutit z jistého problému, jako tady u Přednosty. Film baví, je svižný se svými dialogy a to se mi na něm moc líbí.

• 7.1.2018  20:55
    Zhubni! (1996)

Trochu nevšední věc na Stephena Kinga podle mě. :D Jako takové prokletí bych celkem bral, jen s tím rozdílem, že bych na konci nechtěl umřít, jen zhubnout. :D Zase je to takový průměrný filmový horůrek.

• 7.1.2018  20:53

Film, ve kterém hlavní roli hraje velmi úspěšný youtuber a jeho fanatická fanynka, která ho chce získat za každou cenu a nevadí jí jít ani přes mrtvoly. Překvapivě dobré na to, jaké to má zdejší hodnocení. Mně se to docela líbilo.

• 7.1.2018  20:50

Tak název naznačuje, že by mohlo jít o příjemnou oddychovou zábavu se zombíky, jenže na můj vkus je až moc průměrná a né tak komediální, jak by se na první pohled mohlo zdát. Není to úplně to pravé a Zombieland to prostě není, na to tam chybí teen krev, která by to více rozproudila. :D

• 7.1.2018  20:48

Kraťásek plný emocí dobře nastíňuje chování jak dětí, tak dospělých v situaci, která jim zrovna není příliš příjemná. Tady je krásně ukázáno jak právě různé věkové kategorie přemýšlí. :D

• 7.1.2018  20:46
    Kolos (2016)

Trailer mě hodně zaujal a s Anne byla ze začátku docela prča. Výborný a originální nápad, který se mohl ubírat jiným směrem. Bohužel chování Oscara film poměrně dost kazí a nebýt toho, mohl si ode mě zasloužit i plný počet.

• 7.1.2018  20:39

Příjemná oddychovka se strašidelným podtextem, který tomu dává milou atmosféru hlavně v okolí Vánoc. I na kratší verzi Toy Story to má dobrý příběh.

• 25.12.2017  01:05

Povídání Kinga a režiséra je fajn, je dobré vidět, že se to autorovi předlohy líbí, jenže i když to má devět minut, tak se zde opakují dokola ty samé záběry z traileru, což je škoda. :P

• 24.12.2017  16:50

Herci nic moc, ječáků bylo zbytečně moc, i u takových věcí, jako když se na zdi objeví krvavé čárky (což by normálně ve skutečnosti možná tak bylo, ale v jiných filmech to neuvidíte). Snaží se o dobrý horor ze všech sil, ale chybí tu zkušenosti...

• 24.12.2017  16:46

Už z mládí jsem měl odpor k Adéle. Bylo to takové nepříjemné a tento pocit ve mě převládá i do dnešních dní a celý film jsem jakoby seděl v bublině, aby mi z toho nebylo zle. :D I díky tomu mě pan Dočolomanský nepřišel nikdy moc sympatický, za což se mu omlouvám. Nelíbilo se mě to, vtipné to také není, takže už nikdy více.

• 24.12.2017  16:42
    Grinch (2000)

Grinch je pro mě příliš chaotický. Jak samotný Grinch, tak to jak to je šíleně natočeno mě po chvilce začalo docela štvát. Prostě moc šílené, i na mě. Překousl jsem to a nakonec jsem se dodíval a konec už byl docela v pohodě.

• 24.12.2017  16:38
    Krkonoše (2016)

Dostal jsem úplně něco jiného, než jsem očekával. Doufal jsem, že zde najdu nějaké památky, místa, která nejsou tak známá, která bych mohl navštívit a tak dále, jenže tady jsou spíš takové hlavní "atrakce" jako Sněžka, vodopády a různé boudy a vrcholky. Stejně tak se tu až příliš zajíždí do historie a o tom, jak byly tyto hory vytvořeny a to není příliš zajimavé. Působilo to na mě, jakoby to bylo tvořené pro školy do hodiny dějepisu, či přírodopisu. Taky to působí strašně staře, jako dokumenty vytvořené před dvaceti lety a na rok vzniku 2016 bych to teda rozhodně nehádal. Aspoň to je tedy trochu naučné, jako že boudy nikde jinde nenajdeme a naštěstí se tu našla i chvíle na "pro mě" neznámou památku - vikingský kostel Wang na polské straně, který budu chtít jednou navštívit.

• 24.12.2017  16:32
    Kyselý dech (amatérský film) (2016)

Chválím snahu o český horor, jenže ho nebudu zbytečně nadhodnocovat právě kvůli tomu a dám přesně tolik hvězd, na který to má, bohužel. Počáteční nadšení vystřídalo zklamání, ale jinak na poměry to ujde. Jen bych příště přizval nějakého skutečného herce, protože tohle bylo opravdu otřesný. Zbytečně přehnaný, hlavně to mluvení...

• 24.12.2017  16:30

Snaha navázat na úspěch Lego příběhu zde nedopadla moc dobře. Sice ze začátku je to hodně vtipný, ale postupem času je to takové temnější a míst ke smíchu rapidně ubylo. Stejně tak tu ani příběh není tak svěží a boží, takže je to spíš takový mírný nadprůměr.

• 24.12.2017  16:29
    Psí život (1995)

Další psí filmík zaměřený trochu na city, ale na Psí poslání nemá ani zdaleka. :D Je to zase trochu něco jiného, převtělení člověka do psa, který si začíná vzpomínat na svůj lidský život a chce ho získat zpět. Děj se trochu zvrtne a je docela překvapivý, že není všechno nakonec tak, jak se zdálo.

• 24.12.2017  16:26

Docela příjemný počin, ve kterém je třeba dost šílená scéna s letadlem, ale když se to vezme, tak to je vlastně nic, když už se tu vlastně lítá až na Mars. :D Jinak tomu stejně něco chybělo, díky čemuž by tohle vyčnívalo z řady, ale to jsem tu bohužel nezaznamenal. Ubíhalo to rychle a i přes vysokou stopáž ten děj ubíhal strašně rychle a klidně bych bral ještě nějaké klidové úseky. :P

• 24.12.2017  16:20

Můžu se pochlubit, že jsem četl i knížku a ta se mi líbila. Když jsem viděl poprvé tento film, tak bylo jasné, že má fantazie od zdejšího pojetí bude krapet jiná, ale přesto i filmové zpracování se dost povedlo a vystihuje hlavní pasáže z knížky. Krásný a smutný zároveň.

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70