juta

juta

Petr Szejut

okres Hradec Králové
Oblíbené žánry: Komedie - miluju zábavu | Horor - hrňte ho sem, chci se bát! | Sci-fi - občas je dobré prožít něco mimo realitu

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
    • 10.4.2018  21:59

Tak ani tentokrát jsme se uceleného příběhu nedočkali. Je to jen několik příběhů poskládané do délky, aby se mohl pyšnit názvem "ve filmu". Z toho se mohla udělat jedna celá série po několika dílech. Ono stačí sledovat deset minut a máte dost, ale sledovat to v kuse i pouhých 80 minut, tak to je přesto dost ubíjející a bohužel ani jednou jsem se nezasmál. A pro mě jako perfekcionalisty, tak pro mě bylo opravdu těžké sledovat, jak všechno ničí a používají nesmyslné věci k sestavení tentononce.

• 10.4.2018  21:55

Jako seriál by se to možná uchytilo, ale jako film naprosto nefunguje. Postavy jsou zajimavé, ale není tu prostor pro představení jednotlivých "dětí" a to je dost velká chyba. Otevřený konec je další chyba, protože pokračování se určitě nedočkáme a po příběhové stránce je to dost jednoduché a trochu padlé na hlavu. Je tu skrývání, samozřejmě je objeví, uvězní a co jiného by následovalo, než že se osvobodí a to je vše...

• 10.4.2018  21:52
    V pasti (2016)

Zvláštní děj, který je docela úchylný a nebyl to asi úplně dobrý nápad se vydat tímto směrem, ale na druhou stranu to je zase originální. :D V určitých momentech to mělo dobrý náběh, ale prostě to celé mi nebylo moc příjemné.

• 10.4.2018  21:49
    Počátek (2010)

U první projekce jsem zřejmě nedával moc pozor, proto mě to vůbec nebavilo. Při té druhé jsem měl podobné sklony k odbíhání, protože je asi ten příběh takovej, že nedokáže moc udržet divákovu pozornost a to je docela škoda. Přesto jsem se snažil opravdu hodně a tentokrát jsem to tak nějak pochopil, i když tu bylo stále dost nesrovnalostí, kterým jsem nepřišel na kloub. Jinak to je zajimavá myšlenka, takovéto hrátky se sny.

• 10.4.2018  21:47
    Replikant (2001)

Zaujala mě ukázka a dost mě překvapilo, že by se nechal Jean-Claude upsat do takovéto role, která ho ukáže ve zranitelnější poloze, místo obvyklého tvrďáka. To na tom bylo zajimavý a vlastně mě i příběh a děj překvapivě bavil, takže jako to hodnocení moc nechápu.

• 10.4.2018  21:45

Tak tohle mě moc neoslovilo, čekal jsem něco asi trochu jiného, než jsem dostal a možná kvůli tomu to byl kámen úrazu. Ale ani příběhově mě film moc nenadchnul, až teda ke konci mě trochu bavila fenka, jinak to je dost průměrný.

• 5.4.2018  21:35
    Sousedi 2 (2016)

Pokračování sousedů mě vůbec nebavilo, už to nebylo ono a bylo to vlastně téměř to samé dokola, jako v jedničce. Účinkování Chloë potěšilo, i když má rozhodně navíc a v této roli se mi moc nelíbila.

• 5.4.2018  21:33

Sice příběh je dost jednoduchý, ale zase se mi celý film líbil o něco víc než třeba Olympijské hry. No a jak už to u takových francouzských komedií bývá zvykem (i u těch pohádkových), tak se tu zbytečně moc mluví a tudíž tu je menší prostor pro vtipné scénky.

• 5.4.2018  21:29
    Řachanda (2016)

Nic neříkající česká pohádka, která naprosto postrádá dějovou linku a v podstatě žádný pořádný příběh nemá. K zasmání tu také nic není a myslím si, že i děti se u toho budou trochu nudit. Aspoň ta Kost potěšila.

• 5.4.2018  21:28

Tak na Val Kilmera je to slušný nadprůměr. Z lacině vypadajícího filmu se vyklubal docela fajnový horůrek, ale prostě chyby tu jsou, jinak nápad i parazit je vcelku vydařený. Lepší průměr.

• 5.4.2018  21:25
    Annihilation (2018)

Kdo by to čekal, že by se z nenápadného snímku mohl vyklubat tak skvělý film s originálním nápadem a sázkou jen na hlavní ženské postavy. Film se sice rozjíždí pomalu, ale tím vás postupně vtahuje hlouběji a hlouběji do děje, stejně jako aktérky, které jdou do samého středu neznáma. Konec mě opravdu uchvátil a to nejen atmosférou a příběhem, ale hlavně hudbou, která neskutečně dokonale pulzovala a skvěle pasovala do nově se vytvářejícího ekosystému.

• 3.4.2018  19:05

Jestli se takhle chovají normální vozíčkáři, tak to si na ně začnu dávat velký pozor. :D Na jednu stranu bylo těžké si zvyknout na hlavní postavy díky svým různým postižením, protože bylo obtížné si je představit v páchání nekalých činností, ale evidentně to možný je. :D Aspoň to mohlo být vtipnější.

• 3.4.2018  19:01

Docela dobře předem propracovaná home invasion, která po malých krůčcích nabourá poklidný život jedné rodiny. Líbilo se mi třeba jak bylo určený, na kterým místě kdo zemře pomocí kříže, ale jako bych už něco velmi podobného někdy viděl. :-)

• 3.4.2018  18:56

Nakonec se z toho vyklubala dost zvláštní věc, která moc nejde srovnávat s ostatníma filmama a právě ta zvláštnost to dost sráží. Jak už psali mnozí, šlo se vydat tolika různými i zábavnějšími směry, které by lépe ukázaly žití v této malé podobě, takže je to trochu zklamání.

• 21.3.2018  20:18
    Kingpin (1996)

Z Kingpinu se vyklubala zábavná komedie, i když jsem si nějak ze začátku nemohl zvyknout na to, že Randy Quaid je Amiš. To mu k němu moc nesedělo, ale nakonec jsem se s tím nějak smířil. :D Příběh má své zvraty, je zajimavý, i když konec se "změnou povahy" u Roye, když se vyslovil u řeči s Ishem mi moc k němu neseděl. Nejvíc mě ale bavila Lin, která když byla na scéně, tak jsem vybuchoval smíchy. :D

• 21.3.2018  20:12

Francouzi se tentokrát moc nevyznamenali, protože to je dost průměrná komedie. Chvílema baví, má bohužel nešťastný název, který určitě hodně lidí zklame, protože slovo pařba znamená trochu něco jiného, než bylo zde.

• 21.3.2018  20:10

Manželský pár si zahrál manželský pár i ve filmu. V tom filmovém se sice chtěli zabít, ale alespoň je to trochu zábavnější forma soužití. :D Fajnový akčňák, který je sice chvílema přitažený za hlavu, ale docela baví. Lepší průměr.

• 21.3.2018  20:08

Svým způsobem mě přitahujou padesátá léta a kultura v tomto období v Americe. I tento příběh si jel takovou klidnou povídkovou formou, která uklidňuje. Partička kluků zažívá cestou za mrtvolou sice né příliš silné zážitky, ale když se vcítíte do toho období, tak ani nic bombastickýho nepotřebujete...

• 21.3.2018  20:06

Rockoví fanatici, kteří za každou cenu chtějí vidět svoji oblíbenou skupinu Kiss a cestou za tímto koncertem se jim jen lepí smůla na paty. Vtipná fajn partička, ve které jsou sympatičtí herci a dost se při jejich řádění nasmějete.

• 21.3.2018  20:04
    Gloria (1999)

Je to takový průměrný krimi, ani nevím jestli by se to dalo nazývat krimi, má to od každého žánru něco, ale opět byla očekávání trochu někde jinde a Sharon mě úplně nepřesvědčila, že by se vzdala všeho jen kvůli malému klukovi, který na ní byl chvílema dost protivný. :-)

• 21.3.2018  20:01

Koukal jsem se na verzi, která měla ještě starý dabing, který ve mě vyvolal malou nostalgii, ale bohužel příběhově už to je slabší a rozhodně jsem čekal o dost víc, než jsem dostal. Prvotina, která se moc nepovedla, nebo se s tím mělo ještě více pohrát, aby to dalo aspoň na ten průměr.

• 21.3.2018  19:58
    Naked (2017)

Tak tentokrát Michael Tiddes po průměrných, až hodně praštěných parodií, které mnohdy neměly moc hlavu ani patu, se vytáhl a vytvořil sice místama bláznivou, ale v mezích korektnosti, komedii, která je chytlavá a chytrá. I pro Marlona to musela být krapet změna a i vážnost mu celkem sluší. Moje oblíbená časová smyčka se tu dokonale zužitkovala a přednesla nám prostě parádní komedii, i když jsem se bál co z toho vzejde, když šlo o vracení v čase, dokud nebude mít jeho partnerka dokonalou svatbu, tak s výsledkem jsem opravdu velmi spokojený.

• 12.3.2018  18:31
    Attonitas (2012)

Nic moc, celý film pořád dokola, lekačky nikde, jen parta strašpytlů, co se bojej každýho zvuku a ten konec jsem nějak moc nepochopil, co tím teda chtěli říct a kdo za tím vlastně stojí. Špatně udělané a tak nějak padlé na hlavu.

• 11.3.2018  20:08
    matka! (2017)

Tři roky se mi odpadové hodnocení vyhejbalo, zacož jsem byl hrozně rád, jenže bohužel přišlo tohle. Tato kravina může konkurovat opravdu tomu nejhoršímu, co bylo kdy natočeno. Slipstream se otřásl na prvenství v základech... Tohle se ani filmem nazývat nedá. Neskonalá hovadina, která nemá vůbec co nabídnout. Příběh a děj tu prakticky není a stupidita tu hýbe od začátku do konce. Nesmyslné chování postav a to co se dělo na konci opravdu nechápu. Rozčiluje vás to, jak to jen vůbec jde a nezbývá nic jinýho, než vás z toho začne bolet hlava. To je první film, po kterým jsem si musel vzít prášek proti bolení hlavy! Příšernost, která nezná hranic... Nikdy více!

• 11.3.2018  20:03

Průměrná halloweenská podívaná, která má sice zajimavého záporáka, který tu dostává docela dost prostoru na place, jenže příběhově je to taková klasická osmdesátková podívaná, která jakoby nemá duši a tudíš své poselství nemůže poslat dále.

• 11.3.2018  20:01
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Ničím zvláštní předávání Oskarů, akorát mě štve, jak se poslední dobou na předávání řeší stále dokola to samé. Afroameričani a ženy a jejich opomíjení (i když tady dostali naprostou většinu času). To pak člověka přestává něco takového bavit, když se řeší hlavně tyhle věci, místo těch filmových...

• 4.3.2018  20:24
    Deep Star 6 (1989)

Deep Star 6 je podobná stylem Leviathana, který vznikl ve stejném roce a i svým dějem jde vlastně o podobnou věc. Atmosféra se tu snaží vykukovat, ale je to zase jen taková průměrná kovbojka, která ale neurazí.

• 4.3.2018  20:22

Zbytečně natáhlý film, který své poselství odkrývá velmi pomalu a to je kámen úrazu. Možná by neuškodil svižnější remake, ale spíš bych to nechal být, protože ani po příběhové stránce jsem nezaznamenal nějaké velké záchvěvy zájmu.

• 4.3.2018  20:19

Po doporučení v práci jsem si film hnedka pořídil a nelitoval jsem. Byla to docela bžunda. Další film s postupným odkrýváním děje a plněním skládačky, která ke konci všechno spojila krásně dohromady. Přišili mu ho nakonec nebo ne? :D

• 4.3.2018  20:16

No jen tak tak to dá na průměr. Moc dobrodružství si Eskil neužil, alespoň že neúspěch v hokeji, kdy za něj musela zaskočil dívka v brance, vystřídal úspěch, kdy dopomohl kamarádce Trinidad v dokončení lodi, která jí odvezla na vysněný ostrov. :D

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72