Vyfič! (2009)

Existuje mnoho filmů, které se zabývají podobnou tématikou. Vstoupíte do nějakého týmu, který se potácí na konci tabulky a postupně se probojujete do finále, kde buď zvítězíte nebo budete druzí. Jinak tomu není ani v tomto případě. Ellen Page je nadaná herečka, která má velkou budoucnost. Drew tam tak trochu vyčnívala z davu, ale nevadilo mi to. Přináší do filmu takové nepopsatelné kouzlo. Nejsem zklamán, ale ani ohromen. Příjemný oddechový film.

Hon na čarodějnice (2011)

Komentář obsahuje SPOILER. Na to, jak byl tento film opěvovaný do všech stran mě zase tolik nezaujal. Akce střídala nudu a tak pořád dokola. Čekal jsem trošičku více akčnosti, hlavně na závěr filmu, který se mi zdál poměrně chabý, ale ne zas tak špatný. Kdybych byl démon, tak bych se nezdržoval se smrtí Behmana povídáním o knize, udělal bych to stejně rychle jako s Felsnem. Do poslední chvíle jsem ale neměl tušení, že by se z dívky mohl vyklubat právě démon. Závěr filmu byl prostě nepředvídavý a tak to má být.

Sucker Punch (2011)

Film se poměrně trefil do mého vkusu. Ty zpomalovačky od Zacka mám rád, krásně vystihnou situaci a detail. Rozhodoval jsem se o udělení buď třech, nebo čtyř hvězd. Zklamal mě závěr filmu, kde jsem se nedozvěděl, jak to vlastně dopadlo s hlavní hrdinkou a díky tomu jsem musel dát tomuto filmu pouze 3 hvězdičky, ale zasloužené. Určitě se na to podívám někdy ještě jednou a třeba změním názor.

Jsem číslo čtyři (2011)

Když jsem tohle viděl poprvé, tak jsem měl párkrát slzy v očích. Samozřejmě, že film se neobejde bez pár maličkostí, které mne zrovna nenadchly, ale jinak celkem příjemně strávený čas. Dávám tomuto filmu krásných 90%, protože si je podle mne zaslouží, i když každý se mnou nemusí souhlasit. Tak přesně po roce jsem se na to podíval znova a musím uznat, že i po třetím shlédnutí to je skvělý film. Film, který odstartoval mé zaznamenávání :-)

Už jste se dnes umyli? (2004) (pořad)

Na tento pořad by se měli podívat ti, kteří o sebe moc nepečují. Možná by se něčemu i přiučili!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nejlepší seriál pro geeky, ale i pro "normální" osazenstvo. Každá postava má v tomto seriálu své kouzlo. Nejraději mám samozřejmě Jima Parsonse, který ztvárnil postavu Sheldona. Jeho herecké výkony jsou ohromující. Bez něj by to nebylo ono. Tlemím se opravdu pokaždé a divím se, že každý díl toho přinese tolik, i když to trvá jenom dvacet minut. Kdo ještě neviděl ani jeden díl, ten ať to rychle napraví!

Hellsing (2006) (seriál)

Senzační hororové anime. Mnohem propracovanější než původní Hellsing, ze kterého si bere část příběhu. Hodně se tu hraje na detail, proto trvalo pár let, než byl seriál dokončen. Příběh je mnohem rozvinutější a nebojí se ani vtipných vsuvek, které danou situaci trochu odlehčí. Před devíti lety jsem shlédnul prvních šest dílů a pak nějak jsem čekal na další díly a tak trochu jsem na Hellsing pozapomněl a až nyní v roce 2018 jsem to konečně viděl celé od začátku až do konce a je to teda jízda. :D Alucard je opravdu borec a setkat se s ním bych teda rozhodně nechtěl, jedině že bych si od něj vyžádal podpis. Nemůžu dát nic jiného než pět hvězdiček.

Comeback (2008) (seriál)

Nejlepší český sitcom, který jsem kdy viděl, tolik vtipných situací... no je to prostě bezvadný seriál. Jsem rád, že i češi dokážou udělat něco opravdu dobrého a vtipného, na co se dá dívat pořád. Hlášky vynikajicí, stejně tak jako hlavní postavy a jejich charaktery. Škoda, že podobných českých seriálů (sitcomů) není víc, nic lepšího se už bohužel určitě nevymyslí tady u nás...

RRRrrrr !!! (2004)

Nechápu, jak někdo nedokáže ocenit tuhle skvělou komedii. Tohle je prostě jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. Tolik vtipu a skvělých scén, to jsem už dlouho v žádným filmu neviděl. No prostě nemůžu dát nic jiného než 5 hvězdiček a jestli máte rádi komedie, tak určitě shlédněte tento film a nekoukejte na ostaní uživatele, protože zřejmě nemají mozek :-) Celý příběh je dokonalý, stejně tak prostředí a kostýmy. Ve filmu je tolik hlášek, že si je ani všechny nepamatuji. Jsem taky kámen a nestydím se za to!

Klub sráčů (2000)

Má srdcová záležitost. Neskutečně srandovní komedie. Jízda od začátku do konce. Už od svých cca deseti let, kdy jsem Klub sráčů viděl poprvé na VHSce, je to moje nejoblíbenější komedie. I když se na to dívám už po několikáté, tak se pořád musím smát. Taktéž je zde skvělý soundtrack, který obsahuje tranceové písničky, které miluju. Harry Enfield je opravdu skvělý herec a ty jeho grimasy ve filmu jsou nepřekonatelný. Zatím se nenašel film, který by ho překonal. Je to prostě absolutní špica. Tohle by byl TEN film, kterému bych dal šestou hvězdu.