The Bad Education Movie (2015)

Docela překvapení, čekal jsem nějaké prasárničky, ale tady jsou umírněný, ale né tak moc, aby film nenudil. Já jsem si to pustil hlavně kvůli tomu, že zde hraje Harry Enfield. Trochu mě zaskočilo, jak strašně moc zestárl... bohužel čas nezastavíš. Jinak je to fajn komedie, která mě navnadila i na zkouknutí seriálu.

Amityville: Počátek (2018)

Film podle skutečné události, která je hororovým fanouškům dobře známá. I když je scénář trochu přibarvený, aby aspoň film trochu bavil, tak se přeci jen nemohl odchýlit úplně od toho zásadního a proto neuspokojí fanoušky, kteří čekají něco extra. Film je jinak dobrý, jen už to pro dnešní společnost není moc lákavé.

Future World (2018)

Jako určitě to není špatný film, ale na dnešní poměry nenabízí nic nového. Je to jen další ukázka možného postapokalyptického světa, který ale přeci jen nabízí něco navíc a to dokonalého robota, který je k nerozeznání od lidí a ještě k tomu umí poslouchat rozkazy, ale také se vzbouřit.

Miláčku, zmenšil jsem děti (1989)

Jako první jsem viděl pokračování, ale tahle "jednička" se mi líbila mnohem víc. Je zábavnější a pestřejší. Nabízí toho prostě víc a s rodinkou i sousedy je celkem sranda.

Anastázie (1997)

Je to takové moc ruské, nebo to tak aspoň vypadá, ale to nijak zvlášť nevadí. :D Anastázie je něco jako Popelčin střevíček, jen se musí najít a samozřejmě nesmí chybět nějaká ta láska, která překoná zlo.

Muž jménem Ove (2015)

Zpočátku film nenaznačuje, že by vás děj mohl nějak bavit a hlavně Ove, starý páprda, který je už od začátku na všechno a na všechny nepříjemný. Vůbec by vás nenapadlo, že si ho zanedlouho zamilujete a budete si užívat jeho zábavné eskapády na konci jeho života. Tohle doporučuji.

Mladí zabijáci (2018)

Bacha spoiler v komentu! Tady je vidět krásná práce s materiálem. Kamera, střih a hra se světly či stíny, dále pak hudba, která velmi dobře doplňovala děj. Jo tohle mě hodně bavilo, jenže příběh a děj už zase tak dobrý nebyl. Na takové filmy nejsem. Tady šlo ukázat jen to nejhorší co v lidech je a jací můžou být v extrémních situacích. A pak trochu mimo byl i závěr, kdy holky, které v životě držely v ruce jen mobil a projížděly instáč najednou nemilosrdně kosí samopaly ty, kteří je chtěli popravit a navíc se pokaždé trefí... To bylo dost nerealistické, ale efektní to bylo.

Stíny mezi námi (2018)

Celkem zajímavý nápad. Objevující se duchové, kteří vykonávají stále dokola tu stejnou činnost, jen do chvíle, kdy se začnou objevovat noví, kteří mají zlé úmysly a opět za tím někdo stojí. :-)

Halloween III (1982)

Myslím si, že název "Halloween" filmu dost ublížilo, proto má tak nízké hodnocení. I já jsem čekal že půjde o další pokračování Michaela, ale tenhle film je úplně o něčem jiném a přiznám se, že mě chvílemi i bavil.

Zjizvená tvář (1983)

Ani osmdesátkové prostředí nepomohlo. Zas další zbytečný mafiánský film, kde si jeden páprda myslí, že může všechno.