Kandidát (2013) odpad!

Novodobý slovenský triler, ktorý môže mať konečne kvalitný obsah a my tak môžeme mať možnosť konečne vidieť po rokoch dobrý film zo slovenskej produkcii? Ale prosím vás. Toto je v mojich očiach úplne nevydarená záležitosť, ktorá je naproste zbytočná a nemala by vyjsť ani na zemský povrch. Scenár písal asi nejaký negramot, ktorý nemá prehľad o svete, očividne má aj veľmi rozšírenú slovnú zásobu (kurva, piči, do piče, kokot, jebem, skurven..) a veľmi dobrý zmysel pre humor, pretože toto nie je satira, irónia, čierny humor, nič, proste len trapas ktorý má veľmi veľké číslo počtu fanúšikov. Odpad!

Ticho (2010) (studentský film)

Ako krátkometrážny film ok, avšak nie je vidieť veľkú snahu - Ak by toto mala byť upútavka na celovečerný film do kín, nevytiahol by ma tam nik.

DOGG (2017) odpad!

Tak toto mi ani trochu nesadlo. Žiadna poviedka ma nedokázala zaujať na toľko, aby som tejto ohavnosti dal viac hviezdičiek. Tvorcovia si možno zamýšľali, že toto bude niečo, že na Slovensku tu príde nová vec, o ktorej veľké obecenstvo ešte nevidelo a konečne tu bude niečo, čo v našich hlavách ostane dlho. To sa ale očividne mýlili, pretože nakoniec sa z toho stala len lacný, akože napínavý horor s totálne preflaknutým scenárom a lacnými efektmi.

Blade Runner 2049 (2017)

Osobne sa mi Blade Runner 2049 páčil menej než ten pôvodný, ktorému som z milosti udelil 3 hviezdy. A tomuto filmu tie 3 nedám ani náhodou bez ohľadu na to, aké ohlasy sú všade okolo filmu, koľko ľudí za to vyhodilo prachy a akú reklamu to má. Herecké obsadenie môže byť - Ford, Gosling, Leto to všetko sú herci, ktorý majú môj obdiv. Avšak v tomto toho moc nepredviedli a v mojich očiach to dopadlo takmer katastrofálne. Ale ok, tu druhu hviezdu dám.

Tom a Jerry: Film (1992)

Filmové spracovanie obľúbenej rozprávky dvoch hrdinov, ktorých ľudia milujú je fajn nápad, ale na druhu stranu sa mi toto vôbec nepáčilo, ani trochu.. strašne blbý príbeh ktorý jednoducho nezaujal

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Na 13RW som sa tešil dosť dlho, pretože sa tento seriál ukázal vo väčšine zoznamov s najlepšími seriálmi roku a ja som si celú sériu pozrel za 1 deň, keďže sa z toho nedá vynechať ani jedna sekunda. Dej je zaujímavý a herci dokonalý, celý seriál je perfektne prepracovaný a naozaj sa je na čo pozerať. Na druhu stranu mi vadilo preafektované chovanie postav, ich charakteristika jednoducho celý scenár, akoby scenáristi ani nevedeli čo napísať a tak tam len nahadzali nejaké kocky. Čo je rozhodne škoda pretože toto som naozaj nemohol vystáť.

Amityville 2: Posedlost (1982)

Nebudem klamat ked poviem, ze druha cast sa mi pacila viac ako ta prva. Jednoducho naozaj dobre dielo s neprijemnou atmosferou..

Horor v Amityville (1979)

Klasika, o ktorej pocul snad kazdy hororovy divak. I ked sa vcelku nejedna o nejaku premakanost a je to skor beckova zalezitost, aj tak tomu dam tie 3 pretoze to jednoducho obsahuje vsetko, co by horor obsahovat mal.

Amityville: Probuzení (2017)

Je pravda, ze toto dielo (inak mojej oblubenej hororovej klasiky) je v niekolkych ohladoch naozaj spackane ci uz to bude hercami alebo scenarom, ale tomuto sa jednoducho neda dat nizsie hodnotenie. Je pravda, ze hororu je v tom velmi malo a je to bez nejakej atmosfery alebo napatia, ale ja som s tym aj celkom spokokny a nebyt uplne debilneho konca, dal by som aj 3.