Pohádky na dobrou noc (2008)

Pěkná oddychovka. I podle mého názoru patří k průměrným Sandlerovkám. Průměrné Sandlerovky mě ovšem vždy výborně pobaví - na rodinnou komedii je to super a určitě pobaví všechny věkové kategorie. Dávám 70%

V Bruggách (2008)

Jako drama to nebylo špatné. Krásné prostředí, dobře pojatá kamera i režie. Ale kde jste vzali že je to komedie????

Igby (2002)

Slabé, nekomediální. :(

Sněhurka (2007)

Místy je to opravdu vtipné, místy ale docela úchylné. :-! 50%

Grindhouse: Auto zabiják (2007) odpad!

Může mi někdo říct o čem to bylo? Asi mi nějak unikla pointa. A nebo že by tam žádná nebyla?

Modrý blesk (1999)

Copak nemáte smysl pro humor???

Reportér v ringu (2007)

I přes to, že dramata nejsou zrovna mým šálkem čaje, tohle mě celkem zaujalo. Harnet i Jackson vytváří výborné duo a i ostatní herci předvádí slušný výkon. 70%

Cherry Crush (2007)

Není divu, že má Disturbia lepší hodnocení, podle mě je akčnější a má také lepší obsazení. Počáteční zápletka není úplně špatná a v jednom místě jsem byl dokonce překvapen, ale bez větších emocí dávám 50%. Velmi průměrné.

Superpes (2007)

There is no need to fear Underdog is here. Když zkřížíte Supermana, Spidermana a pohádku pro děti dostanete Underdoga. Na druhou stranu to bylo velmi příjemné podívání se spoustou nápaditých scén a dobrých vtipů. Sice to asi nejsou celé 4*, spíše 3,5, přece jen už jsem z toho naivního dětského pohledu trochu vyrostl, ale i přes to celkově určitě spokojenost. Konec konců, je to pro děti a tak bychom na to měli i tak nahlížet. Dospělí budou při séně kdy Underdog sežere modrou pilulku a získá zpět svoje super schopnosti otáčet oči vsloup, ale co:) Zápletka je alespoň z poloviny dobrá a pro 10leté dítě zcela určitě úžasná. A létací mluvící pes je prostě k sežrání. Do you want me to bark three times or say the word bark three times?