KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 17.11.2020  17:29

Dvaja akční idoli v žánri, ktorý im je najbližší. Škoda, že Sly a Arnie spolu nehrali už skôr (trebárs za mlada), pretože tá chémia medzi nimi je parádna. Príbeh je pútavý, atmosférický. Zvraty slušne fungujú aj zápletka je výborná. Možno časť záverečného vysvetlenia je trochu mätúca, ale to filmu nič neuberá. Z toho väzenia skutočne ide pocit bezmocnosti a depresie. Na druhej strane to vyzerá reálne, čo je veľmi dobré. Celková tvorba plánu úteku je nápaditá. A na jeho realizáciu a vyvrcholenie je radosť pozerať. No kto by nechcel vidieť dvoch nabúchaných dedov (ktorí na svoj vek vôbec nevyzerajú) nakopávať zadnice nepriateľom?😁

• 14.11.2020  00:45

Čistý fanservis - navyše pútavý a kvalitný.

• 11.11.2020  23:06

Fantastické! Toto je skrátka dielo fanúšikov fanúšikom. Ako po tom jedinom traileri som fakt nečakal, že to bude až takéto parádne. Vizuál ešte o level (kludne aj 2) vyšší, než pri prvej sérii (a tá bola vizuálne veľmi vysoko). Tu sa ukazuje výhoda, že to vlastní Disney, pretože taký gigant si do toho môže dovoliť naliať toľké peniaze, a aj je to vo výsledku vidieť. Príbeh prvej epizódy bol slušný. Fanúšik ako ja sa môže len pozerať a veselo usmievať a bude mu dobre😂. Obrovský prínos do filmových Star Wars. Je obdivuhodné a mne pri takýchto veciach zaplesá srdiečko, keď tvorcovia prepojujú nie len seriály a filmy, ale dokonca aj knižky a komiksy, a tým dotvárajú komplexnosť tohto úžasného sveta - skrátka radosť sa dívať. Netvrdím zas, že to nemalo muchy, ale tie sa v tom všetkom stratili. Mando sa nám vrátil vo veľkom štýle a dúfam, že to takto bude pokračovať a kvalita klesať nebude. P.S.: Posledný záber bol len sladkou čerešničkou na torte. 👏👏

• 10.11.2020  22:35

Výborne odvedená práca! Jon Favreau je veľký profesionál. Tu sa jeho manažérske schopnosti len potvrdili. Dave Filoni je zas obrovským Star Wars fanúšikom, takže to prepojovanie so zvyškom univerza, pravá "starwarsácka" atmosféra aj samozrejme tá veľká kopa odkazov a narážiek, urobilo velikánsku radosť. Týmto dvom pánom by som pokojne dal riadiť Lucasfilm (všetci vieme, aká tam je situácia). Jon by bol riaditeľom/manažérom - staral by sa o celé fungovanie SW vesmíru. A Dave by mal úlohu hlavného dramaturga/kreatívneho konzultanta - vyberal by projekty na realizáciu a celkovo by dohliadal na to, aby to celé bolo ucelené a dávalo perfektný zmysel. Ale teraz naspäť k Mandovi: Stopáž jednotlivých epizód je síce kratšia, než som si myslel že bude, ale epizódy sú napísané tak, že to nebude pôsobiť nijako uponáhľane. Samotná hlavná dejová línia je dosť slušná. Je však škoda, že sa v podstate rieši iba v 5/8 epizód. Zvyšné 3 sú prevažne výplnkové - potešia, to určite. Sú však viditeľne slabšie ako hlavné. Hudba je pre Star Wars netypická (po prvej epizóde som si nebol úplne istý, či to bol správny krok... onedlho som však svoj názor zmenil), ale zato perfektná. Ako určite by som nebol rád, keby napríklad hlavné filmy mali nejakú podobnú, sem to však pasuje jak riť na šerbel. Vizuálne bomba - skvelé efekty na seriál. Odporúčam pozrieť nejaké tie videá z natáčania (Lucasfilm vydal rovno celý dokumentárny seriál), pretože Star Wars sú znovu priekopníkmi v tomto odvetví. Herci sú skvelí, hlavne náš Mandalorian. Aj napriek tomu, že bol celý čas (až na jednu malú výnimku) zahalený od hlavy po päty v zbroji, tak z neho išla neskutočná charizma. A to popritom bolo celé iba o jeho gestikulácii a rečovom prejave. Mando bol skrátka bravúrne stvárnený (a to bez ohľadu nato, či bol v maske Pedro Pascal alebo nejaký dablér). Epizódy samozrejme majú aj nejaké chyby. Dvakrát sa stalo, že príbeh nabral grády a tempo sa vyostrovalo, zrazu ale na konci prišiel zlom a zabrzdilo sa to - čo je veľká škoda. Konkrétne to bolo v epizódach režírovaných Deborah Chow. Každopádne "The Mandalorian" je úchvatná podívaná, pri ktorej každému fanúšikovi zaplesá srdiečko. Samozrejme výhodou seriálu je to, že je hraný, a preto osloví aj široké publikum. V tomto mali animované projekty nevýhodu (teda Clone Wars). This is the way. I have spoken.😎 #BabyYoda 😜😜😜

• 5.11.2020  00:36

Výborné dialógy, super zahrané postavy, pekné scénky (aj citové) a samozrejme "mimi Yoda". Len škoda toho zabrzdenia ku koncu.

• 12.10.2020  23:01

21. epizóda uzavrela linku s Ogreom a zároveň načalo vojnu gangov. Finále sa blíži!!!

• 11.10.2020  16:08

Výborný príbeh, slušné a sympatické postavy, parádni herci. Vo chvíľach, keď to má pôsobiť dojemne, tak to tak pôsobí. Vo chvíľach, keď je na rade romantika, tak tá z toho ide. Vo chvíľach, keď má byť na mieste určité napätie, tak tam aj je. Humorné pasáže sú zvládnuté na výbornú. "Príbeh o rytierovi" je skrátka natočený, napísaný a zahraný tak, aby diváka nenudil. Keby som mu mal niečo "vytknúť", tak by to boli pesničky pri titulkách (hodili sa tam, úplne, ale prvá bola nie moc dobre odseknutá a tá druhá bola cover verzia), ale to je skoro nič. Takže sa za mňa jedná o skoro dokonalý film. P.S.: "A Knight's Tale" je zároveň ďalším dôkazom, aký bol Heath Ledger skvelý herec a akou veľkou stratou pre filmový svet bola jeho smrť. P.S.2: Čím viac filmov vidím s Paulom Bettanyim, tým ho mám radšej. Dáte mu hocjakú úlohu a on ju vždy zahrá výborne.

• 8.10.2020  16:25

Hlavná dejová linka sa pohla obrovským krokom vpred. Bočná vcelku ušla (škoda však prvého Red Hooda). P.S.: Myslím, že sme spoznali vraha Waynovcov a musím uznať, že až by to tak v skutočnosti bolo, tak je to celé veľmi dobre premyslené.

• 26.9.2020  23:51
    Gotham - Maska (S01E08) (epizoda) (2014)

Na ôsmej epizóde najviac bavili interakcie medzi Gordonom a Bullockom, Mooneyovou a Oswaldom či Bruceom a Alfredom. To, čo spravila Barbara je debilné... ak sa to tak dá nazvať, ale uvidíme, čo mu vlastne zanechala v tom liste. Black Mask - ten bol dosť slušný aj všetko s ním súvisiace. O tom či to bol dobrý ťah spraviť z neho iba epizódneho záporáka sa dá uvažovať, no vzhľadom nato, ako to s ním dopadlo sa ešte kľudne môže vrátiť neskoršie do deja. Predsa len Batman má kopu dobrých záporákov, čiže tvorcovia majú skutočne na výber komu, a na aký čas vôbec dajú priestor.

• 22.9.2020  16:52

Pilotná epizóda jak sa patrí. Predstavenie postáv (aj budúcich záporákov), načrtnutie niekoľkých dejových liniek - to všetko skvele funguje. Akurát som chcel vidieť viac celú rodinu Wayneových (keďže sa jedná o seriál, a navyše dosť dlhý), aby sme sa im trošku viac povenovali. Možno z tej technickej stránky by som trošičku skritizoval strih a aj hudbu (niečo viac dramatickejšie by sa hodilo určite lepšie). Ale inak čo sa týka príbehu, tak tam nemám skoro žiadne výhrady.

• 9.9.2020  20:48
    Enderova hra (2013)

Zvláštny snímok (myslené v dobrom). Už zo začiatku sa mohlo zdať, že nie je všetko také, ako vyzerá byť. No a v poslednej trištvrte hodine sa to aj potvrdilo. Herci (mladí aj skúsení pánkovia) si svoju prácu odvádzajú naozaj veľmi slušne. Príbeh nie je síce príliš komplikovaný, ale zato úderný... a dá sa povedať, že aj celkom silný. Vizuálne parádne. Aj keď som sa snažil, tak som moc nepochopil význam výcviku "detí", teda celej tej témy okolo toho. Áno, keby sme sledovali vojakov bez patričných emócii, tak by bol celý film zbytočný. Ale aj tak mi to moc zmysel nedáva. A vysvetlenie, ktoré odznelo hneď na začiatku nepokladám za dostatočné.

• 6.9.2020  00:46
    Prokletá - Oběť (E10) (epizoda) (2020)

Nečakane veľmi slušné finále. Podarilo sa pospájať všetky dejové linky (tomu som vôbec predtým neveril), niektoré aj ukončiť. Netflix na celom seriáli neskutočne šetril, tejto časti však doprial. A je to aj vidieť. Kazila to akurát romantická linka medzi ústrednou dvojicou. P.S.: Potenciál na druhú sériu tu je, tak som zvedavý či sa uskutoční.

• 23.8.2020  21:38
    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Na prvý pohľad príbehy, postavy a humor môžu alebo aj pôsobia detinsky. Keď si však niekto pozrie zopár epizód, tak pochopí, aké je to celé geniálne. Nehovorím, že to všetko dáva perfektný zmysel, ale o to tvorcom niekedy dokonca ide. Skrátka morskú hubu SpongeBoba a spol. si zamilujete (nadhľad a zmysel pre humor sú nato veľmi potrebné). Akurát občas sa tam objavia miestni superhrdinovia, ktorí mi do toho nepasujú.

• 21.8.2020  20:08
    Defending Jacob (TV seriál) (2020)

Veľmi silný komorný počin. Herecké výkony sú famózne. Hlavne teda Chris Evans, ktorý stvárňuje hl. postavu, tu úplne zažiaril. Normálne som rád, že v MCU už skončil. Nie, že by bol ako Cap zlý, ale ukazuje sa, že dokáže veľmi dobre zahrať aj dramatické role. Respektíve, že môže skvele hrať hlavnú postavu aj vtedy, ak nie je súčasťou nejakej populárnej série a jeho fanúšikovia mu to zožerú, nech hrá akokoľvek. Toto sa ukázalo už pri "Na nože". Ale tu... tu si ma svojím stvárneným postavy otca - prokurátora, ktorému obvinia syna z vraždy, získal. Skrátka tak výborne hrajúceho Chrisa Evansa si nechám lúbiť aj do budúcna. Inak... počas sledovania celého procesu od vyšetrovania po obvinenie až po súdny proces, som sa zamýšľal nad tým, aké to musí byť, keď ťa krivo obvinia, aké to musí byť, keď sa na teba verejnosť pozerá ako na netvora, ale ty si v skutočnosti nič nejak zlé nespravil. Extrémne mrazivý pocit. Jednotlivé epizódy síce trvajú v priemere 50 minút, ale odsýpajú ako keby mali polovičnú stopáž. Nudiť sa skrátka nebudete. Seriál sprevádza dosť dobrá hudba, aj vďaka ktorej atmosféra tak dobre funguje. Hlavne úvodný soundtrack je parádny. Ten doprevádza veľmi zaujímavé intro, ktoré má fantastické prechody. Príbeh je samozrejme zaujímavý, mrazivý. Nejak sa to začne, zamotá a vyvrcholí. Ľudia tu píšu, že koniec nebol uzavretý, že sme sa vlastne v skutočnosti nedozvedeli, kto je vrah... no ale my sme sa to dozvedeli, aj keď nie priamo. Ja takéto rozhodnutie od tvorcov akceptujem a príde mi, že to bolo asi lepšie riešenie, nech to má takýto tajomnejší podtón. Najlepšia časť je bezkonkurenčne "Job", v ktorej prebiehal súdny proces. Naopak za najslabšiu považujem časť poslednú, ktorá bola extrémne uponáhľaná a... akási divná oproti predošlým epizódam. Postavy sú nielen výborne zahraté, ale aj veľmi slušne napísané. Andy Barber (ktorého, ako som už písal vyššie, fantasticky stvárnil Chris Evans) si prešiel rozsiahlou charakterovou "zmenou". Na konci ktorej si musel položiť dôležitú otázku. P.S.: Toto je také menšie negatívum: Barberovcom zrejme vykapali všetci príbuzní (teda okrem Billyho), keďže sa tu nikto z nich neobjavil, hoci mali v rodine obvinenie z vraždy.

• 13.8.2020  22:40

Animácia je zvláštna, no nedá sa povedať, že by bola zlá (respektíve odfláknutá), pretože pri tomto seriáli je zlá animácia nezmysel. Jednoducho sa jedná o štýl, ktorý nesadne každému, mne tiež moc nesadol, ale dalo sa na to bez problémov pozerať. A musím uznať, že predsa len má dačo do seba. Príbeh je neakčný a celkom jednoduchý. A až do rozuzlenia to celé pôsobí všelijak... no keď to príde, tak to všetko začne dávať perfektne zmysel a vy na to budete čumieť s otvorenou papulou. Samotný koniec pôsobí veľmi upokojujúco a vyrovnane. Pán Alastair Reynolds je jednoducho majster rozprávač a majster dejových zvratov. Určite má však na obrovskej kvalite epizód, ktoré adaptovali jeho diela veľký podiel aj scenárista Philip Gelatt a režiséri.

• 11.8.2020  17:49

Tento mini-filmík sa podaril. Príbehom a prostredím to pripomínalo nejakú hru. Aj z tohto by sa dal spraviť celovečerák, len by asi musel byť animovaný, ale to by pri takomto parádnom prevedení nevadilo.

• 10.8.2020  01:28

No do prdele... Tak toto jako... Ty vole, to bolo úžasné. Nemám slov, vôbec. Masaker... Atmosféra fantastická. Zvrat a odhalenie parádne. Hudba a hlavne skvele vybratý song, fantasticky tam zapasoval. Toto ako celovečerák by som si nechal lúbiť. Úžasná originálna psychologicko mysteriózne hororová sci-fi podívaná s výbornou animáciou. Zimomriavky jak ďas. P.S.: Tie potrvajú ešte aj hodinu. :-D

• 9.8.2020  23:37
    Na telo (TV pořad) (1999)

"Na telo" so Z. Švajdovou-Puškárovou som nepozeral, takže hodnotím iba inovované, momentálne vysielané "Na telo" s M. Kovačičom. Dá sa to porovnať s "O 5 minút 12", ktoré vysiela RTVS. Diskusná relácia Slovenskej televízie je... jednoducho nudná. Zvyčajne tam bývajú 3, 4 politici (čo viem, tak vždy iba politici), ktorí komentujú, vysvetľujú a hodnotia určité témy. Máme tam zvyčajne jak koaličných, tak aj opozičných. Témy sa prevažne týkajú nových zákonov, vládnych plánov, nariadený, "balíčkov", ale aj káuz. Čiže skrátka všetkého, čo by mali ľudia vedieť a v čom by mali mať prehľad. A to je fajn. Lenže bežný jednoduchý občan sa v tom stráca, lebo tam všetci hovoria príliš odborne, ale aj "odborne". Dochádza tam navyše častokrát k hádkam (lepšie povedané ku škriepkam), ktoré sú niekedy zábavné, ale niekedy je to až moc. Toto by mal usmerňovať moderátor, on by mal udávať tempo, mierniť politikov. No lenže skoro nikdy sa z toho nič nedeje. Politici si tam robia, čo chcú, skáču si do reči, nenechajú druhého hovoriť... Čiže to vyzerá tak, ako keby tam niekto moderujúci ani nebol. A to takto bolo furt, jedno kto to práve moderoval. Zase sú ale objektívni. Chýbajú tomu nejaké pikantnejšie témy (tým nemyslím bulvár, ale predpolitický život politikov, vnútorný pohľad do strán, atmosféra v koalícii atď.) Ako celkovo to pôsobí hrozne staromódne, dlhé roky, čo sa to vysiela neprišli žiadne inovácie. Aspoň im teraz zmodernizovali štúdio. A zrejme najväčší problém je to, že tam mávajú často obyčajných poslancov, ktorých málokto pozná. Teraz k "Na telo": Bývajú tu zvyčajne 2 politici (všetkým ľuďom dobre známy), ale ak je v danej dobe vysoko v popredí iná téma, tak si vzhľadom na ňu pozvú aj hostí. Čo je veľmi dobré. Témy sa rovnako, ako aj u vyššie spomínaného "O 5 minút 12" týkajú nových zákonov, plánov vlády, káuz atď., avšak aj tých vyššie spomínaných pikantnejších tém. Tie divákovi prinášajú trošku "osvieženia". Hostia hovoria veľmi stručne, presne a jednoducho. Ak sa náhodou začnú motať alebo komplikovane rečnia, zastaví ich moderátor a pripomenie im, že majú hovoriť tak, aby z toho nemali ľudia guláš. Ak náhodou príde k slovnej roztržke a už je to príliš ukričané, tak ich jednoducho stopne. Ak sú príliš urozprávaní, tak ich tiež nekompromisne stopne a nechá hovoriť druhého. Čiže Kovačič to zvláda fakt skvele. Je objektívny a nenechá si skákať po hlave. Politici majú dovolené používať vizuálne pomôcky, aby priblížili diváka bližšie k téme. Diváci môžu v priebehu relácie poslať otázky na politikov aj označiť, kto ich presvedčil viac. Od tohto roku (tuším) si dávajú objednať zakaždým u Focusu exkluzívny prieskum na rôzne zameranie, ten tiež veľmi dodáva relácii na zaujímavosti. Takže zhrniem to takto: Moderné, trefné, objektívne a zaujímavé.

• 8.8.2020  22:34

Slušný film so zaujímavou témou. Skupinka nesmrteľných je sympatická. Akčné scény sú na úrovni a nápadité, len niekedy v nich boli otrasne vybraté pesničky. Záporák je potrebne slizký. Jedná sa o komornejší film, ktorý je spravený tak, aby vyzeral reálne. A preto nechápem názory, že téma okolo nesmrteľnosti tu nebola dostatočne vyťažená, že je to strašne slabé. Ak je to raz poňaté realisticky, nemôže sa očakávať neviem aké veľké fantasy. Ja som s tým spokojný. Som veľmi rád, že samotná nesmrteľnosť tu má nejaké hranice. Posledná scéna láka na prípadné pokračovanie, ktoré môže byť vďaka nej dosť zaujímavé. Dúfam ale, že sa v ňom dovysvetlujú nezodpovedané otázky a upresnia nepriamo podané odpovede.

• 5.8.2020  16:02

Príbehovo a aj žánrovo sa jedná o dosť odlišný film ako bol "Zrodenie planéty opíc". Tým pádom je ťažké určiť, ktorý bol lepší. "Úsvit planéty opíc" je dráma o rodine, priateľstve, avšak aj o zrade a pomste (tá tu zohrá dôležitú úlohu). A práve Kobova linka mi prišla až príliš prehnaná. Ale nevravím, že bola zlá. Jason Clarke so svojou postavou je rovnako sympatický, ako bol v prvom diele James Franco. Šimpanz Caesar zmužnel, zostarol (aj vizuálne) a stal sa z neho rozvážny vodca. Andy Serkis je proste kráľ motion capture technológie. Jedná sa predsa len asi o niečo horší film ako bol predchodca, no séria rozhodne neupadá.

• 30.7.2020  22:14

Sánka dole... Nemám slov. Asi len toľko, že pred pozretím epizódy som rozmýšľal, podľa čoho bola pomenovaná. Dá sa povedať, že má dvojvýznam. Odkazuje na činnosť, ktorú pomenúva, ale aj na... no, budete dosť prekvapení, čo sa za tým ešte skrýva. V príbehu ide už skutočne do tuhého, tak som zvedavý, ako sa to celé rozuzlí. Už sa zdalo ku koncu epizódy, že zrejme vieme, kto je vrahom. Lenže potom prišla posledná scéna a záber, ktorý rozuzlenie naspäť zahalil tajomnom. P.S.: Ako tu väčšina píše, jedná sa bezpochyby o najlepší diel.

• 30.7.2020  01:35

Začína ísť do tuhého. Veľmi sa teším na súdny proces. P.S.: Posledná scéna parádna... zimomriavky.

• 28.7.2020  21:00

Názov "Damage Control" skvelo vystihuje 4. epizódu. Prípad a "vyšetrovanie" sa pomaly začína vymykať spod kontroly. Niektoré postavy začínajú pochybovať o pravdivosti určitých tvrdení. Objavili sa tu nové skutočnosti. Každopádne príbeh pre diváka stále zostáva zamotaný. Sám neviem komu veriť. No myslím si, že každý podozrivý má kus masla na hlave.

• 27.7.2020  01:51

Zaujímavé, tajomné a úderné. P.S.: Posledných 5 minút bolo najlepších.

• 21.7.2020  00:40

Hneď na úvod: Film "Jumanji" z roku 1995, v hlavnej úlohe s Robinom Williamsom som nevidel. Takže momentálne neviem posúdiť či sa jedná o dobrý sequel. Teraz k filmu: Hercom, ktorí hrajú charaktery vo videohre som veril, že sú to tie isté postavy študentov, ktorých vcucla hra. Takže hlavná štvorka hercov má u mňa veľký palec hore (najmä Jack Black a Dwayne Johnson). Film dokázal nabudiť atmosféru sveta videohry (či prostredím alebo postavami). Akurát finále sa mi zdalo v tomto ohľade menej dobre zvládnuté. Humor bol veľmi fajn. Názor po pozretí prvého "Jumanji": Nový film príbeh zmodernil, predstavil pokračovanie tak, aby bol dnešný divák spokojný a zaujatý. Zdvojnásobil však otázky (ktoré sú aj po prvom filme), takže dúfam, že nám na ne pokračovanie prinesie odpoveď.

• 17.7.2020  23:50
    V pasti (2018)

Takto má vyzerať pravý horor. Žiadne debilné lakačky, čisto iba skvelá atmosféra a temná sila, ktorú sme ani nevideli. "Bird Box" neobsahuje ani žiadne hororové scény v tme. A to je obdivuhodné, lebo taký horor som ešte nevidel. Napriek tomu je atmosféra skutočne temná a strašidelno-depresívna. Doprevádzaná fantastickou mrazivou hudbou. Príbeh je výborne vystavaný, výborne fungujúci. Páčilo sa mi, že sme sledovali súbežne minulosť a prítomnosť. Pretože ak by dej išiel v normálnej časovej postupnosti, tak by potom dej v prítomnosti nemal taký spád. Dejom v minulosti sme sa dozvedali priebežne informácie potrebné na chápanie prítomného deja. Bolo fajn, že sme zo začiatku nevedeli, čo sa vlastne v prítomnom deji odohráva a postupne tomu prichádzali na "kloub". Postavy, ktoré boli zahrané famózne skvelo fungujú. Koniec je veľmi dojímavý. V podstate tu je len jeden veľký problém: Tvorcovia si zrejme neuvedomili, že aj vtáky sú len tvory, takže aj oni musia pravidelne prijímať potravu a vodu.

• 8.7.2020  18:26

V siedmej epizóde sa veľa dejových liniek vyostrilo a prišlo k dosť nečakaným zvratom a situáciam (aj vzhľadom nato, že sa jedná o predposlednú epizódu). No... som zvedavý jak to celé uzavrú v nasledujúcej časti.

• 6.7.2020  00:19

Kevin Kiner je pre mňa dosť kontroverzný skladateľ. Na jednej strane dokáže vytvoriť skvelú originálnu hudbu či už epickú alebo nejaký kĺzavý podmaz naháňajúci zimomriavky. Ale na strane druhej, ak použije inú ako typickú orchestrálnu hudbu, tak to stojí za hovno s mákem (el. gitary, jazzová hudba, atď.). Oba prípady najlepšie vidieť pri pilotnom diely tohto seriálu. Pri tejto epizóde ale zažiaril a vďaka nemu je atmosféra taká fantasticky depresívna, aká je. Už od začiatku epizódy máme pocit, že to príde tu. Ale nevieme presne kedy. Celé to prežívame s postavami či sa jedná o chudákov klonov, šokovanú Ahsoku alebo Maula, ktorý stratil nádej na znovuzískanie svojej moci. Milí ČSFDáci, "Star Wars: The Clone Wars" sa po 13. rokoch úspechov, slávy, ale aj nezaslúženého odkopnutia konečne dočká svojho zaslúženého konca.

• 4.7.2020  18:12

Príbeh okolo Bad Batch... jedným slovom: spokojnosť. "Star Wars: The Clone Wars" sa nám vrátilo v štýle, v akom sme ho poznali a milovali.

• 1.7.2020  22:48

Už v tretej sérii sa objavovali epizódy, ktoré boli netradičné buď prostredím, postavami alebo príbehom, ktorý nie úplne súvisel s klonovými vojnami. Štvrtá a piata séria s týmto trendom pokračovali, no a pokračovala s ním aj táto šiesta. Avšak tá obsahuje aj zrejme doposiaľ najdôležitejšie príbehy celého seriálu (vadný čip, výcvik Yody). Znovu veľký prínos pre Star Wars univerzum.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11