KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 27.1.2019  03:26

1* za celkom fajn záporáka, ale inak je všetko ostatné ODPAD! Ani sexi Angeliny Jolie (ktorá mimochodom hrala úplne príšerne) to nezachráni.

• 22.2.2021  02:50
    Ed Sheeran & Justin Bieber - I Don't Care (hudební videoklip) (2019)

No nie je to môj žáner skrátka... Napriek tomu som sa snažil byť pri hodnotení čo najobjektívnejší. Taká tuctová chvíľková "hitovka", o ktorej po pár týždňoch po jej prefrčaní rádiami nebudeme už počuť. Klip možno zaujímavý ale ne.

• 2.9.2020  21:30
    Prokletá - Festa a Moreii (E06) (epizoda) (2020)

Celé absolútne o ničom. Ešte aj Merlina zhovadili.

• 31.8.2020  23:20
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Jana Demeterová: "A já vím, že dobrá nemocnice je IKEA." 🤣🤣🤣🤣

• 15.8.2020  17:46

Úbohé. Primitívne. Nevtipné. Zaujímavý námet tvorcovia poňali absolútne dementne. Malo sa jednať o alternatívne scenáre minulosti, ale toto pripomínalo alternatívne sny po určitých látkach.

• 14.6.2020  02:45

Vždy sa snažím filmy dokukať až do konca, lenže na toto som už nemal kapacitu ani nervy..... tak som to cca po 45 min vypol.

• 27.10.2019  01:01
    Premiér - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Vidieť Generálneho Riaditeľa Pána Soukupa 2x na jednej obrazovke naraz je........... ehm, nepekný pohľad.

• 25.10.2019  23:56
    Premiér - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Práve som premárnil "pár" cenných minút môjho života. Až do smrti to budem ľutovať.

• 24.10.2019  23:02
    Premiér (TV seriál) (2019)

Soukup je dementný, o tom niet pochýb....... ale toto je moc aj na dementa. Jedná sa totižto len o jeho čisto politickú reklamu.

• 16.9.2019  20:41
    Mr. Bean: Halloween (2018)

Čo to ku**a je?

• 19.8.2019  23:32
    Tlapková patrola (2018)

"Film" Labková patrola sa skladá zo šiestich seriálových epizód. Kto nepozná seriál, ako aj ja, bude v tom stratený. Moje hodnotenie je odpad! nie preto, že by to bolo až tak hrozné a nepozeratelné. Je to z dôvodu, že takýto počin nemá čo v kine robiť. Nickelodeon skrátka chcel zo značky vyťažiť viac peňazí, tak pospájal doposiaľ nevidené epizódy dokopy a vytvoril z nich akože film. Čudujem sa, že mu to vôbec dovolili pustiť do kín.

• 11.8.2019  20:42
    Vzestup Želv Ninja (TV seriál) (2018)

Nechápem ako mohla takáto sračka s príšernou animáciou a stupídnym príbehom vymeniť na Nickelodeone Teenage Mutant Ninja Turtles (seriál, ktorý sa vysielal od roku 2012).

• 21.7.2019  02:13

Nechápem, prečo cestovanie časom musia cpať už aj do Star Wars. A navyše oživia postavu, ktorej "smrť" bola fantasticky spracovaná. Strašne ma nasrali. P.S.: Finálovej epizóde druhej sezóny, respektíve jej koncu tento výplod strašne ubral na osudovosti.

• 19.7.2019  00:13
    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Včera som videl diel, v ktorom sa Soukup navážal do České televize (asi má väčšiu sledovanosť, než jeho Barrandov) a pritom sa trápne oplašoval. Ľudia sa mu na tom ale dobre a hlavne umelo smiali, musel im dobre zaplatiť.

• 19.7.2019  00:06
    Svokra (TV pořad) (2014)

Pomáhanie rodinám v núdzi... hahaha! Ak je pomáhanie rodine v núdzi to, že sponzori zaplatia malému a nenadanému decku hokejovú školu, tak potom ja som klon Gizky Oňovej, teda "Svokry".

• 18.7.2019  09:42
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

Soukup je proste debil. Moje zprávy neobsahujú žiadne reportáže. Je to proste iba o blabotajúcom Soukupovi, ktorý si myslí, že je zaujímavý (nie je mu často ani dobre rozumieť) a obrázkoch, ktoré stiahol z internetu. Príšerná nuda.

• 18.7.2019  09:31
    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)

Tak šéfovi, ten blbec si o sebe veľa myslí.

• 17.6.2019  17:54
    Aféry - Pornoherci (S02E14) (epizoda) (2011)

Otrasný scenár, otrasná réžia, otrasné herecké výkony, otrasná epizóda, otrasný seriál.

• 1.5.2019  01:11

Aj napriek zlým recenziám a hodnoteniam som chcel dať tomuto filmu šancu. No a po zhliadnutí musím súhlasiť, že tento film je fakt katastrofa. Podľa mňa mal potenciál byť dobrou rozprávkou. Páčil sa mi nápad natočiť rozprávku, v ktorej sa bude hovoriť aj po česky, aj po slovensky (aspoň aby české deti trochu rozumeli slovenčine). Ale vo výsledku je tento nápad aj tak na prd, pretože Česká televize aj RTVS si skoro všetky postavy (ktoré hovorili iným jazykom) predabovali do svojho jazyku, až na pár, ktoré mali výraznejšie úlohy. Digitálnych drakov radšej ani nebudem spomínať, pretože vyzerajú strašne, rovnako ako aj maska dvojhlavého draka. Scenár je veľmi slabý a dej strašne rozpačitý. Môj názor je taký, že by mali Česi zostať pri rozprávkach s čertmi, lebo to im ide. No a Slováci by mali radšej prestať točiť rozprávky, pretože v posledných rokoch je to katastrofa (s výnimkou "Sedem zhavranelých bratov"). PS.: Kája snažiaci sa hovoriť slovenčinou je rovnako strašný ako celý tento film, ale aj tak Kájovi snahu nikto zaprieť nemôže.

1 4 7 9 10 11 12 následující >>