Star Wars: Klonové války - The Lost Missions (2014) (série)

Už v tretej sérii sa objavovali epizódy, ktoré boli netradičné buď prostredím, postavami alebo príbehom, ktorý nie úplne súvisel s klonovými vojnami. Štvrtá a piata séria s týmto trendom pokračovali, no a pokračovala s ním aj táto šiesta. Avšak tá obsahuje aj zrejme doposiaľ najdôležitejšie príbehy celého seriálu (vadný čip, výcvik Yody). Znovu veľký prínos pre Star Wars univerzum.

Star Wars: Klonové války - Condition Unknown (2014) (epizoda)

Touto epizódou sa začína dejová linka okolo vadného čipu. Tvorcovia sa nám rozhodli objasniť dosť podstatné informácie ohľadom "rozkazu 66". No nespravili to iba nejakým rozprávačským štýlom, ale rovno vymysleli aj zaujímavú zápletku, čo veľmi kvitujem a teším sa z toho. Lenže, rozhodli sa to spraviť celkom odvážnym spôsobom, a preto si vyžadujem aj rozumné uzavretie tejto linky, aby to dávalo zmysel skrz nadchádzajúce udalosti.

Star Wars: Klonové války - The Wrong Jedi (2013) (epizoda)

No Ahsoky je mi ľúto. Sklamali ju ľudia, ktorým dôverovala najviac (teda až na Anakina). P.S.: Možno sa jedná o najlepšiu epizódu piatej série.

Star Wars: Klonové války - Carnage of Krell (2011) (epizoda)

Super epizóda! Chcem ale upozorniť na fakt, že čepeľ svetelného meča nemá žiadnu hmotnosť (pretože je to iba svetlo), tak by sa to malo aj dodržiavať!