KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 1.2.2019  01:45

"I Saw the Light" je naozaj veľmi chytlavý country song a ešte stále si ho v hlave pospevujem. Ale vykonanie vraždy odporuje logike a hlavne fyzikálnym zákonom.

• 1.2.2019  01:34

Najväčší problém, ktorý mám s touto epizódou je, že sa vrah postupne odhaľoval sám a navyše celý motív vraždy bol dosť divný. PS.: Na Columba je to až moc veľké SCI-FI.

• 27.1.2019  03:26

1* za celkom fajn záporáka, ale inak je všetko ostatné ODPAD! Ani sexi Angeliny Jolie (ktorá mimochodom hrala úplne príšerne) to nezachráni.

• 10.1.2019  20:47

Solídna jednohubka, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Ja osobne som čakal od "The Christmas Chronicles" oveľa viac, než som dostal. Musím ale na druhú stranu uznať, že ako komédia snímok dokonalo funguje. "The Christmas Chronicles" sa oplatí pozrieť vo Vianočnom období, pretože vianočná atmosféra z tohto filmu naozaj sála, ale nemyslím si, že sa oplatí vidieť snímok viackrát, pretože tento príbeh sme už veľa razy videli. CGI nie je veľmi vydarené (áno, viem že sa nejedná o kinofilm, ale preboha, veď to robil NETFLIX). Kurt Russell v úlohe Santu naozaj vyniká, ale to neznamená, že zbytok obsadenia nehrá dobre. Nato, že Santa nechce byť počas Štedrého dňa videní, behá po strechách a skáče do komínov príliš skoro (keď Kate natáčala, na kamere bolo vidieť čas 10:38 P.M.), čiže ho môžu uvidieť nejakí ľudia a ešte pritom príliš hlasno dupoce a to by už prebudilo celý dom. PS.: Spôsob, akým Kate a Teddy nachytali Santu bol až príliš prehnaný, pritom by stačilo dať do obývačky kameru, a tá by ho nahrala. Teddy spomínal, že aj iní ľudia sa o to snažili, ale nepodarilo sa im to, čo nechápem, pretože podľa "The Christmas Chronicles" je to až moc primitívne.

• 4.1.2019  14:48

To ako animátori tejto epizódy nemali dosť nápadov na vytvorenie viacerých rôznych druhov postáv pirátov? Štve ma, že viaceré postavy týchto pirátov vyzerajú úplne rovnako a to som tento seriál na začiatku chválil, že má veľa rozličných druhov postáv (či už správaním alebo výzorom). A druhá vec, ktorú by som vytkol tejto časti je ten "veľký" pirátsky útok, v ktorom máme možnosť vidieť iba minimálny počet týchto pirátov. A za tieto moje výhrady strhávam 1*. Inak celkom fajn epizóda.

• 24.12.2018  02:04

Ak si chcete pozrieť zábavnú rozprávku pre celú rodinu, pozrite si Knihu Džungle od Jona Favreaua, ale ak máte chuť na dospelejší film s viac prepracovaným príbehom, zvoľte Mowgli: Legend of the Jungle. Všetko je super, akurát FINÁLE mohlo byť viac epickejšie. Jediné, čo ma mrzí je to, že tento film nešiel do kín, pretože sa Andymu Serkisovi režisérsky debut pri veľkom filme naozaj podaril. PS.: CGI nie je vôbec také zlé ako veľa ľudí hovorí, práve naopak. Zvieratá síce nevyzerajú tak reálne ako v Knihe Džungle od Disneyho, ale aj tak sú veľmi dobre spravené a dá sa na ne pozerať.

• 23.12.2018  00:25

Toto je prvá epizóda, v ktorej som súcítil s vrahom, chápal som vrahovu nutnosť spáchať tento zločin a myslím, že spravil... no, správna vec to asi nebola, ale tak... Navyše mi bola tá postava veľmi sympatická, najmä vďaka jeho predstaviteľovi, ktorým bol Donald Pleasence. Inak ďalšia veľmi podarená časť.

• 8.12.2018  01:39

Táto epizóda mala výbornú atmosféru a konečne nám bol ukázaný Prvý Rád vo všetkej svojej kráse aj keď tu boli len jeho 3 vojaci. Ale aj tak ma to viac ťahá k 4* než k 5*.

• 4.12.2018  16:52
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Veľmi ma sklamalo odfláknuté Semifinále, za ktoré musím strhnúť 1 hviezdičku. Veď peňazí majú dosť, a preto nechápem tento ich krok. Moderátori boli oproti predchádzajúcim ročníkom slabší. Jandová bola prvý raz v porote a bola celkom fajn. Mórová mi prekvapujúco tento rok nevadila. Inak celkom fajn - to isté čo minulé 2 ročníky, až na Semifinále. P.S.: Z hlasovania divákov som bol sklamaný.

• 3.11.2018  11:54

Čakal som sračku, ale dostal som milé prekvapenie. Uvidíme, čo prinesie 2. epizóda. P.S.: Posledný záber na flotilu Prvého Rádu bol úchvatný.

• 2.11.2018  21:38

Výborná epizóda - ako všetky predošlé. Ale predsa len sa nájdu nejaké veci, voči ktorým mám výhrady: koniec sa zbytočne preťahoval a soundtrack bol oproti predchádzajúcim dielom slabší.

• 2.11.2018  21:20

Film je v celku fajn, ale nie je to pravý western. Jediné, čo mi vadí je niekedy až trápny humor, ale zase nehovorím, že som sa v určitých situáciach nezasmial. Je mi trochu ľúto, že Gore Verbinski odišiel od Pirátov, z ktorých sa bez jeho taktovky stala... slušne povedané sračka. P.S.: Akčné scény s vlakmi sú famózne.

• 31.10.2018  15:17

Film nebol zlý, aspoň čo sa týka hereckých výkonov, masiek, kostýmov a kamery. So scenárom je to trochu horšie, pretože film potápajú nelogické chyby. To je dôvod, prečo som mu dal 4* a nie 5*. Napríklad, ako mohol vedieť Tučniak písať a čítať keď bol celý svoj život v kanáloch alebo ako je možné, že sa z neho stal geniálny zločinec, keď nemal nikdy možnosť rozvíjať svoju myseľ. Ďalší problém mám s hudbou, ktorá sa mi v niektorých momentoch do scén nehodila. Ale na druhú stranu sa mi toto pokračovanie páči oveľa viac ako 1. diel, s ktorým mám omnoho viac problémov. P.S.: Catwoman mohla radšej zomrieť, keď sa už v ďalšom pokračovaní neobjavuje.

• 10.10.2018  16:38
    Wonder Woman (2017)

Veľmi pekný film, zatiaľ najlepší z DC Universe. Všetko čo má mať dobrý film, tento film má. Veľmi dobrý scenár, s veľmi dobre napísanými postavami, ktoré majú veľmi dobrých hereckých predstaviteľov. Akčné scény sú super, dopĺňa ich perfektná hudba a skvelé CGI. Nesmiem zabudnúť na výpravu, na ktorej si tvorcovia dali záležať. Čo sa týka atmosféry, tak tá je úžasná. Cítite to utrpenie, ktoré zažívali ľudia počas vojny. Keby som mal Wonder Woman porovnať s iným filmom, ktorý sa odohráva počas 2. svetovej vojny a figuruje v ňom superhrdina, a tým je Captain America: Prvý Avenger, na 100% by Wonder Woman vyhrala. Ešte, čo by som chcel zmieniť je to, že film má odkaz, niečo nad čím by sme sa mali všetci zamyslieť. Nebojí sa ukázať to utrpenie, aké zažívali ľudia počas 2. svetovej vojny-a to sa len tak v akčných blockbusteroch nevidí. Mohol by som písať o ďalších skvelých veciach, ktoré film má, ale nebudem, pretože je to zbytočné. Skrátka, film je fakt fajn, má síce nejaké chybičky krásy, ale žiaden film nie je dokonalý. Určite odporúčam pozrieť, aspoň pre zamyslenie.

• 7.10.2018  02:02

Veľmi veľmi dobrá časť. Peter Falk bol ako režisér výborný, škoda, že režíroval len túto časť. Ani som nevedel kto je režisérom, dozvedel som sa to až pri záverečných titulkách. Trochu mám pocit, že sa to odlišuje od predchádzajúcich častí, myslím tým dejovo. Veľmi sa my páčilo ako celú vraždu náš vrah naplánoval. Zatiaľ jediná časť pri ktorej som si myslel, že Columbo je naozaj v koncoch, jediná časť pri ktorej som si s napätím obhrýzal nechty a čakal ako sa to celé skončí. Taktiež musím podotknúť, že všetci herci boli vynikajúci, rovnako ako aj scenár a samozrejme, Falkova réžia.

• 21.9.2018  00:32
    Deflation (2001)

Pár-krát som sa pousmial, napr. dedko meditujúci v tráve. Hudba bola skvelá, takáto komediálna hudba sa tam perfektne hodila. Ale inak ako píše Sfinkter: "nezmysel bez akéhokoľvek zdelenia". Takéto amatérske klipy nemajú na ČSFD čo hľadať!

• 17.9.2018  20:24
    Muž z oceli (2013)

Prvá polka filmu... je v skratke miš-maš. Príde mi, ako keby v nej boli, lepšie povedané neboli niektoré scény, ktoré tam byť mali, alebo je to len chyba strihu. Ďalej nechápem tie flashbacky, ktoré sú strašne otravné a čo je najdôležitejšie, narúšajú dej. Kľudne sa mohlo sledovanie Supermana začať od chvíle, keď spadol na Zem, chronologicky, a nie od jeho dospelosti. Ďalej čo by som ešte vytkol prvej polke je pár nelogických chýb. A teraz poďme na tie veci, ktoré v prvej polovici fungujú. Prvých 15 minút je fakt bombových, funguje v nich prakticky skoro všetko: akcia, napätie, atď. Druhá polovica filmu je o 2 stupne lepšia, aj keď začne film naberať grády až v posledných 45. minútach. V nich akčné sekvencie fungujú priam dokonalo, i keď ja by som súboj Supermana a hlavného záporáka vypustil. Mne by stačilo keby zomrel na tej lodi a film by sa skončil, ale aj tak mi nevadilo, že tam ten súboj bol. Celkovo film ako tak funguje. Kamera je dobrá, hudba je perfektná, CGI je dobré, herecké výkony sú tiež fajn, záporák funguje, hl. hrdina funguje, ešte z hercov by som vyzdvihol výkon Russella Crowela, ktorý bol vo svojej úlohe vynikajúci. Ako hovorím, všetko funguje až na prvú polku a strih. Celkové hodnotenie: 4*

• 24.8.2018  16:52
    Hopsasa (TV pořad) (2016)

Toto bola 10 minútová nuda, nuda, nuda a ešte raz nuda. Oceňujem pekné básničky a to, že to môžu pozerať aj hlucho-nemé deti, ale to bolo asi všetko pozitívne. Je to absolútne bez príbehu, bez fantázie, a čo je najhoršie, nebavilo to ani mňa, ALE ANI MÔJHO 6-ROČNÉHO BRATA, a pre deti ako je on je táto relácia určená. Keď sa tam zjavil HOPSASA a začal ukazovať rozcvičku, tak som sa začal chytať za hlavu aká je to hovadina. Videl som len 1 diel, a stačilo mi. To je asi všetko, čo by som k tomu povedal. Celkovo mi z toho vyšli 2*.

• 6.10.2017  22:18

Je pekné vidieť ako sa povstalecké bunky spojili + príhovor Mon Mothmi... to je jasných 5*.

1 4 6 8 9 10 11 následující >>