KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 30.3.2019  00:57

Jednotka ma sklamala na plnej čiare a som rád, že som radšej išiel do kina na Rogue one. Dvojka ma tým pádom nemohla v ničom sklamať a ani nesklamala, ale na druhej strane ani neprekvapila. Pozrel som si ju, len kvôli Deppovi a ako som videl, Johnny v nej mal veľmi málo priestoru (max. 20 min, čo je zo 134 min filmu strašne málo na to, že hral hl. záporáka) a jeho úloha ma sklamala aj keď je charizmatický jak hovado. Príbeh, poprípade scenár je strašne slabý, čo sa pri prvom filme povedať nedalo. Zápletka je celá o tom, že sa všetky postavy snažia chytiť Credenca a on sa snaží zistiť, kým vlastne je. No skrátka je to celé o ničom. Najviac ma zarážalo, keď čarodejníci čarovali pred zrakom ľudí a tí sa najskôr tvárili vystrašene, ale o pár sekúnd na to sa tvárili, akoby bolo na dennom poriadku vidieť niekoho čarovať a kúzla alebo príšery si vôbec nevšímali. To ani pri jednom filme tejto ságy nebolo. Filmu nepomáha ani stopáž, ktorá je vzhľadom na slabý scenár pridlhá a môže sa stať, že sa pri filme začnete nudiť alebo stratíte prehľad. Najviac priestoru tu má samozrejme hlavný hrdina Mlok Scamander, ale príde mi, že ostatných postáv je tu tak veľa, že s nimi Rowling, poprípade Yates nevedeli čo robiť. Celkovo ma Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny nesklamali, ale ani nepotešili, určite si ale myslím, že táto séria je stratená a stratená bude dovtedy, dokedy ju bude režírovať Yates.

• 17.3.2019  02:40

Hhhhmmmmm, detektív, ktorý vyšetruje vraždu, ktorá sa stala na výletnej plavbe loďou, na ktorej on čírou náhodou bol.....to mi niečo pripomína. Moje šedé bunky mi hovoria, že asi ide o poctu malému guľatému belgickému súkromnému detektívovi, ktorý tiež musel riešiť podobný prípad.

• 17.3.2019  01:28

Predtým, ako som šiel na toto do kina som si pozrel predchádzajúce 2 filmy a musím povedať, že som bol pri obidvoch dojatý. Tým pádom som si myslel, že pri trojke vypustím slzu, no nestalo sa tak. Teraz napíšem svoje dôvody, prečo som z 3. dielu trochu sklamaný. Trailery ma dostatočne nepresvedčili, ale na trojku by som išiel aj keby bola celá kampaň príšerná, pretože 1 a 2 mám veľmi rád. Príbeh je o dosť slabší ako v predchádzajúcich filmoch, navyše v 1 a 2 bol dej oveľa hutnejší, (čiže som si z deja 1 a 2 odniesol viac) aj keď mala 3 najdlhšiu stopáž. Veľa hlavnejších postáv, ktoré mali dosť miesta v 1 a 2 tu boli istým spôsobom upozadené (Valka, Eret, Pahlt...) aj Bezzubý tu má o dosť menej priestoru ako v 1 a 2. Možno je to tým, že tu má v podstate vlastnú dejovú linku a preto so Štikútom nie sú toľko spolu ako v 1 a 2, čo mne bolo ľúto. Na druhej strane Štikút s Astrid a ostatný mladý dospeláci (Soplinos, Rybonoh...) tu majú miesta až až. Záporák újde, ale na posledný diel tu mal byť niekto iný, kto by mal lepšiu motiváciu a charakter, napr. Drago, ktorý tu mal byť a nechápem, prečo vlastne v trojke nebol. Oproti predchádzajúcim častiam je v 3 viac detinskejšieho humoru. Celý čas, čo som sedel v kine som čakal na to veľké ukončenie príbehu, ktoré nám tvorcovia sľubovali v traileroch a ono prišlo, ale až v 5. minúte pred záverečnými titulkami. S tým, čo sa stalo s drakmi som čakal, že sa stane, ale myslel som si, že draci odídu kvôli tomu, že budú musieť. Ďalej som chcel, aby nejaká hlavnejšia postava zomrela ako tomu bolo v prípade dvojky a ani to sa nestalo. Celkovo som bol trochu sklamaný, že sa to takto skončilo, no nebolo to také veľké sklamanie ako v prípade LEGO Príbehu 2. Trojka je celkovo priemerný animák (priemerný neznamená kvalitou, ale to, že sa jedná o obyčajný dobrý animovaný film, ktorý nie je ničím výnimočný) na rozdiel od Ako si vycvičiť draka 1 a 2. PS: Hudba je skvelá, ale je tu minimum nových motívov.

• 23.2.2019  03:25

Už predchádzajúca epizóda "Bibo" ma sklamala, ale chápem, prečo musela vzniknúť. "Dangerous Business" ma tiež sklamalo, ale narozdiel od "Bibo" nechápem aký význam táto epizóda vôbec mala. Potom, čo som videl trailer na druhú polovicu série som si myslel, že sa celá druhá polka bude zaoberať len konfliktom s Prvým Rádom, nuž mýlil som sa. :-(

• 23.2.2019  03:05

Klasická columbovská epizóda so všetkým, čo má dobrá Columbovka mať (dobrá hudba, pôsobivá atmosféra, skvelý Peter Falk). Ale preboha, čo mal znamenať ten koniec. Keď už si tá ženská po večernom vykonaní vraždy na druhý deň ráno nič zo včerajšieho večera nepamätala, prečo sa správala po celí čas vyšetrovania ako keby chcela priviesť Columba na zlú stopu a bola celí čas nervózna ako keby jej horelo pod kotlom? Zrazu prišiel večer, keď k nej mal prísť Columbo na návštevu a ona sa zrazu začala správať ako keby bola úplne mimo, ale dovtedy sa správala ako čistá vrahyňa. Možno je to nedomysleným scenárom alebo nepresvedčivým výkonom herečky, ale ten koniec bol fakt divný.

• 22.2.2019  15:28
    Ján a Martina (TV film) (2019)

Je to v podstate zhrnutie všetkého, čo sa na Slovensku za ten rok stalo od vraždy, až po policajné akcie. Je až neuveriteľné, čo dokázala táto 2-násobná vražda vyvolať a spôsobiť. Ľudia svojimi protestami dali najavo, že pánovi (teraz už len) POSLANCOVI doktorovi Ficovi, Kalimu, Gašparkovi, kapitánovi Dankovi a celej tejto prehnitej vláde zvoní na ich koniec. Tento veľmi silný dokumentárny film o chladnokrvnej vražde dvoch ľudí, ktorí mali život ešte len pred sebou odporúčam každému Slovákovi, ale aj ľuďom z iných krajín, pretože útok na novinárov je útok na nás všetkých. Klobúk dole pred tým, čo sa Markíze podarilo. #AllForJan P.S.: Martinu Kušnírovú som stretol osobne. P.S.2: Ako vidím, SMERácki a Kotlebovskí trollovia sú už aj na ČSFD.

• 1.2.2019  01:45

"I Saw the Light" je naozaj veľmi chytlavý country song a ešte stále si ho v hlave pospevujem. Ale vykonanie vraždy odporuje logike a hlavne fyzikálnym zákonom.

• 1.2.2019  01:34

Najväčší problém, ktorý mám s touto epizódou je, že sa vrah postupne odhaľoval sám a navyše celý motív vraždy bol dosť divný. PS.: Na Columba je to až moc veľké SCI-FI.

• 27.1.2019  03:26

1* za celkom fajn záporáka, ale inak je všetko ostatné ODPAD! Ani sexi Angeliny Jolie (ktorá mimochodom hrala úplne príšerne) to nezachráni.

• 10.1.2019  20:47

Fajn záležitosť na vianočné obdobie. Vtipné, občasne i milé a vcelku zábavné. Kurt Russell parádny, aj mladí hrdinovia slušne zahraní. Príbeh je síce videný už mnohokrát, ale to vôbec nevadí. Zamotanie a vyvrcholenie nejak extra komentovať nebudem... áále povedzme si, že to malo určité problémy - samozrejme chápem, že lepšie spraviť to ide ťažko.🎅🎄

• 4.1.2019  14:48

To ako animátori tejto epizódy nemali dosť nápadov na vytvorenie viacerých rôznych druhov postáv pirátov? Štve ma, že viaceré postavy týchto pirátov vyzerajú úplne rovnako a to som tento seriál na začiatku chválil, že má veľa rozličných druhov postáv (či už správaním alebo výzorom). A druhá vec, ktorú by som vytkol tejto časti je ten "veľký" pirátsky útok, v ktorom máme možnosť vidieť iba minimálny počet týchto pirátov. A za tieto moje výhrady strhávam 1*. Inak celkom fajn epizóda.

• 24.12.2018  02:04

Ak si chcete pozrieť zábavnú rozprávku pre celú rodinu, pozrite si Knihu Džungle od Jona Favreaua, ale ak máte chuť na dospelejší film s viac prepracovaným príbehom, zvoľte Mowgli: Legend of the Jungle. Všetko je super, akurát FINÁLE mohlo byť viac epickejšie. Jediné, čo ma mrzí je to, že tento film nešiel do kín, pretože sa Andymu Serkisovi režisérsky debut pri veľkom filme naozaj podaril. PS.: CGI nie je vôbec také zlé ako veľa ľudí hovorí, práve naopak. Zvieratá síce nevyzerajú tak reálne ako v Knihe Džungle od Disneyho, ale aj tak sú veľmi dobre spravené a dá sa na ne pozerať.

• 23.12.2018  00:25

Toto je prvá epizóda, v ktorej som súcítil s vrahom, chápal som vrahovu nutnosť spáchať tento zločin a myslím, že spravil... no, správna vec to asi nebola, ale tak... Navyše mi bola tá postava veľmi sympatická, najmä vďaka jeho predstaviteľovi, ktorým bol Donald Pleasence. Inak ďalšia veľmi podarená časť.

• 8.12.2018  01:39

Táto epizóda mala výbornú atmosféru a konečne nám bol ukázaný Prvý Rád vo všetkej svojej kráse aj keď tu boli len jeho 3 vojaci. Ale aj tak ma to viac ťahá k 4* než k 5*.

• 4.12.2018  16:52
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Veľmi ma sklamalo odfláknuté Semifinále, za ktoré musím strhnúť 1 hviezdičku. Veď peňazí majú dosť, a preto nechápem tento ich krok. Moderátori boli oproti predchádzajúcim ročníkom slabší. Jandová bola prvý raz v porote a bola celkom fajn. Mórová mi prekvapujúco tento rok nevadila. Inak celkom fajn - to isté čo minulé 2 ročníky, až na Semifinále. P.S.: Z hlasovania divákov som bol sklamaný.

• 3.11.2018  11:54

Čakal som sračku, ale dostal som milé prekvapenie. Uvidíme, čo prinesie 2. epizóda. P.S.: Posledný záber na flotilu Prvého Rádu bol úchvatný.

• 2.11.2018  21:38

Výborná epizóda - ako všetky predošlé. Ale predsa len sa nájdu nejaké veci, voči ktorým mám výhrady: koniec sa zbytočne preťahoval a soundtrack bol oproti predchádzajúcim dielom slabší.

• 2.11.2018  21:20

Film je v celku fajn, ale nie je to pravý western. Jediné, čo mi vadí je niekedy až trápny humor, ale zase nehovorím, že som sa v určitých situáciach nezasmial. Je mi trochu ľúto, že Gore Verbinski odišiel od Pirátov, z ktorých sa bez jeho taktovky stala... slušne povedané sračka. P.S.: Akčné scény s vlakmi sú famózne.

• 31.10.2018  15:17

Film nebol zlý, aspoň čo sa týka hereckých výkonov, masiek, kostýmov a kamery. So scenárom je to trochu horšie, pretože film potápajú nelogické chyby. To je dôvod, prečo som mu dal 4* a nie 5*. Napríklad, ako mohol vedieť Tučniak písať a čítať keď bol celý svoj život v kanáloch alebo ako je možné, že sa z neho stal geniálny zločinec, keď nemal nikdy možnosť rozvíjať svoju myseľ. Ďalší problém mám s hudbou, ktorá sa mi v niektorých momentoch do scén nehodila. Ale na druhú stranu sa mi toto pokračovanie páči oveľa viac ako 1. diel, s ktorým mám omnoho viac problémov. P.S.: Catwoman mohla radšej zomrieť, keď sa už v ďalšom pokračovaní neobjavuje.

• 7.10.2018  02:02

Veľmi veľmi dobrá časť. Peter Falk bol ako režisér výborný, škoda, že režíroval len túto časť. Ani som nevedel kto je režisérom, dozvedel som sa to až pri záverečných titulkách. Trochu mám pocit, že sa to odlišuje od predchádzajúcich častí, myslím tým dejovo. Veľmi sa my páčilo ako celú vraždu náš vrah naplánoval. Zatiaľ jediná časť pri ktorej som si myslel, že Columbo je naozaj v koncoch, jediná časť pri ktorej som si s napätím obhrýzal nechty a čakal ako sa to celé skončí. Taktiež musím podotknúť, že všetci herci boli vynikajúci, rovnako ako aj scenár a samozrejme, Falkova réžia.

• 21.9.2018  00:32
    Deflation (2001)

Pár-krát som sa pousmial, napr. dedko meditujúci v tráve. Hudba bola skvelá, takáto komediálna hudba sa tam perfektne hodila. Ale inak ako píše Sfinkter: "nezmysel bez akéhokoľvek zdelenia". Takéto amatérske klipy nemajú na ČSFD čo hľadať!

• 17.9.2018  20:24
    Muž z oceli (2013)

Prvá polka filmu... je v skratke miš-maš. Príde mi, ako keby v nej boli, lepšie povedané neboli niektoré scény, ktoré tam byť mali, alebo je to len chyba strihu. Ďalej nechápem tie flashbacky, ktoré sú strašne otravné a čo je najdôležitejšie, narúšajú dej. Kľudne sa mohlo sledovanie Supermana začať od chvíle, keď spadol na Zem, chronologicky, a nie od jeho dospelosti. Ďalej čo by som ešte vytkol prvej polke je pár nelogických chýb. A teraz poďme na tie veci, ktoré v prvej polovici fungujú. Prvých 15 minút je fakt bombových, funguje v nich prakticky skoro všetko: akcia, napätie, atď. Druhá polovica filmu je o 2 stupne lepšia, aj keď začne film naberať grády až v posledných 45. minútach. V nich akčné sekvencie fungujú priam dokonalo, i keď ja by som súboj Supermana a hlavného záporáka vypustil. Mne by stačilo keby zomrel na tej lodi a film by sa skončil, ale aj tak mi nevadilo, že tam ten súboj bol. Celkovo film ako tak funguje. Kamera je dobrá, hudba je perfektná, CGI je dobré, herecké výkony sú tiež fajn, záporák funguje, hl. hrdina funguje, ešte z hercov by som vyzdvihol výkon Russella Crowela, ktorý bol vo svojej úlohe vynikajúci. Ako hovorím, všetko funguje až na prvú polku a strih. Celkové hodnotenie: 4*

• 24.8.2018  16:52
    Hopsasa (TV pořad) (2016)

Toto bola 10 minútová nuda, nuda, nuda a ešte raz nuda. Oceňujem pekné básničky a to, že to môžu pozerať aj hlucho-nemé deti, ale to bolo asi všetko pozitívne. Je to absolútne bez príbehu, bez fantázie, a čo je najhoršie, nebavilo to ani mňa, ALE ANI MÔJHO 6-ROČNÉHO BRATA, a pre deti ako je on je táto relácia určená. Keď sa tam zjavil HOPSASA a začal ukazovať rozcvičku, tak som sa začal chytať za hlavu aká je to hovadina. Videl som len 1 diel, a stačilo mi. To je asi všetko, čo by som k tomu povedal. Celkovo mi z toho vyšli 2*.

• 6.10.2017  22:18

Je pekné vidieť ako sa povstalecké bunky spojili + príhovor Mon Mothmi... to je jasných 5*.

1 4 7 9 10 11 12 následující >>