KukulienkaHO

KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

• 28.7.2020  19:28

Epizóda veľmi dobrá, len už to nie je tak úderné, ako predchádzajúce časti. Hlavne kvôli tomu, že sledujeme iba vysporiadavanie sa rodiny s udalosťami, ktoré nastali. K žiadnemu ďalšiemu odhaleniu alebo zamotaniu deja nedochádza. Ani sme sa nedozvedeli nič o noži, ktorý sa našiel na konci 2. epizódy.

• 27.7.2020  01:51

Zaujímavé, tajomné a úderné. P.S.: Posledných 5 minút bolo najlepších.

• 27.7.2020  00:11

Páčilo sa mi to, ale šťava predchádzajúceho filmu tu už nie je. Čo je celkom očakávané, keďže koncept a zápletka sú rovnaké. Čo je však nové, sú destinácie, zopár postáv a hlavne zmena alebo aj menenie avatarov v hre medzi jednotlivými postavami. Posledná vec bola zvládnutá skvele. Herci tu znovu predviedli fantastický výkon. Hlavný dôvod, prečo sa naši hrdinovia ocitli znova v prostredí videohry už ale nebol tak nápadití, ako toto scenáristi dosť odflákli. Neboli tu zodpovedané otázky, ktoré nastali po predchádzajúcich filmoch. Vzhľadom nato, že sa jedná už o tretí film série, respektíve druhý sequel, som čakal, že sa objasnia. P.S.: Potitulková scéna naznačila možné pokračovanie, no úprimne si neviem predstaviť, kam by sa ďalej príbeh uberal, aby to bolo ešte ako tak originálne, pretože týmto filmom sa vyčerpali všetky nápady. Taký je aspoň môj pohľad. Keby som sa mýlil, budem len rád.

• 26.7.2020  01:04
    Řád (TV seriál) (2019)

V tomto komentári by som sa chcel venovať seriálu ako takému, teda zvonku. K obsahu a spracovaniu som sa už vyjadroval komentárom k 1. sérii. Na sledovanie "The Order" ma navnadil trailer, ako inak. Lenže bol to trailer k 2. sérii, čo som ja nevedel. Očakával som teda od toho teen dobrodružný seriál s množstvom prvkov fantasy. Začal som ho sledovať, no po prvých dvoch epizódach som bol šokovaný neskutočnou hlúposťou toho celého. Hovoril som si: "Dobre, je to len začiatok. Slabý rozbeh je pri seriáloch častý, tak dám tomu šancu ďalej." Vydržal som potom už len ďalšie 4 epizódy a musel som prestať. Jednoducho tak hlúpy a chybový dej seriálu (ktorý sa navyše tvári tak vážne) s kopou nedostatkov aj vo veľa ďalších ohľadoch som nemohol zniesť. Doslova som sa cítil byť tým celým urazený. Jednotlivé epizódy majú okolo 50 minút, vzhľadom k tomu, ako sa celý príbeh neskutočne vlečie je to príšerná stopáž. Navyše tých epizód je až 10. Z tých 6 dielov, ktoré som videl, sa dá iba jeden považovať za ako tak fajn podívanú (3. epizóda s názvom "Introduction To Ethics, Part One"), ale aj ten zráža neskutočná demencia scenára. Práve na ňom pracovalo až 5 ľudí, tak nechápem nad čím pri jeho písaní všetci piati rozmýšľali. Úprimne ak by som videl trailer na 1. sériu ako prvý, tak by som si tento počin asi len tak nepustil, pretože neni pútavý, rovnako ako aj prvá séria. Ja nie som ten typ, čo kuká aj na zlé filmy/seriáli, len aby si zvýšil počet slabších hodnotení. Ja sa vždy pozerám iba na to, čo mi pripadá zaujímavé, čo ma baví, prípadne čo momentálne letí alebo je populárne, a keď vidím, že je to zlé, tak na to proste nečumím. Čo je prípad aj tohto seriálu. P.S.: Ako mohla vzniknúť 2. séria nechápem, lebo celkovo nemala 1. séria dobré hodnotenia. Každopádne, ani zaujímavo vyzerajúca zápletka 2. série ma neprinúti, aby som si seriál dopozeral. Pretože keď vidím cca rovnaké hodnotenie ako pri sérii prvej, tak si hneď viem spraviť obrázok o jej kvalite. P.S.2: Jediné, čo by ma mohlo dotiahnuť k seriálu naspäť je prípadná 3. séria, ale tá by ma musela zaujať trailerom a samozrejme by musela mať aj omnoho lepšie hodnotenie ako prvé dve.

• 25.7.2020  15:42

Kravina preplnená akciou, takú nálepku by som dal filmu "6 Underground". No lenže ani akčné pasáže nie sú príliš úžasné. Sú síce nápadité, rýchle a streštené v dobrom slova zmysle. Ale zároveň aj chaotické, niekedy neprehľadné a veľmi prestrihané. Príbeh aj zápletka je slušná. Strašne mi prekážalo skákanie z prítomnosti do minulosti. Spolu s trápnymi pokusmi o hláškovanie to kazilo atmosféru a ani to nebolo dobre zakomponované do deja. Výsledné spracovanie teda nebolo vôbec dobré a pripomenulo mi to nedávny film o Harley Quinn, ktorý sa vo veľa ohľadoch na "6 Underground" podobal. Dal som mu aj rovnaké hodnotenie. Či to má potenciál na pokračovanie? Zrejme hej. Ale keby pokračovanie vzniklo, určite by to nedopadlo lepšie ako toto, skôr ešte horšie.

• 23.7.2020  02:10
    Řád - Série 1 (série) (2019)

Do konca som nevydržal. Po šiestich epizódach som skončil. Zhrniem prečo: Primitívny príbeh, strašne jednoduchý. Humor tam nie je skoro vôbec (to by ale nevadilo), a keď sa náhodou nejaký vyskytne, tak to je väčšinou príšerne detinské. K postavám som si nedokázal vytvoriť skoro žiadny vzťah. Zo začiatku som mal niektoré aj rád, ale onedlho sa z nich stali "dementi", jednu už v tretej epizóde zabili. Lenže tieto postavy boli vedľajšie, veľmi veľmi vedľajšie. Takže to je tak či tak prúser. Postavy sa správajú nelogicky. Príbeh navyše ani nedáva poriadne zmysel. Kúzla fungujú ani nevieme vlastne ako (aj keď tu sa mi páčilo, že na ich vykonanie bolo treba obetu). Uvediem príklad: Pri sérii Harry Potter bolo jasne stanovené, čo ktoré kúzlo vykonáva a ako funguje. Tu nič také nie je. Scény s vlkolakmi (premenenými) sú kapitola samá o sebe. Sú strašne chaotické, neprehľadné, samotných vlkodlakov v nich je minimum (celých). Poprípade sa tam objaví iba ich ruka, noha, hlava, atď. Buď na ne nemal Netflix peniaze alebo proste na nich šetril (fakt si nemyslím, že tie scény takto mali v predstavách tvorcov vyzerať). Každopádne nech je to jak chce, tento hendikep mohli využiť vo svoj prospech, že by z toho boli atmosferické hororové scény (inak za horor sa to nedá pokladať vôbec). Nuž nestalo sa tak. Čo sa týka hereckých výkonov... tak tam to nie je tiež žiadna sláva. Plus to celé má obrovské množstvo malých, ale hlavne i veľkých chýb a problémov. Musím ale trošku aj oceniť hudbu. Nič prevratné sa neudialo, avšak titulkový soundtrack a jedna romantická skladba boli celkom fajn. Má to dosť dobré zvraty, lenže tie sú aj tak neskôr ubité príbehom.

• 23.7.2020  01:16

Po šiestej epizóde s touto bajačinou končím. Jako na to sa fakt nedá kukať.

• 22.7.2020  01:11

5. epizóda patrí k "lepším". Neustále ma sere, že vlkodlaci (traja pôvodní) sa vkuse doťahujú ohľadom Jacka. Stále je to len jedno a to isté.

• 21.7.2020  22:52

Po 3. epizóde, ktorá celkom ušla sme sa zas kvalitatívne vrátili na úroveň prvých dvoch dielov. Ja jako fakt nechápem, jak môže byť niečo tak neskutočne hlúpe. To som ešte takýto seriál nevidel, ktorý by bol tak strašne dementný a popritom sa tváril tak ohromne vážne.

• 21.7.2020  02:27

Aj keď som dal len 3*, tak tretia epizóda mala veľký kvalitatívny posun hore oproti predošlím častiam.

• 21.7.2020  00:40

Hneď na úvod: Film "Jumanji" z roku 1995, v hlavnej úlohe s Robinom Williamsom som nevidel. Takže momentálne neviem posúdiť či sa jedná o dobrý sequel. Teraz k filmu: Hercom, ktorí hrajú charaktery vo videohre som veril, že sú to tie isté postavy študentov, ktorých vcucla hra. Takže hlavná štvorka hercov má u mňa veľký palec hore (najmä Jack Black a Dwayne Johnson). Film dokázal nabudiť atmosféru sveta videohry (či prostredím alebo postavami). Akurát finále sa mi zdalo v tomto ohľade menej dobre zvládnuté. Humor bol veľmi fajn. Názor po pozretí prvého "Jumanji": Nový film príbeh zmodernil, predstavil pokračovanie tak, aby bol dnešný divák spokojný a zaujatý. Zdvojnásobil však otázky (ktoré sú aj po prvom filme), takže dúfam, že nám na ne pokračovanie prinesie odpoveď.

• 20.7.2020  19:12

Dementné správanie postáv. Neskutočne hlúpy príbeh. Slabí herci. Dialógy typu: jedna perla za druhou. Malo to dva svetlé momenty, tak za ne tá 1*. Dám ešte šancu 1, 2 epizódam, ale ak ma to nepresvedčí, tak s týmto výtvorom končím.

• 19.7.2020  01:43

Je to akési nekonzistentné, primitívne. Herci nepresvedčiví. No neviem...

• 17.7.2020  23:50
    V pasti (2018)

Takto má vyzerať pravý horor. Žiadne debilné lakačky, čisto iba skvelá atmosféra a temná sila, ktorú sme ani nevideli. "Bird Box" neobsahuje ani žiadne hororové scény v tme. A to je obdivuhodné, lebo taký horor som ešte nevidel. Napriek tomu je atmosféra skutočne temná a strašidelno-depresívna. Doprevádzaná fantastickou mrazivou hudbou. Príbeh je výborne vystavaný, výborne fungujúci. Páčilo sa mi, že sme sledovali súbežne minulosť a prítomnosť. Pretože ak by dej išiel v normálnej časovej postupnosti, tak by potom dej v prítomnosti nemal taký spád. Dejom v minulosti sme sa dozvedali priebežne informácie potrebné na chápanie prítomného deja. Bolo fajn, že sme zo začiatku nevedeli, čo sa vlastne v prítomnom deji odohráva a postupne tomu prichádzali na "kloub". Postavy, ktoré boli zahrané famózne skvelo fungujú. Koniec je veľmi dojímavý. V podstate tu je len jeden veľký problém: Tvorcovia si zrejme neuvedomili, že aj vtáky sú len tvory, takže aj oni musia pravidelne prijímať potravu a vodu.

• 16.7.2020  02:27

Hneď na úvod upozorním, že aj keď som dal filmu "Zombieland: Rana istoty" rovnaké hodnotenie ako jednotke, tak dvojka je pre mňa oveľa lepším filmom. "Zombieland" považujem za mierne podpriemerný film, ale toto pokračovanie považujem za mierne nadpriemerný. Rovnaké hodnotenie teda zapríčiňuje nízky počet stupňov hodnotenia. Teraz ale k samotnému filmu. Prvá polovica poňatím veľmi pripomína jednotku. Avšak od sekvencie v hoteli to začne naberať grády. Hlavná štvorka aj s novými postavami sú fajn. Najlepšou vecou na tomto filme je však Woody Harrelson a jeho postava Tallahassee. A finále nebyť časti s monster truckom by bolo parádne. Celkovo je "Zombieland: Rana istoty" oproti jednotke omnoho zábavnejší a sympatickejší film s poriadnym príbehom a zápletkou, ktorý neobsahuje až toľko nelogičností.

• 14.7.2020  18:33

Prvá epizóda bola veľmi srandovná, no niekedy až moc prehnaná. Potom ale príbeh začal byť oveľa vážnejší a osobnejší, než dovtedy a začali sa až príliš riešiť vzťahy medzi jednotlivými postavami. Dobré to však pre sériu nebolo. Vytratil sa potrebný humor. Malo to znaky telenovely. Takto to trvalo vyše 4 epizódy. Následne našťastie prišla zápletka okolo Otisovej párty a príbeh sa začal uberať lepším smerom. Herci sú stále výborní (najmä Asa Butterfield a Emma Mackey). Veľa postáv sa tu začalo správať divne, robili niekedy až debilné rozhodnutia. Na druhej strane si niektoré postavy prešli zaujímavým vývojom. Otis sa síce správal voľakedy dementne, ale konečne začal žiť sexuálny život. Z Maeve sa stala vážnejšia postava, ktorá sa začala naplno venovať štúdiu. Smutné je, že v 2. sérii dostala málo priestoru. A Adam sa poučil, zamyslel sa nad sebou a zistil, čo život obnáša. Ďalšou smutnou vecou je rozpad skvelého dua Otis, Maeve, ktorí mali spolu oproti 1. sérii minimum scén. Mrzí aj úplné zahodenie deja okolo kliniky (tá tu totiž bola iba v pár epizódach, a aj to iba na chvíľu). Bohužiaľ sa ani po druhej sérii neubránim pocitu, že tento seriál istým spôsobom slúži aj ako rasová a LGBT propaganda. Po tejto sérii navyše aj zbytočne feministická.

• 14.7.2020  02:14
    Zombieland (2009)

Má to byť hlavne paródia na filmy so zombie tématikou, ale funguje to možno tak na 50%. Deju chýba nejaký hlbší príbeh, nejaká poriadna kostra. Vtipné mi to tiež až tak moc neprišlo. Je tu veľké množstvo nezmyslov a chýb. Ale zato hlavná štvorka či už ako postavy alebo ich predstavitelia sú veľmi fajn. Oceňujem aj brutálnejšie poňatie.

• 12.7.2020  18:32

Od poslednej epizódy som čakal hlavne uzatvorenie vzťahu medzi Otisom a Maeve. Toho som sa nedočkal. Je to škoda, pretože to si uzavretie vyslovene pýtalo. Ostatné vedľajšie dejové linky sa uzavreli a iné zas zostali otvorené na pokračovanie. Nuž... tvorcovia si zrejme potrebujú niečo ponechať do budúcna.

• 11.7.2020  23:14

Prvých 20 minút nuda, ale potom ako prišla na rad párty u Otisa, tak to nabralo obrátky a gule. Humoru kopec. Asa Butterfield bol parádny. Vždy v tomto seriáli mal skvelú reč tela a tu sa to naplno prejavilo. Samozrejme sa to ale neubránilo krížom-krážom zamotaným vzťahom, ktoré ma už nudia, ale že moc.

• 11.7.2020  17:01

Snaží sa to hrať na vážnu nôtu, ale je to trápne, nudné (úplne sa vytratil humor) a už to začína byť aj hnusné na pohľad. Množstvo postáv, ktorých nezaujímavé príbehy sa stále točia v kruhu - jak som písal pri predošlej epizóde, stáva sa z toho nekvalitná telenovela. A nechápem, prečo je to tak. Zatiaľ najhorší diel seriálu.

• 11.7.2020  01:56

Už mi to pomaly začína pripomínať telenovelu. No... po prvej kvalitnej epizóde to nejak nešlape a nešmakuje.

• 10.7.2020  18:54

V posledných 2 epizódach sa nejak vytratil humor. Dej je viac osobnejší, čo mi vadí. Postava Maeve na začiatku tejto série dostala celkom slušný rozjazd, nuž potom sa nejak vytratila. Teraz je z nej dosť nezaujímavá postava, ktorá sa len točí v kruhu. A Otisove správanie sa k Jakobovi mi leze na nervy.

• 10.7.2020  00:50

Úvod druhej série bol vtipný, zaujímavý, ale hlavne dosť divný.

• 9.7.2020  01:01

Nesklamalo, ale z trailerov som očakával niečo trošku iné. Niečo viac odľahčenejšie. Netvrdím, že prvá séria "Sex Education" nebola odľahčenou zábavkou, ale riešilo sa tu až príliš veľa osobných záležitostí. Skôr som očakával, že to bude viac o tej "klinike". Postavy sú zaujímavo napísané. Herci sú fantastickí, ani na jedného nemôžem povedať krivé slovo. Vtipov je tu tiež dosť. Je to celé o sexe a sexualite, a preto je potrebné, aby tu boli aj iné (LGBT) ako iba heterosexuálne postavy a rovnako dobré je predstaviť aj rasovo kombinované páry (pri druhom prípade by sa to mohlo aj zapracovať do príbehu). Áááále bolo toho viac, než by bolo potreba, a preto to niekedy pôsobilo ako nejaká propaganda. Navyše celý dej okolo sexuality na strednej škole je až príliš nereálny a pôsobí to niekedy dosť divne.

• 8.7.2020  23:55

Trošku som nechápal, prečo sa v predchádzajúcej epizóde zrazu nitky zamotali a bol som veľmi zvedavý, ako ich chcú tvorcovia vo finále rozmotať. Musím uznať, že sa im to v priebehu cca 50 minút veľmi dobre podarilo. So skoro všetkými "uzavretiami" som veľmi spokojný. Nuž ale nezaobišlo sa to bez podivných udalostí.

• 8.7.2020  18:26

V siedmej epizóde sa veľa dejových liniek vyostrilo a prišlo k dosť nečakaným zvratom a situáciam (aj vzhľadom nato, že sa jedná o predposlednú epizódu). No... som zvedavý jak to celé uzavrú v nasledujúcej časti.

• 6.7.2020  15:03

Seriál "Star Wars: The Clone Wars" sa konečne dočkal svojho zaslúženého konca. Veľa ľudí tu zas nadávalo na Davea Filoniho, že skazil tento už posledný žijúci klenot od Georgea Lucasa. Samozrejme len dovtedy, čo nám ešte neboli predstavené 4 finálové diely. Takže Filoni im priadne vytrel zrak. Ale aj tak zabudli, že to bol určite práve Dave Filoni, ktorý vybojoval PRE NÁS fanúšikov pokračovanie (regulárne zakončenie) nášho obľúbeného seriálu. Tak, a teraz už k samotnej 7. sérii. Tá sa skladá z troch dejových liniek, rozdelených po 4 epizódach. 1. rozpráva príbeh okolo špeciálnej jednotky zmutovaných klonových nepodarkov s názvom Clone Force 99 alias Bad Batch. Musím povedať, že tam ma viac ako samotný príbeh a zápletka (ktoré však boli perfektné) zaujala prepracovaná a vyčačkaná animácia, zvuk, krásne dlhé ťahavé zábery a prostredie planéty Anaxes. V ďalších dvoch dejových linkách už tieto veci také ohromujúce neboli, ale stále to malo patričnú kvalitu. Udeje sa tu viacero zvratov a dozvieme sa aj pár zaujímavých informácii. Potom nasleduje 2. nešťastná dej. linka, ktorá rozpráva príbeh dvoch pre mňa doposiaľ najotravnejších postáv v Star Wars, sestier Martezových, a ich dobrodružstvá s Ahsokou Tano. Jedná sa ale o úplne zbytočný príbeh, sú to najzbytočnejšie a aj najhoršie epizódy celého seriálu. Tento až 4-dielny dej by sa dal v pohode zhrnúť do jednej epizódy a o nič podstatné by sme neprišli. Fakt dôležitá tu bola akurát konfrontácia Ahsoky s Mandalorianmi a Maulom. A to sa aj tak po väčšine udeje až v poslednej časti. Namiesto toho nám teda mohli priniesť radšej nejaké poriadne "Clone Wars" epizódy, kde by sa objavili postavy ako Dooku, Grievous alebo nejaký známejší jediovia. Pretože tieto postavy mi tu neskutočne chýbali, keďže boli doteraz neodmysliteľnou súčasťou "Star Wars: The Clone Wars". Záverečná 3. dejová linka nám prináša toľko očakávané finále. Musím uznať a skloniť poklonu, lebo to bolo skutočne grandiózne. Dokonale sa zvládlo aj prelínanie so "Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov", čoho som sa trošku obával. Bitka o Mandalore bola úchvatne prevedená. Maul tu dostal obrovský priestor (a to som si nevedel predstaviť, čo zaujímavé nám môže ešte ponúknuť), ktorý aj náležite využil. Jeho charakter si znovu prešiel určitým vývojom a vždy keď bol na scéne, tak som mal sánku dole. Ahsoka a Rex tu tiež dostali dosť priestoru, tieto dve postavy proste musíte milovať. Hudba bola perfektná, hlavne v epizóde "Shattered" pred rozkazom 66. Veľmi sa mi páčila aj ukážka jeho vnímania zo strany klonov, pretože vo filmovej epizóde III sme ho videli iba zo strany Jediov. Plus tu máme ďalšie veľmi zaujímavé informácie a kopu známych postáv z iných SW diel. Zrejme sa jedná o najlepšiu pasáž celého seriálu, bohužiaľ epizóda, ktorú by som čisto vrámci seriálu označil za najlepšiu, konkrétne "The Phantom Apprentice", sa nie úplne zhoduje s flashbackmi v knihe "Ahsoka". Hold kniha bola vydaná pár rokov dozadu, takže je to chyba práve tohto seriálu. Filonimu sa proste nehodilo, ako to bolo v knihe podané, tak to pozmenil. Star Wars je ale prepojený vesmír, v ktorom všetko so všetkým súvisí. Takže toto mu Lucasfilm Story Group nemala dovoliť. Nuž stalo sa a my to nijak zmeniť nemôžeme. Stále sa ale nejedná o taký fail, aký bol v najnovšej filmovej epizóde súvisiaci s minulosťou Poea Damerona. Maul bol v tej knihe zajatý tiež, len to tam malo úplne iný priebeh ako tu. "Star Wars: The Clone Wars" sa síce skončilo, ale ešte tu stále zostávajú nevysvetlené otázky ohľadom klonových vojakov Wolffeea a Gregora, ktorí si vybrali čip a žili potom spolu s Rexom na Vonkajšom okraji. Obávam sa ale, že keď sme sa vysvetlenia nedočkali tu, tak sa ho už nedočkáme. A to mi vadí. Celkovo sa teda u mňa jedná o dosť kontroverznú sériu, ktorá však vôbec nesklamala, len po nej zostala akási pachuť.

• 6.7.2020  00:19

Kevin Kiner je pre mňa dosť kontroverzný skladateľ. Na jednej strane dokáže vytvoriť skvelú originálnu hudbu či už epickú alebo nejaký kĺzavý podmaz naháňajúci zimomriavky. Ale na strane druhej, ak použije inú ako typickú orchestrálnu hudbu, tak to stojí za hovno s mákem (el. gitary, jazzová hudba, atď.). Oba prípady najlepšie vidieť pri pilotnom diely tohto seriálu. Pri tejto epizóde ale zažiaril a vďaka nemu je atmosféra taká fantasticky depresívna, aká je. Už od začiatku epizódy máme pocit, že to príde tu. Ale nevieme presne kedy. Celé to prežívame s postavami či sa jedná o chudákov klonov, šokovanú Ahsoku alebo Maula, ktorý stratil nádej na znovuzískanie svojej moci. Milí ČSFDáci, "Star Wars: The Clone Wars" sa po 13. rokoch úspechov, slávy, ale aj nezaslúženého odkopnutia konečne dočká svojho zaslúženého konca.

• 5.7.2020  23:00

Tak toto už hej. Krásne prepojenie so SW: Ep. III. Parádne súboje Mandalorianov a klonov. Rovnako aj Ahsokin s Maulom. Nové doplňujúce informácie k prequel trilógii. Množstvo odkazov na kopu rôznych iných SW diel. Atmosféra po celý čas dychberúca. Akurát zamrzelo, že sa už Dookua v "Star Wars: The Clone Wars" nedočkáme. Takže sa naozaj naozaj veľmi veľmi teším na finále, od ktorého očakávam veľa. Jááj... táto epizóda je dôvod, prečo tak veľmi milujem tento úžasný vesmír, ktorý nemá absolútne žiadnu konkurenciu. No.... lenže odporuje si to celkom výrazne s knihou "Ahsoka" a takéto chyby ja trestám, takže preto len 4*. P.S.: V poslednej dobe mám pocit, že týpkov v LSG by trebalo vyhodiť.

• 5.7.2020  16:48

Konečne koniec tejto 4-dielnej série o príbehu dvoch neskutočne hlúpych sestier (jako to sú asi najhoršie postavy zo Star Wars, ale ešte som nevidel celú 2. sériu Resistance). Všetko podstatné, čo sa v deji za posledné 4 epizódy stalo, by sa dalo zhrnúť do jedinej epizódy. Takže namiesto tejto najzbytočnejšej linky celého seriálu sme mohli radšej dostať nejaký poriadny "Clone Wars" príbeh.