KukulienkaHO

KukulienkaHO

Janko Hraško

okres Trnava

• 30.10.2019  20:31

A už sme v období epizódy VIII.

• 30.10.2019  13:20

Áno. Všetko, čo tu bolo povedané je pravda... ááále existujú aj vzorní muži a dokonca existujú aj ženskí grázli. Každopádne, s hovoreným slovom súhlasím. Na druhej strane videu chýba nápad. Dívať sa 2 minúty na Daniela Craiga stojaceho a hladiaceho do kamery je strašná nuda. P.S.: Čo to tu preboha hľadá?

• 27.10.2019  02:13
    Temný krystal: Věk vzdoru (TV seriál) (2019)

Na prvý pohľad sa môže zdať, že sa jedná o fantasy rozprávočku pre deti (a dokonca samotný Netflix to do tejto kategórie radí - WHAT?!). Skutočnosť je ale úplne iná. Ide o temný, krvavý a niekedy až brutálny seriál s výborným príbehom a najmä dychberúcim spracovaním, ktoré vás posadí na prdel. Prvé epizódy sú síce trošku jednoduchšie a pomerne viac vecí sa v nich deje iba náhodou (podobne ako tomu bolo aj pri originálnom filme). Pomaly však seriál graduje a naberá na obrátkach. Máme možnosť vidieť množstvo nečakaných zvratov a detailne prekreslený svet plný všakovakých tvorov a rastlín. Bohužiaľ, môj celkový dojem pokazili posledné dve epizódy, pri ktorých sa mi zdalo, že tvorcovia sami nevedia, ako to majú zakončiť. P.S.: Pevne verím, že sa onedlho dočkáme ďalšej alebo možno aj ďalších sérií, aby sme mohli tento úžasný svet aj naďalej spoznávať.

• 27.10.2019  02:53

Toto mal byť ten veľký boj, na ktorý sme boli v priebehu celého seriálu pripravovaný? Nemám slov, za mňa obrovské sklamanie.

• 27.10.2019  01:01
    Premiér - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Vidieť Generálneho Riaditeľa Pána Soukupa 2x na jednej obrazovke naraz je........... ehm, nepekný pohľad.

• 26.10.2019  09:36
    Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010)

Potom, čo som zistil, aké nekalé praktiky sa v tejto show robia (dokonca vo všetkých ročníkoch), som poriadne sklamaný a znechutený. Preto každému ročníku strhávam 2 hviezdičky navyše.

• 25.10.2019  23:56
    Premiér - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Práve som premárnil "pár" cenných minút môjho života. Až do smrti to budem ľutovať.

• 24.10.2019  23:02
    Premiér (TV seriál) (2019)

Soukup je dementný, o tom niet pochýb....... ale toto je moc aj na dementa. Jedná sa totižto len o jeho čisto politickú reklamu.

• 18.10.2019  16:31
    Horkýže Slíže - Bernardín (hudební videoklip) (2007)

Táto paródia na song "Amerika" od Rammsteinu mi proste nesadla. Klip je ale na úrovni.

• 18.10.2019  16:27
    Princezna ze mlejna (TV seriál) (1994)

2 hviezdy iba za nenažranosť tvorcov.

• 18.10.2019  16:26
    Princezna ze mlejna 2 (TV seriál) (2001)

Jednu hviezdičku nedávam kvôli kvalite. Je to z princípu - tvorcovia sú proste nenažraní a chcú z filmu vyťažiť čo najviac peňazí, tak z neho spravili seriál. Toto jednoducho z lásky spravené nebolo.

• 26.9.2019  19:54

Seriál bol pekne rozbehnutý, až kým neprišla táto epizóda. Pripadá mi, ako keby tvorcovia sami nevedeli, čo nám vlastne chcú ďalej odrozprávať a kam sa má celý seriál ďalej uberať. Nehovorím, že je táto epizóda nudná. Proste je celá taká "meh", čo ma veľmi mrzí.

• 24.9.2019  21:15

Všetko je pripravené na veľký a epický boj, v ktorom sa proti sebe postavia bytosti z Thra a odporní Skeksiovia. Len dúfam, že sa ho skutočne do konca seriálu dočkáme.

• 21.9.2019  00:20

Napätie sa zvyšuje, zvraty pribúdajú a seriál naberá čím ďalej, tým viac na temnej atmosfére. Ak niekto uvidí plagát alebo trailer pomyslí si: "Toto bude zas nejaká slabá fantasy-hovadina pre malé deti". Opak je ale pravdou. Každá epizóda nám viac a viac dokazuje svojou temnotou a bezproblémovým zabíjaním postáv, že sa nejedná o detský seriál, ale o temné fantasy s dospelým príbehom.

• 19.9.2019  17:00

Vizuálne je to bomba. Ale príbeh je príliš jednoduchý a väčšina zásadných vecí sa tu deje iba pomocou náhody. Snáď sa to do budúcna zmení.

• 19.9.2019  02:11

Prvá epizóda potvrdzuje, že tento svet má úžasný potenciál. Skutočne je to vizuálna bomba, ktorá vás zaručene pohltí a vy budete neveriacky krútiť hlavami, aký krásny môže byť bábkový film. Hneď na úvod sa nám začínajú 3 zaujímavé dejové linky. Som fakt zvedavý, ako bude celý seriál ďalej napredovať.

• 18.9.2019  18:43

Ako tu mohla byť triceratopsia rodina, keď na konci dvojky (päťky) prežil z určitých rás iba jeden dino?! Ešte k tomu ten mäsožravý druh v dvojke vyhynul. A práve toto ma sere najviac, keď sa nerešpektujú predchádzajúce časti série.

• 17.9.2019  22:57
    Teroristka (2019)

Iva Janžurová ako stará učiteľka na dôchodku, chystajúca vraždiť... to je komédia sama o sebe. Je tu síce pár slabších miest, ale to je vo výsledku jedno.

• 16.9.2019  20:54

Starý dobrý Mr. Bean je späť!

• 16.9.2019  20:41
    Mr. Bean: Halloween (2018)

Čo to ku**a je?

• 8.9.2019  01:51

"The Dark Crystal" je film, na ktorý som pozeral s otvorenými ústami. A to kvôli dokonalým a precíznym bábkam s rovnako precíznymi pohybmi (nie je sa čomu čudovať, keď na ňom pracovali Jim Henson a Frank Oz). Chvíľami som mal dokonca pocit, že sa dívam na animovaný film. Čo ale nie je také dobré, je príbeh, ktorý je moc jednoduchý. A ďalšia vec je nedostatočné predstavenie celého fiktívneho sveta. Je mi ale veľmi ľúto, že bábkové filmy a aj divadelné predstavenia nie sú momentálne tým, čím kedysi bývali, navyše postupne bábkový žáner upadá (podobne ako westerny). P.S.: Dúfam, že v chystanom seriáli nám bude tento veľmi zaujímavý fantasy svet podrobnejšie ukázaný.

• 31.8.2019  03:16
    Muzzikanti (2017)

Na tomto snímku Dušan Rapoš dokonale ukázal, aký je zlý režisér. Okrem toho aj scenár Petra Šišku stojí za hovno. Na film "Muzzikanti" som bol zvedavý kvôli slušnému obsadeniu (ktoré ma ale sklamalo) a nalákala ma aj Nohavicova a Cmoríkova titulná pieseň "Kříž svůj neseme", ktorá je (samozrejme spolu s Duo Jamaha :-D) najlepšia vec tohto počinu. Nechápem, ako mohla česko-slovenská filmová tvorba tak nízko klesnúť. P.S.: Koháka som nepochopil.

• 29.8.2019  21:55

Celkom solídne pokračovanie, ale dúfam, že trojka už nevznikne. Dva filmy na toto téma bohate stačia, pretože sa použili a vyčerpali všetky nápady, ktoré boli. "Ralph búra internet" je slušné odrozprávanie pokračovania príbehu o postavičkách z videohier s veľkou porciou vtipov. Väčšinu z nich ale deti nepochopia. Film je príliš dlhý, na to zápletka veľmi jednoduchá. Skáče sa tu z jednej webovej stránky do druhej, ale je toho príliš moc. Tá Disney stránka je čisto reklama na rôzne značky, ktoré Disney vlastní. Prekvapilo ma a aj potešilo, že sa film netočí len okolo nej. Za mňa 62%.

• 26.8.2019  00:02
    Mám v piči na lehátku (hudební videoklip) (2011)

Typická slovenská rodinka. :-D

• 26.8.2019  00:00
    Horkýže Slíže - Silný refrén (hudební videoklip) (2007)

Jeden z najlepších songov tejto bláznivej skupiny.

• 25.8.2019  23:57
    Horkýže Slíže - Nazdar!!! (hudební videoklip) (2013)

Vždy, keď si pustím tento klip, na tvári sa mi zjaví úsmev.

• 25.8.2019  23:54
    Horkýže Slíže - Vojtech (hudební videoklip) (2015)

Hudobný videoklip k filmu je oveľa lepší, ako samotný film.

• 24.8.2019  03:06
    Skyfall (2012)

"James Bond: Skyfall" je bezpochyby jedna z najlepších bondoviek. Je to jedna veľká akciou nadupaná, epická, ale zato umelecká jazda s výbornou atmosférou a prepracovanými postavami. Javier Bardem si svoju úlohu šialeného, ale geniálneho záporáka, prahniaceho po pomste užíva a je v nej perfektný. Judi Dench, to je kapitola samá o sebe. Tento film by som nazval akousi poctou pre túto úžasnú herečku, ktorá v úlohe M strávila pekných pár rokov. Som veľmi rád, že sa vrátili postavy Moneypenny a Q, no a ich predstavitelia (Naomie Harris a Ben Whishaw) sú fakt skvelí. A samozrejme nakoniec tu máme samotného agenta 007, Daniel Craig je proste pán. A k tomu všetkému je tu ešte titulný song od Adele, ktorý nemá chybu. Takto má vyzerať poriadna bondovka, nie ako tie dve predchádzajúce "sračky". :-D

• 23.8.2019  15:51

"James Bond: Quantum of Solace" priamo naväzuje na predošlý film "James Bond: Casino Royale". Rozdiel medzi nimi je ale obrovský. "Casino Royale" bola skôr komorná dráma, ale "Quantum of Solace" je veľkolepá akčná jazda s množstvom výbuchov, prestreliek a pod. Avšak, nezabúda na príbeh a postavy. Daniel Craig si znovu ide svoje, Olga Kurylenko je ako bondgirl výborná a rovnako výborný je aj Mathieu Amalric ako záporák. Rovnako ako aj pri Casine, tak aj tu chýbajú postavy Moneypenny a Q, ďalej absentujú bondovské hlášky a na začiatku filmu ikonický Bondov výstrel.

• 23.8.2019  00:06

"James Bond: Casino Royale" je prvým filmom z novej série o tajnom agentovi s kódovým označením 007 a musím uznať, že nedopadol vôbec zle, práve naopak. Nová bondovka je veľmi dobrý špionážny film, ktorému nechýba akcia a prepracovaný príbeh. Kamera vyniká. O tom či Daniel Craig svoju úlohu zvládne som nemal žiadne pochybnosti. Mads Mikkelsen je ako bondovský záporák výborný a rovnako výborná je vo svojej úlohe bondgirl aj Eva Green. Nová bondovka ale postráda postavy Moneypenny a Q, tancujúce dievčatá pri úvodných titulkách (ktoré boli mimochodom veľmi nápadité a vizuálne úžasné), Bondove ikonické hlášky a legendárny James Bond Theme (ktorý zaznel iba pri záverečných titulkách). Dej filmu šlape, problém mám ale s príliš moc naťahovaním koncom, ktorý trvá skoro 30 minút (ukončenie hlavného deja prišlo oveľa skôr). To jediné nebolo režisérsky dobre zvládnuté.