Sissi a Yetti (2007)

Na konci filmu bylo napsáno : Nezapomeňte ohodnotit tenhle film na csfd.cz.. Tak já ho teda ohodnotím

Co se ještě stalo o Vánocích (2004)

Pár příběhů ze světa Walta Disneye a skvělou vánoční atmosférou.Všechny příběhy končí ponaučením.

Ztraceni (2004) (seriál)

První řada skvělá : Výborný začátek (pád letadla) dobře udělané flashbacky a skvělé postavy Prostě jedinečný začátek který měl Ztraceni katapultovat mezi nejlepší seriály všech dob,proto jsem se těšil na druhou řadu a ta nezklamala nové záhady, nové postavy (Pan Eko, Ana-Lucia). Dokonce bych řekl, že 2. řada je ještě lepší než první. Po druhé řadě ale měli skončit, protože ta třetí naprosto kazí celý kult Ztraceni Druzí byli odhaleni,atmosféra nic moc a nudné flashbacky. Všechno nasvědčuje,že autorům došly nápady. Trochu se bojím, aby 4 už chystaná řada ještě víc nezkazila tanhle seriál .

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kultovní seriál. Jedinečné postavy (Nejen hlavní ale i vedlejší na kterých se tvůrci opravdu vyřádili, protože postavy jako Dr.Dlaha nebo Lenny a Carl jsou nezapomenutelné). Výborné příběhy (Jediná výtka je že se často omlývá téma : Homer udělal hloupost a Magre je na něho naštvaná ale to je pochopitelné když seriál má aktuálnně 19 řad) hlavně Speciální čarodějnické díly. Jediné zápory vidím v občastné trapnosti některých scén a krátkosti jednoho dílu ale to je hlavně způsobeno dlouhou dobu výroby jednoho dílu.