ještěžiju

Stanley Roe

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 2.12.2019  20:51
    Taxík do Kanady (TV film) (1998)

Ano, je to milý TV film, no během ani ne hodiny a půl rozhodně nestačí rozehrát to, o čem se tu zmiňuje kolega pode mnou. Byť tak nějak by si to každý představoval. A ani pár rychlých přestřihů, co vynechaly důležité momenty v příběhu, tomu nepomůže. Možná, kdyby existovala nesestříhaná verze, pak by došlo k ucelení a vystavení plnohodnotného filmu.

• 28.11.2019  23:03
    Ve jménu lásky (TV film) (1999)

Kdysi odvysílala ČT a dokonce u loga měla hvězdičku. Tara Fitzgerald se tam v pár záběrech a to zezadu a z boku vystavila nahá. Ale bylo to vcelku cudné a v přítmí. A oba díly měly v TV minimálně á 98 minut, takže těch 180 v hlavičce je málo.

• 10.11.2019  16:11

Tak smíšené dojmy. Čekejte prostě jen další prodloužený díl City Huntera. Byť se o trochu víc snaží hrát na city, tak nic hlubšího nečekejte. Animace se vylepšila tak akorát, aby zbytečně nezničila ten starý feeling. Pro fandy nutnost vidět. :-)

• 8.11.2019  11:01
    Spies (TV seriál) (1987)

Na Primě odvysíláno zřejmě pospojováno po dvou dílech do třech filmů. První film se jmenoval "Jak stvořit špióna".

• 13.10.2019  13:55
    Highway to Heaven (TV seriál) (1984)

Hlavně to kdysi vysílala Nova.

• 2.10.2019  13:17
    Příšery (TV seriál) (1988)

Vysíláno kdysi na Nově.

• 20.9.2019  10:53
    Anna (2019)

Tak dalo se na to jednou podívat a kupodivu to snad žádnou újmu nezpůsobilo. Nicméně by mě zajímalo, jestli to někdo sponzoroval ... Brutální Nikita 3.0? Jen to zabalit do novějšího kabátku, sehnat pár zvučných jmen a hrdinku postavit do SPOILER role dvojitého agenta. Akci udělat svižnou, aby si člověk nestihnul uvědomit, že holka, co má 50 kilo aj s botama, hází stokilovejma chlapama jak papírem a je to. Snad Besson nechá na pokoji svoje ostatní kultovní filmy, protože Nikitu už "znásilnil" dost. :-(

• 15.9.2019  15:58

Vysílala Nova a později i Prima. Brněnský dabing Eurokim pro ČNTS Nova 1997, režie pan Jiří Kubík.

• 15.9.2019  10:12
    Svišti (1993)

Vysílala ČT, dabované.

• 22.8.2019  22:24

Podle oficiálního textu distributora to vypadá, že je to čistě zábavný film pro mladší publikum, jenže tak to rozhodně není .. přijde i na vážnější témata ... film má sotva hoďku a půl a uteče šíleně rychle, ale neuvěřitelně pohodově. Škoda, na filmu se už v archivu ČT usazuje prach. :-(

• 19.8.2019  00:38
    Obludárium (2017)

Tak Alex opět parádní. Nastavuje si svou laťku v posledních letech doyt vysoko. A ač byl film hlavně o boji s tolerancí a snaze přijmout lidi takové, jací jsou, ať jsou vyznáním jakéhokoliv náboženství či orientace, tak to tady v některých komentářích dost páchne strachem z jakéhokoliv překročení obvyklých hodnot. Aspoň víme, kdo je kdo. :-) Mé nízké hodbnocení tkví v nedokonalostech, díky kterým film aspoň pro mě pokulhává. Ta hlavní chyba byla Bette Midler. Dost slabě zahraná postava matky alkoholičky i její konečná proměna. No a pokud měla Abigail být opravdovou kandidátkou na královnu školy, tak vzhledem k tomu, že snad ze všech děvčat ve filmu vypadala nejmíň vhodná, ji měli vykreslit aspoň za velkou propagátorku a aktivistu školy za tradiční hodnoty, ale to se jaksi nestalo, závěrečný proslov před volbou byl hodně slabej. Proto ty udivené a pochybovačné komenty. A těch vystřižených pár minut filmu by na tom asi nic nezměnilo.

• 8.8.2019  10:12

O tom, jak kluk Tito pokračuje v odkazu svého otce a snaží se dokončit přístroj, jenž by porozumněl ptačí řeči. To by mohlo dopomoci k získání léčby na světem rychle se šířící epidemii strachu, jenž proměňuje lidi v kámen.

• 5.8.2019  20:53

Další vyprázdněná komed.. teda spíš semo tamo úsměvný film. Ovšem hlavně pokud máte rádi otravného Setha Rogena a jeho občasné přemrštěné fórky a ano, drogy opět nechybí ... problém je v absolutně nevýrazném a nezajímavém příběhu. Dal by se shrnout dvěma krátkými větami. Kvůli zářivému pohledu Charlize film chválit ani náhodou nebudu.

• 21.7.2019  11:33
    Domino (2019)

Neuvěřitelná komedie, ovšem v tom špatném slova smyslu. A ta hloupá podkresová hudba, tak za tu bych dal někomu i liskanec.

• 2.7.2019  14:30

Hallmarkovka.

• 1.7.2019  18:18

Tak na Lacheauovy komedie to bylo dost slabý a kdo ví, jestli to potěší fandy původního City Huntera. Skoro žádný balónky a to tam bylo hezkých slečen dostatek :-), Nicky tam na žádný baby nic nezkouší, prostě nuda, byť chápu, že část filmu ani nemohl :-) (nicméně marné pokusy o MOKKORI mohly udělat film zábavnější) . Jen si tam častěji dobírá Lauru (Kaori) a to je vše. Už aby byl venku aspoň ten celovečerní animák City Hunter z letoška. Ještě má todle přijít do českých kin, ale pochybuju, že to bude mít vůbec úspěch. A navíc to možná zničí dabingem paní Veselá, co dělala předchozí Lacheauovy filmy a nechápe francouzský humor a propadák roku bude na světě.

• 24.6.2019  14:11

Opět další velmi povedený anime kousek. Malá dospívající holčička přijde při dopravní nehodě o své rodiče, té nehody se navíc sama účastní. Po částečném zotavení odjíždí žít za svou babičkou, která vlastní malé tradiční japonské pohostinství. Celkem rychle se po příjezdu seznámí kromě babičky a jejich zaměstnanců i s prvním duchem a to chlapce, který ji okamžitě zmanipuluje, aby se stala učednicí onoho pohostinství. Malou Okko tak čeká druhá část zotavení tedy z psychického šoku oné nejhorší ztráty, jakou může dítě vůbec zažít.

• 11.6.2019  15:14
    Old Boys (2018)

Hmmm... uživatel LIVINGDEAD film zřejmě neviděl, protože co napsal, je totální blábol. Radši se držte obsahu filmu, který se konečně docela povedl. Dcera profesora FRA je vesnická F.? Dej si za ty kecy pohlavek. Co se týká filmu, tak příběh není nic nového. A vlastně se částečně stane to, co byste čekali. No musím vyzdvihnout herecký výkon hlavního představitele. Já bych mu hádal tak 16+- a on už má Alex Laawther v tom snímku 22-3 let. :-)

• 1.6.2019  14:52
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Tak dal jsem za sebou dvě série .. nechápu proč, ale dokoukal jsem je. Hned v prvopočátku musím říct, že musíte vypnout část mozku, co ovládá logiku. Ani v jednou díle se nepřestanete udivovat nad místy nesmyslným jednáním té či oné osoby. Nemluvě o tom, že ona od policie vyhozená Eve, jenž vezme bokovku se sledováním, vlastně jen s ním (protože a to fakt nechápu nemá na obranu standartně žádnou zbraň a nemůže vlastně ani nikoho chytat) a snad ji za to něco načerno z tajnejch zdrojů platí.To co vás drží je ona vražedkyně Villanelle, jenž trpí takřka absolutním nedostatkem empatie a proto se v kterémkoliv okamžiku může rozhodnout zabít kohokoliv pro dosažení svých cílů, či jen proto, že ji ta osoba začala nudit. Seriál funguje hlavně díky místy zajímavým nápadům a vývoji děje. SPOILER: Vývojem událostí nakonec dojde od vystopování vražedkyně Villanelle k úzké spolupráci s ní, což byl zajímavý zvrat. Onu děravou logiku vlastně zaceluje spousta nevysvětlených věcí, jak a proč které spolky a organizace fungují a o co jim vlastně jde. Dvě série stále slyšíme o oné Dvanáctce, ale o jejich cílech se toho moc nedozvíme. Jak to v třetí řadě trochu nepoodhalí, tak to už asi taky zabalím.

• 24.5.2019  16:08

Nádhera. Film co zahřeje u srdce. Mladý právě dostudovaný dokor z Afriky a čekající na francouzské občanství z určité hrdosti či ctižádosti odmítne lukrativní nabídku dělat osobního lékaře jedné prezidentské rodině v Africe a přijme nejistou nabídku ve Francii. A tady začíná kolotoč dalších událostí, kde si jeho žena mylně vyložila, když jí telefonoval, že to bude takřka v Paříži. Čili po příjezdu do zapadákova byť severně od Paříže se začne odehrávat příběh, který zas tak nepřekvapí, ale i díky výbornému hudebnímu podkladu diváky vtáhne do děje. Na afrického doktora v zapadlé francouzské vesničce tedy čekají všemožné překážky.. aby překonal nedůvěru místních bude muset spolknout hodně hořkého a to i jeho žena a dvě děti. I tak není film na hlavního hrdinu moc přísný a je otázka, nakolik se tvůrci drželi skutečné biografie. Přesto herecké výkony veskrze za jedna. :-) .... Takovéto filmy mají vysílat v televizi a ne ty jejich ohrané kriminálky a westerny, co mají opakující se příběh. Je mi líto, lidičky, ale pokud už na podesáté sledujete Colomba, tak je s váma něco v nepořádku. ČT SUCKS!!! :-(

• 20.5.2019  15:32

Ač má film cca hoďku a tři čtvrtě (bez titulků), tak zřejmě nestihnul pojmout dostatečně všechny příběhové linie. Chtělo to navíc minimálně několik scén. Ještě jednu o prohloubení vzájemných sympatií Emily a Nighyho, ještě nějaké studené setkání Emily a Patricie a ještě zobrazit pár dalších postav celého městečka. Když už teda objednala 250 výtisků Lolity, tak těch obyvatel muselo být aspoň tisíc. Bylo to pěkně natočené, jako byste v tom městečku už kdysi byli ... ale ta zkratkovitost lépe řečeno nerozvití toho příběhu tomu uškodila. Docela by mě zajímal názor někoho, kdo četl předlohu a snad mi potvrdil, či vyvrátil domněnku, že kniha toho obsahovala daleko více ...

• 16.5.2019  17:20

No nevím jestli by někdo z těch, kterým se líbil Můj život v Neuilly, byl nadšený z tohoto pokračování. Už to není odlehčená komedie určená pro nenáročné mladší publikum. Tentokrát je to hodně o politice, no a ještě více o rozdílnosti bohatých a běžných či chudých a i ten Allah tam zazní hodněkrát. Takže multikulti, ač je to vtipně odlehčeno. Sami už je vysokoškolák, ale tentokrát on ubytuje u sebe v bytě rodinu své tety. Proč? Díky změně politického klimatu dojde k většímu danění a hlavně prošetřování bohatších vrstev. No a prasečí jatka jeho strýce samozřejmě nezůstanou bez újmy. Samiho bratranec, který trpěl těžkou Sarkozitidou se po jeho prohře ve volbách a rychlém zchudnutí na chvíli zhroutí, ale pak po vzpamatování se z krachu jeho ambicí a ideálů nepohrdne dostat se zpátky do politiky převlečením kabátu a kandidovat za socialisty.

• 9.5.2019  23:35
    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)

Uvidíme, jestli to Kukátko CZ vydrží dýl u nás, než u Slováků. Dano Dangl se po mém skouknutí prvního dílu nepoučil z chyb, co vedly k rychlému konci na SK scéně. To samé, jen ještě častěji zasahuje do děje .... žádné zajímavé nápady, že by třeba z půlky zkusil zaexperimentovat a předat režii divákům. Jestli mu naznačili na Primě, že Partička už je moc ohraná, tak si za to mohl taky stejně sám. Geňa - furt hádačky, Suchoš - furt překlad pro neslyšící, nebo režisér ... jako že to chtěli diváci? Ale no tak, to nebyl výběr, ale pokaždé poprava.

• 9.5.2019  16:42

Film, jenž byl dle mého neprávem zničen svým pojmenováním a pak i onen popis obsahu je více než zavádějící vlastně je to totální pitomost. Obsah od Cinemaxu smažte!!!! Melancholické vzpomínání starého válečného veterána na svou tajnou misi i dávnou lásku na mě zabralo bez problémů, Kdo se nedokáže srovnat s tím, že film díky názvu nesplnil jeho očekávání, ten ať si naprdne. Je pak otázka, jestli ti lidi hodnotili film, či ono nenaplněné očekávání. Proto ty odpady, že vy ješitové. :-)

• 20.4.2019  18:13

Joj, ten uživatel Richard.001 musí být ubohá dušička, když tomu dal odpad. A možná to ani neviděl... pochybuju, že by uměl Francouzsky.. maximálně s eng titulky to mohl dát. Ale teď už k samotnému filmu. Snad se toho ujme třeba taková ČT, nebo CNMX ... má to takový ráz Pagnolovek ... na nic si to nehraje, takhle se prostě žilo. Pochopil bych hodnocení od dvou až do pěti hvězdiček... ale krom nijak světoborného příběhu není filmu co vytknout. Pěkná kamera, dobře zahrané (i od zvířat :-) ), padnoucí hudba .... rozhodně koukatelné.

• 29.3.2019  14:15

Viděno v německém znění. Asi by film ani nevzniknul, ale (SNAD ANI NE SPOILER) věta před závěrečnými titulky ve znění: Na památku mého přítele Buda napoví. Možná i v souvislosti s dějem tohoto snímku. Ten je v kostce lehce shrnutelný. Stařík, jenž bydlí na statku u italské farnosti, se vydá na svá stará kolena na Harleyi do pouště ve Španělsku, aby se podle vzpomínek z jedné knihy mohl pustit do celého jejího přečtení a to v nočních hodinách... Cestou nabere mladé děvče, jenž trápí zřejmě nějaké problémy a zbytek filmu je o jejich vzájemném spirituálním poznávání. Komorní to příběh, kde ovšem nemůže chybět nějaký ten úder pánvičkou do kebule, vše je točeno s laskavým pohledem na přírodu a ostatek vůkol. Sice je škoda, že nevyslyšel nabídku Tarrantina, ale tam by asi musel vzít rozporuplnější roli a nemohl by do toho moc mluvit. PS: Je milé vidět T. Hilla, že ještě ve svých takřka osmdesáti kráčí dost jistým krokem. Ani podle tváře byste mu ten věk nehádali. :-) a ještě jedno info... určitě potěší, že v německém znění jej namlouvá jeho dabér .. takže pamělníci, jenž sledovali kupř v osmdesátých letech, jako já, ORF a filmy Buda a Terrence tam vysílané, určitě nepřijdou k úhoně .. že bysme se jednou taky dočkali kupř Trávníčka? ... :-) Moc tomu nevěřím. PS: A věřit jsem měl. :-)

• 26.3.2019  17:06

Nekompromisní!

• 17.3.2019  16:32

Takovýmto soudruhům všechna čest. :-)

• 11.3.2019  17:23
    Krystal (2017)

Škoda, že to autoři nebrali o trochu víc vážně.. mohla z toho být bezchybná indie jednohubka.

• 2.3.2019  09:31

Hmmm!!!