Pepinec

Kanada
Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86
    • 29.9.2018  21:39

Rozhodne lepsi, nez kdejaka slatanina slibujici horor roku. Vsichni chceme videt trochu krve, no tak nam ji ukazali a zivot jde dal. Mimochodem; znam par lidi, kterejm bych na tenhle festak s chuti koupil listek. (Vancouver, Kanada)

• 29.9.2018  21:26
    Night School (2018)

Jak jsem to tak videl, na nocni skolu bych znova zasel leda s Megalyn. Bylo tam diky ni zhruba 9 vterin, kdy jsem naplno vnimal. Jinak se to da shrnout tak, ze dneska si ocividne muze kazdej natocit co chce, i kdyz hlavu to ma v Brooklynu a patu v Harlemu. Nevyhodu to ma takovou, ze stejne tak si dneska kazdej muze hrat na kritika a osazet to tady hvezdickama, jako kdyby to melo neco zmenit. Davam dve, protoze film mi nedal vubec nic, a ocekavam za to alespon, ze tady o vikendu nebude prset. (Vancouver, Kanada)

• 24.9.2018  01:17
    Sestra (2018)

Uuuuuuuuu-uuu!!! Lekli jste se? Gratuluju, tak to bezte na Sestru. (Vancouver, Kanada)

• 24.9.2018  01:14
    Alfa (2018)

Skoda tech efektu, nektere animace byly jak ze Lviho krale (myslim tu prehistorickou gamesu). Jinak to nebylo tak spatne, kdyz si clovek zpetne prehraje, co vsechno se za tu hodinu a pul (ne)stalo. Je to takova poloadventura, poloanimace, polopohadka, takze to ma i takove polohodnoceni. P.S. Jestli Freeman nedaboval toho psa, tak kde sakra byl ten jeho hlas? (Vancouver, Kanada)

• 24.9.2018  00:59
    Máš ji! (2018)

(Nerad bych, aby kolega Enspigl vypadal jako blazen, takze o komentar si piste do soukromy posty)

• 24.9.2018  00:55

Vsude samej Cinan, pak vlezu do kina a tam je o nich jeste i film... Ja nevim, no, jestli by nekdo z uzivatelu CSFD nedokazal sam natocit neco lepsiho nez tohle, mel by se mu smazat profil. Originalni je to asi jako triko od Vietnamce a zabavny na tom vsem nejvic bylo, kdyz si Cinan v rade prede mnou vylil Colu do popkornu. Jo a hezka Cinanka? Lituju, jeste porad ji nevynalezli. (Vancouver, Kanada)

• 24.9.2018  00:47

Skvela stylizace do pohadkoveho sveta, prekvapive dobry Jack a neprekvapive sladka Cate. Bud ona nebo zaporak toho mohli ukazat vic, jinak jsem se celou dobu dobre bavil. No a i kdyz tenhle film nebudu nosit v hlave jako stredoskolskou lasku, za jedno pobaveni Carodejovy hodiny stoji. (Vancouver, Kanada)

• 24.9.2018  00:39

Zaplat panbuh nejsem odbornik, kterej tomu rozumi. Protoze kdyby mi tohle prislo jako dobrej film, sel bych se dobrovolne reklamovat. Od videomapingu na prazskym Signalu se tohle lisi jen tim, ze muzete dve hodiny sedet v suchu a ne moknout na Staromaku. Ulet, kterej se doufam uz nevrati. (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  23:25

Tentokrat jsou mi uplne fuk vsechny presahy nebo myslenky, jdu ciste jenom po tom, co se mnou ten film udelal. Zarazil me do zidle tak, ze tam budou mit uz naporad obtisknutej ceskej zadek. Abych byl takhle surovymu nasili jeste bliz, musel bych leda sam zacit strilet lidi kolem sebe. Levinson se s tim zrovna dvakrat neparal a docela suverenne ukazal, jakej ma nazor na prsa z instagramu. Pochvalit chci taky Marcella za kamerou, to byla lahudka se na ten masakr koukat! No a holky si to taky daly s prehledem, asi moc dobre vedej, o cem je tu rec... Puvodne jsem na to ani nechtel chodit, ten zvazuju druhou rundu. (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  20:26

Nevim, jak vypada kniha, ale na platne to byl sladkobolny blabol, kteremu chybi hlubsi vykresleni, abyste vubec mohli zacit nekomu neco verit. Souhlasim s tim, ze vztah soudkyne s Adamem byl absurdni, to clovek ani nemusi byt neverici Tomas, aby s timhle mel problem. Muj finalni pocit z toho vseho je, ze bez Emmy a Stanleyho by toto dramo svoji karieru zakoncilo ve vsedni den odpoledne nekde u nas na Barrandove. (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  03:27
    Searching (2018)

Ja nemel ani paru, na co to lezu. Muj progres vypadal asi takhle: "ty vole, co to je? - Aha, to byl jen uvod... - Ne, moment, co to sakra je? - To je ale hodne dlouhej uvod. - Hele, ono to docela ujde. - Ono je to vlastne fajn. - Pecka!" Uplne mi nesedel az ten posledni uzel, jinak vsechny ostatni dejovy smycky byly skvely a bylo na nich videt, ze nekdo musel krome googlu pouzit i vlastni hlavu. Kdo se odprosti od formatu, ten si tohle uzije. (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  03:12
    Papillon (2017)

Chvilema jsem si rikal, ze tenhle film je delsi nez Jagrova kariera; chybelo jeste asi tolik a byl ze me na konci taky motyl. Jako opicit se po legende proc ne, kazdej to dela, ale chce to taky pridat i neco svyho. Protoze kino a copycentrum jsou dve uplne jiny budovy. (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  03:05

Zajimalo by me, jakejma hodinkama merili metraz, protoze ja mel uz v pulce filmu dojem, ze az vylezu ven z kina, budou tam misto trolejbusu litat vznasedla. Matthew je sice zaruka kvality a celkove to na me pusobilo hodne sebevedome a jiste, jenze co z toho, kdyz dve hodiny akorat premejslite, na co pujdete zejtra... (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  01:22
    Peppermint (2018)

Co ten konec, Pierre? To pripominalo dva kluky v elevech, co si furt prihravaj, protoze se oba bojej zakoceni. Tvrda prda pod viko a je to, ne? Zeru charaktery hrdinu typu Riley a zeru postavy holek typu Jennifer, akorat me teda vzdycky trochu rusi pozornost, kdyz musim neustale premyslet nad tim, jestli by tu Superzenu dokazal slozit aspon pohled na rocenku naseho Parlamentu... P.S. Vyborna muzika. (Vancouver, Kanada)

• 22.9.2018  01:15

Chtel bych videt pomeranc jak by se tvaril, kdyby se vsadil s Blake o to, kdo ma vic stavy. Tahle holka ma takovy grady, ze udelala ke koukani i nemehlo Kendrickovou. Co to vlastne doopravdy bylo za film je mne srdecne jedno; ja si jdu hned ted nacmarat na celo jeji jmeno a budu chodit po svete tak dlouho, dokud ji nenajdu. Cau! (Vancouver, Kanada)

• 21.9.2018  19:40

Jedinou evoluci behem tech sto osmi minut prodelala moje angina. Jinak je teda na tomhle Predatorovi nejzabavnejsi, kdyz si na googlu prohlizite obrazky Olivie Munn. (Vancouver, Kanada)

• 28.4.2018  19:55

Opice, vlk a krokodýl se vydají na road trip do Chicaga. Sympatická krávovina, na kterou se pěkně kouká a brácha povídal, že se u toho i dobře spí. Tak jako tak, neměli byste být zklamaní. (Banff, Kanada)

• 31.3.2018  23:23

Krátká vzkazka pro pány Kejvala s Bokem: i katastrofický film kategorie B o hurikánu kategorie 5 je asi tak o šest kategorií lepší, než vaše nápady chtít předělávat hymnu. Polovina letošních oscarových nominantů by si z téhle levné šarády mohla vzít příklad, jak člověka alespoň bavit, když už je to o prdu. Udělat film o vykradení banky v den hurikánu není podle mě o moc debilnější nápad, než natočit biják o ženě, která se vyspí s rybou. (Banff, Kanada)

• 27.3.2018  23:11

A mě to prostě nebaví. Přijde mi, že se někdo furt jenom vozí na něčem, co se vyrobilo před čtyřiceti lety. U spolku trabantistů je to fajn, ale filmový štáb Star Wars by si mohl ve studiu na chvíli otevřít okna, on totiž průvan dokáže udělat divy...

• 27.3.2018  23:04

Začátek jak z partesu, ale když se v muzikálu hodinu čtyřicet recykluje hlavní motiv a když i v titulcích se jenom opakuje, co už jsem slyšel šestkrát, tak to teda sorry jako. Jackman poslední dobou válí, pojď ale prosim tě válet do pořádnýho mančaftu. Dík.

• 25.3.2018  21:08

Bu bu bu! Asi takhle je to děsivý. Počáteční nadšení vystřídal chaos a zakončení mimo bránu aneb filmové zpracování olympijského putování našich hokejistů. Horor slaboučký jako sádrokarton, ze kterého ten barák postavili. (Banff, Kanada)

• 25.3.2018  21:00

A to zase co bylo toto? Radši budu v kině čuchat popcorn a smradlavý ponožky než prachy. Mně vůbec nevadí, že Marvel vrhá superhrdiny jako kočka koťata nebo že jediná bílá postava tady byl nosorožec. Mně vadí třeba to, že zábavu jsem během filmu nenašel ani pod sedačkou, že příběh měl míň nápadů než kolik má žížala nohou a že závěrečná bitka byla asi tak o hodinu delší, než by bývalo bylo zdrávo. Až doma najdu pastelky a ořezávátko, namaluju si taky komiks. (Banff, Kanada)

• 24.3.2018  21:28

Nezlobte dědečka 2, Buriana nahradil Willis. Čumim, že zrovna teď přišel z Ameriky film, kde se střílí a kde se střílí do černého. Takový zvláštní slepenec akce se srandou, omlouvám to ale jednak tím, že dělat něco podle filmu z roku 74 asi není nic k závidění, no a jednak tím, že vidět v posledních letech Bruce na plátně a neťukat si při tom na čelo je bohužel docela zázrak. Kdo ho konečně obsadí do pořádného filmu a dá mu smysluplnou roli, tomu já naopak dám bonbón. (Banff, Kanada)

• 24.3.2018  20:38
    Tomb Raider (2018)

No tak ježišmarjá, dvě hodiny koukat na Alici musí bavit i holky, natož pak mě! On si pak rejža nemusí moc lámat hlavu s efektama, když všichni stejně čučej akorát na efekt Vikander. Pojďme rychle udělat další díl, kde už nebude tak dlouhá předehra a půjde se hned na věc. Pasáž na ostrově byla totiž tak zábavná, že třeba taková Wonder Woman by měla okamžitě vrátit kostým a jít dělat Laře sekretářku. (Banff, Kanada)

• 20.3.2018  21:21

Tenhle film mi připomíná střední; nic moc toho ve mně nezůstalo, pamatuju si akorát to, že jsem se bavil. 140 minut s Jennifer ale i přesto považuju za týrání, mně prostě nebaví koukat na někoho, kdo se neustále tváří jakoby měl kolíček v zadku. Chválím atmosféru, způsob natočení akčních scén a soudruhy z ortopedie. A jenom se modlím, abych nikdy od holky neuslyšel větu: "včera jsem viděla Rudou volavku, pojď, něco ti ukážu..." (Banff, Kanada)

• 20.3.2018  20:40

Mně se líbí, jak se velkolepě píše, že je to podle knižní předlohy. Tohle jestli totiž mělo nějakou předlohu, tak leda omalovánky Hurvínka, protože představovat si takhle film já, podám si dobrovolně žádanku k Chocholouškovi. Všechno se tady tváří důležitě jak anténa na Žižkově, přitom když tenkrát pejsek s kočičkou pekli dort, muselo to proti tomuhle úletu roku být na Michelinskou hvězdu. (Banff, Kanada)

• 13.3.2018  19:09
    Annihilation (2018)

Přiznávám, že konec mi museli objasnit kamarádi, protože já byl z finále v majáku hotovej víc než z Ledecký na olympiádě. Taky teda nevím, proč tenhle film letos neuváděl Oscary, víc už totiž najevo dát nešlo, že kluci a holky jsou si rovni. Předpokládám, že po další projekci přijdou i další hvězdy. Líbil se mi svět za plentou, jak vizuálně tak významově, hudební podkres ve mně duní ještě teď, no a tomu majáku dám rád druhou šanci, protože já kamarádům a Natálce věřím. (Banff, Kanada)

• 13.3.2018  18:55
    Tvář vody (2017)

Nechme stranou všechny Oscary, protože tohle jestli je nejlepší letošní film, tak já jsem prdící polštářek. Pomatená Douchová vyměnila Abrháma za rybu a chudák Del Toro aby to teď vysvětloval u soudu. Krásná stylizace, hudba, práce s kamerou, to všechno jo, ale spíš se mi podaří utopit doktora Mráčka, než pochopit proč se musí tolik zajímavých nápadů zaplácat hromadou hovadin... (Banff, Kanada)

• 13.3.2018  18:45
    Noční hra (2018)

Dělal bych noční celej život, kdybych na nich mohl hrát hry s Rachel. Príma nápad, tahle párty; už vím, co uspořádám bráchovi k narozkám. Má tady někdo na Rachel číslo? Nejdřív ale musím jít pozavírat zpátky do klecí opice, který stříhaly trailer. Film totiž obsahuje asi tak o dvě scény navíc, takže jestli jsi viděl upoutávku aspoň dvakrát, klidně to tady ohodnoť... (Banff, Kanada)

• 11.3.2018  18:40

Asi nejlepší outdoorový film o freeridu, jaký jsem zatím viděl. Famózní podmínky, skvělí prkýnkáři a výborná technická podpora. Škoda projevu vypravěče, ale na to házím sněhovou kouli. Žádná závist, nýbrž motivace. (Banff, Kanada)

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86