Pepinec

Kanada
Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85
    • 28.4.2018  19:55

Opice, vlk a krokodýl se vydají na road trip do Chicaga. Sympatická krávovina, na kterou se pěkně kouká a brácha povídal, že se u toho i dobře spí. Tak jako tak, neměli byste být zklamaní. (Banff, Kanada)

• 31.3.2018  23:23

Krátká vzkazka pro pány Kejvala s Bokem: i katastrofický film kategorie B o hurikánu kategorie 5 je asi tak o šest kategorií lepší, než vaše nápady chtít předělávat hymnu. Polovina letošních oscarových nominantů by si z téhle levné šarády mohla vzít příklad, jak člověka alespoň bavit, když už je to o prdu. Udělat film o vykradení banky v den hurikánu není podle mě o moc debilnější nápad, než natočit biják o ženě, která se vyspí s rybou. (Banff, Kanada)

• 27.3.2018  23:11

A mě to prostě nebaví. Přijde mi, že se někdo furt jenom vozí na něčem, co se vyrobilo před čtyřiceti lety. U spolku trabantistů je to fajn, ale filmový štáb Star Wars by si mohl ve studiu na chvíli otevřít okna, on totiž průvan dokáže udělat divy...

• 27.3.2018  23:04

Začátek jak z partesu, ale když se v muzikálu hodinu čtyřicet recykluje hlavní motiv a když i v titulcích se jenom opakuje, co už jsem slyšel šestkrát, tak to teda sorry jako. Jackman poslední dobou válí, pojď ale prosim tě válet do pořádnýho mančaftu. Dík.

• 25.3.2018  21:08

Bu bu bu! Asi takhle je to děsivý. Počáteční nadšení vystřídal chaos a zakončení mimo bránu aneb filmové zpracování olympijského putování našich hokejistů. Horor slaboučký jako sádrokarton, ze kterého ten barák postavili. (Banff, Kanada)

• 25.3.2018  21:00

A to zase co bylo toto? Radši budu v kině čuchat popcorn a smradlavý ponožky než prachy. Mně vůbec nevadí, že Marvel vrhá superhrdiny jako kočka koťata nebo že jediná bílá postava tady byl nosorožec. Mně vadí třeba to, že zábavu jsem během filmu nenašel ani pod sedačkou, že příběh měl míň nápadů než kolik má žížala nohou a že závěrečná bitka byla asi tak o hodinu delší, než by bývalo bylo zdrávo. Až doma najdu pastelky a ořezávátko, namaluju si taky komiks. (Banff, Kanada)

• 24.3.2018  21:28

Nezlobte dědečka 2, Buriana nahradil Willis. Čumim, že zrovna teď přišel z Ameriky film, kde se střílí a kde se střílí do černého. Takový zvláštní slepenec akce se srandou, omlouvám to ale jednak tím, že dělat něco podle filmu z roku 74 asi není nic k závidění, no a jednak tím, že vidět v posledních letech Bruce na plátně a neťukat si při tom na čelo je bohužel docela zázrak. Kdo ho konečně obsadí do pořádného filmu a dá mu smysluplnou roli, tomu já naopak dám bonbón. (Banff, Kanada)

• 24.3.2018  20:38
    Tomb Raider (2018)

No tak ježišmarjá, dvě hodiny koukat na Alici musí bavit i holky, natož pak mě! On si pak rejža nemusí moc lámat hlavu s efektama, když všichni stejně čučej akorát na efekt Vikander. Pojďme rychle udělat další díl, kde už nebude tak dlouhá předehra a půjde se hned na věc. Pasáž na ostrově byla totiž tak zábavná, že třeba taková Wonder Woman by měla okamžitě vrátit kostým a jít dělat Laře sekretářku. (Banff, Kanada)

• 20.3.2018  21:21

Tenhle film mi připomíná střední; nic moc toho ve mně nezůstalo, pamatuju si akorát to, že jsem se bavil. 140 minut s Jennifer ale i přesto považuju za týrání, mně prostě nebaví koukat na někoho, kdo se neustále tváří jakoby měl kolíček v zadku. Chválím atmosféru, způsob natočení akčních scén a soudruhy z ortopedie. A jenom se modlím, abych nikdy od holky neuslyšel větu: "včera jsem viděla Rudou volavku, pojď, něco ti ukážu..." (Banff, Kanada)

• 20.3.2018  20:40

Mně se líbí, jak se velkolepě píše, že je to podle knižní předlohy. Tohle jestli totiž mělo nějakou předlohu, tak leda omalovánky Hurvínka, protože představovat si takhle film já, podám si dobrovolně žádanku k Chocholouškovi. Všechno se tady tváří důležitě jak anténa na Žižkově, přitom když tenkrát pejsek s kočičkou pekli dort, muselo to proti tomuhle úletu roku být na Michelinskou hvězdu. (Banff, Kanada)

• 13.3.2018  19:09
    Annihilation (2018)

Přiznávám, že konec mi museli objasnit kamarádi, protože já byl z finále v majáku hotovej víc než z Ledecký na olympiádě. Taky teda nevím, proč tenhle film letos neuváděl Oscary, víc už totiž najevo dát nešlo, že kluci a holky jsou si rovni. Předpokládám, že po další projekci přijdou i další hvězdy. Líbil se mi svět za plentou, jak vizuálně tak významově, hudební podkres ve mně duní ještě teď, no a tomu majáku dám rád druhou šanci, protože já kamarádům a Natálce věřím. (Banff, Kanada)

• 13.3.2018  18:55
    Tvář vody (2017)

Nechme stranou všechny Oscary, protože tohle jestli je nejlepší letošní film, tak já jsem prdící polštářek. Pomatená Douchová vyměnila Abrháma za rybu a chudák Del Toro aby to teď vysvětloval u soudu. Krásná stylizace, hudba, práce s kamerou, to všechno jo, ale spíš se mi podaří utopit doktora Mráčka, než pochopit proč se musí tolik zajímavých nápadů zaplácat hromadou hovadin... (Banff, Kanada)

• 13.3.2018  18:45
    Noční hra (2018)

Dělal bych noční celej život, kdybych na nich mohl hrát hry s Rachel. Príma nápad, tahle párty; už vím, co uspořádám bráchovi k narozkám. Má tady někdo na Rachel číslo? Nejdřív ale musím jít pozavírat zpátky do klecí opice, který stříhaly trailer. Film totiž obsahuje asi tak o dvě scény navíc, takže jestli jsi viděl upoutávku aspoň dvakrát, klidně to tady ohodnoť... (Banff, Kanada)

• 11.3.2018  18:40

Asi nejlepší outdoorový film o freeridu, jaký jsem zatím viděl. Famózní podmínky, skvělí prkýnkáři a výborná technická podpora. Škoda projevu vypravěče, ale na to házím sněhovou kouli. Žádná závist, nýbrž motivace. (Banff, Kanada)

• 9.3.2018  05:02

Oproti jedničce a dvojce je i maňáskové divadlo epos, já vím, ale ona tohle vážně byla zábava. Zápletce vyhlašuji daňové prázdniny, zbytek byla príma jízda podpořená supr hudbou. Už jsem naprosto rezignoval na to, že se vůbec někdy dozvím, proč to všechno začalo, takže jak jsem říkával Gabrhelce na dějáku - sem s tou čtverkou! (Banff, Kanada)

• 9.3.2018  04:57

To se mi asi Lucerna pomstila za to, že Aero mi nedávno pustilo švédský péčko s holkama. Je to smutný, ale já ani pořádně nevím, jestli jsem doteď viděl tolik nahatejch ženskejch, jako tady nahatejch chlapů. A pak že s věkem mizí motivace...

• 6.3.2018  22:03

Že Oldman není herec k zahození jsem si všiml už dávno a že Churchill byl týpek mi tloukli do hlavy celý druhý stupeň, takže jakou novinku pro mě Nejtemnější hodina má? Leda zjištění, že občanské referendum lze s přehledem uspořádat v metru. (Banff, Kanada)

• 6.3.2018  21:02
    Frozen (2010)

Thriller z lyžařskýho vleku... Musím říct, že to bylo víc fascinující, než třeba sledování Poláka na lyžích. Aby tři mlaďáci na vypnutý lanovce dopadli takhle a na tolik kusů chce mít podle mě minimálně inženýra z Vysoký debilní, no ale kdo z nás nikdy nemachroval před holkou, že jo. Jenom doufám, že za tímhle veledílem nestojí lidi z Pece pod Sněžkou, protože pořád si myslím, že sedačky jsou lepší než kotva na Javoru.

• 5.3.2018  20:33
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Z oslavy filmu se definitivně stalo kolektivní fňukání na téma Rovnováha ve Vesmíru. Filmy stranou, vždyť už jenom podle nominací nebyl nikdo z akademiků loni v kině. No a jestli si postěžují ti správní fňukalové na těch správných místech, tak po bílých, černých, afroameričanech, latinoameričanech a ženách bude příští ročník patřit ledním medvědům.

• 27.2.2018  01:37
    Nepřátelé (2017)

Kláda, která na vás spadne hned v první minutě a kterou z vás nesundá ani světlo v sále na konci. Jestli je někdo na světě Bůh, tak Jardo promiň, ale porazil tě Christian. Totiž utáhnout očima dvouhodinový western je asi tak stokrát těžší úkol, než vyplnit v Čechách správně daňové přiznání. Jeho postava je snad nejcharakternější, jakou jsem na plátně kdy viděl; takhle má vypadat chlap. Konec mě emočně dolámal na třísky, tohle v sobě budu nosit ještě dlouho... Stejně jako angínu, protože už je to týden, co chodím s otevřenou hubou. (Banff, Kanada)

• 23.11.2017  18:42

Laciná televizní šaráda, která působí válečně asi jako Princezna ze mlejna 2. Čerstvě zamilované tele by si z toho možná cvrklo, ale já si skoro až vyčítám, že jsem tomuhle cukrkandlu propůjčil svoje komparzní superschopnosti.

• 23.11.2017  13:58
    Zulu (2013)

Luxusní komparzista Orlando Bloom cupuje svoje kritiky, včetně mě, v roli detektiva-děvkaře. Hádám ale, že minimálně jednu polovinu role ani nemusel moc hrát. S Forestem k sobě pásnou stejně tak dobře, jak hodně jsou rozdílní, dál bych pochválil ještě styl vyprávění "budu počítat do tří, ale zastřelím tě už na dvojce." Mohlo to být zašmodrchanější, jenže to bych pak zase možná remcal, že kdo se v tom má vyznat, že jo, takže za mě takhle príma.

• 12.11.2017  15:24
    Čtverec (2017)

Přes dvě hodiny v bludném čtverci. Hodně dobrá satira moderního umění, spousta zajímavých scén žijících si vlastním životem, skvělý Bobby McFerrin a zhruba šestnáct variací Ave Maria, ale ve výsledku se mi to všechno nikde nepropojilo. Musel bych se v tom chtít hodně šťourat a na to já moc nejsem.

• 7.11.2017  00:08
    Sama (2017)

V hlavě se mi mrcasí slova jako originální, smutné, úsměvné, trapné i potřebné. Žádný souvis to ale zatím nemá, na mě tenhle dokument zapůsobil jako nudle s mákem; vůbec netuším, co jsem to právě pozřel a jaký to pro mě má význam. Ani paní Skořepová mě nepřesvědčila o tom, že je život černobílý. Uvidíme, co budu říkat za 63 let.

• 6.11.2017  23:19
    Tajemství těla (TV pořad) (2017)

Je tak osvěžující vidět všechny ty starodávné moderátory s prehistorickými hosty, kterak společně vytváří pořad, oproti kterému je jednovrtulový dvojplošník novinkou letošního podzimu... Tajemství těla jsem usilovně odhaloval na škole, Vacek s Dejdarem mě nemůžou moc rozházet.

• 5.11.2017  23:53
    Sněhulák (2017)

Něco mi tam nesedělo a už vím co. Sněhulák totiž, ať se mu to líbí nebo ne, má mít koule tři a ne dvě. Tou chybějící koulí jsou tady chybějící scény, se kterými by to - pravda - být lepší nemuselo, ale podle mě bylo. Častokrát jsem měl totiž pocit, že bych měl mít před sebou rozevřenou předlohu, abych přesně věděl, kdo teď kam a za kým jede a kdo teď odkud a od koho přijel. A největší průser ze všeho je, že vlastně vůbec nevím, proč to ten někdo sakra dělal...

• 5.11.2017  23:43
    Lajka (2017)

Kosmonautickou terminologií je tohle doslova úlet. Kdyby mi ještě předevčírem někdo tvrdil, že uvidím v kině český loutkový muzikál a bude se mi líbit, na svoje náklady bych ho osobně doprovodil do ústavu na příjem. Jestli je to pro děti nevím a zjišťovat to nebudu, já jsem se bavil jako pán a teď ať mi někdo vysvětlí, čím to tak asi jenom může být, že na rozdíl od velkolepé reklamy na nového Hurvínka, který se snad nemůže líbit ani tomu kdo ho vymyslel, po vydařené Lajce neštěkne ani pes?

• 5.11.2017  23:33

Pak tady má mít někdo rád Israel(a), když se Jessica každé ráno probouzí v posteli zrovna jemu. Čekal jsem, že aspoň jednou by se mohla objevit na sedačce vedle mě, ale vždycky jsem tam nachmatal jenom bundu. Po prvních deseti minutách bych v anketě "Dokáže Jessica utáhnout film?" jasně kroužkoval odpověď "to spíš Sparťan políbí Slávistu", no jenže na konci jsem běhal po kině a hledal někoho, kdo by mi na ni dal číslo. Nevadí mi jednoduchost, když je s ní zábava. To je jednak jediná možnost, jak dokázat žít sám se sebou, pak ale taky jedinečná příležitost, jak si užít i tuhle pubertální blbovinu.

• 5.11.2017  23:15
    Milada (2017)

Hned vysvětlím a budu stručný. Když koukám na film, potřebuju cítit, že jsem s herci na plátně. To ale není možné, když na tom plátně nejsou ani sami herci, prokristapána Boha jeho! Co je to za podělanej nápad obsadit do českého filmu tři cizince a kvůli nim pak předabovat všechny okolo? Jestli jste si pane Mrnko myslel, že jde naslintat emoce ve studiu do mikrofonu, doporučuju vám vzít peněženku a jít se na ten váš paskvil podívat. "Měla jsem krásný život", řekla na konci Milada a zatloukla poslední hřebík do rakve.

• 2.11.2017  12:46
    Lovci hlav (2011)

Tramtadadá, Ťuldum je božan a lovec hvězd! Žádná ohraná bajka o zlodějíčkovi, kterak ke katarzi došel a pohádky byl šmitec, nýbrž severská syrovina na téma "když se něco se*e, má se to s*át pořádně" aneb nevěra může zachránit život. Se vším všudy uvěřitelný bizár, i když kdo se bude chtít šťourat v konečníku příběhu, ten určitě něco vyšťourá. Já šťourali zdravím a mám na ně otázku, jestli náhodou neměří 168 cenťáků a méně?

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85