Pepinec

okres Svitavy
Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85
    • 23.11.2017  18:42

Laciná televizní šaráda, která působí válečně asi jako Princezna ze mlejna 2. Čerstvě zamilované tele by si z toho možná cvrklo, ale já si skoro až vyčítám, že jsem tomuhle cukrkandlu propůjčil svoje komparzní superschopnosti.

• 23.11.2017  13:58
    Zulu (2013)

Luxusní komparzista Orlando Bloom cupuje svoje kritiky, včetně mě, v roli detektiva-děvkaře. Hádám ale, že minimálně jednu polovinu role ani nemusel moc hrát. S Forestem k sobě pásnou stejně tak dobře, jak hodně jsou rozdílní, dál bych pochválil ještě styl vyprávění "budu počítat do tří, ale zastřelím tě už na dvojce." Mohlo to být zašmodrchanější, jenže to bych pak zase možná remcal, že kdo se v tom má vyznat, že jo, takže za mě takhle príma.

• 12.11.2017  15:24
    Čtverec (2017)

Přes dvě hodiny v bludném čtverci. Hodně dobrá satira moderního umění, spousta zajímavých scén žijících si vlastním životem, skvělý Bobby McFerrin a zhruba šestnáct variací Ave Maria, ale ve výsledku se mi to všechno nikde nepropojilo. Musel bych se v tom chtít hodně šťourat a na to já moc nejsem.

• 7.11.2017  00:08
    Sama (2017)

V hlavě se mi mrcasí slova jako originální, smutné, úsměvné, trapné i potřebné. Žádný souvis to ale zatím nemá, na mě tenhle dokument zapůsobil jako nudle s mákem; vůbec netuším, co jsem to právě pozřel a jaký to pro mě má význam. Ani paní Skořepová mě nepřesvědčila o tom, že je život černobílý. Uvidíme, co budu říkat za 63 let.

• 6.11.2017  23:19
    Tajemství těla (TV pořad) (2017)

Je tak osvěžující vidět všechny ty starodávné moderátory s prehistorickými hosty, kterak společně vytváří pořad, oproti kterému je jednovrtulový dvojplošník novinkou letošního podzimu... Tajemství těla jsem usilovně odhaloval na škole, Vacek s Dejdarem mě nemůžou moc rozházet.

• 5.11.2017  23:53
    Sněhulák (2017)

Něco mi tam nesedělo a už vím co. Sněhulák totiž, ať se mu to líbí nebo ne, má mít koule tři a ne dvě. Tou chybějící koulí jsou tady chybějící scény, se kterými by to - pravda - být lepší nemuselo, ale podle mě bylo. Častokrát jsem měl totiž pocit, že bych měl mít před sebou rozevřenou předlohu, abych přesně věděl, kdo teď kam a za kým jede a kdo teď odkud a od koho přijel. A největší průser ze všeho je, že vlastně vůbec nevím, proč to ten někdo sakra dělal...

• 5.11.2017  23:43
    Lajka (2017)

Kosmonautickou terminologií je tohle doslova úlet. Kdyby mi ještě předevčírem někdo tvrdil, že uvidím v kině český loutkový muzikál a bude se mi líbit, na svoje náklady bych ho osobně doprovodil do ústavu na příjem. Jestli je to pro děti nevím a zjišťovat to nebudu, já jsem se bavil jako pán a teď ať mi někdo vysvětlí, čím to tak asi jenom může být, že na rozdíl od velkolepé reklamy na nového Hurvínka, který se snad nemůže líbit ani tomu kdo ho vymyslel, po vydařené Lajce neštěkne ani pes?

• 5.11.2017  23:33

Pak tady má mít někdo rád Israel(a), když se Jessica každé ráno probouzí v posteli zrovna jemu. Čekal jsem, že aspoň jednou by se mohla objevit na sedačce vedle mě, ale vždycky jsem tam nachmatal jenom bundu. Po prvních deseti minutách bych v anketě "Dokáže Jessica utáhnout film?" jasně kroužkoval odpověď "to spíš Sparťan políbí Slávistu", no jenže na konci jsem běhal po kině a hledal někoho, kdo by mi na ni dal číslo. Nevadí mi jednoduchost, když je s ní zábava. To je jednak jediná možnost, jak dokázat žít sám se sebou, pak ale taky jedinečná příležitost, jak si užít i tuhle pubertální blbovinu.

• 5.11.2017  23:15
    Milada (2017)

Hned vysvětlím a budu stručný. Když koukám na film, potřebuju cítit, že jsem s herci na plátně. To ale není možné, když na tom plátně nejsou ani sami herci, prokristapána Boha jeho! Co je to za podělanej nápad obsadit do českého filmu tři cizince a kvůli nim pak předabovat všechny okolo? Jestli jste si pane Mrnko myslel, že jde naslintat emoce ve studiu do mikrofonu, doporučuju vám vzít peněženku a jít se na ten váš paskvil podívat. "Měla jsem krásný život", řekla na konci Milada a zatloukla poslední hřebík do rakve.

• 2.11.2017  12:46
    Lovci hlav (2011)

Tramtadadá, Ťuldum je božan a lovec hvězd! Žádná ohraná bajka o zlodějíčkovi, kterak ke katarzi došel a pohádky byl šmitec, nýbrž severská syrovina na téma "když se něco se*e, má se to s*át pořádně" aneb nevěra může zachránit život. Se vším všudy uvěřitelný bizár, i když kdo se bude chtít šťourat v konečníku příběhu, ten určitě něco vyšťourá. Já šťourali zdravím a mám na ně otázku, jestli náhodou neměří 168 cenťáků a méně?

• 2.11.2017  00:03

Hele, každej má asi svůj názor na to, jak by to mělo správně bejt a fungovat. Představte si, že i já. Filmy ale netřídím podle toho, jestli s nima souhlasím nebo nesouhlasím, třídím je na dobrý a špatný. A tohle je zatraceně dobrej film! Námětem, kterej očividně provokuje, tempem, který by mohl závidět kdejakej akčňák, a hlavně potom hereckejma výkonama. Ne nadarmo se to celý jmenuje Kapitán Fantastic, protože co tady předvádí Viggo mě dovedlo k závěru, že to musí bejt převlečenej kouzelník z Arabely, to jinak není možný. Jestli tohle někdy uvidí Péťa Mlčochů (Stále spolu), propadne se hanbou, protože přesvědčivější než Mortensen ve filmu není ani on ve skutečnosti. A malinký štípnutí na konec - pokud se ukáže, že nejsem nesmrtelnej, chci rozhodně spíš pohřeb ála táborák nad útesem, než snůšku biblickejch keců v nevytopeným kostele.

• 1.11.2017  19:44

Už si ani nepamatuju, kdy naposledy se na světě sešly dvě ženský a žádnej chlap to neodskákal. Tahle akce 2+1 je pro nás dost o šajstlich a my si nedáme pokoj, ani když jedna z nich je odrostlá Douchová a druhou vychovala ulice. Terč s tímhle Balkánem neminete, otázkou je, jestli taková rána stačí ke spokojenosti. Vadila mi ta dost ohraná písnička o bolavý minulosti, jinak třeba herecky docela poutavý. Kdyby ne, určitě bych bejval usnul.

• 1.11.2017  18:51
    Maestro (2014)

Uvažuju o tom, že si změním trvalé bydliště na Kino 35, protože co oni tam dokážou nasadit, to by ani Spáčilka nezvládla sundat. Maestro je nenápadný a hravý film, kterému by klidně slušely delší šaty. To Alice je zas hodně nápadná a šaty by nemusela nosit vůbec, kdybych tu režisér byl já. Jestli ti tenhle měsíc zbývá 81 volných minut, je tohle jasná volba.

• 29.10.2017  15:21
    DVTV (TV pořad) (2014)

Líbí se mi, když k lidem sedí jejich jména. Zatímco z Martinových rozhovorů jde radost, Daniela svoje hosty drtí tak, až to někdy zavání šikanou. V anketě o nejkyselejší obličej by s přehledem porazila i citrón. No a pak je tu ještě Emča, sladká holčička, která ale bohužel asi moc nerozumí tomu, že víc povídat by měl host. Ve finále je to dost nesourodá trojka, jenže má něco, o čem si většina podobných pořadů může tak leda nechat zdát - dobrou přípravu a kule na otázky, které chcete jako divák slyšet.

• 29.10.2017  15:03
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Jen málo mých lásek z dětství obstojí i při retrospektivě po dvaceti letech. Výjimkou je sousedovic Eliška, a pak ještě zvířecí farma v Kačerově. Jedinečný dabing plný hlášek, primitivně zábavné příběhy a animace, která je sice starší než já, ale hravě strčí do kapsy polovičku mazanic pro dnešní děcka.

• 28.10.2017  23:09

Dlouho jsem nezažil spontánní potlesk plného kina po nějaké scéně. Naposledy to bylo u Nespoutaného Djanga a teď tady, u jediné svatby, na které nejen že jsem se bavil, ale kterou bych si klidně i zopakoval! A kdo mě zná, ten ví, jak velká je tohle pochvala. To je totiž přesně jeden z těch pěti filmů za rok, kvůli kterým chodím furt jako otrok do kina, i když bych místo toho mohl jít co já vím, třeba do práce.

• 28.10.2017  23:03
    Divoký Yellowstone (TV film) (2015)

Nevěřil bych, že záběry na zvířata mě můžou upoutat stejně jako záběry na pěkná děvčata, ale v případě National Geographic je i zasněžená vydra v Yellowstonu něco jako polonahá Margot Robbie v mých představách.

• 28.10.2017  22:57
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Jak se asi tak dá hodnotit dvouhodinový záběr na stojícího chlapa, že jo. To ocení leda tak ženská, my kluci bychom potřebovali, aby Dušek vypadal víc jako třeba Terka Voříšková. No tak to je ale jedna věc. Druhá věc je ta, že když si k telce vezmete i uši, budou mít Čtyři dohody větší efekt než osm semestrů po posluchárnách. Alespoň u mě to tak je, nemusíte si tenhle můj komentář brát hned osobně.

• 28.10.2017  22:44

V šusťáku, bez čepice a na ohoblovaných smrkových latích. To by mě zajímalo, za jak dlouho by hory připomínaly mramorový háj, kdyby se takhle lyžovalo i dneska. Pěkná a zasloužená pocta, ale moc to se mnou nehnulo...

• 28.10.2017  22:34
    Dog Power (2016)

Přijde mi trošku ujetý, když se někdo nechá táhnout psem i při běhání, od toho už je podle mě jenom malý krůček k tomu, aby se začalo prodávat psí sedlo. No ale jako film je to pecka, moc pěkná sonda do sportovní kariéry vyšlechtěných hafanů.

• 28.10.2017  22:28
    matka! (2017)

...a nejvíc se bojím toho, že z desáté kopie totožného hereckého projevu Jennifer bude porota hotová stejně jako já z matky. A nemyslím svoji matku; moje matka je proti matce Darrena miláček. I kdyby si první půlka byla jaká chtěla, ten kinematografický bordel ve finiši vymazal z mojí hlavy i informace a vědomosti o tom, jak se dostanu z kina zpátky domů.

• 28.10.2017  22:16
    Jigsaw (2017)

Takže ta osmiletá pauza byla prý kvůli tomu, aby mohl vzniknout opravdu kvalitní scénář. Naposledy jsem o osmiletém vzniku scénáře četl v souvislostech s novým Hurvínkem a ona je tedy pravda, že jsou oba zhruba na stejné úrovni. Kdyby se tady vrahem nakonec ukázal být Spejbl a kdyby v Kouzelném muzeu bojovaly o život Mánička s Bábinkou, daly by se oba filmy krásně propojit a nikomu by to určitě nepřišlo divnější, než finální poskládání dost vachrlatého odkazu Johna Kramera. Služba to vždycky nerada slyší, ale někdy už to fakt nejde jinak, než tabuli smazat a začít psát nanovo.

• 28.10.2017  22:02

Mám podezření, že "Geostorm: Globální nebezpečí" se původně jmenoval projekt snažící se upozornit na hrozbu výsledků voleb v České republice. Pak ale Butler odmítl učit se Slovensky, tak z toho udělali biják. A ono to docela funguje, konec konců přes 60% je na katastrofickou limonádu príma výsledek. Já bych samozřejmě uvítal nějakou postranní linku s globálně nebezpečnou sexy vědkyní, která by do toho Gerardovi trošku fušovala, na druhou stranu má ale díky tomu film stopáž, při níž nepotřebujete do kina táhnout bažanta.

• 28.10.2017  21:49

To už je se mnou asi hodně zlý, když mně přijde mrtvola sexy... Podle mě podala Catherine nejbezchybnější hereckej výkon ze všech bezchybnejch hereckejch výkonů vůbec, z její hry očí mi šel mráz po zádech. Jinak vrznout horor do pitevny je tak skvělej nápad, že budu dělat jakože jsem neviděl ty hovadiny ve druhý půlce. V souvislosti s tímhle filmem mě ještě napadá, že kdyby tak jako Brian Cox zacházela se sekerou Kate Winslet, byl by Titanic i DiCaprio o hlavu kratší.

• 27.10.2017  15:55

Thor přišel o kladívko, o vlasy a zaujmout má čím asi? Tenhle výpotek Marvelu má sotva poloviční bicáky Chrise Hemswortha. Barvičky, akcičky, vtípečky, známé tvářičky, to všechno by tu bylo, ale mě to zasáhlo asi jako zvýšení daní v Tanzánii. Tak třeba příště v některém z dalších čtyřiadvaceti pokračováních...

• 27.10.2017  15:34
    Čára (2017)

Do souvislostí si tady já nedám vůbec nic, protože to všechno jde úplně mimo mě. Ale jako film je u mě Čára hodně vysoko, naši bratia se vytasili s něčím, co bych rád viděl i u nás. Hlavně slovenský Statham Maštalír skvěle zahrál člověka, o kterém vlastně nevím co si přesně myslet, ale vždycky bych ho chtěl mít spíš na svojí straně. Hutná atmoška a dobré tempíčko, nerozumím jen tomu, proč potřebuje slovenština české titulky...

• 27.10.2017  15:11
    Bajkeři (2017)

Do včerejška byl nejtrapnější moment mého života ten, kdy jsem uprostřed toho nejlepšího řekl Zuzce "Alčo." Děkuju Kolečkovi, neomylnému to autorovi laciných scénářů, že mi pomohl zapomenout. Hodina a půl s jeho Bajkery byla totiž mnohem trapnější, než celonoční vysvětlování, že když chlap řekne "Alčo", má tím na mysli "Zuzko." Chápu, že napsat něco vděčného pro dnešní puberťáky je nadlidský úkol, tak ale se na to prosím vás vykašlete, když ty děcka neumíte zaujmout jinak než že všem postavám narvete do pazoury telefon. Málem jsem si leknutím cvrknul do gatí, když se po filmu rozsvítilo a sál byl narvaný k prasknutí; já měl totiž celou dobu za to, že tam jsem sám. Tu jednu hvězdu jsem vylovil v lomu při koupačce a patřím těm mladým holkám, aby to po téhle zkušenosti s filmem nevzdaly.

• 27.10.2017  14:50

Trochu mě mrzelo, že na začátku nebylo víc praktických ukázek umění Gregovy agentury. Člověk se rád vzdělá, že jo. Jenže pak nastoupila Fontánová a mně by bylo jedno i kdyby kinu odlítla střecha a začalo na mě sněžit. Ona a dvojnice Csákový Nawell Madani jsou pro mě ztělesněním pojmů "láska na celý život" a "holka na jednu noc." Ale funguje tady všechno, ne jenom ženský element. Asi nemá smysl zdůrazňovat, že Francie je pro žánr komedie něco jako Kanada pro hokej; stačí jim úplně obyčejný nápad a člověk má jistotu, že se bude hoďku a půl bavit. A teď mě omluvte, jdu si domluvit rande, abych si mohl vyzkoušet novou verzi hry "kdo se zasměje první, ten dostane facku."

• 24.10.2017  16:46
    Volyň (2016)

Tož to je něco pro xenofoby toto... Takhle syrovou a surovou sondu do světa hnoje jsem asi neviděl a jak mám filmy moc rád, tak k letošním Vánocům si budu přát, abych takový film už nikdy neviděl. Vůbec mi nejde na rozum, jak je možné, že Volyň a já jsme na stejné planetě. Gratuluji Polákům k dokonalému filmu, víc k tomu nechci nic říkat.

• 24.10.2017  16:38
    Ederly (2015)

Nemám rád styl vyprávění filmu, kdy se celou dobu jakžtakž držím, ale pak přijde závěr a já mám pocit, že jsem asi úplně blbej a měl bych si jít zažádat o asistenta. Moc príma nápad, ale holt ne každý divák sedí při projekci mezi rejžou a scénáristou, aby mu to kluci vysvětlili. A stojím si za tím, že nepochopení filmu není vždycky jenom chyba nepozorného diváka.

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85