Pepinec

okres Svitavy
Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 19.8.2017  21:49

Oči Čárlí jsou jako chameleon. Tahle ženská s nima umí "pojď sem, chci tě, miluju tě, nebavíš mě, odprejskni a zabiju tě" během tří vteřin. Kdyby to šlo, její pohled bych si koupil a chodil s ním ven na procházky. Jenže ona nejen že má ty nejrafinovanější kukadla v Hollywoodu, řadí se mezi nejlepší věšáky na šaty vůbec a je dokonalou ukázkou toho, proč jsou dvě holky na sobě lepší než vychlazená dvanáctka v létě; ona je navíc ve formě, že kdyby bylo na mně, hraje Bonda i když je ženská. Samozřejmě film sám o sobě taky supr, hlavně proto, že nemá slitování s nikým a ničím. Jde si svou cestou, hraje k tomu výborná muzika a mně je najednou úplně jedno, že se to zas všechno točí kolem podělaný války.

• 19.8.2017  21:31

Ale no ták... Jestli tohle Stella brala jako kvalifikaci na mistrovství světa v naivitě, tak za mě teda s přehledem splněno a jen tak dál. Jako holka by mohla vědět, že natočit film není jako natočit si vlasy; film by kromě natřásání měl taky něco říct. Tahle sterilní odrhovačka může říct leda tak výrobcům francouzských oken to, že uspěli už i v Americe. Hezky se na to koukalo a třeba taková hudba byla podařená fakt hodně, ale flákni na konec filmu ohranou pointu bez trochy síly a máš co? Určitě ne všechno úplně všechno.

• 19.8.2017  20:42
    Baby Driver (2017)

Já jsem naštěstí nešel na akademickou přednášku o teorii dokonalosti, nýbrž na letní filmovou jednohubku, čili se tady teď nemusím v ničem šťourat jak bába v koksu. Takovouhle bejkárnu jsem v kině zas nějakou tu chvíli neviděl, podobně svérázně si třeba Guy udělal posledního Artuše, ale tím přehlídka originality pomalu končí. Fór je v tom, že teprve až když si něco uděláte po svým tak jak vy sami chcete, může to za něco stát. Edgar se rozhodně s ničím nepáral a naservíroval mi tak dokonale rytmickej biják, že Rytmus by se měl přejmenovat na Fibliraci.

• 18.8.2017  22:57
    Letíme (2017)

Jsem si jistej, že kdyby se na sebe tenhle film sám podíval, dá si odpad taky. Animák s hnusnou animací má pro úspěch podobný předpoklady jako Keňan v NHL. Když má navíc tolik vtipu, že jsem smích slyšel jen když sova vyblila ryby, nepomohlo by ani to, kdyby čápi místo do Afriky doletěli do hnízda k Babišovi. Jediná možnost, jak v životě vidět ještě horší animák, je pustit si Letíme podruhý.

• 15.8.2017  00:00
    Dunkerk (2017)

Viděl jsem už tisíce filmů s hudebním doprovodem, ale znám jen jeden hudební doprovod, kterému dělá křoví film. Jmenuje se to Dunkerk a je to dokonalá ukázka symbiózy mezi rejžou a skladatelem. Vždycky si říkám, co sakra Nolan ty tři roky dělá, a on pak přijde s tímhle... První letošní zážitek, který chci v kině opakovat.

• 14.8.2017  23:48
    V utajení (2017)

Tak hlavně je potřeba říct, že v utajení měl asi zůstat celej tenhle film, protože naše slavný multipopkornový lunaparky ho nasadily do programu jen aby se nezaprášila promítačka. A přitom je to aspoň podle mě poctivá jízda ze starý školy, ve který nevaděj nedokonalosti, protože baví. No a všichni jak jsme tady víme, že co? Že tohle platí nejen v kině.

• 14.8.2017  23:28
    Drsný časy (2005)

Tenkrát před dvanácti rokama byly jasný dvě věci: Eva Longoria bude pěkná kočka a Christian Bale skvělej herec. Dneska už je mi jasný i to, že většina kluků policajtskejch má k zákonu a pořádku stejnej vztah jako tady Jim. Vlastně kromě tý Evičky je to celý jako reklama na všechno, co Pepinec považuje za hnůj, ale i přesto jsem v tom našel zvláštní zalíbení. Ve hnoji, jo, jsem holt z vesnice.

• 14.8.2017  23:15
    Annabelle (2014)

Když někdo obsadí do hlavní role hororu takovou kočku jako je Annabelle, těžko může čekat, že se budu bát. I když jsem si párkrát cvrknul do kalhot, většinu času jsem akorát tak přemýšlel, jak bych ji chránil a odváděl její myšlenky na mě. Co se Annabelle panenky týče, ta je už ták profláknutá, že ani trochu nerozumím tomu, proč se Leonetti vůbec obtěžuje s takovouhle pohádkou. Tři lekačky v hororu je totéž co tři minuty s Miou. Žalostně málo.

• 8.8.2017  17:21

To jsem vždycky chtěl, aby z planety opic někdo udělal rodinnej film... Paradox je, že zatímco opičáci měknou a keců maj víc než bába na přepážce, zabít je rovná se nadlidskýmu úkolu. Místama jsem měl pocit, že kdyby se Píčáci bitkovali mezi sebou, budou všichni vítězové. Animace supr, ale to je v dnešní době samozřejmý jako fronta v Tescu, takže pochválit můžu leda tak slibnej a poutavej začátek, po kterým to ale bohužel nabralo takovej směr, že jestli bude nějakej další díl, tak asi malovanej.

• 7.8.2017  16:27

Tragikomedie. To, o co se naši furianti marně snaží celá léta, zvládnou Seveřani na první dobrou. Kromě jiného je to taky krásná ukázka toho, kterak efektivně rozpohybovat ekonomiku v oblasti pohostinství. S označením "chlapskej film" bych souhlasil, mně osobně pak z toho všeho vyplývá nové pořekadlo "točí jako Dán."

• 7.8.2017  15:46

Když mě na nekonečně dlouhé komiksárně nejvíc pobaví půlminutový štěk Gwyneth, udělal nejspíš Spajdý někde chybku. Nepočítal jsem to, ale moc bych za to nedal, že víc času strávil převlékáním, než samotnou akcí. Asi to má pořád nejblíž k označení blockbuster letošního léta, nicméně povedenější homecoming předvedl podle mě i křižák, kterého jsem včera vyhazoval z okna, protože si v koupelně udělal domeček mezi šamponem a pěnou na holení. Ráno tam byl totiž zas.

• 7.8.2017  12:48

Dvouhodinová reklama na plavky, na prsa a na Dwayna Johnsona. Beru všecko, i když kromě prsou nic z toho nepotřebuju. Pro suchary, kteří si pletou kino s Národním - divadlo poznáte podle toho, že je v něm šatna. Já povrchnost v tomhle případě nejen čekal, ale přímo vyžadoval, takže vaše výtky mám přesně tam, kde má Johnson Efrona.

• 6.8.2017  19:53
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Škoda jen, že takhle zábavná show je zrovna o něčem, co mě zajímá asi jako starou Tatru emise. Clarksona, Hammonda a Maye tajně podezřívám z toho, že jsou to Transformeři; jejich zapálení do aut já kdybych měl třeba do cyklistiky, vyhrál bych Tour de France na tříkolce. Zábava na sedm by klidně mohl být Top Gear.

• 6.8.2017  19:25
    Slepice na smetaně (TV film) (1978)

Větrovec deset minut řve a minutu jí polívku. Ještě jedna věta a větší zápletku bude mít i tenhle můj komentář. Jsem ochotný přidat dvě hvězdičky, pokud se prokáže, že autorem scénáře je slepice na smetaně.

• 6.8.2017  19:19
    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996)

Jako objevitel bych se zřejmě neuživil, protože Raymonda jsem zmerčil až po dvaceti letech vysílání. No ale na smutek není čas, protože tady je víc uvolněné zábavy než v polovině nevím proč slavnějších seriálech dohromady.

• 6.8.2017  17:13

Kdyby k nám domů přišla velryba, nevím, jestli bych začal jíst rybí tuk, ale určitě bych omezil konzumaci hub.

• 6.8.2017  17:05

Tuhle jsem na Andělu vlezl do tramvaje a napadlo mě "kde já to jen už viděl...?"

• 6.8.2017  16:59

...za tři hvězdy Pepince. (Ne)rád bych se dotkl Faye Dunaway, ale scény s ní byly jako retardér. A než to pak Robert zase rozjel, už tam byla znova. Ženy to holt mají složitější i ve špionážních filmech. Co se ovšem atmosféry týče, můžou se jít dnešní patlalové moderních napodobenin klouzat ze Stromovky do Blanky.

• 6.8.2017  16:39

Co udělá každý správný superhrdina, když se mu blíží konec trvanlivosti? Udělá dítě a show must go on! To pochopila Renča velice správně, až teda na to, že není superhrdina a že chudák dítě by v jejím současném stavu vypadalo jako plastová mísa na botox. Pak tam prosím vás měl hrát ještě Colin Firth, toho jsem ale taky nepoznal... Jinak to překvapivě bylo přijatelné natolik, abych v letním kině vydržel i přesto, že jsem poslední půlhodinu kvůli prasácké kose musel dělat dřepy. P.S.: Bláto na festivalech skutečně sbližuje. Minimálně s prodejci holinek.

• 30.7.2017  23:24

Furt se někam jezdí a ňadra vykouknou jen jednou. Bylo by líp, kdyby film řezal zatáčky aspoň trochu jako Stejk, takhle jsem místo na cestu koukal spíš z okna. Jinak Peggy je přesně ten typ, za kterým běžíte i když moc dobře víte, že správný směr je na opačnou stranu a co nejdál. Chtěl bych o sobě říct, že už mám tohle za sebou, ale kus Francoise v sobě máme všichni a napořád. Tak si držme palce.

• 29.7.2017  14:07

Další díl už se bude jmenovat Já, Mimoň. Všichni mi furt říkají, že se chovám jako děcko, takže za nás děti vám můžu říct, že to byla prča.

• 29.7.2017  13:54
    47 metrů (2017)

Skoro padesát metrů pod hladinou, v kleci, bez kyslíku, se žralokem za prdelí. Jeden by řekl, že nelze udělat víc pro umlčení ženy, jenže to neznáte Lízu s Kačkou! Tyhle holky se spolu dokážou bavit i se zadrženým dechem aneb kecy v kleci. Nad některými jejich rozhodnutími by sice kroutil hlavou i rejnok, ale ve výsledku je to asi tak o čtyři hvězdičky lepší, než kolik byste od filmu s tématikou žraločí turistiky čekali.

• 29.7.2017  13:35

Sterilní, chladné a bez emocí. Takhle může fungovat dejme tomu třeba špitál v létě, ale ne film. Měl jsem z něj pocit, jakoby sám čekal na srdce.

• 29.7.2017  12:14

Já mít takovou ségru, tak jsem ten nejšpatnější brácha na světě. Když navíc Salma začla espaňolovat, musel jsem si dát do klína ranec cihel, abych nevystartoval po plátnu. Na americké komedie tohohle typu můžeme plivat jako Jack z Titanicu, ale nakonec jsme stejně všichni rádi, že tu s námi jsou. Já totiž nepotřebuju v kině koukat na hru na něco, mně bohatě stačí vidět, že si někdo užívá to co dělá. Nicméně kdybych mohl Maximovi poradit, tak bych si na jeho místě trošku upravil mířidlo...

• 29.7.2017  11:56

Copak Valerián, toho jsem si v tomhle nebetyčném meziplanetárním kolotoči všimnul až když ho Laurélie měla na obličeji. Ta blonďatá spasitelka Galaxie měla tak šikovně naštvaný kukuč, že bych jí taky klidně slíbil svatbu jen aby se mnou jela na pláž. Nikdo mi nevysvětlil, proč všechny časoprostory zachraňují zrovna jediní dva puberťáci ve Vesmíru, nikdy se asi nedozvím ani to, co měly znamenat ty štěky celebrit a celebritiček, ale vem to čert. Po průchodu kolem poutače jsem byl připraven na kinematografické mučení mých očí, jenže ono je to vážení mnohem zábavnější než kdejaká festivaly opěvovaná komedie roku. Takže, Lucu Bessone, Pěkně dobře!

• 29.7.2017  01:41

Jsem si naprosto jistej, že před sto lety by z Majkla Beje a Karla Čapka byl roztomilej pár. "Ty jsi robota vymyslel a napsal, já ho teď namaluju a natočím."

• 29.7.2017  00:56

Měl jsem pocit, že do kina nejdu na film, ale na Boha. Tolik chvály totiž není ani ve všech přikázáních dohromady, kolik jich tahle komedie má jenom na plakátu. No a tady právě úplně nevím, jestli si rozumíme - viděli jste krom plakátu i film, jo? Já čekal, že se teda královsky pobavím, když se tomu udílejí pomalu i Michelinské hvězdy, ale ono prd. Na komedii kladu menší nároky než na blondýny při práci s buzolou; stačí mi, když se posměju. Tady se ale všechen humor dá leda tak tušit, provedení bohužel kulhá víc než Dr. House. Mějte mě za suchara, ale nejdřív si vzpomeňte, jestli jste na tomhle filmu náhodou nebyli v úterý na Smíchově. Protože v sále bylo plno a smála se až uklizečka na konci, když viděla ten bordel.

• 29.7.2017  00:42
    Mělčiny (2016)

Souhlasím s tím, že za kočkou jako Blake je potřeba jít si tvrdě a třeba i přes mrtvoly, ale podle mě to ten žralok přece jen trochu přehnal. Nicméně jako rivala v námluvách by mě hravě strčil do kapsy, protože plovoucí majáky já kvůli holkám fakt nežeru. Zrovna nedávno jsem přemejšlel, proč mám vlastně madam Temperamentní v oblíbenejch a ono je to asi takhle: ach, můj Bože! Poprvý v životě jsem chtěl bejt surfovací prkno.

• 20.7.2017  11:06
    Smrt na Matterhornu (TV film) (2015)

Vydařená rekonstrukce a poutavé šťourání se v tom, jak to tenkrát mohlo být. Akorát teda nevím, kam zas šla TV Príma pro tak odborný obsah. Zub Matterhornu začíná zhruba ve třech kilometrech, takže ve výšce 1200m se tehdy asi neodehrálo vůbec nic, že? Pokud teda Whymper omylem nelezl na Klínovec...

• 20.7.2017  10:46
    Zjevení (2012)

Místo večerního řádění playstation, místo ranního řádění nákup v železářství a do sprchy každej zvlášť. To jako na jaký planetě mladý páry takhle trávěj víkendy v prázdným domě rodičů? Jet za Ashley na víkend já, mohl by mně ňákej pan Démon vlízt na záda, protože větší spoušť by určitě nenadělal. Zato madam Pointa by teda rozsekala i Italskýho hřebce...

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81