Pepinec

Kanada
Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88
    • 29.12.2019  00:45

U spousty filmů si tady můžu přečíst, že kdyby v tom nehráli Anička, Péťa, Gabča nebo Pepíček, byl by to ryzí odpad. Tahle formule tu platí jako uživatelský zaříkávadlo nebo co... Mám ale ten pocit, že Záškodníci by na tom naopak byli bez Bruce o dost líp. Ona to vážně není špatná zábava, pokud si to ovšem nepouštíte jen proto, že máte v plánu za dvě hodiny na ČSFD roztrhat Willise na kusy. Jó jasně, já bych ho taky chtěl vidět v Zelený knize nebo ve Star Treku, ale v kolika fakt dobrejch filmech on doopravdy hrál, že vás to furt musí překvapovat?

• 29.12.2019  00:32

Vypadá to, že si Hallström čte moje komentáře. Bohužel se ale vždycky najde nějakej Mancuso, kterej se podívá na Psí poslání jedna a kdo ví proč si řekne "hm, to chce dvojku." Hele, jestli tady někde běhá ještě jinej čekatel, kterej si dělá zálusk na trojku, tak bych pro něj měl doporučenku, že tohle je jedna z mála věcí, kde trojka fakt nic nevyřeší.

• 29.12.2019  00:21
    Pretty Woman (1990)

Každej chlap potřebuje svou Vivian, jestli chce za něco stát. A je vcelku jedno, jestli ji potkáme na ulici nebo v lese, protože ve finále nejde ani tak o to, jaká ta Vivian je, ale co dokáže udělat z nás. Jo a jestli je tenhle film kýčovitá limonáda? Ježiši Kriste, vy ale máte problémy...

• 18.10.2019  07:07

Já teda nevím, co je na tom za drama, když cokoli co hlavní postava udělá, skončí průserem. Podle mě je tohle spíš jednotvárná přehlídka deprese na sto způsobů, kterou určitě nedoporučuju nikomu, kdo má nějaký pochybnosti o životě. Mně se tak ulevilo, když zazvonil zvonec, že jsem šel sám od sebe umejt nádobí. I to mi totiž přišlo zábavnější.

• 1.10.2019  00:56

Film, kde se hodinu a půl ječí, může bejt dobrý porno, pokud v něm teda je sex. Tady ale nepadla ani pusa, takže jde v podstatě jenom o to, že slovu pitomost vzniklo nový synonymum.

• 1.10.2019  00:09
    Andělé s.r.o. (2007)

Během posledních dvou tejdnů jsem zbrousil sto balkónů výletní lodi, přerovnal padesát palet pytlů s gumou, odnosil stovky barelů s barvou, vysával jsem vodu v dešti, nakládal kontejnery, chodil v jedněch ponožkách, jedl plastovejma příborama, vstával za tmy, unikl požáru na kajutě, bojoval s angínou a ani jednou neměl sex. Přesto všechno je právě tenhle film to úplně nejhorší, co mě za tu dobu potkalo.

• 15.9.2019  05:20

Tak určitě... Je to naivní, kýčovitý a většině lidí se tohle asi nikdy nestane. Jenže - on zaplaťpánbůh svět není jenom pro většinu. Ba spíš naopak. Film s krásně uvolněnou atmosférou, který se dá lehce rozválcovat na čtyřiadvaceti řádcích, jak tady někteří ukazují, no ale na který se taky dá normálně v klidu podívat a nebejt u toho hnidopich. Je to na tobě, já jsem si Hektora oblíbil.

• 15.9.2019  05:07
    Gympl (2007)

První a poslední film, kde mi nevadila Holubová. Proč? Protože jsem v sobě měl pět piv. A to už my všichni víme dávno, že po pěti pivech je sranda v každý škole.

• 15.9.2019  05:04

Mám takový pocit, že než podruhé trpět u Nepříčetné bych si vybral jednu noc v té léčebně. Dochází mi, že horor ani thriller nevznikly od slova sranda, ale pobavit přece musí taky. A tady teda jediná moje zábava byla zkoušet, jestli dokážu očima vytlačit televizi až ven na zahradu. Hm, nedokážu.

• 8.9.2019  04:49

Chtěl bych vidět účet za catering, protože co tady Mortensen sežral, to má plejtvák na dva roky. A chtěl bych vidět Zelenou knihu znova poprvé, protože to byl krásný pocit, který za mnou na konci došel. Cítil jsem z toho čistou upřímnost. Buď mi někdo dal jeden z nejhezčích dárků k Vánocům anebo se mnou někdo grandiózně vyjebal. Tak či tak, oboje si zaslouží uznání. (Vancouver, Kanada)

• 8.9.2019  04:39

V podstatě si o tom myslím totéž, co kolegové dvě hvězdy a míň. Jenže cukr je hlavní živinou mozku, no a co čert nechtěl - i toho mýho. Takže smůla, já jsem z Coldplay prostě hotovej. (Vancouver, Kanada)

• 8.9.2019  04:32
    Free Solo (2018)

Alex Honnold umí El Kapitána vylézt bez jištění. Já zase díky jeho dokumentu vím, že bych El Kapitána dokázal sežrat; tak otevřenou držku jsem z toho měl. Už jsem v kině řval smíchy, brečel dojetím, sprostě nadával, házel gumový medvídky, jedl, spal, dřepoval, ale ještě nikdy jsem v kině takhle nedržel hubu a takhle nečuměl jak kráva... Free Solo se nesmazatelně zapsalo do mojí paměti jako jeden z nejsilnějších zážitků, pro jakej jsem si kdy došel do kina. (Vancouver, Kanada)

• 8.9.2019  04:01

Poslední epizoda vynikajícího seriálu The Fall mi připomíná rady a zákazy rodičů z dětství. Já o ně tenkrát nestál, já je nechtěl, já si všechno představoval úplně jinak. Jenže já za nějakou chvíli pochopil, že to bylo to nejlepší, co mohli udělat. Rodičům děkuju a Pádu gratuluju za nejlepší zakončení seriálu, jaké jsem kdy viděl.

• 8.9.2019  03:54

Tohle bych doporučil na video rozbor trenérům naší fotbalový i hokejový repre, aby viděli, jak z h*vna udělat výsledek. Celá čtvrtá série se doslova plácá v Mrtvým bodu, nápad s akcí jsou někde hodně daleko na dovolený, a pak najednou prásk - snad nejlepší epizoda za všechny roky. Píšu to proto, protože po dílu 21 jsem si byl jistej, že pátá série se odehraje beze mě. Jó, kdyby...

• 8.9.2019  03:39

Konečně jsem pochopil, proč mi máma poslední dobou rozmlouvá lezení po skalách. Musela vidět tohle. No a je teda fakt, že zažít tam něco takovýho je větší průser než když prdne skoba.

• 8.9.2019  03:28

Tož rozhodně z toho jde větší pohoda, než ze všech vašich komentářů dohromady. To je zas v áleji sucharů... No nic, mně to náladu zkazit nemůže, konec konců mám pocit, že Ádovi s Jenn je zdejších 54% taky docela fuk.

• 8.9.2019  02:51

Jsem tady jedinej, kdo od filmu s názvem Souboj pohlaví čekal něco jinýho?

• 8.9.2019  02:44
    Já, Tonya (2017)

Amerika je naprosto poprávu Země snů, protože kde jinde spolu na kilometru čtverečním žije tolik géniů a dementů pohromadě? Vždycky záleží, na čí straně zrovna seš, ale jako nezaujatej divák se teda bavím velkolepě. Tonya to trochu odsrala, ať už co se týče matky, manžela nebo kámošů manžela, no a trest kterej dostala si sám o sobě musí myslet, že je pěkně debilní. Asi to nebude film o tý nejzásadnější události v historii lidstva, ale má nápad, emoce a Margotku. Musel bych bejt blázen, kdybych chtěl víc.

• 8.9.2019  02:34
    Ztraceni v ledové pustině (TV film) (1990)

Ti dva kluci měli nejlepší prázdninový tábor na světě. Film není nějak extra učesaný, ale ono to vůbec nevadí, protože pěkně ladí k syrovosti celé divočiny okolo. Je to trochu extrém, ale takhle nějak vzniká mezi kluky přátelství na život a na smrt.

• 7.9.2019  23:58
    Messner (TV film) (2002)

Mám takový svoje osobní pravidlo, že když něco dělám (třeba když lezu do hor), chci mít aspoň trochu představu o historii a o lidech, kteří ji psali. Přijde mi to přinejmenším jako výraz pokory, že se neberu za Boha s patentem na rozum. Kdyby to takhle měli všichni (a já netvrdím, že je to jedinej a správnej náhled), tak soudě podle počtu hodnocení tohohle dokumentu - Ježiši Kriste, to by byla paráda, protože to by v horách nikdo nebyl! I kdybych měl krk jako žirafa, nedovedl bych se dostatečně sklonit před Messnerem a jeho přístupu ke všemu, co dokázal. Těch pět hvězdiček je vlastně k ničemu...

• 7.9.2019  23:40
    Štrunc! (TV pořad) (2017)

Je príma, že se do pořadu daří získávat zajímavé hosty a že rozhovory jsou neformální. Moderátor zapracuje na výběru otázek a Pepinec přihodí bonbón.

• 7.9.2019  22:47
    Psycho II (1983)

Franklin poslušně počkal, až Mistr odejde, ale nemusel se tolik bát. Jeho Psycho má sice logicky trošku jinou atmošku, ale co do nápadů a provedení je to určitě jeden z těch lepších výsledků, kdy někdo sáhnul na práci legendě. Trochu se bojím dalšího dílu, ale tak si říkám, že o to asi u hororu jde.

• 7.9.2019  22:29

Zaplať pánbůh za to, že když tu dobu nemůžu sám zažít, můžu do ní alespoň nakouknout díky filmům. Přírodu tenkrát kazila jen padající letadla a kdo do ní chtěl jít, ten musel mít koule velikosti skalního masivu. Jen teda rozlišit staršího a mladšího bráchu šlo asi i trochu jinak, než obsadit cucáka s dědou.

• 7.9.2019  22:13

"Příběh správného muže v nesprávném těle." Chvíli jsem se bál, že to bude film o mně, naštěstí je to ale jenom průměrná pohádka o tom, jak si Kevin Costner zkusil něco jiného a spousta jeho kámošů se přišlo podívat.

• 7.9.2019  22:08
    Kazma to nedá (TV pořad) (2014)

Nakonec to dal i Pepinec, ale kolik odpadního potrubí tu ještě musíme vystavět, než takovýhle věci odtečou z filmový databáze do okresní čističky? Jestli já náhodou nejsem debil, že to vůbec hodnotím... No jo, ale co je pak ten, kdo to sem dává?

• 7.9.2019  22:02

No no no... Ono je to tak, že i k pěknýmu pozadí se čas od času může připotat bambula. V lepším případě to končí jednou pěknou nocí, v horším případě dokumentem, který toho o Aljašce říká tolik, co první odstavec Wikipedie.

• 7.9.2019  21:32
    Darwinovy ceny (TV pořad) (2013)

I když i tady si myslím, že zebra je víc had než tohle pořad, tak V Darwinovejch cenách je aspoň všechno takový, jaký to bejt chce; Cacák vtipnej a debilové k smíchu. Ideální do nálady "to asi nebyl dobrej nápad."

• 7.9.2019  21:20
    3v1 (TV pořad) (2014)

No hele... Mám za sebou dívčí střední i vysokou, ale ten nejhorší zážitek s ženskejma přišel až teď. Jestli už i tohle je pořad, tak se nám to tady trošku vymyká kontrole. Jo a mimochodem, jak se čte ten název? Tři v jedný? Ty vole, to už je snad i moc, ne?

• 7.9.2019  20:50
    I Am Bolt (2016)

Jestli je pravda, že filmaři měli neomezenej přístup do Boltova života, mají asi dost omezený schopnosti točit dokumenty. Netvrdím, že to není zajímavý (pořád ještě vnímám ten rozdíl mezi čtyřma hvězdama a odpadem), ale proboha - neomezenej přístup k takovýmu člověku? Šmarjá Jósef, to mělo vypadat přece úplně jináč!

• 7.9.2019  20:39

Viděl jsem oba filmy za sebou a zejtra jdu natočit třetí, protože mám momentálně pocit, že neexistuje snadnější způsob, jak si vydělat na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88