Pepinec

Pepinec

Pepánek Vajrauch

Kanada
Suzy Lafayette

90 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

  Řvu jen u mála věcí. Při sjíždění divokého jezu, při ráně pukem do koulí, při opaření čajem po ranním vstávání, při tom, a při tomhle gejzíru vtipu, který by odplavil celou Partičku i s plnoštíhlým Geňou do kanálu.

 • poster

  Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

  To byly časy, když to Česká republika všem nandávala, že?

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

  Jestli chce někdo dělat reality show, pak takhle. A pokud k tomu není dostatek chechtáků, nápadů, zajímavých lidí nebo pokud nemáte ostrov u Panamy, vyprdněte se na to.

 • poster

  Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

  Bylo mi deset, v neděli dopoledne jsem si přivstal, zalehl pod deku k televizi a sledoval, kterak různí lidé zápolí v bahně, proplétají se mezi hady a strkají ruce tam, kam bych já ani světlici nehodil. Nostalgie...

 • poster

  Derren Brown: Magie a manipulace mysli (TV pořad) (2004)

 • poster

  Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)

  Jedná se o suveréně nejkvalitnější sportovní zpravodajství na české televizní scéně. I když poslední dobou se objevují stále častěji rozpačitě působící redaktoři, má Česká televize dostatek ´držáků´, kteří z toho pořadu dokáží udělat večerníček pro sportovní příznivce.

 • poster

  Buly (TV pořad) (1992)

  Samozřejmě, že nelze hodnotit sportovní přenosy, jak tu mnozí zmiňují. Když už ale na ČSFD máme zástupy odpadních filmů, proč tu nemít jeden z nejkvalitnějších sportovních pořadů u nás? O Otíkovi si můžeme všichni myslet své, ale nikdo mu neodpáře, že šéfuje našemu nejlepšímu sportovnímu zpravodajství. Buly je pak jakýmsi Olympem, i přes humorné postavičky Záruby, Dusíka, Vichnara a nastoupené mladé generace. Jsou to právě tito pánové, kteří dělají Buly zajímavým a zábavným zároveň.

 • poster

  Deník NHL (TV pořad) (2013)

  Říjen 1990. Milý deníčku, dneska bylo pěkně hnusně. V televizi říkali, že Jágr dal góla. Rostou mi první zuby. / Říjen 2015. Milý deníčku, dneska bylo pěkně hnusně. V televizi říkali, že Jágr dal góla. Bojím se prvních šedin.

 • poster

  DVTV (TV pořad) (2014)

  Líbí se mi, když k lidem sedí jejich jména. Zatímco z Martinových rozhovorů jde radost, Daniela svoje hosty drtí tak, až to někdy zavání šikanou. V anketě o nejkyselejší obličej by s přehledem porazila i citrón. No a pak je tu ještě Emča, sladká holčička, která ale bohužel asi moc nerozumí tomu, že víc povídat by měl host. Ve finále je to dost nesourodá trojka, jenže má něco, o čem si většina podobných pořadů může tak leda nechat zdát - dobrou přípravu a kule na otázky, které chcete jako divák slyšet.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace