sutech666

• 23.1.2010  01:24
    Echo (2009)

Bohužel bez pointy.

• 23.1.2010  01:23

Výborný filmík o narušenej psychike jedinca a láske. Plakalo takmer celé kino.

• 23.1.2010  01:21
    Dobrá rada (2008)

Celkem milý príbeh s vtipnou pointou.

• 26.9.2009  22:21

Oproti teenagerskych komediam prijemna oddychovka.

• 21.3.2009  19:41

Až som sa rozplakal...

• 5.3.2009  22:06

Príjemný filmík, ale predsa k plnému počtu tam ešte niečo chýbalo. A tú dance party na stanici na konci filmu si fakt mohli tvorcovia odpustit, kazí dojemný koniec (takže v kine do zaverečných tituliek výnimočne neostávajte!!!)

• 13.1.2009  22:33

No, uchylne to bolo teda poriadne, ale tak hodilo by sa viac gore.

• 21.12.2008  19:54

Jezisi.. proste taketo dievcata by som kopal a mlatil do hlavy, keby som mohol, nech sa spamataju. Strasny film, ktory neposluzi ani ako oddychovka, praveze vas chyti strasna agresia..pre kratku ukazku sa staci pozriet do galerie a uz vas urcite napne..bléééééé

• 6.11.2008  11:49
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

Čistá tragéééééééédia: tragický herci, tragické efekty, tragický dej a proste tragické všetko... Až sa mi chcelo trgicky plakať...

• 18.7.2008  23:55

Prostě na blití.

• 9.7.2008  19:15
    V Bruggách (2008)

Keď čítam niektoré komenty ("Tarantino zkřížený s Coenama", "ultra drzá gangsterka", "Parádní mix dramatu s komedií plnou hlášek"), tak sa zamyslím či som vlastne pozeral správný film. Až na pár hlášek to má od Tarantina a Coenovcov poriadne ďaleko a gangsterských je tak 5 minút filmu. Okrem peknej atmosféry a hudby dosť bieda.

• 1.6.2008  18:11

Tešil som sa na Duvallov vlastný film. Čakal som od neho trocha napatia, krimi, ale predovsetkym filmovu vyzrelost (predsa by už Duvall mohol za tie roky niečo pochytit od filmovych majstrov, s ktorymi spolupracoval). Ale prislo sklamanie...

• 25.4.2008  22:49

Samotný film skor za ***, ale ten vtipný koniec si zaslúži * navyše ako bonus.

• 25.2.2008  22:31

Klasický film pre Danyho Treja, kde može hrať drogového kráľa, ktorý je mimoriadne tvrdý a všetkým bezzmyslu nadáva..Príbeh nič moc,suché kecy, typické postavy, navyše bolo dosť cítiť nízky rozpočet.

• 2.2.2008  14:15

Asi už milionta variaci na rodinne cestovanie autom. Kvázi vtipy, ktoré už aj malé ročné decko prestanú baviť. Trápárna najvetšieho zrna.

• 16.1.2008  23:16
    13 Moons (2002)

Hned na začiatku by som upozornil, že nejde vobec o komédiu, ale o pochmúrny depresívny tragický film. V jednu noc sa zhodou okolnosti stretnú: klaun, ktorý nepočuje funny myšlienky vo svojej hlave a považuje humor za zbytočný+náhodou sa stretnú jeho manželka a "milenka", ktorá s klaunom nechce spávať ; megaegoistický černoch-rapper, ktorý sa stara iba o seba a prachy ; vyšinutý nadrogovaný santa klaus bez zmyslu života ; 3 kňazi z ktorých 1 už nepočuje volanie boha a druhy sa dostane do vazenia ; otec-alkoholik, ktorý sa nestaral o vlastného syna,len platil alimenty a ešte par podivných ľudí. Títo všetci sa počas filmu snažia riešit svoje problémy, ale problémy sa neriešia akurát pribudajú ďalšie. K tomu pochmúrne temné zábery a množstvo nadaviek. Čo sa týka technickej stránky - film je točeny "amatérskou" kamerou. Kdo má rád hodně depresívne filmy, odporúčam, ale ináč....

• 9.1.2008  23:18

Mladý, celý život utláčaný Nór, žijúci v LA sa rozhodne so svojou dlhoročnou priateľkou (utečie od manžela) založiť pracovnú agentúru. Vobec sa im však nedarí... Osobne mi táto tragikomédia prišla fakt dosť nudná. Čo ma však držalo pri živote boli bezúčelové úryvky porna :) s fakt peknými ženskými. 35%

• 7.1.2008  22:31
    Weirdsville (2007)

Dvaja féťáci unikajú pred drblými satanistami. Občas nastanú fakt vtipné situácie, pri ktorých som sa fakt musel smiať nahlas, ale ináč vo filme neuvidíte nič prekvapujúco nové. Prijemná oddychovka po uťahanom dni. 70%

• 28.11.2007  23:27

Film o bohatých bielých deckach, ktoré sa snažia žit ako černosi v getthe. Za pozornost stoji iba mimoriadne teply Miky Tyson :)

• 18.11.2007  01:01

Užasné. Kto videl Snatch, tak musí vidieť aj tento snímok. Dokonca su tam asi 3-4 herci zo Snatchu. Úplne neuveritelné. Milujem britské gangsterky, kde nemozete vediet co sa stane v nasledujucej sekunde. ***** ina moznost nie je. Mozno lepsie ako Snatch a to uz je co povedat.

• 13.10.2007  00:58
    Holé lebky (1995)

Tak tento film mi nepovedal nič nové. Rieši sa večný konflikt medzi nacistami a černochmi, ktorý sa aj tak nevyrieši a ocitneme sa úplne na začiatku. Ale Fishburne, čoby profesor, stojí zato.

• 10.10.2007  22:53

Naprosto klasický romantický film. Neprekvapilo ma absolútne nič, všetko bolo predvídateľné. Napriek tomu sa to dalo pozrieť.

• 28.8.2007  22:02

Príbeh dosť o ničom. Je to o trocha viac fantasy ako Barbar, ale na tých obludách som sa fakt zasmial (najma ten žabiak na konci). Fakt som sa bavil aj na opitom Arnoldovi. Čo však stojí za ***** je úžasný soundtrack od Basila Poledourisa.

• 27.8.2007  22:34
    Maso a krev (1985)

Je tam plno nedotiahnutých detailov, ktoré miestami až bijú do očí. Taktiež sa tam nájde hromada nelogickosti. Čo však stojí za uznanie je výborná hudba ala Barbar Conan, ktorá sprevádza takmer celý film .

• 24.8.2007  18:18

Výborný dokument o tom, že mať slávu a peniaze neznamená mať pohodlný život. Pekne chronologicky spracované od narodenia až po smrť.

• 22.8.2007  22:38
    Sicilián (1987)

Kniha je síce napínavejšia, ale aj tento film má svoje čaro. Bál som ako sa Lambert vysporiada s rolou Giuliana,ale zvládol to celkom dobre. Film má prjiemnú atmosféru, hoci vidno, že tvorcovia sa s niektorými scénami mohli trocha viac pohrať.

• 17.8.2007  23:03
    Zákon gangu (2002)

Jeden z filmov, ktoré by som ozaj nechcel vidiet s dabingom :) Dobrý príbeh z drogového prostredia Harlemu. Páčil sa mi múdry koniec, ktorý pripomína belošské mafianske filmy. Pekne realisticky spracované.

• 13.8.2007  22:21

Výborný film. Jeden z najlepšich fínskych filmov. Štýlovo to pripomína trochu Crash. Život má vela podob a Aku Louhimies nám ukázal tú tragickú.. 90%+5% za finštinu.

• 11.8.2007  20:10

Tak tento diel je fakt drsný.Zatial najkrvavejší.

• 11.8.2007  00:50
    Lotři (1992)

Zápletka vcelku jednoduchá, ale o to tam asi nešlo. Celkom napínavé, bol som zvedavý ako to skončí, hoci sa to dalo trocha tušiť... Vzhľadom k roku natočenia 70%.

<< předchozí 1 2