Kamas

Kamas

Katerina Ma

okres Mělník
"What´s the center of the world for you?" "Love..I guess.."

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 5.2.2020  05:06

"Neodháněj nikdy lásku od sebe, je jí tak málo na světě.." Dokument je opravdu hodně jednostranný, asi to nebylo v životě Boženy Němcové takto černobílé. Z jiných zdrojů se dovídáme i názory z druhé strany dcery Theodory, manžela.. Po přečtení Korespondence I a II jsem na něj změnila názor a nevidím v něm despotu, ale starostlivýho, a milujícího otce i manžela.

• 12.1.2020  08:19

Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Některé scény byly příliš zdlouhavé a opakované (dlouhé záběry obličejů), děj se sunul velmi pomalu, ale kamera byla krásná a já si kostýmní drama vždycky užívám..

• 1.1.2020  20:33
    Joker (2019)

To je život, a i když se k smíchu zdá, někoho těší, když Váš sen pošlapá..

• 25.12.2019  21:45

Kdyby byl do role Egona obsazen někdo jiný, dala bych ještě o bod víc.

• 25.12.2019  21:41
    Čertí brko (2018)

Nemám ráda politickou agitku, natož v pohádce. Jan Cina mi zde kupodivu nevadil.

• 2.12.2019  17:35

Při sledování jsem dostala chuť na pochoutkový salát, matesy a hermelínový chlebíček.

• 10.11.2019  20:55
    The Perfect Kiss (2018)

Na tomto počinu se nepovedlo nic. A příšerný dabing tomu dodal korunu. Co to mělo znamenat, tomu diblíkovskýmu poskakování se někdo zasmál, nebo to někoho zaujalo? wtf

• 19.10.2019  05:12

Silné téma, slabé provedení.

• 25.9.2019  17:40

Krásná kamera, černobíle snímané obrazy, ale dlouhý čas, a scházela mi tam jemná melodie. Kniha o mnoho syrovější..

• 17.8.2019  07:35

Brad Pitt nám zraje jak víno a u Margot jsem nemohla odtrhnout oči od jejích krásných vlasů. Atmosféra 60 let, QT a ponuré pozadí konce života Sharon mě vytáhly do kina. Nejsem znalec amerických westernů, takže mi spousta point a narážek utekla, ale přesto to byla pěkná podívaná, s humorem QT vlastním, skvěle vykreslenou atmosférou, hudbou a s neočekávaným koncem.

• 16.7.2019  21:35

„Ačkoliv nic už nepřivolá hodinu třpytu v trávě, tu slávu květin, my truchlit nebudeme, nýbrž hledat sílu v tom, co nám zbývá.“

• 19.6.2019  05:56

Pěkná kamera, příliš natahované záběry ztraceného psa, dobrý soundtrack

• 24.3.2019  09:16
    26. Český lev (TV pořad) (2019)

Věra Plívová - Šimková mi vehnala slzy do očí. Úžasná bytost..

• 23.3.2019  17:48

Dějová linka je sice trochu zmatená, nemá to hlavu ani patu, tedy hlavu možná ano, ale patu to někde zapomnělo. Film je plný zvratů, které končí náhle a bez vysvětlení. Příběh je obestřen rádoby vážným tajemstvím, které ale zůstává nevysvětleno a vyšumí do prázdna. Protože ale miluju kostýmní dramata a historické filmy, tak jsem si to vizuálně užila.

• 23.3.2019  06:53

Červená knihovna v kulisách rozbombardovaného Hamburku. Body dávám právě za výpravu, pěkné kulisy a pohled na Alexandera Skarsgarda. Zraněná srdce mě za srdce nechytla.

• 22.3.2019  13:00

Krásná a tajuplná hudba Maxe Richtera, doba válečného a poválečného Německa, nacistická ideologie budování čisté rasy, poetická kamera, lehký humor a poutavý, i když místy hodně smutný příběh zčásti inspirovaný životem německého malíře Gerharda Richtera. Film je skutečný zážitek, takže i ta 3 hodinová stopáž uběhne jako nic. "Drei Liter!"

• 10.3.2019  13:44
    Dívka (2018)

Vizuálně krásný, křehký a citlivý film. Po shlédnutí musím říci, že Victor Polster byla skvělá volba. Soucítila jsem s ní-m celou dobu a konec mě hodně zasáhnul..

• 1.3.2019  20:59

" Svět je plný osamělých lidí, kteří se bojí udělat první krok.. "

• 17.2.2019  07:37

Laskavý a dojemný film s pomalu plynoucím dějem. Stopáž je trochu delší, ale není divu, Irvingova díla jsou trochu rozvláčnější. Film vás ale rozhodně chytne místy za srdce a to nejen díky krásné hudbě. Na herecký projev Tobey Maguire v roli Homera je radost pohledět. Sympaťák každým coulem. " Dobrou noc, vy princové z Maine. Králové Nové Anglie.."

• 31.1.2019  21:00

U dějové linky Ondry Vetchého jsem se opravdu zasmála, story s Veronikou Kubařovou mě tam trochu tahalo za vlasy, ale jinak nenáročná, oddechová, pohodová komedie. S dobře vybranou hudbou.

• 20.1.2019  20:15

Já vím.. Jsem asi poslední člověk, který viděl film Bohemian Rhapsody. Nikdy předtím, by mě nenapadlo, že na film o Queen dobrovolně půjdu. Jejich písně byly dobrý, ale pro mě příšerně ohraný a taky jsem si myslela, že už o nich vím všechno. Smála jsem se lidem a jejich nadšeným ovacím z filmu.. ALe jen do dnešního večera, kdy jsem film viděla. Rozesmál mě, tekly mi i slzy a pohupovala jsem si nohama do rytmu.. Už dlouho se mi nedostal film tolik pod kůži. Ty písně prostě znovu dostanou jiný rozměr.. Hodně emotivní film a skvělá hudba.. a Rami Malek, který se vám usídlí v srdeční krajině. "Who wants to live forever anyway.."

• 6.1.2019  20:39

Tahle komedie by se měla nám děvčatům pouštět povinně, abychom přestaly hledat v sebemenším detailu jasná "znamení" a neslyšely hned cinkat svatební zvony. Také jsem se tam bohužel několikrát našla. :)

• 6.1.2019  07:23

"Hrála jste vysoko a s velkým rizikem. Do hry jste šla s jediným trumfem zvaným krása, přebil ho trumf zvaným povinnost. Musíte platit. Právo je tam, kde je moc.." Škoda, že Lída nevyužila nabídky působení v Americe, mohlo být všechno jinak. Nejvíce je mi líto zmařeného života její sestry Zorky, která byla talentovanější, ale s čistší a křehčí duší a zdravím. Pro ní bylo divadlo vším. Bohužel neunesla důsledky rozmařilého Lídina románku s nacistickou zrůdou, kdy se k ní neprávem obrátilo české divadlo zády. Doporučuji knížku Deník sestry Lídy Baarové od A. Georgieva.

• 5.1.2019  14:48
    Tarzan (1984)

Film jsem viděla v kině jako malá holka a brečela jsem jak želva ještě doma nad polívkou, až mi táta říkal že už je slaná dost. Od té doby uteklo už mnoho let, ale i dospělýma očima, jde stále o dojemně natočený film, plný lidskosti a emocí.

• 5.1.2019  07:06

Nepřišlo mi to podobné se seriálem Doktor Martin, spíš Byl jednou jeden polda. Jednu hvězdu dávám za normální Jitku Čvančarovou a doktora Martina. Ale prostoru dostali pramálo. Příběh byl slaboučký, humor násilný, hlavní postava slaboduchého strážmistra Topinky přehrávala až běda. Otázka také je, zda mělo smysl postavit na této osobě nový seriál?

• 31.12.2018  06:51

Shaun Evans zahrál skvěle Sira Worsleyho, lstivého slizouna, který si vypočítavě vezme za ženu bohatou dědičku, ale zapomene se svěřit se svým malým tajemstvím-voyerství. Když mu přestane stačit šmírovat svlékající se manželku, začne jí dodávat i milence. Zároveň však vyžaduje poslušnost a zachování tajemství. Pěkná výprava i kostýmy.

• 30.12.2018  10:38

"A pamatuj. Kdo má přátele, nežije nadarmo.." Krásný, milý, dojemný film. Tohle bylo pohlazení po duši.

• 30.12.2018  08:21

Potemnělá pohádka, která mi svou atmosférou připomněla temné Sedmero krkavců. Nikdy mi tyhle dvě věci nepřirostly k srdci. Jan Hrušínský tentokrát přehrává, přitroublá postava mu moc nejde. Nebo mě nepřišla moc vtipná. Ponurá, studená pohádka, která na duši nepohladí.

• 28.12.2018  12:27
    Doktorská pohádka (TV film) (1982)

"Máte taky trochu teplotu. Takovou zvláštní. Takovou ledovou.."

• 26.12.2018  22:49

Sympatický a mužný hlavní hrdina, už jsem se bála, že takoví se v našich krajích už nevyskytují, příjemná cimbálovka jako hudební doprovod, zasněžený les a předvánoční čas.. Milá pohádka. Konečně!

<< předchozí 1 2 3 4 5