toi-toi

okres Bratislava
komiksák a recenzent moviedreamers.sk

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 1.4.2018  22:29

Bessonova imaginácia funguje výborne, rovnako ako pri i desať rokov staršom bračekovi s Willisom. Žiaľ, tu nefungujú herci. DeHaan sa hlasom na Batmana s tú drsnosť mu proste nemožno veriť. Cara nevie hrať. Vie vraštiť obočie, zazerať a gúľať očami. To je všetko. Scény bez týchto dvoch fungujú. Paradoxne i Bubble mi prišla ako fajn postava.

• 25.3.2018  19:20

Film sa zameriava iba na mikrosvet pár ľudí.Možno nájsť pár výčitiek, napríkla, dže vizuál dospelých hercov sa za osem rokov nezmení a je zakonzervovaný ako po návšteve plastického chirurga. Fanúšikovia dramedy si na filme zgustnú a radi sa k nemu vrátia. Ostatných možno bude emóciami otravovať.

• 3.3.2018  20:32
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Neskutočne ťaživý seriál, náročný na pozeranie. Výjavy sú tvrdo úprimne a herci dávajú naplno von emócie. Chladné, kruté a výborne natočené. Škoda pomalého plynutia, pokojne by sa seriálu hodilo 8 dielov bez zbytočne naťahujúcich serepetičiek.

• 1.3.2018  09:07

Nemôžem si pomôcť, no ja som bavil. Mnoho vtipkov je klasický jednoduchých, len málo je premyslených. No herci sú výborný, Litghow a hlavne Gibson dokonale zapadli. Pre Mela to je možno najlepšia úloha po rokoch, ktorú si ešte aj evidentne užil. Z filmu môže byť nová vianočná klasika.

• 28.2.2018  06:42
    Kapitán (2013)

Veľmi jednoduchý kraťas takmer bez príbehu. Napriek tomu vtipný a solídne natočený.

• 11.2.2018  12:22

Wheadon sa s partiou kamarátov, zväčša béčkových hercov, doma nudil a tak sa rozhodli natočiť film od Shakespearea. Bez kostýmov, výpravy za to artovo (rozumej čiernobielo). Herci odrapkávaju známy text a snažia sa ukázať, že vedia hrať aj mimo seriálu. Pekný nápad, no spracovanie je nudné a nevýrazné. Občasné hádzanie sa hercov o zem, môže pôsobiť smiešne a jemne to vytrhne zo zaspávania. Keď nič iné, pekná pocta Willovi a snaha posunúť klasiku Wheadnovým komiksovým fanúšikom.

• 9.2.2018  19:31
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Na film možno nadávať z rôznych pohľadov. Pre človeka nad 12 rokov vcelku oprávnene. Takmer všetko okrem hercov nefunguje. No je to cool pre decká, bavia sa s tanečné čísla sú solídne.

• 7.2.2018  13:17
    Neberte nám princeznú (TV film) (1981)

Mizerný scenár zahraný mizernými hercami. Hudobné vstupy držia pozornosť a kvalitu filmu. Film by si zaslúžil menšiu okázalosť a snahu o poetickosť, ktorá je na úkor zrozumiteľnosti deja. Čo pri rozprávke si zaslúži facepalm.

• 6.1.2018  17:17
    Únos (2017)

Film neskutočne dôležitý svojou témou. Zároveň bol mohol byť solídnym zrdkadlom 90. rokov. Keby len nebol tak hlúpy, tak strašne hlúpy..

• 28.12.2017  11:57

Osobne, pre mňa najlepší DC film. Stále hlúpučké a patetické, no akcia sedí, hlášky padajú. Autori si tentokrát spravili domáce úlohy a nevyťahovali osobnosti hrdinov len tak náhodou. Top je Flash a jeho vtípky, i keď snaha spraviť z neho Sheldona bola príliš očividná. Sup vyzerá strašne (fúziková story) a jeho dokonalosť a sila sú zas hlúpučké. Škoda..

• 18.12.2017  00:36
    Adult Wednesday (TV seriál) (2013)

Neviem, či to je len snaha priživiť sa na značke, či pocta legendárnemu seriálu. Každopádne milá reakcia na stret niekoho z Addamsovcov s moderným svetom. Možno zhliadnuť: https://videacesky.cz/tag/adult-wednesday-addams

• 10.12.2017  19:20

Ja som sa bavil, aj keď sa za to hanbím. Milo hlúpe, niečo ako hodinový klip Spice Girls.

• 8.12.2017  08:05

Viac Tom & Jerry, ako Disneyovka. Slabšia jednohubka.

• 29.9.2017  12:51

Možno zhliadnuť: https://www.youtube.com/watch?v=V1W-OC7MTCY

• 18.9.2017  11:41

Zahanbujúco slabý príbeh, ktorý ťahajú hlášky šialenej Harley. Mnoho balastu a WTF scén (karaoke, tancovačka, cestovanie stromami), ktoré výrazne znižujú kvalitu snímky. Harley s hlasom Bernadette z BigBangu znie doslova otrasne a jej postava je otravná. Škoda toho. Sam Liu to vie o mnoho lepšie.

• 17.9.2017  12:24

Priemerný akčňák zabalený do výborných vtipov. Ústredná dvojica si sadla, je uvoľnená a "fuckuje" čo to dá.

• 13.7.2017  01:06

Adam DeVine je jeden z najotravnejších tvorov na tomto svete. Keby mal film s Charlie Dayom, tak by to bol ideálny nástroj mučenia v Guantáname.

• 22.6.2017  20:05
    Špína (2017)

Depresia každým záberom. Dokumentaristický spôsob natáčania výborne sadol a zakrýva mnoho, hlavne hereckých, nedostatkov. Pjonyho hudba však posúva film do úplne iných levelov.

• 18.6.2017  09:18

Je to príjemné, hrejivé a budete mať radosť zo sveta, po dopozeraní. Škoda množstva nedotiahnutých story lines. Film, ktorý si vyslovene pýtal nomináciu na Oscara svojim prevedením, nie kvalitou.

• 13.6.2017  13:30

Trpký mockument, ktorý sa nepozerá ľahko. Verím, že viacerí sa so správaním postáv dokážu stotožniť, hlavne ak prežili dlhší vzťah.

• 24.5.2017  11:59

Klasika a klišé schované do humoru, ktorý tlačí na pílu a je správne francovski za čiarou. Samotný Franco v roli zbohatlíckeho blbeçka a Cranston, zdá sa, že si rolu užíva. Film síce v druhej polovici poriadne stratí dych, no i tak ide sympatický nadpriemer.

• 22.5.2017  23:20

Zvláštny film. Bol výborný, no i tak cítim sklamanie. Viac komédia ako akcia, stále sci-fi no s rodinným pátosom alá Hallmark. Humor baziruje od výborných vtipov (Baby Groot hľadá Yonduho plutvu) až po úplnú trápnosť (výkaly bol vankúšom). Postavi majú jasne rozdelené úlohy. Groot a Drax sú na humor, Nebula a Gamora riešia rodinné problémy akciou a Peter, Ego a Yondu riešia family issues. Je to dobré, no dalo sa i lepšie. A Howard the Duck by už mal vlastný nový film.

• 15.5.2017  15:35

Presne ten typ filmu, kde viete čo sa stane, ako to skončí, čo bude zábavné a čo nie. Bateman a Aniston sú rutinéri, ktorí už ťažko niečim prekvapia. Vedľajšie postavy a Miller sú však zväčša výborný. Príjemný priemer, ktorý nič nepokazí.

• 1.5.2017  22:01
    Ochránci (2017)

Zashchitniki sú dokonalý príklad filmu, ako to nerobiť. Nadšenie a peniaze dobrý film nevytvoria. Rusi vedia dobré fantasy a šialené filmy, veď vznikla Nočná hliadka. Toto je však celé zle od úvodných tituliek, až po tie záverečné. Nezachraňujú to ani dobré efekty, ktoré sľuboval trailer. Efekty sú plytké a doslova nepekné. Herci sú toporný, scenár je dementný a režisér by už nemal natáčať nič iné, ako reklamy na priemyselné hnojivá. Snaha sa však cení.

• 18.4.2017  17:01
    Love (TV seriál) (2016)

Dvaja asi najmenej talentovaní herci spolu vytvorili seriálový pár. Rust je topornejší ako Woody, ktorého až okato sa snaží napodobnťi. Jacobs je herečka jedného výrazu a jedného zafarbenia hlasu. Vtipy občas fungujú, a občas sú i výborne. Slabšie tri hviezdičky a pre mňa ďalšie sklamanie od Apatowa, ktorý stráca drive.

• 13.4.2017  14:42
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Mám neskutočne zmiešané pocity. Dramatické situácie natočené prvotriedne, akčné scény dosahujú kvality Uweho Bolla. Herci nie sú len na parádu, hlavne tatko a syn Meachumovci sú výborný. Je to niečo medzi tri a štyri hviezdy. Horšie ako Jessica Jones a lepšie ako Luke Cage. Asi Daredevil na marvelovky príliš namlsal, keď ostatné mi už prídu ako slabý odvar.

• 24.2.2017  13:45

Nebudem riešiť, že to je sprznenie predlohy, i keď je škoda akým spôsobom to výborná kniha od Adamsa schytala. Žiaľ, to čo malo byť na seriály najlepšie, samotný Dirk, je najväčšia slabina. Barnett to hrá na Sheldona Coopera s mozgovou porážkou, je otravný a nevtipný. Wood predvádza svoju klasiku, ublíženého hobita so smutnými očkami. Čo sa týka samotných udalostí, sú zväčša nezaujímavé a humoru je málo. Vyťahujú to vyššie iba sekundárne deje a postavy ako Bart alebo Amanda.

• 21.2.2017  09:11

Výrazne iný DC animák oproti svojim predchodcom. Zmenili sa hlavné postavy, pridali sa teenage vzťahy v šýle mám ťa rád - nemám ťa rád. Humor a akcia ostali. Prekvapujúco ten teenage štýl funguje i keď občas uletí a pôsobí vyslovene hlúpo a smiešne (prezliekane na štýl Power Rangers). Ja som sa napriek tomu bavil.

• 19.2.2017  23:44

Neskutočná blbosť, ktorá je však i nesmierne zábavná. Hláškuje sa na plné pecky dokonca i aká-taká akcia sa ukáže. No a nie je každodenná záležitosť vidieť Groota bojovať s perníkovými postavičkami alebo počuť Hulka spievať koledy.

• 13.2.2017  22:16

Drak v kráľovskom meste unesie princezné na hig-tech spôsob. Kiežby by to malo lepší scenár. Inak to ostalo pri dobrom nápade a obstojných efektoch.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12