• Krátkometrážní

Armáda mrtvých (2021)

Superzombie tragický milenec cvala na zombie koni, vedľa svojho zombie tigra, aby pomstil svoju ukričanú zombie frajerku. Takže typický wtf Snyder film.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Po štvrtom diely končím. Ono, vlastne je to obyčajná štýlová telenovela. Riešia sa vzťahy, herci naťahujú čas ako môžu a chovajú sa naprosto iracionálne. Vizuál je neskutočne štýlový, no príbeh je tak plný balastu, že chápem popularitu v Južnej Amerike. Yago a Esmeralda 21. storočia.

Půlnoční evangelium (2020) (seriál)

Animovaný podcast. Možno to bol dobrý nápad, no v psychotropnom prevedení. Obsah sa však vo forme stráca. A platí to aj naopak.

Final Space (2018) (seriál)

Zober charakter postáv z Guardians of the Galaxy. Pridaj mix vtipu a vážnosti z Futuramy a navrch to posyp známymi detailami zo Star Wars či Star Treku. Výsledok nie je veľmi štýlový, za to je zábavný, vtipný a cool.

Dark Justice (2003)

Fanúšikovská záležitosť, ktorá bola evidentne robená na kolene. Stále lepšie ako Clooneyho Batman a dávalo to viac zmysel ako Batman vs. Superman.

Nesmrtelný (2015)

Presne ten typ filmu, kde režisér chce plameňomet. Nehodí sa, pôsobí hlúpo, ale je to PLAMEŇOMET!

Muži, ženy a děti (2014)

Dlho ma nikto tak nesral ako postava Jennifer Garner. Jej matka posadnutá kontrolou nad dcérou je výborne napísaná. Pravdepodobne aj moje antipatie k tejto herečke spolu s jej výkonom vytvorili averziu na ňu. To celé podlomilo i pohľad na film, keďže ostatné postavy a príbehy sú tiež silné , avšak ostali v pozadí. Škoda rozvláčneného tempa, možno vynechať jednu-dve postavy (gýčova slečna posadnutá svojou váhou) a film by získal lepší drive.

The Shivering Truth (2018) (seriál)

Robot Chicken na veľmi, veľmi, veľmi zlých drogách. Neviem či si to má pôsobiť inteligentne, vtipne alebo sureálne, no pôsobí to ako by písali scenárom s hlasným výkrikom: "Aha, aká blbosť mi napadla!"

Deathstroke: Knights & Dragons (2020)

Animovaná telenovela. Pokus o rodinnú drámu na pozadí čvachtajúcej krvi. Plno prázdnych rečí dáva možnosť zabehnúť si do obchodu, na wc alebo navariť večeru pre sedem ľudí, bez toho aby ste zmeškali niečo dôležité z príbehu.

Tesla (2020)

Veľmi nudný pseudodokument, ktorý sa tvári omnoho chytrejší ako naozaj je. Prepletanie s informáciami a reáliami dneška je prvoplánové, Hawke sa celý čas tvári ako by mu niekto zjedol večeru a najhoršie na Tom je, že potenciál bol obrovský. Tesla si zaslúži omnoho lepšiu adaptáciu.