P-puma-

Tereza Mičíková

okres Pelhřimov

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 29.10.2019  22:17

Jojo není nad to, vzít odlehčenou humoristickou knížku. Výstřihat z ní humor a narážky na tehdejší poměry a ze zbytku natočit nesmyslný romantický film. Kdybych mohla hodím po Vejdělkovi papuče. 🤦‍♀️

• 17.3.2019  22:46
    Skleněný pokoj (2019)

Souhlasím s většinou negativních komentářů, takže mi přijde zbytečné je znovu opakovat. Jen chci říct jak hluboce jsem byla zklamaná a že se mi snad nikdy nestalo, že bych z kina chtěla utéct. Neudělala jsem to a to byla už druhá chyba tohoto večera. Tou první už byl nápad jít na tento film. 😕

• 25.11.2015  23:02

Kdyby se režisér zaměřil vic na podstatu děje a vymáčkl něco z myšlenek z knížky a ne to neustálé přelétávání hrdinky od jednoho kluka ke druhému udělal by lépe. Pokaždé když jsem už čekala, že se něco začne dit, tak Jenifer skončí na zádech. Je tam spousta okamžiků, kdy jsem se zararila a "co?" . Pro mě nejslabší z celé série.

• 17.11.2015  19:36

Jedním slovem božské, skvělá hudba a způsob ztvárnění, to členění scén černou linkou no úžasně se to sem hodí. A herci? Henry Cavill je hned po Danielu Cregivi nejoblíbenější tajný agent. Elizabeth Debicki je úžasná a ta role jí tak sedí je to jedinečné.

• 11.8.2015  22:33

Jo no hezky pokus o napodobeni klasickych britskych historickych filmu, ale za me dost nepovedeny. Vzhledem k tomu ze jsem knihu necetla tak dlouhe pohledy hlavni hrdinky fakt nechapu. A vubec nebudu komentovat, ze hlavni hrdinka je hloupa husicka.

• 17.7.2015  09:06

Lily Collins je fakt příjemná a roztomilá, jen je mi líto, že z té dračice se stala taková uťápnutá a rozklepaná slečna. Atmosférou mi to hodně připomíná Jeden den. Ale tři hvězdičky tomu bohatě stačí, není to nic závratného. Možná že jsem od toho očekávala víc, ale jedno schlédnutí tomu bohatě stačí.

• 24.2.2015  22:21

Škoda, že se to ze začátku tvářilo tak vážně, chvíli mi trvalo než jsem to dokázala rozpoznat záměr filmařů. A jednu hvězdu dolu za smrt Colina Firtha.

• 15.2.2015  00:26

Slovo špatný ani zdaleka nevystihuje, jak moc špatný to bylo. Za celé dvě hodiny se tam nic nedělo, jen letmé výstřely do tmy bez vysvětlení.

• 12.10.2014  21:43
    Zmizelá (2014)

Dokonale rozehraná hra v několika rovinách. Celou dobu jsem nevycházela z úžasu. Rosamund Pike byla naprosto neuvěřitelná. Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Skvělý režijní výkon, který ukazuje několik různých náhledů na jednu událost. Jednoznačně si 5 hvězd zaslouží.

• 12.1.2014  18:40

Jako nenáročná oddechovka na nedělní odpoledne je to fajn. Člověk na to nemůže mít velké nároky.

• 19.9.2013  21:32
    Diana (2013)

Tragedie! Od začátku je to nuda, vůbec nic se tam neděje. Kdyby sestříhali nejznámější video záznamy s lady Di výsledek by byl stejný.

• 13.5.2013  20:58

Nic mimořádného

• 12.5.2013  17:52
    Ladíme! (2012)

Ideální na deštivé odpoledne, je to příjemné plný hudby a není to tak kýčovitý jako jiné filmy z téhle kategorie :-)

• 9.5.2013  21:08

Kdyby jste mi řekli, že si ten scénář napsal Jackman, jen aby si mohl zařvat a ukázat svaly holkám, věřila bych Vám to. Protože je to absolutně o ničem a není tam jediná smysluplná scéna, jen samé zamotávání a křik a svaly. Nejni tam jediná pořádná bojovná scéna, jediná pořádná hláška.

• 28.4.2013  20:06
    Argo (2012)

Jako jo, tohle je dobrý místy dokonce moc dobrý. Ještě, kdyby Ben do hlavní role neobsadil sebe bylo by to lepší.

• 21.4.2013  16:51
    Atlas mraků (2012)

Jsem naprosto fascinovaná a uchvácená. Přála bych si aby příběhy pokračovali. Tři hodiny trvající film, my vůbec nevadily. Proměny jednotlivých herců byli až neuvěřitelné.

• 21.4.2013  12:03
    Thor (2011)

Nenadchne a neurazí

• 6.2.2013  12:57
    Divoši (2012)

Tomu filmu chybí hodně věcí, od hloubky postav přes nadsázku až po silácké hlášky, které by sem seděli. Salma Hayek jako šéfka kartelu působí spíš směšně. Naopak jejím silným protipolem je Benicio Del Toro, ten ten film pozdvedává na vyšší úroveň. 4 hvězdičky má u mě tenhle film, že temné zimní dny mi zalil sluncem, pláží a rozevlátými vlasy Blake Lively. Ve výsledku mě film moc bavil.

• 14.1.2013  10:15

Jsem velmi zklamaná, tohle není Tarantino, kterého znám. Postrádám tu nezapomenutelné hlášky, ironické scény. Postrádám tam něco co by mělo sílu a styl. Příběh i film je pro mě velmi jednoduchý a bez nápadu. Jediný důvod proč se na film podívat je Christoph Waltz, který je brilantní.

• 15.12.2012  23:37

No co k tomu říct? Svoje hodnocení jsem se rozhodla brát ze dvou stran, protože jsem v šoku z některých reakcí. Hobit je a vždycky bude lehčí sousto před Pánem prstenů. A faktem taky je, že na sebe navazují a souvisí spolu. A pokud takový film uchopí režisér Pána prstenů tak je prostě jasný, že to bude pojatý dost podobně ne-li stejně!!! Pokud budu chtít vidět nové ztvárnění tak si počkám na nového režiséra a nebo se kouknu na starší verze. Takže v tomto směru mě Hobit naprosto nijak nezklamal a já jsem spokojený divák. Druhá stránka věci je filmové řemeslo, kterým je zpracován. Bohužel tam není žádná hloubka postav a popravdě z některých těch "velkých scén" kde kamera lítá sem tam a nahoru a dolů se mi dělalo špatně. Ale musím uznat, že už roky mě žádný film nedržel v takovém napětí a stresu. U mě rozhodně plusový body. A ještě mi vysvětlete proč šel do českých kin v českým dabingu????? o_O Bohužel vidina ještě dalších dvou filmů mi přijde jako ubohej marketingovej tah, jak na jeden nápad vylákat z lidí třikrát tolik peněz. Ale kolem a kolem jsem z kina odešla jako spokojený divák. :-)

• 20.11.2012  10:33
    Děti moje (2011)

Na tom filmu není nic špatně. Je to dobře odvedená práce, ale není to ono. Tomu filmu ještě něco chybí.

• 20.11.2012  09:50

Jediný příběh z těch všech, který měl něco do sebe byl Anny Kendrick a Chace Crawforda, bohužel zrovna ten jejich nedostal prostor a hloubku. Taková škoda :-(

• 19.11.2012  15:59

Jsem naprosto zklamaná. Film nemá žádný pořádný děj a většinu času se tam nic neděje což je obrovská škoda pro dva dobré komediální herce.

• 10.11.2012  23:21

Je to tak čistý a upřímný film, který jsem dlouho neviděla.

• 10.11.2012  21:08

Musím se přiznat, že tvrdost a drsnost toho filmu, mě překvapila. Samozřejmě, že jsem původní švédsky film viděla, ale to bylo takové šolíchání. Tohle je tak mrazivé a drsné, přitom postavy jsou propracované, děj má spád a nepustím vás.

• 10.11.2012  18:33
    Zodiac (2007)

Jako jo, mě se to líbilo. Musím přiznat, že mi při některých chvílích šel vážně mráz po zádech a v podstatě nejděsivější na tom filmu je, že jsou podle skutečné události. Jen jedinou výtku mám a to, že je příliš dlouhý a to myslím příliš příliš příliš dlouhý.

• 5.11.2012  19:29
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Celé roky jsem se tomuto seriálu bránila, vážně moc jsem se bránila. Jenže nějak se mu nedá vyhnout a nakonec mi tahle pětka přirostla k srdci. A i když v posledních seriích ztrácejí dech, tak jejich hlášky ze začátku jsou nezapomenutelné a trefné.

• 7.10.2012  10:20
    Sněhurka (2012)

Myslím, že jsme zapomněli na pohádkový žánr. Teďka už si představíme animované filmy plné tučňáků a veverek házících vtipné hlášky. Asi jsme trochu zapomněli na hrané pohádky, pokud by Sněhurka byla animovaná tak má nejspíš i lepší hodnocení. Nicméně u mě boduje na celé čáře.

• 6.10.2012  16:32

Víte moc nechápu proč má zrovna tento film 68%. Pro mě je to pouhá slátanina z Hry o trůny, Pána prstenů a Johanky z Arku zajímavá kombinace, ale zakomponovat to do jedné z nejklasičtějších pohádek? Bohužel tvůrci neměli soudnost ani při výběru hlavních postav. "Sněhurka" podle popisu měla být éterická a nádherná bytost, která kolem sebe roznášet radost, sílu a pozitivní energii. No mě osobně Kristen přivodila bolení hlavy a nechuť se na ni dívat. Postava Lovce i toho druhého mladíka je tak nevýrazná, že ani nevím že tam byli. Takže jediný důvod proč si tento film zaslouží nějaké hvězdičky je Charlize Theron opět předvedla, že je úžasná herečka a byla radost se na ni dívat.

• 9.8.2012  22:48

Děkuji Christophrovi Nolanovi že mi připomněl proč miluju filmy a návštěvy kina. Film, který trvá dvě a půl hodiny a na celý ten čas Vás připoutá do křesla, rozbuší Vám srdce a lapete po dechu co bude dál.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7