Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Jedním slovem božské, skvělá hudba a způsob ztvárnění, to členění scén černou linkou no úžasně se to sem hodí. A herci? Henry Cavill je hned po Danielu Cregivi nejoblíbenější tajný agent. Elizabeth Debicki je úžasná a ta role jí tak sedí je to jedinečné.

Zmizelá (2014)

Dokonale rozehraná hra v několika rovinách. Celou dobu jsem nevycházela z úžasu. Rosamund Pike byla naprosto neuvěřitelná. Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Skvělý režijní výkon, který ukazuje několik různých náhledů na jednu událost. Jednoznačně si 5 hvězd zaslouží.

Atlas mraků (2012)

Jsem naprosto fascinovaná a uchvácená. Přála bych si aby příběhy pokračovali. Tři hodiny trvající film, my vůbec nevadily. Proměny jednotlivých herců byli až neuvěřitelné.

Nedotknutelní (2011)

Je to tak čistý a upřímný film, který jsem dlouho neviděla.

Temný rytíř povstal (2012)

Děkuji Christophrovi Nolanovi že mi připomněl proč miluju filmy a návštěvy kina. Film, který trvá dvě a půl hodiny a na celý ten čas Vás připoutá do křesla, rozbuší Vám srdce a lapete po dechu co bude dál.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Asi jsem vážně vysazená na New yourk, ale podání války mezi můžským a ženským pohlavím s komentáři půvabné Carrie Bradshaw mi přirostl k srdci.

Prázdniny v Římě (1953)

Audrey v jedné ze svých největších rolí. Ona mladičká a roztomilá Gregory naopak postarší, charizmatický a protřelí životem. Dohromady tvoří skvělí pár, kterému sekundují vtipné scénky a úžasný závěr. Jeden z mých oblíbených filmů.

Sim Salabim (2008)

Kdo by ho nechtěl mit doma?

My Fair Lady (1964)

Kouzelný příběh a některé písně si broukám ještě teď. Audrey Hupbern opět zabodovala jenom ten její ječivý hlas nemůžu nějak vypudit z hlavy.

Sex ve městě (2008)

Popravdě díly, které jsem viděla ze seriálu by se dali spočítat na prstech jedné ruky, ale k filmu to nepotřebujete. Je báječný a vtipný i bez toho.