blatouchm

blatouchm

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 20.2.2020  23:37

Zaujala mě autenticita přístrojových desek letadel, kde vše vypadalo jako běžně používané.

• 1.1.2020  23:18

Zajímaly by mě historky z natáčení.

• 1.1.2020  22:47
    Pluto Nash (2002)

hustá hudba a to je asi tak všechno ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- až teď jsem zjisti, že to má bejt komedie, ale 2 vtipy na to asi nestačí

• 27.12.2019  00:03

Skvělá upírská komedie, kterou můžete vidět znovu a znovu. Miluju od malička. Na imdb má 61%, což je asi blíže reálu. Tady měli lidi evidentně jen problém se jménem režiséra :-)

• 9.12.2019  02:49

Tak tohle jsem nečekal. Jsem rád, že jsem něco podobného viděl až teď, protože dřív bych se zesral. Škoda, že film neprošel v celé stopáži. Zlo bylo zřejmě vyobrazeno tak autenticky, že produkce raději zbytek filmu zničila, aby zabránila hromadným sebevraždám. V první řadě musím vyzdvihnout velitele, který se chová zcela racionálně, což je u amíků dost ojedinělé. Pobyt ve vesmíru bez skafandru tu má následky (opět výjimka). Konec je zřejmě dost zrychlený kvůli vystříhání a možná by to vypadalo úplně jinak. Na konci už není jasné, co jsou halucinace a co skutečnost a ona se i ta halucinace stává skutečností.

• 8.12.2019  00:00
    Jak hacknout přírodu (TV pořad) (2017)

MacGyver je zpět. Pokud uvíznete v přírodě, mějte s sebou běžné věci jako pájecí sadu, elektromotorek, mikrokontrolér, diody, luk, laser. Notebook a tablet nemohou chybět. Volný čas využijte k výrobě otočného sušáku, kde spotřebujete polovinu baterií. Když cestou narazíte na kostru, vemte tu největší kost a tahejte ji většinu cesty v ruce, protože by se někdy mohla hodit.

• 6.12.2019  23:39
    Jan Hus (1954)

5 hvězd jen za kázání v kapli. Žádnej komoušskej nádech tam nevidím, takže těžko říct, s čím tu mají ostatní problém (možná by to chtělo psát i něco konkrétního).

• 6.12.2019  23:33
    Jan Žižka (1955)

Velkofilm, který nemá na naše poměry obdoby. Na rok 55 neskutečná kvalita. Barevné filmy nemělo v té době ani USA. Komu vadí menší historické nepřesnosti (které stejně už nemá kdo ověřit). No abychom nakonec nebyli překvapení z nového britského Žižky :)

• 4.12.2019  21:37
    Babylon 5 (TV seriál) (1994)

Viděno teprve nedávno. Televizní diváci museli být od 3. série úplně v háji, protože nelze si pamatovat klíčové věci ze všech sérií. Hlavně když se na plátně objeví Patricia Tallman nebo Mira Furlan, tak prostě mozek jako takový přestává fungovat. Ideální je tedy shlédnout vše na jeden zátah. Srovnávání se Star Trekem je nesmysl. Toto je zcela něco jiného.

• 16.10.2019  19:07
    Návštěvníci (TV seriál) (1983)

Potenciál byl určitě větší. Pokud by byly všechny díly jako 3. a poslední, tak není co vytknout.

• 15.10.2019  00:09
    Ad Astra (2019)

Nádherná cesta po naší Sluneční soustavě. Akci tam moc není, ale vcelku to nevadí. SPOILER: Do poslední chvíle není jakoby jasné, co se stalo a největší překvapení vlastně je, že tam žádné překvapení není :D Vtipná scéna je, kdy Brad nastoupí při startu do rakety a posádka zabije nechtěně sama sebe :D Ve výsledku by mise skončila úplně stejně, i kdyby to neudělal :D Pokládám to za další prank ve scénáři. V jedné scéně jsou zaměřeny jen oči Brad Pitta a je tam vidět mrazivá podoba s Tommy Lee Jonesem.

• 10.10.2019  15:39
    Premiér (TV seriál) (2019)

Pokud vlastníte televizi, můžete posouvat hranice nemožného. Těžko říct, o to tam jde, ale komedie to určitě není. Zařadil bych to mezi psychologické horory.

• 3.10.2019  23:48
    Skála (1996)

Pokud to někomu nedošlo, tak Sean Connery zde hraje bývalého agenta 007 :)

• 3.10.2019  23:39
    Sunshine (2007)

Problém dobrých sci-fi je ten, že tu na csfd mají většinou hodnocení pod 80 (většina lidí je prostě nepochopí), takže jsem to viděl až teď! Z poutavého sci-fi se z ničeho nic stane brutální horor. Pokud to srovnám s filmy Armageddon nebo Jádro, kde vlastně není žádné překvapení a vše doputuje klasicky do dobrého konce, tak zde tedy rozhodně překvapení jsou a navíc musí divák zapnout mozek a představivost. K postavám není možnost vytvořit si nějaké pouto, takže jejich osud nám je celkem ukradenej, ale jde samozřejmě o víc. Vtipná byla holka, co při nutnosti obětování jednoho člena nehla brvou, ale když jí tam shořelo pár kytek, brečela jako děcko :) Dávat hodnocení na základě nějakých předešlých filmů je blbost stejně jako snižovat hodnocení, protože sci-fi neodpovídalo realitě... LOL.

• 3.10.2019  23:16
    Lajna (TV seriál) (2017)

Na českou tvorbu celkem dobrý :) Chybí tomu větší zápletky (je tam v podstatě jen jedna zajímavější?). Hlášky jsou super. Mělo to větší potenciál, ale je jasný, že tam chybí větší rozpočet.

• 3.10.2019  23:03

Taková příjemná oddychovka. Některý hlášky fakt pobavily "nejdřív uděláme děti, pak dostaneš kytku". Když jsem viděl Marinu Langner, tak jsem čuměl stejně jako Bud. Marně vzpomínám, kdy jsem ve filmu viděl větší kost.

• 19.9.2019  02:00
    Skleněný (2019)

První polovina je neuvěřitelně depresivní, zbytek filmu už tolik ne. Psychiatrička je odporná sama o sobě. Místama nuda. Zachraňuje to standardní charisma hlavních postav. Druhá polovina je lepší. Konec má bejt jako šťastnej v rámci něčeho, co vlastně nebylo pořádně vysvětleno.

• 7.9.2019  00:17

Prkený Tom Hardy 99% filmu jako dokonalý flegmatický autista. 1x úsměv v čase 1:33:15 je zřejmě chyba ve scénáři. Ideální film k práci, protože se většinou vůbec nic neděje. Příběh by šel sestřihat do 20ti minut.

• 6.8.2019  21:12
    Bulšit (2001)

Viděl jsem už dávno, ale podle mě to je super parodie na komedie. Samozřejmě vše přehnané do extrému.

• 22.7.2019  01:58
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Po prvních 10ti minutách až do konce jsem si říkal, že to není možné. Až tady si lidi uvědomí nebezpečí komunismu, bez kterého by k této katastrofě nemohlo dojít. Dá se chápat pobouření Rusů, protože USA je většinou vykresluje jako největší hlupáky. Ale myslím, že tady to neplatí a je zde pouze 1 hlupák. Ostatní jsou vykresleni jako hrdinové. Co by pak měli říkat Němci na filmy o 2. světové. Nic nesmí být zapomenuto.

• 8.7.2019  03:08

SPOILER: Strážci galaxie tu hrajou důležitou roli hlavně v tom, že to 3 z nich totálně podělaj. Starlordovi nikdo neřek, že toho týpka bez rukavice můžou zabít? Trapas. Nakonec si ani nestihl uvědomit, co udělal. Mohli to vymyslet líp a nemělo by to chybu. Potom nechápu, že Thanos některý šutry může najít na dálku a jiný ne. Pokus Lokiho zabít Thanose: podle mě to udělal proto, aby Thor přežil.

• 6.7.2019  23:32

Tohle mě neskutečně bavilo. Planeta, kde nic nedává smys, novej Thor a neporazitelnej enemák. Samozřejmě musíme přijmout, že je to pohádka na způsob Supermana. Pak to dává i smysl.

• 3.7.2019  00:47

Tohle nemá obdoby. Kamera, střih, Hrušínského sólo, Menšíkovo vsuvky. Polovinu filmu mě divně mrazilo. Neustálé opakování některých vět ještě víc leze na palici. Nepochopil jsem tu tmavovlásku v průběhu celého filmu. Nejlepší hláška: "pan Dvořák" :D

• 27.6.2019  00:15

The guy who looks like a magician? Lol. Příběh by vydal za samostatný seriál, takže je občas cítit velké zkrácení. Po dlouhé době jsem cítil mýtyčno jako při čtení knihy Čarodějův učeň. Velice poutavé, originální. Dr. Strange je úplně jiná role než zbytek Avengers, kde každý hrdina má za sebou stovky mrtvol. (nečetl jsem komiks, takže mě nezajímá, jestli je to přesně podle něj)

• 22.3.2019  21:36
    Kameňák 4 (2013)

Sám bych se cítil trapně v tom hrát. Fakt Bad Joke. Ti herci se ani nesnaží, aby to nějak vypadalo.

• 12.3.2019  00:58

Se skateboardem nemám nic společného, ale zpracování je na špici všeho, co jsem doposud viděl. Skvělá hudba, kamera, střih. Cestománie na steroidech.

• 12.3.2019  00:39

Byl jsem na tom v kině ještě na základce(donucen) a už tam jsme strašně smáli tomu, jak je to špatný. Normálně by na to tolik lidí nešlo. V tej době jsme byli namlsaný Pelíškama, Matrixem apod...

• 12.3.2019  00:28

Tato pohádka je zcela jiná, než na které jsme byli doposud zvyklí. Jde v podstatě o taškařici. Z toho důvodu jsem ji nikdy nepřišel na chuť. Scénář je jinak slušný. Zase chápu, že oslovila jiné publikum, než starší pohádky.

• 11.3.2019  21:11

Téměř hororová pohádka. Asi ne pro každého. Trávníček leze po skalách, jezdí na koni. Vždycky jsem si řikal, jak pěkně udělal ten pád a on by skutečnej :D

• 11.3.2019  20:39

Kříž s jeho ksichtem a mluvením mi do pohádek vůbec nesedí. Pohádku mohu popsat asi jen pouze slovem "divná".

<< předchozí 1 2 3