Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Krimi

Recenze (130)

plakát

Trestanec (2017) 

Aneb ze sraček nemůžete vytáhnout se.

plakát

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál) 

Seriál by se klidně mohl jmenovat "Uděláme Vám v hlavě bramboračku". V momentě, kdy tvůrcům došly divy světa, vše sklouzlo do bulvárního stereotypu o ufounech na každém rohu.  Moucha letící kolem kamery = Ufouni! V dnešní době všudypřítomné drony = Ufouni! Došel mi toaleťák = Ufouni!

plakát

Mistři bolesti (2019) (seriál) 

Pokud chcete vidět bolest, tak splněno na 100%. Nic víc v tom nehledejte.

plakát

Mr. Johnson (2008) 

Rozhodně nadprůměrná romantická komedie. Skvěle zahrané charaktery. Suverénní Nick Mancuso. Pohodář Jeff Joseph. Možná až moc uťápnutá Klára Issová.  Hynek Čermák jako výbušný křupan byl v každé scéně na ránu a zároveň jsem těžko dusil smích. Zápletka je s přimhouřením oka i uvěřitelná a nenudil jsem se ani chvíli.

plakát

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad) 

Ti dva se hledali, až na sebe zbyli a byla to čistá láska. Still a better love story than Twilight.

plakát

Jan Žižka (2022) 

Pokud jste doteď nevěděli, co si představit pod pojmem "tvoje prdel pozná středověk", tak po shlédnutí tohoto snímku to už víte.

plakát

Ad Astra (2019) 

Nádherná cesta po naší Sluneční soustavě. Akci tam moc není, ale vcelku to nevadí. SPOILER: Do poslední chvíle není jakoby jasné, co se stalo a největší překvapení vlastně je, že tam žádné překvapení není :D Vtipná scéna je, kdy Brad nastoupí při startu do rakety a posádka zabije nechtěně sama sebe :D Ve výsledku by mise skončila úplně stejně, i kdyby to neudělal :D Pokládám to za další prank ve scénáři.

plakát

Blood and Bone (2009) 

Michael Jai White je v první řadě brutální korba, jakou jsem ve filmu snad ještě neviděl. Bojové scény jsou špičkové, ale to je asi tak všechno. Příběh v podstatě 0 a zřejmě by bylo lepší, kdyby tam ani žádný nebyl.

Ovládací panel