Falconica

Falconica

okres Praha

• 6.11.2012  22:45
    Bratz (2007)

kdyby to bylo tak odporný, aby se to nedalo vydržet, tak bych to nenechávala běžet do konce ani přestože jsem to jentak poslouchala při práci do školy, takže se vyhnu odpadu, ačkoliv objektivně vzato fakt 0% kvality:-DDD

• 21.3.2009  13:05
    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)

Oproti Jak se staví sen aspoň přemejšlej nad použitelností svých výtvorů...a nemlátěj do ničeho. Ono to bude tim, že ty proměny platí zákazník a ne sponzoři z banky...

• 10.5.2013  20:03
    Bělásek (1995)

Byl výjimečný, byl krásným člověkem, byl něčím, co nás průměr nemůže dokázat pochopit, byl něčím víc a rozhodl se stát něčím ještě víc...fascinující film o tom, jak lidský strach brzdí lidstvo, jak obyčejný lidský strach znemožňuje, abychom se posunuli dál a ubližuje těm, kteří si to nejméně zaslouží.

• 21.2.2013  23:23
    Camelot (TV seriál) (2011)

Podle zdejších komentářů jsem čekala kdovíjakou katastrofu...nevim, možná je to tim, že já nesrovnávám dva seriály kvůli stejnýmu roku vzniku, přijde mi logičtější verzi mýtu o Artušovi a Morganě porovnávat s ostatními verzemi téhož mýtu...a jelikož mám Artušoviny hrozně ráda a ráda se vztekám nad tim, jak je dokážou dějově zprznit, ani jsem moc neočekávala, že bych se mohla nudit:-D A tahle verze byla pořád nadprůměrná. Hodně nadprůměrná. Snažila se těm příliš zmýtičtělým postavám hledat lidštější podoby a to oceňuju. A byla to hezky slaďoučká romantika:-D Jen škoda, že tam nebyl Purefoy víc, dobře se na něj dívá. Ženskejm směle doporučim.

• 2.4.2014  22:34

Já to řikám celou dobu, že největší skrytá infekce je v Americe:-D Ohromně mne potěšil Falcon. Koukněte na muj nick a musíte to prostě tak brát:-D Winter Soldier byl sexy záporák. Ne sice tak sexy jako Loki, ale i tak byl:-D A má potenciál hrdiny zrozeného z krve a špíny:-D Zase jsem se nedozvěděla, co se stalo tenkrát v Budapešti, tak snad v Age of Ultron. I tak je ale Mirek Dušín spíš týmovej materiál, takhle sólo z něj nikdo nedělá dost blbečka:-D Akční část filmu super, roztřesená kamera při 3D už tolik super neni.

• 17.8.2012  14:14

Dvě z těch hvězdiček jsou vlastně za chlapáka Butlera, bejt tam jinej frňák, je to dutý jak loňská dýně.

• 31.5.2013  07:56
    Cirque du Soleil: Alegria (divadelní záznam) (2001)

Já tam byla. Bylo to nádherné. Ale hodnotim nahrávku a ta živý vystoupení nikdy nenahradí.

• 5.6.2008  01:24
    Constantine (2005)

Vzalo mi to tak trošku slova.........no dobře, nebudu dělat skoupou a nějaký najdu...no co, taky co byste chtěli, když píšu už během závěrečných titulků... Tak to vezmem od podlahy. Začalo to sympaticky, čaplo to tempo a při nenásilném zrychlení to průběžně nabralo hodně slušnou rychlost. Při sledování žádné rušivé elementy nevytrhovaly z děje, naopak to odsýpalo s precizností atomových hodinek. Ještěže nejsem věřící, něco takovýho by možná trochu vylekalo, protože v tomhle podivným světě ani nebe nebylo nejlákavější a představa boha jako dítěte s mravenčí farmou...ehm, nesympatické přirovnání. Vůbec to mělo občas nadmíru zajímavé myšlenky. Třeba mě nikdy nenapadlo, že peklo může mít bibli:-) Nad pár věcmi budu muset asi ještě před usnutím popřemýšlet:-). Co se Constantina samotného týče...chi. Ten chlápek je číslo. Ano, párkrát mě slušně pobavil (přesně tak to mám ráda...pár ne tak nucených vtipů vydá za celé století kýčovitých komedií). Ďábel v bílém byl vážně stylový. Pád anděla, peklo a vůbec celkově všechno to vypadalo vizuálně víc než dobře. No prostě já jsem plně spokojená, což už asi každýmu ale došlo:-)

• 7.8.2011  14:07
    Criss Angel: Mistr magie (TV pořad) (2005)

Půl hodina zaplacenýho chvástání a nekončící sebelásky podpořená drsňáckýma kecama. To už spíš budu věřit na existenci Harryho Pottera, než že ti jeho "náhodní svědci" nejsou jen zaplacenej komparz. "Chris je tak úžasný!" " Chris je tak skvělý....!" Chce se mi z Chrise blít...

• 28.6.2011  09:28
    Critters (1986)

Jako dítě jsem tenhle předpotopní flák vážně absolutně milovala, přestože jsem z toho měla nejednu noční můru:-D

• 6.9.2008  00:58
    Cucák (2000)

je to roztomilé a fajn, ale bez Stanforda by to bylo o ničem:-)

• 1.5.2013  08:53
    Cyberbully (TV film) (2011)

myslim, že to nevydržim do konce. "Neberte si bonbóny od cizích lidí", "chleba byste neukradli, auto byste neukradli, film je taky krádež". Děkuji, neni mi deset let. Pouštějte to děckám ve školách jako poučné video. Herecký výkony jsou totálně průhledný a hysterický, celýmu filmu jde jen o to jedno (buďte dětičky vzorné na internetu, nebo vás unese zlý zlý pán)...

• 14.3.2009  23:23
    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)

Vždy jsem z toho dočasně ohluchla...

• 8.8.2012  13:28
    Dahmer (2002)

Pojato trochu moc dokumentárně a chladnokrevně. Zajímavé, ale jednou stačilo.

• 19.11.2012  16:21
    Datel Woody (TV seriál) (1999)

Miluju Tučňáka Zmrzlíka, je to tak nevinnej parchant:-DDD

• 30.4.2010  17:01
    Defendor (2009)

Defendor...bacha spelováno s "o" nikoliv s "e", tak to nespleťte, nebo ho naštvete:-D...je hrdina noci, čestný bojovník, který celý život pátrá po muži jménem Captain Industry, aby ho potrestal za hříchy, kterých se dopustil obchodem s drogami. Ve dne obyčejný chlápek s ustupujícími vlasy a jednoduchou myslí..avšak velkým srdcem. Citové drama, u kterého se zasmějete i zapláčete. Nečekejte šaškárnu, jaká se bezpochyby chystá filmem Kick-Ass, tenhle film nemaluje růžové brýle. Je to jen (ne)obyčejný příhěh jedné (ne)obyčené osoby. Dávám sice pouze 3*, protože spád děje místy neměl dostatečné tempo, ale jinak jde o krásný film.

• 13.7.2015  08:09
    Defiance (TV seriál) (2013)

Hodnotím pilot: 1 hvězdička za snahu, jinak je to milion nejtypičtějších klišé slepených dohromady propojených milionem děr v ději, který se nikdo nenamáhá zakrývat. A vizuál a muzika taky nestojí za řeč.

• 14.9.2007  20:28

Jedinej dobrej Stalloneův film...hlavně docela podařený vtipy. Zejména pak pro mě legendární scéna, jak nadává mašince na pokuty:-D

• 5.1.2014  22:40

Nesnášim tu část amerikánský povahy, kde se tvářej, jako kdyby byli spasitelé celýho světa. A přitom víme, kde je realita. Žvástaj o tom, jak strašná věc atomovka je a přitom od roku 45 provedli přes tisíc atomovejch testů, v čemž držej rekord. Apod. Hele ale stejně se na tenhle blbej film vždycky dívám. Neumim si to vysvětlit. Přitom je to takovej blábol. Je tam pár vtipnejch scén. A Will Smith. Asi to bude spíš kvůli němu. Doufám.

• 11.12.2013  03:00

Dave, jsi polobůh a jako takového tě ctím. My všichni zemřeme za pár desítek let, ale ty budeš stále při síle. Jestli mi dovolíš, abych si říkala Black Swarm i bez nošení černý, tak ti slibuju, že se mě jentak nezbavíte:-D Ne tak co jinýho okomentovat k nahrávce koncertu. Pokud jste fanda, musí vás to nadchnout.

• 28.7.2014  00:24
    Divergence (2014)

Dala bych 4 hvězdy, ale nějak jim nejde to emoční pnutí dohnat trochu vejš. Na pokračování se ale určitě podívám. Jinak to asi nepotřebuje hlubší komentář, jelikož je to trošku předvídatelný samozřejmě, nicméně i tak velmi příjemný a zábavný./edit: okej, kvalitativně by byly fér 3, ale vidim, že z nějakýho ne dost pochopitelnýho důvodu mne to bavilo dost na to, abych měla chuť se kouknout podruhý, takže podle mých vlastních pravidel musim dát 4:-D Něco na té naivní teenage zábavě je:-D Hádám, že mne pochopí každý, kdo se odmala obdobně cítí být tak trošičku divergentní:-D

• 14.3.2009  23:19
    Do útoku (1987)

Pfé! Volovina, ždímač mozku, patos a škvár. Scénář jsem mohla převyprávět ještě před úvodníma titulkama a Stalloneův ksicht je zatraceně špatná podívaná...obzvlášť když se přetahuje v páce. Dívat se na to dalo, ale nemůžu s určitostí říct, že z toho nebudu mít újmu na psychickém zdraví.

• 8.4.2013  22:34
    Dračí past (2009)

jestli existuje nějaká fantasy-klišé scéna, klišé hláška nebo jinej klišoidní prvek, kterej v tomhle filmu není, tak sežeru vlastní nohu:-D

• 20.8.2009  20:40
    Dračí příběh (TV film) (2008)

Zbytečný žvásty, nelogický chování postav, prázdný akční scény. Ani kapka jakýkoliv originality. Draci vypadající jako rejnoci fakt hnusný. Hrdinové dokonalí a záporáci naprostý nekňubové. Českej dabing ala krabice za trest.

• 7.8.2011  14:34
    Drtivá porážka (TV pořad) (2008)

Exoti, co se přišli obohatit o pár modřin, nemusej vlastně nic umět, stačí když spadnou a překážku obeplavou. Někomu to stačí. Pro mě trochu nuda.

• 7.6.2009  10:43
    Duna (1984)

I když jsem velký fanoušek knihy, musím dát takhle moc...To bylo teda....ZVRHLÝ:-D...vim, že hodně fandů buzeruje způsob, jakým Lynch vyřešil obtížnost předlohy, ale osobně si myslim, že Lynch vůbec nebyl blbec, když tohle natáčel. Připadá mi spíš, že si moc dobře uvědomoval, že tahle sága věrohodně adaptovat snad ani nejde! Tak vzal hada za ocas a pojal to tak vlastním a originálním způsobem, že už to originál ani neshazuje...asi jako kubistickej akt...ta ženská tam namalovaná je, sice byste ji z obrazu nepoznali, ale to vůbec neznamená, že by neměl hodnotu a nebyl krásnej:-D

• 27.12.2013  23:16
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Tykokso, Vojtku, no ty máš teda ránu, ty bohatýre:-D Pohádky nějak ztrácej kvalitu. Zvláštní. Pohádkovej filmovej průmysl v ČR nějak pomalu uhnívá od kořenů. I papundeklový pohádky z doby soudruhů byly lepší než to, co se točí teď.

• 1.3.2015  01:02
    Dárce (2014)

Zas a znova...opět se někdo pokusil o zfilmování materiálu "světa bez emocí". Zas s malou obměnou, ale v podstatě jde pořád o to samé. A zas prostě nepochopili, co všechno jsou emoce a zas se jim to prostředí, ve kterým jediný emoce jsou "podle pravidel" a "proti pravidlům", nepodařilo zobrazit správně. A tentokrát navíc i podělali příběh malostí, nicotností, několika značně trapnými okamžiky (to nemluvně bylo fakt nesmrtelný) a navíc nedokázali využít potenciál tý emoční ždímačky, kdy člověk objevuje sílu emocí. Ne, slza u jeho oka nestačí. Takový Equilibrium nebo Host jsou daleko, daleko, daleko dál. Ve všem.

• 7.4.2012  22:36
    Děti planety Duna (TV seriál) (2003)

Byla to tahle minisérie a McAvoy, co mě kdysi donutilo přečíst si Herbertovo původní megadílo, takže tu minisérii prostě miluju, jasný?:-D I když samozřejmě vim o tom, že je plná nedokonalostí a odlišností od originálu:-D Že je oproti knížkám naivní a trochu prkenná:-D Ale stejně jí budu navždy milovat a nehodlám se snažit o objektivitu:-D

• 18.4.2010  02:14

Dobrej džouk...