pivo

Ivan Tarabčák

okres Nitra

1 2 3 4 5 následující >>
    • 15.9.2006  10:40

Prvá hodina je fajn. Zoznámime sa s hlavným hrdinom, ktorý si rád vypije (trochu mi to pripomenulo Posledného samuraja-ten bol ale lepší). Začnú sa závody, fajn. Potom sa to však začne zamotávať a čím ďalej, tým som sa viac nudil. Už som si myslel, že zaspím, ale našťastie prišiel záver a sním posledných 20 minút, ktoré sú naozaj super. Keby bol celý film taký, ako tých 20 minút, tak je to pecka. Nanešťastie ale nie je. Miesto pretekov sa tu dívame na nejakú čudnú romancu, ktorá ani nemá nejaké vyústenie. Treba však pochváliť Vigga Mortensena, ktorý svoju úlohu zahral presvedčivo a človek mu uverí. A aj ten kôň je dobrý :-)

• 24.5.2006  12:59

Veľké očakávania a nakoniec zatiaľ najväčšie sklamanie roka. Ale dalo sa to čakať. Príliš rýchlo natočené, len aby ešte vyžmýkali nejaké peniaze. Priemerná réžia, herci tiež dosť slabí. Najlepší jednoznačne Paul Bettany a Ian McKellen. Zvyšok je zas len priemer. Alfred Molina a Jean Reno sú len slavné mená lebo nemali moc čo hrať. A teraz kTomovi Hanksovi. Na ňom mal celý film stáť, ale nestalo sa tak. Kopu jeho dialógov vyznieva strašne papierovo, ničím to neozvláštňuje. A najkrajšie a najlepšie dve scény s ním, aj z celého filmu, sú dobré hlavne preto, lebo je tam nádherná hudba (v obidvoch rovnaká) Hansa Zimmera.

• 29.3.2006  15:37

Až také zlé to zas nebolo. Aj keď na kvalitu a najmä vtipnosť pôvodných panterov to určite nemá. Steve Martin sa síce snaží, ale Peter Sellers to jednoducho nie je. Ale zasmiať sa dalo. Asi tak 5 krát :-)

• 2.7.2005  14:22

Nebolo to zlé, herci boli super, ale nejak ma to nedokázalo vtiahnuť do deja. Najlepšia bola jednoznačne hudba.

• 21.1.2005  09:06

Čím ďalej tým je to horšie.

• 20.1.2005  15:06

Po smrti Petera Sellersa sa snažili dotočiť film o tom, že sa inšpektor stratil, ale bez Sellersa to už nie je ono.

• 12.1.2005  14:55
    Pistolnice (1994)

Vcelku zábavný, ale čo sa týka deja ničím výnimočný western.

• 17.12.2004  08:55

Čakal som od toho kvalitné pokračovanie jednotky a dostal som akčnú jazdu a paródiu na pôvodný film. Napriek tomu to však bola sranda a myslel som, že keď to tak ostane až do konca bude dobré. Čo sa však nestalo. Posledná polhodina totálne zabila všetko čo predtým bolo a úplne to *******. Keby niet jej, je to za štyri, takto len za tri.

• 13.9.2011  22:28
    Seitokai jakuindomo (TV seriál) (2010)

Videných prvých 6 dielov. Postavy otravné, nezaujímavé, vtipy väčšinou trápne, už po dvoch dieloch sa mi zajedli. Nevidím dôvod pokračovať v pozeraní ďalej.

• 4.7.2010  21:48
    Parchanti (2010)

Trailery sľubovali super akčno-komediálnu zábavu a nakoniec to dopadlo tak, ako to dopadlo, Všetko a všetci sa snažia tváriť neskutočne cool, ale moc im to nevychádza. Nebyť môjho obľúbeného Chrisa Evansa, ktorý to zas berie s nadhľadom, tak by som išiel s hodnotením asi ešte nižšie.

• 14.2.2009  09:18
    Devil May Cry (TV seriál) (2007)

Strašne veľké sklamanie. Postavy sú ploché, nič o nich nevieme a okrem toho ma (vrátane hlavného hrdinu) vôbec nezaujímali. O tom, kto je Dante sa okrem jednej informácie nič nedozvieme, prečo to vlastne robí. Patty je okrem posledných dvoch dielov úplne zbytočná. Keby boli aj všetci umreli, tak by mi to ani nevadilo. Dej epizodický, ak nerátam, že sa tam občas objaví ten dement s krivými očami, ktorý keď sa začal smiať, tak som mu mal chuť dať riadnu po hube. V prvom rade nechápem, prečo ho Dante už dávno nezabil. 10 dielov prakticky o tom istom, len s inými postavami a poväčšine o ničom. Samotný svet (či už ľudí alebo démonov) nie je veľmi dobre vykreslený. Vieme, že kedysi boli spojené, ale prečo už nie sú, sa znova nedozvieme. Súboje tiež neboli žiadne terno, žiadne eye-candy, len vystrieľal pár nábojov a koniec. A ten súboj v poslednom dieli to tiež moc nenapravil. Jednoducho, našiel som skôr len samé zápory a nechce sa mi o tom rozpisovať. Občas to bolo fajn, zaujímavé, ale fakt len občas. Jediné, čo sa mi naozaj páčilo, bola kresba. Škoda, malo to na viac.

• 17.8.2007  22:27

Približne na rovnakej úrovni ako jednotka, len tento diel sa mi páčil viac. Nebolo to také zdĺhavé, boli tam niektoré pekné bitky a takisto dosť úmrtí. Len ten Hulk ostal nevyužitý, ale toho si možno nechávajú do tretieho dielu (ak bude).

• 17.8.2007  14:15

NUDA. Dej prakticky žiadny a ani ničím originálny. Jednoducho treba vytvoriť partiu superhrdinov, čo ochránia svet pred emzákmi. Tí pravdaže pri svojej prvej misii pohoria a pohádajú sa, aby sa nakonci spojili a dokázali, že priateľstvo je nadovšetko. Animácia sa ešte dá, ale na fyziku sa tvorcovia už vybodli. To ale môže byť aj zámer. Taký typický zástupca direct-to-video.

• 15.12.2006  20:45
    Eragon (2006)

Čekal jsem víc :)

• 1.4.2005  08:55

Nasilu vyrobené "pokračovanie" na zarobenie zopár bubákov a úplne zbytočné.

• 15.9.2006  16:46

Toľko klišé v jednom filme, to snáď ani nie je možné. Tvorcovia chceli dať do filmu postavy, veci..., ktoré majú nejakú súvislosť so súčasnosťou. Ale je to blbosť. Tuším som sa dokopy zasmial až raz.

• 21.1.2005  09:10
    Batman a Robin (1997)

Joel Schumacher urobil asi najväčší omyl svojej kariéry keď natočil túto debilinu, ktorá nemá s Batmanom nič spoločné. Kopa záporákov, kopa klaďasov, že sa v tom nedá ani orientovať.

• 21.1.2005  09:05

Totálna debilina. Chceli ešte zarobiť zopár bubákov a tak nakrútili ešte jeden diel. Nechápem ako sa tam dostal Christopher Lee.

1 2 3 4 5 následující >>