Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Akční

Recenze (114)

plakát

Pustina (2016) (TV seriál) 

Doufám, že mám nahého souložícího Duška nakoukáno na pět životů dopředu.

plakát

Hvězdná párty (2016) (TV pořad) odpad!

Na ty soutěžící musí někdo ze zákulisí mířit samopalem...jinak si to fakt nedokážu vysvětlit.

plakát

Studená ryba (2010) 

Si říkáš...ok, tak je tam prostě hromada lidskej střev a kostí...ok, týpek se na to vyzvrací...ok...ale božemuj nebudou v tý hromadě vnitřností souložit...ok, tak v tom souloží...ale dál to nemůže jít. Vždycky se dá jít dál...jo a celý je to vlastně rodinný drama.

plakát

Návrat na výsluní (2005) (TV seriál) 

Na ČSFD naprosto nedoceněné, na IMDB 8/10. Super komentář od Patw: "Tohle vypadalo zajímavě, ale role Lisy je tu až nesympatická." No...bohužel, no. Nemáme tu sympatického diblíka jako v Přátelích, sorry. Takže odpad. Ani náhodou, přátelé. Máme tu postavu, která je prostě celej člověk se vším všudy. Na to se občas dost špatně kouká. Zvlášť když je to loser, kterej najde ten vysněnej "spot light" za jakoukoliv cenu. Lisa Kudrow a Michael Patrick King vytvořili Valerii Cherish, průměrnou a nezajímavou herečku, která je prostě totálně afektovaná kráva. No ale jak už to tak bývá, i totálně afektovaný krávy maj duši. A když dojde na lámání chleba, i záblesk sebereflexe se najde. A to je přesně to, s čím scénáristi pracujou tak dokonale. Ledová trapnost střídá srdceryvný momenty, který jsou díky "reality" stylu ještě srdceryvnějsí. Nebyl díl, ve kterým bych nechtěl tuhle blbku obejmout a dát jí pusu...a říct něco jako "klídek, holka...bude dobře." Skvělým scénářem vymazlená záležitost, která je výborně zahraná.

plakát

K oblakům vzhlížíme (2014) 

Vazim si toho, ze jsem se narodil s mozkem, a ze chci od zivota trochu vic, nez aby me nekdo nechal ridit jesterku.

plakát

Frank (2014) 

Hipsterska pseudointelektualni sracka. Navic jsou vsechny posyavy filmu extremne nesympaticky a na ranu. Na nektery filmy jsem asi uz starej. Nastesti.

plakát

Millerovi na tripu (2013) 

Takhle příjemnou píčovinku jsem neviděl od Little Miss Sunshine. A poprvý mě nenasraly outakes na konci filmu. Protože jsou (hlavně jeden) skvělý. A taky jsem chtěl, aby tam zazněla ta skladba na konci...všechno dobře prostě.

plakát

Revival (2013) 

Jestli vám příjde vtipné, že Krobot řekne s vážnou tváří sprosté slovo, že se Dykova kapela místo Nightwork jmenuje Darkwork (jestli si to dobře pamatuju), bude se vám to líbit. A jestli vám nebude připadat ani trochu trapné, když teenage idol říká na pódiu fanouškům, že mají milovat své rodiče, budete v pohodě. A Jeonéfa Boková absolutně neumí mluvit. Natož hrát. Ten film je celej prostě příšernej.

plakát

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Ty triky museli dělat v MS Paintbrush. Jinak to neni možný.

plakát

Houbaření (2012) 

Když vidím ten plakát, musim se smát. Parta neodolatelných jelit versus hluboký les. Vtipná podívaná.

Reklama

Reklama