jerenymo

Konstruktér

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 19.8.2019  08:45
    Syn temnoty (2019)

Škoda.... velký neproměněný potencionál. Nápad super, provedení pokulhávající.

• 1.12.2018  14:49
    Predátor: Evoluce (2018)

Kdybych se chtěl podívat na hláškující sci-fi komedii, tak bych si stáhnul Deadpoola. Tohle nebylo nic než laciný recyklát a vykrádačka prvních dvou dílů. I to nevhodné umísťování hudebního podkresu z původního filmu bylo k pláči. Myslím, že producenti filmu musí být od premiéry tohoto odpadu zcela holohlaví páč si vyrvali všechny vlasy za vyhozené peníze.

• 24.10.2018  13:29

Tragédie bez komediálních scén, která skáče z města do města bez špetky rozumu. Pouze několik (asi tři) vtipných momentů, které bohužel tu skoro dvouhodinovou nudu nezachránily. Mila naprosto zastíněná Kate McKinnon. Škoda...

• 5.4.2018  06:27

Myslím, že kdo zažil 98 rok tak to ani jinak hodnotit nemůže.

• 12.1.2018  06:40
    Jigsaw (2017)

Tak jestli na tuhle patálii potřebovali režiséři takovou dobu, tak doufám, že tihle dva si už neškrtnou. Páč vymyslet díl, který se z větší části odkazuje na jedničku a děj vykrádá z předchozích dílů je smutné a působí to jako ztráta času.

• 26.6.2017  06:20
    Volyň (2016)

Jeden z nejdrsnějších snímků. Vykreslení některých událostí je opravdu syrové, až se člověku chce říct, že tohle nemůže být pravda. Národnost určí zda budete žít či ne ? .....

• 31.12.2016  17:16
    Pustina (TV seriál) (2016)

Bez výhrad a připomínek jen samá chvála. Na český seriál vysoký nadstandard, výsostné obsazení a parádní děj.

• 9.12.2016  06:40

Velmi laciný a dějově naprosto nezáživný recyklát, který se ani při nejmenším nemůže měřit s původním filmem. S hlavními postavami se člověk nesžije a proto jejich smrt divák naprosto mlčky přechází. Záporák v podání Petera Sarsgaarda bohužel nedosahuje kvalit originálního Calvery. Léčka v podání Calvery v původním filmu (která rozhodla o chrabrosti 6ti statečných) zde byla nahrazena přivezením kulometu a vyvražděním skoro celé vesnice... wtf. Zbytečný film, páč i v této době původní film dokáže zaujmout a strhnout. A hudební podkres mě spíše vadil a v uších mi stále zněl originál. A nemá asi ani cenu rozpitvávat proč ve filmu musí hrát černoch, asiat a mexičan :)

• 11.10.2016  06:40

Ach jo, nechce se mi věřit že po tak dlouhé době se nenašel někdo kdo by napsal kloudný scénář, který by stál aspoň za to. Tahle slátanina, kterou trochu táhl Mr. Moucha, neměla šanci na to se ujmout. Kýč kde nejvyspělejší mimozemské rasy nepřijdou s tím co na Zemi vymyslí během krátkého rozhovoru je opravdu hrůza. Člověk si zavzpomínal,ale spíše mě ovládlo zklamání než abych se znova mrknul na první díl. P.S. poučení do budoucnosti každé vesmírné vozidlo musí mít fúzní motory, jinak by byla Země v prachu během prvních pár vteřin. A zničit zemi tak, že do ní vyvrtám díru je opravdu stupidní, obzvlášť pokud k tomu používám loď, která má minimálně třetinovou velikost Země:)

• 29.8.2016  06:14
    47 metrů (2017)

Napínavý jak kšandy, sice některé scény nebyly až tak dotaženy, ale jinak pěkné a hlavně klaustrofobické.

• 21.8.2016  09:51
    Ikarie XB 1 (1963)

Už vím z jakého filmu se inspirovali snímky vesmírná odysea a horizont události :) Pěkné překvapení, které vzhledem k době realizace značně předběhlo svou dobu.

• 25.5.2016  06:20

Zbytečný remake, který nedosahuje už tak průměrného originálu. Je sice pěkné, že jsou ve filmu obsazeny dvě parádní herečky, ale ty tento snímek nezachrání ani nijak nepozvednou.

• 1.3.2016  06:26
    Ink (2009)

Tak to je šlápnutí vedle. Nechápu hodnocení. To jsem se zas jednou nechal nachytat.

• 10.2.2016  06:21
    Suburra (2015)

Wauuuuuu, tohle byla teda pecka. Mafiánský filmek s několika dějovými liniemi, které se postupně začnou proplétat. A samozřejmě se všechny problémy řeší pomocí italské horkokrevnosti. Zasloužených 5 hvězd a k tomu všemu podmanivý hudební doprovod. PECKA

• 30.1.2016  10:08

Jednu hvězdičkou pouze za slušně vytvořené duchy :) Jinak hroznej brak. Myslím, že představitelé z Universal a z Legacy, kteří vložili peníze do rukou Del Torových, si museli rozbíjet hlavy o umyvadlo ihned po shlédnutí premiéry. Kde jsou časy Faunova Labyrintu ? :(

• 19.1.2016  06:18

Tak bohužel tohle Tomáš Hardy (ani s dvojitou porcí) nemohl utáhnout. Na to, že to měla být gangsterka, tak gangsterských akcí tam bylo hodně málo. Během filmu mi vystála myšlenka co by s tímhle námět, s Hardym v hlavní dvojroli, udělal Guy Ritchii ? To by byla jiná jízda, takhle jsem opravdu čekal jen na konec.

• 18.1.2016  06:26
    Spectre (2015)

Myslím, že by měli Bonda nechat nějakou dobu odpočinout. A během odpočinku mu vymyslet nějakou pořádnou zápletku, páč tohle byl "vejškrebek", který s Bondem neměl nic společného. Kde jsou ty doby kdy se Bond proháněl po Moskvě tankem ?

• 14.1.2016  16:45

Tak si takhle pustíme "Béčkový" thriller a ono ejhle z béčka se vyklubalo celkem příjemné pokoukání s bonusem v hlavní roli s Anthonym. Parádní jednohubka s doktorem Lecterem. Připadalo ještě někomu divné že nakonci má dr. Clancy (Anthony) stejnou jizvu jako měl mladší zabiják Colin? Souhra náhod ?

• 11.1.2016  06:25

Hodně těžkej film, který bych nechtěl vidět po druhý ani za zlatý prase. Ale přeci jen mě něco nutilo to dokoukat do konce.

• 11.1.2016  06:22
    The Visit (2015)

Další "horor" z řady found footage a naprosto zbytečný. Od začátku jsem nesympatickým dětem přál jen to nejhorší. Bohužel režisér dokazuje svou upadající potenci. Pozn.: rap na konci byla nejděsivější a zbytečná scéna, která jen potvrdila demenci celého filmu. Shyamalane buď toč co umíš nebo netoč vůbec (přikláním se k druhé variantě).

• 21.12.2015  09:53

Tak tohle byla přesně ta filmová pecka, na kterou jsem se těšil. Parádní děj a parádní hudební podkreslení. Del Torovi seděla role jak prdel na hrnec.

• 18.12.2015  06:57
    Sinister 2 (2015)

Absolutně stupidní děj, který se snaží vykřesat něco co v jedničce fungovalo. Zde to bohužel naprosto selhává. Scénárista (zřejmě 6 leté dítě, které se naučilo psát) nezvládá dialogy, režisér neumí vytvořit napjatou až strašidelnou atmosféru, takže jediné čeho se dočkáme jsou dvě až tři lekavé scény a ubíjející rozhovory, při kterých si přejete aby hlavní představitelé okamžitě zemřeli násilnou smrtí. No a otec, který bije své děti byl zřejmě přidán jen kvůli tomu aby okořenil film - což se kupodivu opět nestalo. Podtitul filmu - Hrůza aneb jak zesrat co se dá.

• 7.12.2015  16:43
    Oči krokodýla (TV film) (2010)

Naprosto tupý dokument, ve které "profesionální odchytávači krokodýlů" stále omílá danou věc a používá v tom záběry z jiných dokumentů. Po nesmyslném pokusu chytit krokodýla do sítě "na motýly" (mimo jiné se jim vysmáli i vystrašení domorodci) přichází rozhodnutí krokodýla odstřelit. Soustředění "střelce" je dosti úsměvné. Nakonec proběhne střelba a je po všem, takže dokument cca na 5 minut včetně titulků a otravaných reklam.

• 30.11.2015  06:12
    Kmotr II (1974)

Uff...velmi zdlouhavé a táhlé zklamaní. Opravdu nechápu co v TOP desítce dělá. Že by pocta režiséru ?

• 2.9.2015  06:18
    Mami! (2014)

Za mě zatím nejlepší Xavierův počin. K tomu parádní kamera plus solidní herecké výkony. Ze začátku mě odrazovala stopáž, ale film v celku utíká svižně.

• 20.8.2015  06:19
    Temný případ (TV seriál) (2014)

1. série 100 % (5*), 2. série slabých 60 % (2,5*). Druhá série se ani z daleka nepřiblížila nasazené laťce z první série.

• 10.8.2015  09:28

Někteří zde v komentářích psali, že báječný Anthony táhne celý film, a tak jsem neváhal film zkouknout, i přes jeho celkem nízké hodnocení (v porovnání s obsazením). Anthony byl super ( o tom žádná), ale jelikož má ve filmu cca 30 (holých) vět, tak se o žádném táhnutí filmu nemůže mluvit. Film lze brát spíš jen tak, že člověk podívá do zákulisí příprav a samotného únosu, nic víc, nic miň - bohužel.

• 5.8.2015  09:19
    OUTsideři (2014)

Milé a úsměvné překvapení. Ačkoliv se jedná o remake, tak ho považuji za podařený. Tři hlavní představitelé utíkají za neurčitým cílem, přičemž si ani jeden z nich neuvědomuje, že ve skutečnosti utíkají před T-1000 :)

• 14.7.2015  06:15

Na rovinu - bez T-800 by to nešlo a nebylo by to ono. Kdo mi tam nejvíc neseděl byla "nová" Sarah, která bohužel nesahala původní ani po kolena (a to skoro doslova). Některé odkazy na původní dva díly potěšily, ale nepřekvapily. A neustálé vysvětlování, proč se děje to co se právě děje, bylo místy unavující :( Bojím se toho co nás čeká příště.

• 7.7.2015  06:19
    Tábor 14 (2012)

Zajímavý dokument, který bohužel svou pomalou režií uspává, měl jsem co dělat abych dokument dokoukal a neusnul u toho.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10