jerenymo

okres Česká Lípa
Filmový nadšenec

1 3 6 7 8 9 10 následující >>
    • 8.1.2011  23:26

Příběh nebyl nejslabší,ale bohužl u tohohle filmu mě držela ta naděje že sem tam shlédnu zajímavou scénu monsters vs army....a to tu bylo jen na začátku a to ještě pár vteřin, pak kde nic tu nic, takže jen čekání na monsters mě nutilo to dokoukat do konce....a když se rozběhly titulky, tak sem pochopil že sem čekal na Godota. Ale jelikož vím o jejich rozpočtu, tak věřím že s jiným (velmi větším obnosem) by v těcto rukách vznikl mnohem zajímavější a poutavější snímek.

• 24.10.2010  14:22

Po dobu co byla Cameron zdrogovaná, tak se na ten film dalo dívat.....jinak to byl film který určo nechci vidět znova.

• 27.7.2009  12:15

kdyby se mě nikdo zeptal za co tu jednu hvězdičku, tak bych mu odpověděl že vlastně ani nevím....asi za toho krvežíznivýho komára,ale jinak to bylo strašný a hnusně debilní.....

• 6.4.2012  07:00

Nudný a né moc komediállní film. Nebýt Steva Carella a jeho IQ 48, tak by se zdaleka nedalo ničemu smát.

• 9.12.2013  19:54
    Zredigováno (2007)

Šokující a závažné téma, které je bohužel velmi špatně podané. Někdy se mi zdálo jako by aktéři mluvili naprostý hlouposti, který ani nesouviseli se scénáře (např. bratr Vegas a bratr Reno). Věřil jsem v bravůrnější podání :(

• 27.6.2012  06:17

První 2/3 filmu jsou parádní a člověk se těší co se vyklube v závěrečné třetině. Ale to je právě kámen úrazu páč po začátku Leeho procházky ve skafandru kdesi po nějakých starých budovách se začíná film matlat kdesi v bahně a už se z něj nevyhrabe. Je to škoda film měl velký potenciál.

• 9.6.2012  19:23

Odreagovačka jak má být, jednoduchý děj, spousta parádních bitek a spolu s tím nesmrtelní indonésané.

• 3.4.2008  17:52

U tohohle snímku sem váhal mezi čtyřmi a třemi hvězdičkami, nakonec sem se rpzhodl pro tři,protože ačkoliv byl snímek zajímavý tím, že byl příběh nabídnut z několika různých pohledů různích účastníku atentátu mi tam chybělo napětí a trochu větší zápletku. Děj by bez tohoto zajímavého podání byl o ničem. Role Sigourney Weaverové je zde jen několika vteřinová (vůbec tam nemusela bejt) a do role agenta Barnese si místo Dennise Quaida představuju H. Forda :)....jinak snímek byl zajímavý takže 3 a půl *.

• 10.8.2015  09:28

Někteří zde v komentářích psali, že báječný Anthony táhne celý film, a tak jsem neváhal film zkouknout, i přes jeho celkem nízké hodnocení (v porovnání s obsazením). Anthony byl super ( o tom žádná), ale jelikož má ve filmu cca 30 (holých) vět, tak se o žádném táhnutí filmu nemůže mluvit. Film lze brát spíš jen tak, že člověk podívá do zákulisí příprav a samotného únosu, nic víc, nic miň - bohužel.

• 18.10.2009  17:10

Uff.....jaká to škoda..... takovýhle herce a takovej nudnej film.....to se teda tonymu nepodařilo....za promarnění takovéhle šance by měl dát bud na chvíli pokoj nebo natočit rychle nějakou pecku.

• 20.10.2013  20:16

Nevím zda to mělo s thrillerem nebo dramatem něco společného,ale mě to spíš připomínalo nepovedenou komedii. Bohužel obdobný film s G. Buttlerem, měl o dost lepší děj a akci. A o konci kde jakási potrhlá malá holka, která místo toho aby v půlce filmu vzala nohy na ramena furt jen vzlyká a čeká až jí někdo konečně přiloží pistoli k hlavě, mává vlajkou a tím odvolá stíhačky, snad není potřeba ani psát. Celý konec je dle mě splácaninou páč nevěděli jak efektivně ukončit tuhle šaškárnu.

• 7.4.2008  23:07

Velmi emočně nasáklý filmeček. Až sem mu občas záviděl tu volnost. Nádherná scenérie přírody. 5* bez rozmýšlení.

• 12.12.2008  14:47
    Čch' pi (2008)

Sakra já si nepřečetl že to má dvě části :).... takže si dokážete představit jaký bylo pro mě překvapení když na jednou naskočil titulek "konec první části". No ale jinak musím říct že snímek je suprový. Sice sem se v první půlce ztrácel ve jménech a hrdinech a vojevůdcích a vladařích,ale to vše sem dohnal během druhé půlky této první části :). Bitvy jsou megalomanské, čemuž patří dík komparsistům. Na první části sem si smlsnul, tak už aby vyšla druhá část. Snad se v zimě 2009 dočkám.

• 26.10.2012  09:47

Zajímavá zápletka s jakš takž překvapivým zvratem, který je sice odhalitelný už v polovině filmu,ale nevadí. První půlku jsem bral docela v pohodě,ale v druhé půlce mi přišlo že mr. Cortézovi vypadli opratě a jen tak tak, že dovedl film do finále bez kolize, páč konec je prostě dle mě divnej a dosti neučesanej. A nemyslím si že by v tom byl záměr.

• 21.4.2008  22:39

Příjemný překvapení s Jasonem Stathamem. Ze začátku se film zdál jako tuctovej filmeček o vyloupení banky a pak následném úprku do bezpečí, ale celé se to nějak zvrtne v pěknou podívanou. A jak na začátku titulek uvádí jde o film založen na pravdivých událostech, což je na konci pěkně poukázáno. Dávám 4 * a podotýkám že konečně po takové době zase Statham hrál v ucházejícím filmečku.

• 14.11.2009  14:09
    Číslo 9 (2009)

Není pochyb že krátkometrážní původní snímek je lepší. Ale i tohle mě moc bavilo.

• 13.9.2012  06:29

Nechápu dvě věci. 1. je takové vysoké hodnocení na čsfd u takhle pitomýho filmu. 2. je, že snad nikdo nemohl přehlédnout, že se jedná o čistou vykrádačku filmu Taken, jen do toho napasovali JCVD. Ale stupiditě a nehercům je zde dám velký prostor a proto ta jedna zasloužená hvězda.

• 5.1.2015  06:25

A já prostě čekal, že na konci vyklepne všechny a bude klid. Bohužel se na konci rozhodl jen pro nehezkou a nehereckou Noomi :(

• 24.10.2018  13:29

Tragédie bez komediálních scén, která skáče z města do města bez špetky rozumu. Pouze několik (asi tři) vtipných momentů, které bohužel tu skoro dvouhodinovou nudu nezachránily. Mila naprosto zastíněná Kate McKinnon. Škoda...

• 11.3.2014  06:17

Tak tohle byl film, který naprosto vyvedla do výšin hlavní představitelka Adele. Její grimasy, pocity, mimika byly alfou a omegou filmu. Prostě paráda se "vším" všudy.

• 27.8.2009  00:43

Tak tohle byla fakt síla. Proti tomuhle je film Lví srdce oskarový snímek. Bitka na kterou se dalo dívat tak byla jen jedna.....no a o ději se nelze bavit, páč byl děsnej.... množství kýču a debilních dialogů, který narychlo osvětlovali situaci mě utvrdilo v tom že tohle je fakt brak.

1 3 6 7 8 9 10 následující >>