jerenymo

okres Česká Lípa
Filmový nadšenec

• 7.3.2011  22:09
    Bílé maso (2008)

Po dlouhé době rozhodování mezi 5 a 4 *. Nakonec musím dát 4 * za ty policejní přiblblíky a ty jejich manévry. To prostě nepřekousnu. Ale jinak zpracováno velmi pěkně - detektiv vs vrah + malá holčička. Parádních a "nečekaných" posledních pár minut.

• 29.5.2012  05:51
    Bůh masakru (2011)

Parádní slovní přestřelka v podání hereckých es.

• 24.5.2013  06:20

Děj průměrný, zápletka více než nudná a předvídající. Ale pro mě je jasným kladem parádní Mark Strong (tyhle role prostě on umí). Scéna v obýváku s nejen spomalenou babičkou byla parádní. I konečná scéna celkem šla,ale........

• 10.4.2009  23:29

Tak film sám o sobě není až zas tak zajímavý jak napovídá hodnocení. Musím uznat že konec filmu chytne za srdce, ale jinak je film až moc neosobní. Ani jeden z chlapců mě moc nepřesvědčil. Ale hlavně sem u tohoto filmu (ač němčinu samotnou nemusím) postrádal německý jazyk, ve kterém podle mě měl být film natočen, což by mu rozhodně přidalo autentyčnost (např. když na oslavě zpívá kapela písníčku ve které zdůrazňuje slova jako " I love" tak ztratíte atmosféru německý třetí říše, což je pro tento film tolik důležitý). Není to rozhodně špatný snímek,ale dle mě šlo tento snímek pojmout velice líp.

• 12.11.2014  10:09

Škoda happy-endu. Ale to bych se až moc chtěl přiblížit k filmu Se7en. Jinak lekačky pěkný, a audiodoprovodní zvuky přivodili tu správnou atmosféru. Příjemné překvapení na večer.

• 19.3.2011  17:54
    Cizinec (2010)

Hnáty křivé pod plachetkou osoba, vichřice se podoba, tak bych asi vylíčil Angelinu. Kam se poděla ta sexy Angelina, na kterou sme byli zvyklí. Johnny si opět zahrál roli piráta akorát ho postavili do benátek a dali mu jiný ohoz. Jinak děj předvídatelný, nejen místy nudný. Nudící angelina chodící po benátkách a johnny tahnoucí za ní jak smrádek...nuda nuda

• 17.12.2014  06:28
    Coherence (2013)

Nejpříjemnější překvapení za poslední dobu. Výborná nízkorozpočtovka. Parádní nápad a velmi dobré zpracování. "Pojďme zabít sami sebe?"

• 11.10.2016  06:40

Ach jo, nechce se mi věřit že po tak dlouhé době se nenašel někdo kdo by napsal kloudný scénář, který by stál aspoň za to. Tahle slátanina, kterou trochu táhl Mr. Moucha, neměla šanci na to se ujmout. Kýč kde nejvyspělejší mimozemské rasy nepřijdou s tím co na Zemi vymyslí během krátkého rozhovoru je opravdu hrůza. Člověk si zavzpomínal,ale spíše mě ovládlo zklamání než abych se znova mrknul na první díl. P.S. poučení do budoucnosti každé vesmírné vozidlo musí mít fúzní motory, jinak by byla Země v prachu během prvních pár vteřin. A zničit zemi tak, že do ní vyvrtám díru je opravdu stupidní, obzvlášť pokud k tomu používám loď, která má minimálně třetinovou velikost Země:)

• 16.2.2009  01:13

Těžká nuda a těžké zklamání. Remake se nepovedl.

• 6.3.2008  17:09
    Devítky (2007)

Horor? Thriller?........myšlenka pěkná, provedení taktéž,ale jediný co sem si z toho odnesl je, že koaly jsou telepati a řídí počasí. Věřím že spoustě lidí se tento snímek bude líbit. Je to určitě odpočinkový filmeček u které čekáte na finální rozuzlení, které konečně objasní "9",ale bohužel sem se tomu je trochu pousmál :))))

• 8.9.2009  15:09
    District 9 (2009)

Přesně filmek na kterým sem si potřeboval smlsnout..... a byla to fakt parádní laskomina...nápad, děj, kamera, střih...paráda....

• 9.6.2009  18:33
    Do hlubiny 2 (2009)

Obsazení seriálový herců neherců do rádoby akčního filmu, který těží z jedničky jak jen to jde. Bohužel se mu to nedaří. První část je věnována jen holkám v plavkách a rádoby nabušencům a druhýá část se snaží býti akčního rázu,ale akce je téměř nulová a jasný očekávaný happy-end se bohužel dostaví :D

• 10.5.2013  06:20
    Domov snů (2010)

POvedená vyvražďovačka, bytuchtivé hlavní představitelky. Prostě ten výhled na moře je opravdu potřeba :)

• 19.10.2008  18:12

Tak konečně sem po dlouhé době bavil u komedie. Tím myslím že sem se nebavil jen v nějakých úsecích,ale celkem celá komedie je prošpikovaná špeky :)

• 5.8.2014  06:53
    Doupě (2014)

Remake filmu Okrser 13, který byl originální a vcelku parádně provedený. Tenhle recyklát je spíše parodie. Jestliže za hlavními hrdiny pobíhá kupa gangsterů, kteří mají v rukou hotový arzenál a padnou z něho max. tři výstřely a to se jim ještě ze tří metrů nepodaří nic trefit, tak to sorry, to radši aby dotyčný obrátili zbraň proti sobě a zbytku bych dal do ruky lízátka. O konci filmu si každý udělá obrázek sám, ale aby drogový dealer, který během filmu normálně zabíjel lidi na konci kandidoval na starostu, ostatní gangsteři odložili zbraně a zasazovali stromky, to mi přijde uhozený. Hrůza !! R.I.P. Paul. Ten se musí obracet v hrobu.

• 12.4.2009  23:26

Bez váhání dávám plný počet. Perfektně natočený. Nevím zda sem tak hltal každou minutu, nebo zda mě zhypnotizoval hlas Franka Langella (Nixona ztvárnil naprosto brilantně).

• 30.8.2013  06:41
    Elysium (2013)

Tak trošku zklamání. Bylo mi jasné že nemůžu dostat to samé co do Districtu 9,ale že to bude až takhle málo to jsem netušil. Matt byl v pohodě, to samé i Jodie,ale záporák v podání Copley měl jednu velkou chybu a to bylo to že mluvil :( JInak 3 * hvězdy hlavně za to vyobrazení budoucnosti - špína vs hi-tech.

• 2.2.2014  10:48
    Enderova hra (2013)

Příjemné ztvárnění této klasiky. Těším se na další pokračování, které snad neztratí tento punc.

• 14.12.2014  12:35
    Equalizer (2014)

3 * jen kvůli Denzlovi, který vypadá furt stejně dobře a stejně chladně. Jinak film dost nadnešenej. Nehrát tam Denzel tak to nemá takovéto hodnocení a asi bych na to ani nekoukal.

• 27.3.2015  06:06

Benicio jak Pablo parádní,ale bohužel ani on ani jeho gorily nestačily táhnout film, když neherecky se tvářící Josh film jen znechucoval. Opravdu je Josh vhodný před kameru ? Já myslím, že by měl mít max na starosti catering pro opravdový herce,ale v žádným případě bych nezabíral jeho xicht. Osobně doufám že ho do dalších Hladových her nikde jinde neuvidím. Jinak film sám osobě docela táhlý až místy zbytečně pomalý, ke konci sice tempo narůstá,ale nijak závratným tempem do cíle nedobíhá. Škoda

• 17.9.2010  10:00

Ufff uff....safra co to bylo? Na pokoukání na sebranku známých herců dobrý,ale děj a střih a jednotlivé scény?...to bych řadil mezi béčkové situace.

• 5.12.2012  06:21

Film jsem stáhl poněvadž Joseph Levitt v poslední době hraje velmi dobře a ke všemu v celkem dobrých snímcích,ale tohle byl bohužel totální přešlap. Tak něco dějově chabého ani herecké výkony nezachrání (a to že jich tam moc nebylo). Plno flashbacků, kterém nám odhalovali návaznosti - zcela výsměšné. A o zastavování času a hledání nejlepší trapy před přejezdem silnice....no tak kde to safra jsme?

• 12.2.2011  16:10
    Faster (2010)

Herecký anti výkon v podání jak Dwayna, tak Billyho. Čekal jsem odpočinkovou pomstychtivou akcičku, ale té se mi nedostalo....role nájemného vraha byla zcela mimo celý film. Kdyby tam nebyl tak se vůbec nic nezměnilo. Dwayne bud lepší!!!

• 5.12.2010  15:43
    Frajeři (2009)

A to nejsem příznivcem Rapu,ale tohle mi fakt sedlo...parádní ulítlá podívaná.

• 29.1.2009  19:40

Já nevím...... byl to dobrej a drsnej film,ale na druhou stranu sem se i nudil.... nejdřív sem chtěl dát čtyři pak zas jen dvě hvězdy....dám tomu tři....dle mě je to o tom jak komu tenhle filmeček sedne....celkem mě zaujal..... drsné scény jsou zde brány jinak než bych čekal...a to se mi právě líbilo.

• 2.10.2009  17:45
    G. I. Joe (2009)

Očekával sem béčkovou akčňárnu...ta se mi taky dostavila a příjemně překvapila...zasmál sem se, bylo i na co koukat a vůbec mě to nenudilo...každopádně by se dalo ledasco vytknout,ale převažuje u mě pocit spokojenýho vojáka..proto 4*.

• 15.7.2013  15:59

Opět jsem chtěl "béčkovou" akčňárnu nabitou potrhlí my kousky humoru,ale místo toho směs čehosi co ani pořádně nepotkalo střižnu natož scénář :( Slabota :(

• 9.9.2013  06:30
    Gui si (2006)

Solidně našlápnutý horor se po půlce filmu změní v naprostý blábol, kde nezbývá než jen sledovat nesmyskný nahánění duchů ve všech možných prostředcích. Nuda, nuda, nuda.

• 29.7.2008  00:47
    Guru lásky (2008)

Ach jo. Tak sem se na to těšil a takové zklamání se mi dostalo :( Čekal sem že to bude stejná sranda jako Austin Powers, nebo lehčí odvar,ale omyl omyl omyl. To že je děj předpovídatelný, to mi ani tak nevadilo,ale že se člověk zasměje jen dvakrát za film to mě fakt namíchlo. No nic.....budu dále čekat na Austina

• 14.12.2009  17:35
    Halloween II (2009)

Robe Robe Robe.....tohle se upravdu nepovedlo ani trochu. Film o tom jak maminka tahá Mike po krajinách a městama a přitom mu říká kde koho má zabít je fakt ubohý. To se týká i vražd a blbýho střihu. Vraždy poznáte bud podle toho že napadený přestane řvát nebo že něco někde křupne, pže není nic vidět jen jak bodá někam nožem. Nuda Robe zlepšit se.....