jerenymo

okres Česká Lípa
Filmový nadšenec

• 23.11.2008  17:13
    Hank a Mike (2008)

Komedie? Možná tak okrajově, jinak bych to spíš pojmul jako depresivní velikonoční drama. Jinak celkem pohodovka.

• 12.1.2012  08:30

Utahaná mysteriózní pohádka (nikoliv HOROR). Hezky natočená, parádní scenérie. Ale stopáž a scény, které vysloveně nudí mě nutili k tomu abych se na film nesoustředil tak jak bych chtěl.

• 10.3.2008  22:23
    Hitman (2007)

Hra byla naprosto famózní, což se o tomhle filmu ani z daleka nedáří říct. Hloupé dialogy, hlavní hrdina se vůbec charakterově nepodobá 47 ze hry. A hlavně mě naštvalo že pořádně nepoužil proslulou strunu. Herci zřejmě pod vidinou filmovýho trháku neunesli tíhu a podali velmi mizerný herecký výkony kromě Roberta Kneppera (alias T-Baga) ten my jako slizoun sedne všude:)

• 14.6.2012  06:31

Tak jsem myslel že po velké přešlapu s jedničkou si dají alespoň maličko záležet s druhým dílem.......OMYL, OMYL A JEŠTĚ JEDNOU OMYL. Splácaná břečka, ve které se topí jak Liam, tak i Sam. Neskutečně blemt.

• 20.4.2008  23:10

Americká vybíjená hraná s puškou na prasata natočená francouzským režisérem rádoby ve francouzském kabátě např purpurových řek, ale na místo toho z toho vznikla patlanina, která ničím nepřekvapí (ani těma "hororovýma" scénama, které tam chybí) a ten střih díky kterému ztrácíme přehled ve všech rádoby strašidelných a akčních scénekách. Děs Běs

• 12.1.2009  20:19

No nevím já v tom zas tak dobrej a zázračnej filmeček nevidím. Dle mě je to zas o hodný a zlým policajtovi. Samozřejmě že herecké výkony jak Nortona a Farrellyho jsou suprový,ale to prostě nestačí na to aby z toho snímku bylo veledílo. Dle mě první polovina filmu je až dosti nudná a tak trochu zmatená, druhá polovina filmu už je o něco lepší a nabírá postupně na tempu,ale z nevyhrabe se to z průměrnosti. Takže 3* a ani o chlup víc.

• 22.2.2015  11:41

Opět se potvrdilo, že nesmyslné rozdělování filmových pokračování na části, tak abychom z toho my diváci měli "víc" je cestou do sraček. Slabý díl, který se nám pokouší (bohužel) vykreslovat hlavní postavy. Díl, který mohl mít s přehledem něco kolem 40 minut.

• 20.1.2012  07:25

Příjemná oddychovka. A po dlouhé době sem si opět vychutnal Foresta.

• 17.5.2012  18:52

Super akční snímek? Spíš splácanina v Bulharské koprodukci s kameramanem, který trpí závratěmi v každém lepším akčním momentu :(

• 21.8.2016  09:51
    Ikarie XB 1 (1963)

Už vím z jakého filmu se inspirovali snímky vesmírná odysea a horizont události :) Pěkné překvapení, které vzhledem k době realizace značně předběhlo svou dobu.

• 29.5.2009  19:10
    Imigranti (2009)

Film ubíhal a já se nestačil sžít ani s jednou postavou, proto dojemné scény šli tak nějak kolem mě..... jiank snímek dobrej, obsazení výtečné v čele s harrisnem fordem ( i když určitě tohle nebude jeho bůh ví jaká super role).

• 1.3.2016  06:26
    Ink (2009)

Tak to je šlápnutí vedle. Nechápu hodnocení. To jsem se zas jednou nechal nachytat.

• 30.5.2012  21:19
    Iron Sky (2012)

Pěkná ptákovina. A když píšu tak tím myslím fakt pěkná, za malej peníz hodně hudby. Nebudu hodnotit scénář, herecké výkony atd. ale prostě takovouhle rychlou odechovku bych mohl vídat častěji.

• 16.12.2008  19:50
    JCVD (2008)

Herec neherec a modla 80. a 90 let Jean-Claude Van Damme v tomhle filmu podal výkon před kterým smekám. A po filmech, které vypouštěl posledních pár let jak na běžícím páse je tohle fakticky suprový snímek. Velmi hezky udělané a prokládané pasážema z jeho osobního života, což je pro mě opravdová chuťovka, když dokáže takováhle ikona mých dětských let ukázat na obrazovce že i on dělal a dělá chyby a že není dokonalý. A pak ta pěti minutová zpověď mi opravdu přišla úpřímná a perfektně zvládnutá.....prostě sek a uprostřed scény přijde se svým monologem. Fakt pěkný. A zda byl či nebyl pravdivý nebo zda si vzal či nevzal svou zpověd k srdci a zda se poučil nebo nepoučil ze svých chyb ...to bych nechal na každém divákovi....a hlavně to ukáže čas.

• 23.4.2013  06:04

Pěkné odreágování, s vtipnými pasážemi. Jediné co mi kazilo atmosféru akčního filmu, byl neherecký výkon a tupé výrazy hlavní herečky. Jinak Tomáš stále potvrzuje to, že patří mezi top agenty s nulovou šancí.

• 11.1.2009  16:57

Konečně pohodová a oddechová komedie. A k tomu všemu tenhle snímek ozdobily dvě krasavice, kterým nejde odolat:).... a Jeff Bridges si zahrál roli, která mu dle mě sedla a užil si jí, i když něměl moc prostoru,ale i přesto v poho.

• 20.4.2012  07:31

Thriller, mysteriózní ???? Nevím jak vás,ale mě to nudilo od začátku do konce. Tolik slavných osobností a každý z nich nudí svou rolí. Vystihující komentář Verbal.

• 31.5.2013  18:45
    Jedna mezi oči (2012)

Jednoznačně největší průser Stalloneho za posledních x let. Bohužel je to odlesk "Béčkového" filmu, který nedosahuje ani spodní hranice typickýckých béček. Jaká to škoda. A ještě k tomu hudba ala Texas Ranger. Dialogy člověk musel úplně pominout a jediný co bylo jakš takš koukatelné byl finalfight.

• 30.7.2013  06:33

Krom výborného hudebního doprovodu a několika chuťovek v podání Vithaya P. Je to táhlý film, který mohl být smrštěn do 30 minut ( včetně 8 minutovejch titulků). Maličko zklamání,ale dalo se to zkousnout.

• 10.2.2010  19:05

Nebýt tam mojí oblíbený herečky Ziyi Zhang, tak bych uvažoval o horším hodnocení. Denis a jeho "herecký výkon" byl žalostný, děj samozřejmě předvídatelný a provedení samotného filmu taky nic moc. Prostě rádoby napodobenina se7en tady vůbec nefunguje.

• 18.1.2009  14:08
    Jezero smrti (2008)

Průměrná drsná podívaná. Banda fakanů si začne dobírat zamilovanej páreček a díky jednomu pitomci z té bandy se to zvrtne na boj o život. Film sem si docela užil a svým způsobem sem doufal v pomstu, ale ta se nedostavila, naopak konec byl "příjemně" překvapivý. Chtěl sem dát 3*, ale díky tomu že se to na konci netzvrtlo v krvavou pomstu jedné blondýny dám o hvězdičku víc.

• 8.9.2013  11:50
    Jian yu (2010)

Čínská lítačka s mistry "kung fu" (nevím co to jejich lítání mělo společného s kung-fu). Pokaždé když byla nějaká hlavní postava poraněna byla převezena k plastickému chirurgovi, u kterého si včetně záchrany života vždy dotyčný objednal nový obličej - dosti úsměvné. Konec bohužel bez uzavření děje - co a jak se stalo s ostatky ? Byly tedy k něčemu ?

• 12.1.2018  06:40
    Jigsaw (2017)

Tak jestli na tuhle patálii potřebovali režiséři takovou dobu, tak doufám, že tihle dva si už neškrtnou. Páč vymyslet díl, který se z větší části odkazuje na jedničku a děj vykrádá z předchozích dílů je smutné a působí to jako ztráta času.

• 20.2.2012  07:07
    Jiná země (2011)

Originální, svěží a rychle ubíhající snímek, který je opepřen prvky sci-fi, které tomu dodávají značnou esenci přitažlivosti. Příjemné překvapení.

• 27.8.2019  06:21
    John Wick 3 (2019)

Děj opět nezklamal a opět byl naprosto "jednoduchý" a "nekomplikovaný", jak už to u této série je. Takže je potřeba vypnout mozek a těšit se na akci, které je v tomto díle více než dost. Film sice utíká slušným tempem,ale od půlky začíná nesmyslné tápání (nezmiňuji hledání bosse v dunách). Velké plus jsou dlouhé nestřihané akce, těch je ve filmu několik a je vidět, že o toto se film opírá. Přeci jen, ale stále akce nedosahuje kvalit filmů: Zátah, Zátah 2... Snad už toto byl poslední díl, i když konec nasvědčuje dalšímu dvouhodinovému, nesmyslnému běsnění stroje na zabíjení :)

• 18.10.2019  07:35
    Joker (2019)

Bez pochyby kino zážitek roku. Skvěle vykreslená postava, parádní hudební podkres a k tomu všemu herecké galapředstavení Phoenixe. Nemohl jsem se ubránit porovnání s Jokerem ve ztvárnění Ledgera, přičemž každý má to své a nemohu vyzdvihnout jen jednoho z nich. A velmi potěšila scéna v policejním autě, která byla velmi podobná z Temného rytíře. Neskutečná pecka.

• 23.10.2010  17:45
    Jonah Hex (2010)

Stašná slátanina.

• 17.3.2008  16:42
    Jumper (2008)

Děj předvídatetlný, triky tuctový, herecký výkony nelze hodnotit, páč tam žádné nebyly. Doporučuju shlédnout trailery a na film se nekoukat, protože se tím zkazíte iluzy.

• 4.4.2008  01:11
    Juno (2007)

Pěknej pohodovej snímek. Sice bych to nenazýval komedií,ale spíš úsměvným filmem. Školačka, která bere život po svém a její nadmíru pohodovej kluk dokázali vytvořit takovou příjemnou atmosféru že sem film zhltnul aniž bych si všiml jak mi utekl čas. Vřele doporučuji. ........a suprový žlutý trencle....chi taky :)

• 5.3.2009  23:44

Maximální ptákovina. Děj o ničem hodinu a 40 minut nuda.....a kdyby se někdo ptal za co sem dal tu jednu hvězdičku, tak je to proto že se mi líbil jigsaw a zabíjení punishera = show no merci.