jerenymo

Jarda Komůrka

okres Česká Lípa
Filmový nadšenec

• 31.12.2014  17:25
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Po prvním dílu velká očekávání v podobě MMA zápasů a fajnových bitek. Bohužel seriál o tomhle z daleka není...spíše zabředá do spletitých problémů lidí okolo...a zápasení je to poslední o co tam jde. Já očekával seriál kde se bude zápasit něco málo řešit, poté zase zápasit atd. nic jiného jsem od toho nechtěl,ale bohužel to tento seriál nedopřává. Škoda. Myslím že 2. sérii si nechám ujít.

• 30.11.2015  06:12
    Kmotr II (1974)

Uff...velmi zdlouhavé a táhlé zklamaní. Opravdu nechápu co v TOP desítce dělá. Že by pocta režiséru ?

• 24.4.2013  20:23
    Konečná (2013)

Objektivně by to byly za dvě hvězdy, ale za comeback Arnieho a sem tam dobrá scéna je jedna hvězda navíc. Škoda jen, že si neodpustili ty "proarnieovský kecy" ke konci filmu, prapodivný souboj na mostě, který byl "evidentně točen v exteriérech nikoliv před nekvalitně animovaným zeleným plátnem :) A otázka na konec : když už konečně Forest pořádně opět zaperlí v nějakém tom filmu v hlavní roli" ?

• 3.2.2014  08:42
    Konzultant (2013)

Nudné a nic neříkající dialogy provázeli film po celou dobu ( a bohužel stopáž filmu tomu nepřispěla). Hromada hereckých es nevyužita. Scénář dle mě velmi nedotažený. Škoda Ridleyi ....škoda.

• 4.10.2012  06:16

Příjemný, nenáročný, chytrý a odpočinkový snímek v podání Morgana Freemana jako postaršího vyčpělého spisovatele. Nebýt přeslazeného konce tak neváhám dát 5 *. Doufám že nám ještě Mr. Freeman nadělí spousty takovýchto filmů kde září :)

• 30.11.2011  07:24

Tak na to jaké to mělo ambice na začátku a jaké hvězdné obsazení nás provádělo nesmyslným dějem, je to hrůza. Konečná přestřelka kdy 20 kovbojů a 20 indiánů bojuje asi 15 minut s mimozemštani při kadenci co 5 vteřin to jeden mrtvej člověk (a přeci se udrželi) je nudná až nesmyslná...je to jít jako proti nasranýmu medvědovi se školní flusačkou.

• 19.11.2008  15:06

Jediný proč tomu dávám dvě *, tak je za tu krásnou přírodu a nádhernou scenérii, která je tam zobrazena v první půlce filmu to byla opravdu nádhera, ale jinak nuda..... pár pěkných záběru...pár leknutí....pár jasných smrtí...... žádné pořádné napětí. Doporučuji Black water.

• 20.7.2013  17:11

Nic moc strhující thriller. Už od začátku je jasný jak se věci mají, jen stupidita hlavního reportéra to vše zazdívá. A konec? Víc než trapný :(

• 13.7.2009  13:40

Nehorázná vyjebávka....jasný béčko, který se má povýšit nad ostatní jen tím že je ve 3D....tak to ani náhodou....sic sem to neviděl ve 3D,ale možná sem za to rád páč děj hrůza a na to abych v kině čekal na pár 3D leknutí...to ani náhodou. Děs běs

• 19.12.2008  17:51
    Kurýr 3 (2008)

Tak tohle už je fakt moc. Jednička celkem fajn, dvojka už o dost horší a ted tohle. Fakt se divím že to není ve 200 nejhorších filmů. Celej film je úplně předvídatelnej, tupej děj. Nejvíc co mě dorazilo tak bylo nastartovaný utopený auto......ale to je jedno, páč v tom filmu bylo tolik věcí postavenejch na hlavu že je škoda o tom mluvit....ale o tom už asi kurýr je. Hlavně že sem si z filmu při těch nudnejch dialozích z auta odnesl několik receptů :) A to sem nezmýlil ten šílený střih,kterej se postaral o to že si z bojových scén a z honiček nic neodnesete.

• 20.12.2008  21:30
    Ledová smrt (2006)

no tak tenhle horor sem viděl už asi 50 x ale pod jiným názvem v jiném prostředí atd.....ale páč to byl můj první norský horor, tak musím dát 2 *....zvuk byl dobrej, střih také a herecký výkony byli ucházející.

• 13.4.2009  01:00

Opět typická americká vyvražďovačka,ale opět hezky oblečená do norského stylu...myslím že tomu začínám přicházet na chut. A konec byl dobrej....konečně někdo kdo se na konci pojistí že záporák je opravdu mrtvej :D

• 19.1.2016  06:18

Tak bohužel tohle Tomáš Hardy (ani s dvojitou porcí) nemohl utáhnout. Na to, že to měla být gangsterka, tak gangsterských akcí tam bylo hodně málo. Během filmu mi vystála myšlenka co by s tímhle námět, s Hardym v hlavní dvojroli, udělal Guy Ritchii ? To by byla jiná jízda, takhle jsem opravdu čekal jen na konec.

• 6.3.2014  07:43
    Loft (2008)

Pět kamarádů, pět potencionálních vrahů, pět motivů a skoro pět zvratů. Prostě parádní filmek s jehož stopáží se mění i stupňování napětí. Škoda jen toho uslintaného konce. Jinak parádní thriller.

• 20.11.2008  13:22

Po shlédnutí tohoto dokumentu musí být každý divák každopádně znepokojen a zamyslet se nad tím zda alespon něco není pravda. A upřímně řečeno, jestliže je jen trochu z toho dokumentu pravda tak je to víc než jen problém, který se týká nejen USA, ale určitě i nás. Nechci se přiklánět k tomuto dokumentu, ale musím říct, že mě určitě chytnul né za srdce,ale za hlavu.

• 12.5.2008  23:01
    Lovec draků (2007)

Výborný snímek o přátelství dvou chlapců, které svým způsobem končí v jejich mládí,ale v srdci stále zůstává nadále. Jejich životy jsou rozděleny vpádem ruského vojska do Afghánistánu. Jeden z chlapců uprchne se svým otcem do Ameriky, kde vystuduje a ožení se. Poté se dozví, že jeho kamarád z dětsví má problémy, a proto se rozhodne vrátit a pomoc mu. V domovině zjistí že jeho kamarád je mrtví a že zůstal po něm syn, rozhodne se ho vyhledat...... Opravdu vřele doporučuju. Film se odehrává v poklidném rytmu,ale přesto člověka stále drží u obrazovky. 5 * bez váhání.

• 21.8.2007  15:15
    Lví srdce (1990)

Koukám, že je zde málo lidí kteří hodnotí více jak třemi *, ale já to beru tak, že tenhle snímek je prostě jeden z těch snímků na které nezapomenu. Viděl sem jej jako malý kluk a samozřejmě mě to oslovilo, tak jako rambo nebo jakýkoliv jiný film, který v tý době letěl a jehož hrdina byl obrazem dobra a cti. Takže tento snímek hodnotím 4 * a to proto, že je to z mládí srdeční záležitost. Je jasné, že když se na tento snímek člověk podívá v dnešní době tak v něm vidí nekvalitní béčko,ale v době kdy to letělo např. na satelitu a nebo na videokazetách byl ten film k nezaplacení.

• 9.2.2009  23:05

No nečekal sem že by dvojka mohla přebít jedničku,ale že to bude až takhle slabý, to sem taky nečekal. Těšil sem se na nějaký fajnový seky,ale místo toho sem tam jen viděl senilní stařenku, která tam mlátila každý zvíře na který narazila, což mi fakt přišlo debilní. Jinak to celkem šlo. Ale jde vidět že se spíš svezli po úspěchu jedničky a vytřískali z toho money.

• 2.9.2015  06:18
    Mami! (2014)

Za mě zatím nejlepší Xavierův počin. K tomu parádní kamera plus solidní herecké výkony. Ze začátku mě odrazovala stopáž, ale film v celku utíká svižně.

• 9.1.2009  16:52
    Max Payne (2008)

Ach jo. Zase případ kdy trailer je mnohokráte lepší než film samotný. Jediný k čemu mě to donotilo, tak bylo to že sem si zas oprášil starý cd s maxem paynem a chvíli si zahrál a užil si Bullet timu, kterýho ve filmu bylo setsakramensky pomálu. Vlastně když to sečtu tak tam byli vlastně jen dva přičemž jen jeden z nich stál za to. A nebýt toho že tam max řádil chvílema s brokovnicí, tak by nebylo na co koukat. Jinak první dvě třetiny filmu stáli fakt za nic a ke všemu tam bylo spousta postav, který byli k ničemu. Až ten konec byl tak nějak ucházející,ale prostě víc dvě * tomu nejde dát. A to ani nechci zminovat to, že jedinou krásnou ozdobu v podobě Olgy Kurylenko nechali roztrhat mačetou....barbaři!!!!!!

• 20.1.2009  23:36

No tak tohle bylo fantastický. Pět hvězdiček bez váhání. Chtěl sem to zde komentovat několika větami, ale prosté " nádherné, půvobná a famózní" vystihuje vše. Film roku?..... nevím mohl by být,ale je jasný že bude mít konkurenci. Ale velké šance jsou tu, o tom nemůže být pochyb.

• 15.3.2009  14:46
    Milk (2008)

Snímek mě až tak neoslovil tak jak sem čekal. Bylo to příjemné podívání,ale pro mě malinko zdlouhavé a místy nepřehledné a nudné. Ale co se zde opravdu musí vyzvednout je herecký výkon Seana Penna, to je prostě Pan herec.

• 4.3.2013  07:05
    Mistr (2012)

Pojďme natočit film, ve kterém o nic nepůjde, bude zcela zcestný a hlavně bude dvě hodiny tápat v nudě. Jak řekli tak udělali. Nebýt bravůrních hereckých výkonů, tak mám vážné pochyby a panu Andersonovi. Takže jednu hvězdu za Philipa a Joaquina.

• 2.5.2013  06:30

Kromě upozornění na nešťastné děti ve strojích totální prasárna, kterou asi normální divák nepobere. :(

• 24.4.2009  16:48

Celkem velmi povedený dokument, opravdu mě zaujal. A hudební doprovod je naprosto dokonalý.

• 5.8.2011  18:51
    Muž odnikud (2010)

Prostě od Jihokorejský filmů s touhle tematikou (myslím tím akční thriller) by se měl učit kde jako Hollywoodysta. Parádní podívaná s vyvrcholením na ostří nože.

• 26.11.2013  07:01
    Muž taiči (2013)

Prkenné pokulhávání režisérského debutu Nea. On jakožto neherec zde potvrdil své neherecké schopnosti, a to nemluvě o tom, že na režisérském sedle by se neměl moc zabydlovat. Pár dobrých soubojů ukončil vánek v oblasti břišní dutiny, který zřejmě způsobil nadýmání takových rozměrů že ani samotný Neo nebyl schopen pokračovat. Stačilo děkujem neopakujte.

• 6.1.2011  08:14
    Muž v ohni (2004)

Hlavně na to nekoukat v českém dabingu.....jinak celkem potěšil filmek.....člověk si prostě musí zvyknout na tonyho rozklepanou kameru.

• 20.11.2008  13:08

Ani nevím proč dávám ty čtyři..... snad proto že sem celý film tak nějak probděl a jen civěl na to co se tam vše stane a s čím na mě vyrukuje režisér v příští scéně. Blechy, chobotnice, mygrénou posedlí mozek..... ONe......prostě super.

• 3.1.2010  17:03

Velmi lehký nenásilný snímek, který plyne přesně tempem ,který mu fakt sedí.