jerenymo

Jarda Komůrka

okres Česká Lípa
Filmový nadšenec

• 15.7.2009  15:55

Tak tohle sem dokoukal a ani sám nevím proč...věděl sem že to bude chujovina,ale nečekal sem to tak trapný jak to ve zkutečnosti bylo....dialogy které ve filmu byli tak mi připadali tak deblní že jsem si myslel že to snad musí být parodie,ale postupem času mi docházelo že je to myšleno vážně.....a k. kreuk bych radši viděl trošku v lepším filmua aby se trošku předvedla jak herecky tak fyzicky.....děsný biják.

• 31.8.2009  23:23

Ach jo...nevím zda jste viděli to co já,ale moc chváli mě navnadilo na film u kterýho se budu bát a hlavně lekat...ale jediný co se mi doneslo byli úsměvný scény (ala peru se s kapesníkem, vykopu hrob ze kterýho se udělá bazen..atd atd.) no prostě nic moc.... slabší průměr.

• 3.3.2008  23:57

Nejprve sem viděl film Hotel Rwanda a až poté jsem viděl tento film. Je takřka nesmysl tyto filmy porovnávat, pže popisují svým způsobem stejné události. Je zde znázorněna bezmocnost nebo spíše neschopnost OSN a UN při pomoci rwanďanům. Znázornění rozhodování zda zůstat nebo odjed z místa, přičemž víte, že váš odjezd bude mít za následek smrt mnoha nevinných lidí je velmi dojemný. O to víc mě dojaly fotky nakonci filmu kde sem byl překvapen když sem takřka na každé fotce viděl člověka který nejen přežil tento masakr, ale ztratil členy rodiny a přesto dokáže na tváři vykouzlit úsměv.

• 10.2.2016  06:21
    Suburra (2015)

Wauuuuuu, tohle byla teda pecka. Mafiánský filmek s několika dějovými liniemi, které se postupně začnou proplétat. A samozřejmě se všechny problémy řeší pomocí italské horkokrevnosti. Zasloužených 5 hvězd a k tomu všemu podmanivý hudební doprovod. PECKA

• 9.8.2011  07:26
    Super 8 (2011)

BOhužel velké zklamání. Píše se o Abramsovi jako o nejoriginálnějším tvůrci současnosti,ale zde to tedy nepotrvdil. Bud měl striktně nařízeno, že film musí být rodinná podívána s lehkým dějem a většími kýči nebo si to neumím vysvětlit. Dalo se z toho vytěžit mnohem mnohem víc. Takhle se to ani vzdáleně nepřiblížilo ke zde zmiňovaným E.T. nebo Blízká setkání. Wake-up Mr. Abrams.

• 9.2.2010  21:03
    Svítání (2009)

Totální propad...nuda a film s dějem který se nepřibližuje ani béčkovýmu námětu.

• 19.8.2019  08:45
    Syn temnoty (2019)

Škoda.... velký neproměněný potencionál. Nápad super, provedení pokulhávající.

• 11.3.2008  16:19

Výborný drama výborného režiséra (a ještě lepšího herce) s výborným hereckým obsazením.

• 25.5.2016  06:20

Zbytečný remake, který nedosahuje už tak průměrného originálu. Je sice pěkné, že jsou ve filmu obsazeny dvě parádní herečky, ale ty tento snímek nezachrání ani nijak nepozvednou.

• 23.2.2009  20:39

No tak utřu malou slzu a napíšu něco k filmu. Samozřejmě že první komentář bude směřován na Dakotu, nemůžu si pomoct,ale byla prostě suprová hezkej hereckej výkon a všechno sem jí slíznul jak lžičku od medu. Opravdu z ní roste filmová hvězdička první kategorie. Filmy poukazuje na zavádění rovnoprávnosti ve spojených státech a nevoli "bílých" k tomuto rozhodnutí, která je zde nejednou drsně nastíněna. Pak je tu znázorněna "černoská" rodina, která si svým způsobem žije poklidný včelařský život..... sice je jejich klid narušen příchodem malé lily, ale svým způsobem něco odejde a něco nového vznikne...a to mi přišlo na tomto snímku kouzelné.

• 20.8.2015  06:19
    Temný případ (TV seriál) (2014)

1. série 100 % (5*), 2. série slabých 60 % (2,5*). Druhá série se ani z daleka nepřiblížila nasazené laťce z první série.

• 8.8.2012  07:09

Nemohu se ubránit srovnání druhého a třetího dílu, prostě dvojka je master dílo a trojka je povedené dílo. ALe jinak tyhle 4 * jsou mnohem víc než hodnotím u jiných filmů :)

• 27.2.2013  07:11

V polovině filmu jsem se rozhodoval zda film dokoukat nebo ho vypnout a zkouknout druhý den, než jsem se rozmyslel tak mi film uběhl před očima. Dle mě v poslední době parádní odpočinkodramatickej film a okořeněný špetkou humoru, který umocňuje daný scény. Fakt chuťovka, která mě bavila. A Jennifer = pastva pro oči.

• 14.7.2015  06:15

Na rovinu - bez T-800 by to nešlo a nebylo by to ono. Kdo mi tam nejvíc neseděl byla "nová" Sarah, která bohužel nesahala původní ani po kolena (a to skoro doslova). Některé odkazy na původní dva díly potěšily, ale nepřekvapily. A neustálé vysvětlování, proč se děje to co se právě děje, bylo místy unavující :( Bojím se toho co nás čeká příště.

• 7.6.2009  15:07

No tak jako musím se přiznat četl sem recenze a spousty koment´ářů zde a musím podotknout že z nich sem vydedukoval, že je to zklamání a že se z tohoto filmu stal průměrný film, který nemá jiskru. To musím vyvrátit, páč mě se to líbilo dost. Samozřejmě že v porovnání s jedničkou (na tož dvojkou) je to průměrný film,ale to už bylo jasné od začátku.....prostě první dva snímky nelze překonat ani náhodou. Ale tohle byla prostě lahoda jahoda. Odkazy ve filmu na dvojku, byli dobrou třešinkou na dortu , který nám naservíroval McG. Samozřejmě že plno věcí šlo zvládnout líp a samozřejmě se film opírá hlavně o efekty,ale to sem právě očekával (a dalo by se říct že vyžadoval). Pravdou je že christian nepředveld asi to oslnivý co se od něj čekälo,ale i přesto byl výbornej no a na sama si pomalu zvykám a v téhle roli se mi velmi zamlouval (sem zvědav jak se představí v avataru). No a nakonec nemůžu nezmínit se o arniem. Myslím že to šlo eště tak nějak trochu doladit že sice obličej byl tak nějak věrohodný (ale já CHCI prostě víc :D). těším se na další díly....na další nuklearní náboje v podání rodiny connorů :D

• 7.5.2013  06:24

Okamžiky očekávání střídají okamžiky zklamaní. Čekal jsem něco málo ve stylu předcházejích dvou dílů (takže vybíjená tupých puberťáků s motorovkou). Ale bohužel ani to zde nebylo, páč polovina pubošů umřela jinak než Jedovou rukou, což na už tak malý počet smrtí nestačí. A hlavní představitelka v podobě tmavovlasé bílé figurýny fakt nezaujala. A přitom stačilo tak málo.... lepšího Jeda, lepší smrti a bylo by vymalováno.

• 9.2.2010  19:11

Dobrá místy i napínavá řežba. Jen prosím néééé další díl. věřím že tohle už lepší být nemůže a nehci se dočkat dalšího seriálu ala SAw. Oddechový thrilerový hororek.

• 24.12.2014  15:18
    The Guest (2014)

Od příjezdu "speciálního komanda" se film řítí do velkých sraček, ze kterých již nevystoupí. Škoda začalo to tak slibně.

• 26.8.2013  06:36
    The Iceman (2012)

Snad nikdo jiný nemohl líp ztělesnit Icemana než M. Shannon. Jeho výraz v obličeji kdykoliv během akce byl..... strnulý a opravdu chladný. A Winona po dlouhé době měla roli, kde byla použitelná :)

• 3.9.2013  17:30
    The Lords of Salem (2012)

I když se Sheri s velkými nozdrami snažila seč mohla, tak tomuto výplachu nepomohla. Myslím si, že Rob tentokrát nejen šlápl, ale doslova upadl vedle. Odpad jsem již nedal hodně dlouho, ale tento snímek mě 1:36:26 přesvědčoval a přemlouval k tomu abych jej dal.

• 11.1.2016  06:22
    The Visit (2015)

Další "horor" z řady found footage a naprosto zbytečný. Od začátku jsem nesympatickým dětem přál jen to nejhorší. Bohužel režisér dokazuje svou upadající potenci. Pozn.: rap na konci byla nejděsivější a zbytečná scéna, která jen potvrdila demenci celého filmu. Shyamalane buď toč co umíš nebo netoč vůbec (přikláním se k druhé variantě).

• 16.7.2008  22:36

Rychle rychle...pojdˇme natočit parodii.....nemusíme u toho přemýšlet...budem točit to co nám přijde do hlavy a bude sranda. Tak tenhle recept by mi určo ocenili v Holywoodu víc než tenhle natočenej brak. Jediný co se mi líbilo tak byl break dance, kterej s tou parodií neměl nic společnýho a ani carmen to bohužel nezachránila. Nechutný scény sou fakt k zblití než k zasmání. Hnus hnus.

• 3.11.2012  13:22
    Total Recall (2012)

Scénář zřejmě na rychlo pozměněný na hajzlech kdesi na letišti těsně před předáním na schválení, jinak si to nemohu vysvětlit. Už jen to, že se natáčí remake filmu, který se dle mě furt drží v horních patrech top sci-fi filmů, mi připadá jako blbost postavená na hlavu. Colin nic moc, za to na Kate se dalo dívat od začátku do konce.

• 26.2.2008  18:46

Film vskutku zajímavý. Pomalé tempo filmu bylo nejdříve velmi ukolébávající, ale postupem času se film obrací v drama, které nabírá tempo. Nerozhodnost a dilema pro koho se hlavní hrdinka na konec rozhodne je velmi dobře výstižené. A odvážné erotické scény jsou doposavad u čínských filmů nevídané, ale určitě nejsou na škodu, ba naopak:)

• 29.7.2013  06:52
    Trans (2013)

Dalo by se říct že je to lepší film než stanice s hypnožábou. Mám rád zvraty,ale tohle se opírá o spoustu zvratů. Pecka. Danny zase udeřil do správných slabin.

• 22.7.2009  02:04

Sice jedničku to překonat nemůže a jde vidět že scénář je napsaný tak aby se z něj dalo vytlouct co nejvíc, ALE prostě je to žranice plná master sfektů, kterých se snad nikdy nenabažím.... a i děj je celekm ucházející....a btw PARÁDA JAk SVIŇ!!!

• 23.9.2014  06:25

Bohužel silný propadák. Film který se skládá ze 3/4 ze zběsilých honiček, které z ničeho nic nesmyslně skončí a mezi to jsou naplácány o to víc nesmyslnější dialogy. No za ty prachy kdyby někdo jiný natočil takovouto slátaninu tak si v Hollywoodu ani neškrtne. Radši bych si rok počkal na dopilování scénáře než tohle pustit na filmové plátna. Nic nového film nepřinesl jen těží z minulých dílů. Zklamání roku.

• 8.3.2010  18:25

TAk po dlouhé době neváhám dát odpad a výsměch k tomu. Nechápu jak tohle někdo může nazývat filmem. Tohle odvyprávění scénáře, přehrání několikerých kýčovitých scén, zbytečných dialogů a bledých obličejů. Snad jen na vlky se dalo dívat,ale to nevysvětluje kdo mi vrátí přes dvě hodiny zabitýho večera. Příběh, který ve skratce vyzní asi tak jako: "hmmm upír mě nechal bejt...trpím...jééé vlkodlak...toho jsem ještě neměla...to bude dobrá náhražka....jéé upír se vrátil....fuck off vlkodlaku, už tě nepotřebuju.... Těším se na další určitě mega úspěšný díl :)))

• 10.10.2010  14:03

Tak opět odpad..... prostě na (s prominutím) děvku které přebíhá od jednoho ke druhýmu se fakt dívat nemusím. Kvůli malé pizdě se rvou všichni se všema, nebylo by jednodušší jí prostě sežrat nebo jí nechat roztrhat vlky?....problém vyřešn a lidem by se to líbilo víc než tohle rádoby romantický rohodování. fuj...hnus

• 7.7.2015  06:19
    Tábor 14 (2012)

Zajímavý dokument, který bohužel svou pomalou režií uspává, měl jsem co dělat abych dokument dokoukal a neusnul u toho.