jerenymo

Jarda Komůrka

okres Česká Lípa
Konstruktér

• 10.2.2009  15:49

Určitě bych tenhle snímek nepřiřadil mezi nějaký trháky nebo drama které by chytlo za srdce,ale musím uznat že to bylo docela slušný pokoukání. Ačkoliv pištící a poskakující Samuel mě tak trochu neseděl,ale jinak to bylo slušný.

• 9.2.2009  23:05

No nečekal sem že by dvojka mohla přebít jedničku,ale že to bude až takhle slabý, to sem taky nečekal. Těšil sem se na nějaký fajnový seky,ale místo toho sem tam jen viděl senilní stařenku, která tam mlátila každý zvíře na který narazila, což mi fakt přišlo debilní. Jinak to celkem šlo. Ale jde vidět že se spíš svezli po úspěchu jedničky a vytřískali z toho money.

• 9.2.2009  17:01

Dle mě velmi slušnej snímek a životě americkejch vojáků, konkrétně o jedný jednotce, která má za úkol zneškodňování bomb v obydlených destinací v Iráku. Pěkný záběry, napínavé scény a ke všemu se furt ve filmu něco děje a ta kamera mi taky nevadila. Takže jsem byl mile překvapen.

• 5.2.2009  23:15
    Podvod (2008)

NO ze začátku se mi to zdálo jako docela dobré.... dobrá zápletka, dobrý zvraty atd,ale přece jenom sme tohle už několikrát viděli,ale i přesto se mi to zdálo dobrý, potom ale přišla poslední třetina filmu, která byla tak průhledná že sem nevěděl jestli to mám přetočit nebo doufat že se mýlím.....zvolil sem druhou variantu,ale bohužel sem se mýlil.....fakt to bylo tak kýčovitý a průhledný jak sem myslel.

• 3.2.2009  22:03
    Výměna (2008)

Bravo Clinte. Opět super snímek. Sice je snímek občas chvílema zbytečně protáhlí,ale i přesto je to výborné drama. Jen nechápu proč tý Angelině narvali na hlavu ten hrnec...vypadá v tom fakt děsně. A po dlouhé době sem konečně viděl Mr. Malkoviche.

• 3.2.2009  18:25
    Austrálie (2008)

Ten film mohl skončit v polovině.... neskončil....mohl dále skončit ve 2/3...neskončil. Sice dlouhá stopáž mě fakt moc neseděla,ale zas na druhou stranu bylo na co koukat. Byli tam určitě scény, které jsou fakt na lepáka,ale zas tam byli naopak scény, které se mi fakt líbili....a ke všemu ten malej klučina byl sympaták....

• 2.2.2009  16:49
    Soumrak (2002)

Velmi poklidný a hezký snímek.....dalo by se říct že jde vlastně o romantický film ve stylu samurajských kodexů.

• 30.1.2009  15:45

No sakra to sem si zas zanadával. Věděl sem že to bude béčko fantazy- scifi,ale fakt některý pasáže byli na lepáka. Např. potápění v norském jezeře v tričku, slaňování do studny, přičemž slanili zřejmě až do středu země....a další a dlaší blbosti. O hereckých výkonech zde nemá cenu mluvit. Happy end to taky moc nebyl, páč když se nad tím člověk zamyslí tak vlastně díky outlanderovi vymřel živočišný druh, kterému nešlo o nic jiného než o přežití a bránění teritoria. No opět se potvrdilo že trailer byl opět mnohem lepší než film samotný.

• 29.1.2009  19:40

Já nevím...... byl to dobrej a drsnej film,ale na druhou stranu sem se i nudil.... nejdřív sem chtěl dát čtyři pak zas jen dvě hvězdy....dám tomu tři....dle mě je to o tom jak komu tenhle filmeček sedne....celkem mě zaujal..... drsné scény jsou zde brány jinak než bych čekal...a to se mi právě líbilo.

• 22.1.2009  00:32

Tvrdej film, který nešetří násilím na nikom. Shltnul sem tenhle snímek jedním dechem.

• 20.1.2009  23:36

No tak tohle bylo fantastický. Pět hvězdiček bez váhání. Chtěl sem to zde komentovat několika větami, ale prosté " nádherné, půvobná a famózní" vystihuje vše. Film roku?..... nevím mohl by být,ale je jasný že bude mít konkurenci. Ale velké šance jsou tu, o tom nemůže být pochyb.

• 18.1.2009  22:31

Nevěděl sem že povolání řezníka je tak velmi osvěžující co se týče stříkanců krve :) No co se mi určitě líbilo na tomhle snímku, tak byla kamera a střih. Děj byl sice takovej topornej,ale nenudil sem se. Hezký smrti...jako vyražený oko nebo uražená hlava.... no to už sem dlouho neviděl. No a ten konec..... no ten konec si musí přebrat každej sám. Každopádně to asi nemohl čekat nikdo že to dopadne tak jak to dopadlo :) Váhal sem mezi 3 a 4 * ale nakonec se musím přiklonit k těm 3 * ,ale za to velmi slušné 3* :D

• 18.1.2009  14:08
    Jezero smrti (2008)

Průměrná drsná podívaná. Banda fakanů si začne dobírat zamilovanej páreček a díky jednomu pitomci z té bandy se to zvrtne na boj o život. Film sem si docela užil a svým způsobem sem doufal v pomstu, ale ta se nedostavila, naopak konec byl "příjemně" překvapivý. Chtěl sem dát 3*, ale díky tomu že se to na konci netzvrtlo v krvavou pomstu jedné blondýny dám o hvězdičku víc.

• 16.1.2009  15:18
    Náš vůdce (2008)

výborný drama ze školního prostředí, kde se profesor pokusí výuku zpestřit experimentem, který se zprvu zdá neškodný,ale ke konci začíná být až velmi přerůstající přes hlavu. Jsou zde zobrazeny různé postavy...jako např. udpůrci hnutí, příznivci, obyčejný lidi, který se nechaj strhnout davem a poté je zde i několik fanatiků, přičemž jeden z nich je opravdu ukázkový. Film bych přirovnal ke snímku Das Experiment, který je obdobného ražení akorát je zasezen do vězenského prostředí. Snímek doporučuji. Myslím si, že i když tento snímek je rize německý a naráží na tématiku nacistů, tak tento pokus by dopadl stejně i v jiných zemích, i když by nebyl tak vehementně podněcován jako zde německou historií.

• 15.1.2009  17:19
    Nepohodlný (2005)

Výborný drama. Oba hlavní představitelé v rolích sedí velmi pevně. Děj není hnán v nějakém rychlém tempu, je to spíš tempo které je pomalejší, ale to v žádném případě diváka nenechá polevit. Flashbacky jsou zasezeny velmi vhodně a děj hezky doplnují a postupem času se skládanka hezky uzavře. A zda-li se tento snímek alespon tak trochu otřel o pravdu, tak.... ani radši na to nemyslet.

• 12.1.2009  20:19

No nevím já v tom zas tak dobrej a zázračnej filmeček nevidím. Dle mě je to zas o hodný a zlým policajtovi. Samozřejmě že herecké výkony jak Nortona a Farrellyho jsou suprový,ale to prostě nestačí na to aby z toho snímku bylo veledílo. Dle mě první polovina filmu je až dosti nudná a tak trochu zmatená, druhá polovina filmu už je o něco lepší a nabírá postupně na tempu,ale z nevyhrabe se to z průměrnosti. Takže 3* a ani o chlup víc.

• 11.1.2009  21:17
    Slepota (2008)

Já si nemohu pomoct,ale pro mě ten film byl tak trochu nudný a zdlouhavý. Je zde sice hezky zobrazena ona bílá slepota,ale prostě mi to i přesto přezevšechno nesedlo.

• 11.1.2009  16:57

Konečně pohodová a oddechová komedie. A k tomu všemu tenhle snímek ozdobily dvě krasavice, kterým nejde odolat:).... a Jeff Bridges si zahrál roli, která mu dle mě sedla a užil si jí, i když něměl moc prostoru,ale i přesto v poho.

• 9.1.2009  16:52
    Max Payne (2008)

Ach jo. Zase případ kdy trailer je mnohokráte lepší než film samotný. Jediný k čemu mě to donotilo, tak bylo to že sem si zas oprášil starý cd s maxem paynem a chvíli si zahrál a užil si Bullet timu, kterýho ve filmu bylo setsakramensky pomálu. Vlastně když to sečtu tak tam byli vlastně jen dva přičemž jen jeden z nich stál za to. A nebýt toho že tam max řádil chvílema s brokovnicí, tak by nebylo na co koukat. Jinak první dvě třetiny filmu stáli fakt za nic a ke všemu tam bylo spousta postav, který byli k ničemu. Až ten konec byl tak nějak ucházející,ale prostě víc dvě * tomu nejde dát. A to ani nechci zminovat to, že jedinou krásnou ozdobu v podobě Olgy Kurylenko nechali roztrhat mačetou....barbaři!!!!!!

• 5.1.2009  21:18
    Wrestler (2008)

Tak filmeček mě naprosto uchvátil. Sice to není tak brilantní jako Aronofskýho předchozí snímky,ale přesto je to super podívaná. Mickey Rourke se do téhle role opravdu hodil a odvedl dobrou práci. Není tu žádný přehnaný sladký happy end ani vyřešení všech trablí, prostě hlavní hrdina se plácá ve svých trablech a nevím kudy kam a jediné východisko, které vidí je navrát do ringu. Přesně se mi splnilo to co sem od toho filmu očekával a to se bohužel dá říct o málo snímcích z poslední doby.

• 28.12.2008  00:06
    Saw 5 (2008)

Na štěstí sem od toho už nic moc nečekal a taky proto sem nebyl tak zklamanej. Zase tahle série ( samozřejmě vyjma prvního dílu) o něco víc klesla ke dnu. Sem sice rád že se znovu objevil charismatický jigsaw,ale jeho každodílný zmrtvých stání je už fakt kýčovitý. A jeho následovníci mi připadaj jak úplný břídilové.

• 21.12.2008  03:19

Jednoduchej a střízlivej scénář. Ale podívaná to byla pěkná. Souboje byli suprový.

• 20.12.2008  21:30
    Ledová smrt (2006)

no tak tenhle horor sem viděl už asi 50 x ale pod jiným názvem v jiném prostředí atd.....ale páč to byl můj první norský horor, tak musím dát 2 *....zvuk byl dobrej, střih také a herecký výkony byli ucházející.

• 19.12.2008  17:51
    Kurýr 3 (2008)

Tak tohle už je fakt moc. Jednička celkem fajn, dvojka už o dost horší a ted tohle. Fakt se divím že to není ve 200 nejhorších filmů. Celej film je úplně předvídatelnej, tupej děj. Nejvíc co mě dorazilo tak bylo nastartovaný utopený auto......ale to je jedno, páč v tom filmu bylo tolik věcí postavenejch na hlavu že je škoda o tom mluvit....ale o tom už asi kurýr je. Hlavně že sem si z filmu při těch nudnejch dialozích z auta odnesl několik receptů :) A to sem nezmýlil ten šílený střih,kterej se postaral o to že si z bojových scén a z honiček nic neodnesete.

• 16.12.2008  19:50
    JCVD (2008)

Herec neherec a modla 80. a 90 let Jean-Claude Van Damme v tomhle filmu podal výkon před kterým smekám. A po filmech, které vypouštěl posledních pár let jak na běžícím páse je tohle fakticky suprový snímek. Velmi hezky udělané a prokládané pasážema z jeho osobního života, což je pro mě opravdová chuťovka, když dokáže takováhle ikona mých dětských let ukázat na obrazovce že i on dělal a dělá chyby a že není dokonalý. A pak ta pěti minutová zpověď mi opravdu přišla úpřímná a perfektně zvládnutá.....prostě sek a uprostřed scény přijde se svým monologem. Fakt pěkný. A zda byl či nebyl pravdivý nebo zda si vzal či nevzal svou zpověd k srdci a zda se poučil nebo nepoučil ze svých chyb ...to bych nechal na každém divákovi....a hlavně to ukáže čas.

• 15.12.2008  19:04

No tak tohle bylo fakt suprový dílko. Pastva jak pro oči tak pro uši. Výborná kamera a výbornej zvuk, který z tohohle filmu dělaj maximální podívanou. A to nemluvím o pohledný hlavní hrdince, na které sem mohl oči nechat. Thrillerek, kterej má občas tendenci zhoupnout se k hororovému žánru. Tohle dílko se bratrům Pangům fakticky povedlo.

• 14.12.2008  14:25

Ach jo. Čekal jsem aspon "béčkový " film s Cagem,ale bohužel ani toho se mi nedostalo. Nicotné akční scény, o scénáři ani snad nemá cenu mluvit, páč tohle bych asi zpráskal i na klíně v čekárně u zubaře. Ale co mě nejvíc zklamalo byl Nicolas, už sem si zvykl že hraje poslední dobou jen v béčkových filmech,ale tohle bylo fakt moc. Jeho herecký výkon v tomhle filmu byl otřesný, ty ksichty který u všeho dělal, místama vypadal jak když je úplně myšlenka jinde. Zřejmě mu nezdělili že to co je předním je kamera a že musí alespon trochu vypadat věrohodně. No prostě děs běs.

• 12.12.2008  14:47
    Čch' pi (2008)

Sakra já si nepřečetl že to má dvě části :).... takže si dokážete představit jaký bylo pro mě překvapení když na jednou naskočil titulek "konec první části". No ale jinak musím říct že snímek je suprový. Sice sem se v první půlce ztrácel ve jménech a hrdinech a vojevůdcích a vladařích,ale to vše sem dohnal během druhé půlky této první části :). Bitvy jsou megalomanské, čemuž patří dík komparsistům. Na první části sem si smlsnul, tak už aby vyšla druhá část. Snad se v zimě 2009 dočkám.

• 12.12.2008  14:39
    Rallye smrti (2008)

Předvídatelný a jasný děj. Tenhle snímek rozhodně nepřekvapí,ale za to opravdu sedne do oka. Líbilo se mi to, páč to byla opravdová odreagovačka....řežba, rychlý auta, rvačky, žádná složitá zápletka, vše se rychle vyřeší. No jednou za čas si takovýhle snímek nechám líbit.

• 7.12.2008  22:44
    Uvnitř (2007)

Slušný thrillerek s hororovým podkladem. 2/3 filmu jsou opravdu fakt festový a brutální. Bohužel konec je přehnaný a až zahnanej do absolutní trapnosti. Ale i přesto tomu dávám 4*, páč prostě vzalo mi to dech.