Kancl doma (2022) (TV film)

trochu úlet , trochu absurdné, trochu šílené ale rozhodně zajímavé a jiné :-)  68%

Černá díra (2011) (divadelní záznam) odpad!

Absolůtně nechápů tohle hodnocení!!!  Na co si tady všichni hrajete?  Na nějaké intelektuální umělecké kritiky???  Popravdě větší kravinu jsem už dlouho neviděl - ano vím o čem to je i o té časové smyčce to vím, ale fakt děs na druhou a nezachrání to ani top herci z dejvického divadla -  tohle kdyby mělo 16 hodin tak by se tam všichni mohli střídat ve všech postavách i 5x a mohli by si dialogy přehazovat z prava do leva  a jediný kdo by u toho byl debil tak by byl divák, ale v tomhle případě bych dal 1 hvězdu za absolůtně dlouhý (16 hodin ) trvající extrém.

Rampage Ničitelé (2018)

Dobře natočený výplach - mě se to prostě líbilo :-)

Boa - V sevření hrůzy (2006) odpad!

Kdyby jsem byl majitel distribuční firmy a někdo z mých zaměstnacu přišel s tímhle filmem a nápadem, že do něho investujeme peníze, necháme ho nadabovat a pustíme do distribuce tak  má výpověď - NEKOUKATELNÉ, NELOGICKÉ, PROSTĚ VŠECHNO ŠPATNĚ  a hlavně ti thajci co to točili to mysleli vážně - ale je to jen trapný hnus

Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série)

No co bych k tomu napsal? :  asi tak 55-60%  rozhodně nechápu 100% hodnocení které tady dává hodně lidí. Námět fajn, myšlenka seriálu se povedla. A to je vše. Rozhodně mi nesedí asijska kinematografie - všichni jsou tam uječení a strašně přehrávají - ale co mě nejvíc zarazilo byl konec - čekal jsem celý poslední díl na NĚCO co by mě posadilo na zadek a dostal jsem jedno velké nicneříkající nepochopitelné NIC - vlastně tohle to stáhlo u mně asi na 45%

Prohnilí policajti (2007) odpad!

Tohle bylo jako co? Někdo tady napsal, že prý parodie - kámo zbláznil jsi se?0?  Asi jsi nikdy neviděl žádnou parodii. Tohle je výsměch filmařskému umění od A po Z.  Takový film natočí s přehledem žáci základní školy na telefon. Třeba to tak i bylo.

Milionové Vánoce (2007)

Od filmu jsem nic moc nečekal a taky jsem nic moc nedostal - nebo naopak to co jsem od něj čekal to sem i dostal

Podzemka (1985)

Vážně nevím proč má tohle "veledílo" 66% ????   Na tomhle filmu není nic zajímavého a skutečně zhola nic - teda tu jednu hvězdičku dávám za sympatickou Adjani, Asi lidi s 5 hvězdama dívali na něco úplně jiného nebo pak teda nechápu jejich vkus

Vražedná bilance (2018)

Jako odpolední jednohubka celkem fajn, člověk nesmí moc přemýšlet nad tím co a jak se tam proč děje a pak to plyne v pohodě, co mi ale dost vadilo byl asi milion vystřelených nábojů a nějak skoro nikdo nikoho netrefí.

Hranaři (2011) odpad!

Na tom filmu není nic dobrého - hraje si na něco na co nemá ani náhodou,