Scraffy

- milovník hororu

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 15.8.2018  14:31
    Pustina (TV seriál) (2016)

Zo začiatku som mal veľké obavy to začať sledovať, pretože som sa jednoducho bál, že to nebude také moc dobré, ako všetci hovoria. Ale urobil som dobre, že som sa nakoniec do toho pustil. Už od začiatku to má veľkú dávku profesionality. Prostredie a atmosféra je tu veľmi hustá. Obsadenie do jedného človeka je super a do popredia treba hlavne dať Zuzanu Stivínovú a Jaroslava Dušeka, ktorí tu predstavujú najlepšie výkony svojej kariéry. Prvá časť bola taká divná, ale neskôr sa to pekne rozbehlo a bavilo ma to. Všetko to pekne pomalým tempom ukazovalo a zapadávalo do seba. Posledná epizóda bola už len super zakončenie celkom slušného seriálu. Škoda, že sa podobné seriálu u nás nerobia viac.

• 15.8.2018  14:23

Neveril som tomu, ale je to lepšie, ako jednotka. Zišlo sa z trápnej zlátaniny a dodali nám celkom slušnú (aj keď klišovitú) dávku hororovej až mysterióznej filmovosti. Mike Flanagan zachránil potápajúcu sa loď. Nie je to nič extra, ale ako blbosť na jeden večer to postačí.

• 14.8.2018  16:18
    Futurama - Série 2 (série) (1999)

Bavil som sa ako pri prvej sérií. Plný počet zaslúžene.

• 10.8.2018  18:42
    Futurama - Série 1 (série) (1999)

Prvá séria - najlepšia séria.

• 9.8.2018  01:11
    Pustina - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2016)

Najlepšia epizóda a najlepšie možné rozuzlenie, aké tu mohlo byť. Pre niekoho dokonca aj veľké prekvapenie. Emócie sú tu narvané až po okraj.

• 9.8.2018  01:09
    Pustina - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2016)

Na začiatku celkom zbytočné strašenie, ale možno je to aj dobre, kedže nikdy neviete, čo od toho čakať.

• 9.8.2018  01:07
    Pustina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2016)

Opäť sa to celkom dosť tiahne, ale ku koncu si to všetko nájde svoje miesto. Emócie sú veľmi dobré.

• 8.8.2018  17:57
    Pustina - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2016)

Veľmi pekný dramatický diel, kde by sa tá dráma dala aj krájať! Pohľady z dvoch hlavných predstaviteľov nemajú chybu. Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek to valcujú! Som zvedavý, ako to bude pokračovať ďalej.

• 8.8.2018  17:54
    Pustina - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2016)

Konečne sa pohrešovaná našla! Tento diel je celkom dosť akčný, čo dosť dobre vyzerá. Koniec je naprostá bomba!

• 8.8.2018  15:44
    Pustina - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2016)

Opäť slabší diel v ktorom sa to strašne vlečie. Dej sa moc neposúva a celkovo to bolo viac nudnejšie po celkom slušnej druhej časti.

• 8.8.2018  00:44
    Pustina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2016)

Po prvom a slabšom diely sa to konečne začalo viac zvrhávať k tomu dobrému, čo som tak dlho očakával. Herci sú stále super a príbeh sa začína viac a viac zamotávať.

• 8.8.2018  00:43
    Pustina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2016)

Začína to dosť zaujímavo. Všetko to ide pomaly, ale ako pilotný diel to stačí. Závan filmárčiny tam cítiť je, obsadenie je super a príbeh nás ku koncu pekne začne vnárať. Som rád, že som sa konečne k tomuto seriálu dokopal.

• 31.7.2018  22:55

Veľká škoda, že to už skončilo. Ale je zasa pravda, že to zbytočne nepreťahovali a ukončili to v tom najlepšom. Bude mi za seriálom smutno, ale veľmi rád si niekedy zasa pozriem nejaký ten diel. Táto séria nebola úplne bez chyby a niektoré časti boli slabšie, ale ako celok to stále funguje dobre a všetko to skončilo v dobrej forme. Posledný dvojdiel bol super a pre milovníkov tohto seriálu musel byť dojemný. Je super, že na konci nám aspoň trocha ukázali, ako to bolo ďalej.

• 27.7.2018  16:26

Slabšia séria. Už som sa toľko nenasmial, ako tomu bolo doteraz.

• 18.7.2018  15:33

Kedže mňa osobne sklamali noví Avengery, tak som sa na toto veľmi tešil. Predsa len prvý Ant-Man u mňa dostal ako jedna z mála Marveloviek plný počet bodov. A tento je takmer taký istý. Humoru je tu dosť aj keď už miestami zbytočne natlačeným do nevhodných situácií. Príbeh som čakal viac vážnejší, ale je z toho viac pohodová jazda. Tvorcovia sa krásne pohrali zo zmenšovaním a zväčšovaním, čo tu vyzerá veľmi dobre. Zábery z kvantovej ríše sú úchvatné a prekvapivo prehľadné, čo som nečakal. Škoda, že sa tam nezdržali ešte dlhšie. Ku koncu to začínalo byť viac klišé, keď sa tam všetci strašne rodinkovali, ale dalo sa to zniesť. Hlavný záporák je super, ale jeho prerod na konci na dobrého (dobrú) je veľmi klišé a to je snáď v skoro každej komixovke. Bavil som sa viac, ako pri nových Avengeroch, ale prvý Ant-Man u mňa zostáva neprekonaný.

• 13.7.2018  11:48

Škoda, čo sa z toho stalo. Jednotka bola super a námet na túto dvojku tiež, ale akosi sa to nepodarilo natočiť tak, aby to nevyznelo hlúpo. Škoda. Návrat Josha Stewarta potešil.

• 13.7.2018  11:46

Celkom v pohode horor, ktorý sa ani nezdá, ale má v sebe celkom dobré kúsky. Josh Stewart je tu veľmi dobrý a celkovo je to dobrý film, ktorý dokáže zabaviť na určitú dobu. Atmosféru to má dobrú a k tomu určite napomáha aj skvelá hudba. Bohužiaľ ale viac ako priemer dať nemôžem.

• 13.7.2018  11:40
    Čelisti (1975)

Čakal som to horšie. Na tu dobu to bol TRHÁK, ktorý aj teraz miestami dokáže navnadiť strach. Tento film bol spúšťačom pre hororové filmy so zvieracími protivníkmi. A musím povedať, že aj keď ten začiatok bol celkom nudný, tak si to dokázalo napraviť reputáciu a tak asi od polovice sa začala čistá filmárčina. Film sa nebojí nechať umierať hlavné postavy, čo sa v tých rokoch moc často nestávalo. Ani sa mi nechce veriť, že to točil Steven Spielberg. Škoda, že sa k žánru horor asi pravdepodobne nevráti.

• 13.7.2018  11:25
    Slimák (2006)

WAU! To je taká kravina, až je to dobré. Prekvapivo skvelé gore scény a aj herci. Bavil som sa.

• 13.7.2018  11:23

TAKMER geniálne dielo! Martin Scorsese snáď ani nevie natočiť film, ktorý by spadol pod priemer. Naprosto skvelý film ohľadom námetu, scenára, réžie až samotného obsadenia. Páči sa mi tá pochmúrna atmosféra, ktorá tu prevláda. Film ma vcucnul hneď na začiatku a bavil ma až skoro do samotného konca. Bohužiaľ práve ten koniec, ktorý by mal byť vyvrcholením celého diela tu zaostáva. Predstavoval som si ho inak. Pasovalo by tam absolútne niečo iné. Škoda. Takto musím tomuto inak skvelému dielu dať "len" štyri hviezdy. Snáď sa mi niekdy dostane do rúk aj knižná predloha.

• 13.7.2018  11:17

Prvá hodina veľmi nesympatická, kde sa stále len rozpráva a nič sa nedeje. To v takomto filme nie je moc dobré. Neskôr sa to našťastie podarilo vylepšiť a už začali super natočené scény striedať tie zlé. Herecky veľmi pekné, ale tá réžia... čistý chaos.

• 13.7.2018  11:14

Mel Gibson je späť! Som prekvapený, ako Andrew Garfield hrá. Má síce divnú mimiku na ktorú si musíte zvyknúť, ale inak hrá veľmi dobre. Film je ako keby rozdelený na dve etapy: Prvá je o tom, ako sa doma zo všetkým popasuje a prechádza výcvikom. Druhá je už čistý boj. Tá prvá mi prišla miestami až moc zbytočne naťahovaná, čo možno naznačuje u mňa nepridelenie piatej hviezdy na plný počet. Avšak druhá etapa je neskutočne nabitá nápadmi a veľmi veľmi skvelo natočená. Naposledy tak drsné scény boli snáď až pri filme Zachraňte vojína Ryana! Naprosto dokonalé dielo v tomto smere! Som rád, že práve Mel Gibson sa pustil do tejto práce.

• 13.7.2018  11:08
    Panenka z pekla (TV film) (2014)

Nevýrazné obsadenie a sto krát omieľaný príbeh. Avšak na TV film celkom v pohode a keby sa s tým viac pohrali, tak by to nemuselo byť až tak zlé. Našťastie to má krátku stopáž, tak nemáte ani trocha šancu sa nudiť.

• 13.7.2018  11:04

Blbosť s nevýraznými postavami a debilným humorom. Ale nedá sa tomu uprieť fakt, že je to blbina pre nenáročné publikum. Som prekvapený, že na svoj žáner to má prekvapivo málo klišé aj keď sa samozrejme nejaké nájde. Nechápal som a stále nechápem, prečo bolo kino plné do poslednej sedačky...

• 10.7.2018  12:39

Séria veľmi vydarených paródií na všetko možné. Posledná časť ako paródia na Votrelca bola super!

• 7.7.2018  21:53

Oproti jednotke sa z toho stal už plný slasher. A prekvapivo ma to bavilo viac ako jednotka. Nie je to nič prevratné, ale na krátku dobu to zabaví. Obsadenie obstojné, hororové prvky to má a som rád, že sa neboja zabíjať hlavné postavy od začiatku do konca.

• 28.6.2018  13:35

V podstate rovnaká séria humorom nabitých epizód, aké boli doteraz.

• 25.6.2018  16:41

Veľmi pekne natočený novodobý horor, ktorý sa po dlhej dobe nebojím niekomu doporučiť, pretože to má v podstate všetko, čo má mať. Príšery sú naozaj veľmi pekné aj keď na plátne vyzerajú nejako divne. Herecké obsadenie je dobré, ale jediné čo ma tam serie je to dievča, ktoré má neskutočne celý film iritovalo. Má to veľa inteligentných nápadov, ktoré sa len tak v nejakom filme nevidia. Niektoré scény sú natočené dychberúco. Už len stačilo viac dopilovať ten koniec a som na 100% spokojný.

• 25.6.2018  16:37

Tento film, ktorý sa hrá na strašne cool ma nejako moc nestrhol. Všetko je to také strašne moc plné klišé, že všetko čo sa tam deje tomu vôbec nechcem uveriť. Herecké výkony sú kostrbaté.

• 25.6.2018  16:31
    Kolonie (2013)

Taká akčná blbinka, ktorá ani nechce, aby ste pri nej rozmýšľali. Ale celú dobu som si hovoril, že keby sa toho chytili nejaké produkcie s veľkou dotáciou, tak by to nemuselo byť celkom na škodu.

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70