Scraffy

- milovník hororu

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 19 36 54 71
    • 10.12.2018  00:08

Oproti jednotke tu kvalita trocha klesla, ale inak stále v pohode animák, ktorý dokáže zabaviť. Páči sa mi, že sa rozhodli pustiť do ďalšieho príbehu.

• 9.12.2018  22:24

No mne to zas také vtipné neprišlo. Zaujímavé, ako to miestami vyzeralo ako hra, ale inak slabota.

• 9.12.2018  22:22
    Zázrak (2013)

Na slovenské pomery celkom zaujímavý projekt, ktorý sa dal pozerať. Obsadenie nehercami bol isto dobrý nápad, ktorý sa, čuduj sa svete podaril. Juraj Lehotský by ale mal dostať šancu a režírovať niečo väčšie, ako len podobné drámy.

• 9.12.2018  22:20

Aj keď nemám rád Jima Carreyho a jeho gestá sú mi maximálne odporné, tak musím uznať, že toto bolo miestami zábavné. A stále lepšie ako nadhodnotená sračka Maska.

• 9.12.2018  22:18

Nemám moc v láske filmy za účasti Buda Spencera, ale toto sa celkom dalo. Príbeh to je celkom zaujímavý a aj miestami vtipný. Pekne to odsýpa a nepoľavuje až do konca. No akosi si celý film kradne pre seba Enzo Cannavale, ktorý je tu ozaj vtipný.

• 9.12.2018  22:16

Tak toto ma dostalo! Je to fakt nádherný kúsok, ktorý som si užíval hneď od začiatku. Arrietty ohúri svojou úžasnou animáciou (ostatne ako je už klasika pri štúdiu Ghibli) a hlavne svojím príbehom, ktorý je rozprávaní jemne a odsýpa to veľmi rýchlo. Hiromasa Jonebajaši nemohol svoj debut natočiť lepšie a pravdepodobne už toto dielo ničím neprekoná.

• 9.12.2018  21:44

Príbeh sa zo začiatku strašne vlečie a do nejakej hodiny a štvrť to je až šialene nudné. Potom sa to ale všetko ako keby zvrtne a začne to naberať na obrátkach. Desať egyptských rán je slušne natočených a vyzerá to naozaj dobre. No trvá to celkom krátko. Koniec tiež nie je bohviečo a scéna, kde sa more láme je až smiešne. Čakal som od toho viac, predsa len je to Ridley Scott. Obsadenie tiež nie je moc dobré a moc to nezachraňuje ani Christian Bale. Scott mal aj lepšie historické akčné filmy!

• 3.12.2018  21:00
    Grinch (2018)

Po dlhej dobe poriadný animák pri ktorom sa zabavia ako deti, tak aj dospelý. Dá sa tu nájsť mnoho odkazov a detailov, ktoré sú viac než super. Nechýba tomu pekná hudba a nádherná animácia. Po dlhej dobe som bol v kine na animáku a neľutujem toho! Skvelo ma to naladilo na vianočnú atmosféru. Jedná sa o najlepšiu filmovú verziu Grincha! Choď sa vycpať Jim Carrey!!

• 1.12.2018  11:40

Tak toto... toto je nádhera! Rami Malek je neskutočný a fakt skvelo hrá svoju postavu Freddieho Mercuryho. Vlastne celé obsadenie je super vybrané a hrá dobre. Postupný priebeh skupiny Queen je zachytený dobre. Mal som tu pôvodne 4 hviezdy, lebo mi to úplne nesadlo a niektoré veci boli mylne vyrozprávané a niektoré pre zmenu vynechané, ale nakoniec sa prikláňam k plnému počtu, lebo toto je fakt nádherný film. Na konci, kde sme na koncerte Live Aid som mal celú dobu zimomriavky. Videné 2 krát v kine.

• 1.12.2018  11:27

Je jasné, že Harryho Pottera už nedokáže nič nahradiť, ale toto, čo sa deje tu je naprosto strašné. Už prvá časť Fantastických zverov bola ledvo priemer, ale toto je už extrém. Nemá to s Harry Potterom nič spoločné a síce sa aj vydávame do Rokfortu, avšak aj to nie je moc dobre urobené. Nebyť posledných asi 20 minút, kedy to konečne začínalo aspoň trocha pripomínať svet Harryho Pottera, tak v kine asi umriem od nudy. Obsadenie je strašné a to predovšetkým Eddie Redmayne. Jeho postava síce taká má byť, ale príde mi, že on hrá stále tak isto. A Johnny Depp si tu pravdepodobne odbil svoju najhoršiu rolu! Jediný, ktorý ako tak dobre hrá je Jude Law, ale nemôže to všetko ťahať sám. Scenár je absolútne nedotiahnutý a chýbajú mi tu také tie detaily, ktoré boli práve v spomínanom Harry Potterovi. Je jasné, že sa nedá porovnávať vynikajúci Harry Potter s týmito Fantastickými zvermi, ale bohužiaľ sa tomu neubráni. Inak je to ale nádherný film, čo sa týka efektov, kostýmov a celkového vizuálu. A to som si myslel, že to horšie ako jednotka Fantastických zverov nebude. Obrovské sklamanie. POZNÁMKA: Videl som verziu so slovenským dabingom, pretože v mojom kine originál s titulkami nehrali a musím povedať, že horšiu srágorinu, čo sa týka dabingu som ešte nepočul. Možno aj to sa podieľalo na mojom hodnotení...

• 27.11.2018  08:48
    Maska (1994)

Jedna z najviac nadhodnotených komédií, aké sú. Nechápem, ako to môže byť v červených číslach. Jim Carrey je tu zlý, zlý, zlý.

• 25.11.2018  19:45

Masky ako tak v pohode, ale tie herecké výkony matky s dcérou sú strašné. A príbeh tiež nie je bohviečo.

• 13.11.2018  21:06
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

Nápad celkom dobrý, ale prevedenie už moc nie. Všetko to sladké cukrovanie ma moc nebavilo. Ale tak priemerne som sa bavil.

• 9.11.2018  09:35
    Halloween (2018)

Vo vlne nových hororov, kde sa každý snaží robiť maximálne desivé a psycho filmy a vlastne málo kedy sa z toho stane dobrý film sa nám musel vrátiť starý, dobre známy slasher Halloween, aby to všetkým aj po viac ako 40 rokoch natrel! Režisér a scenáristi oprášili starý formát tohto filmu, pridali si zopár vlastných vecí a natočili super horor, ktorý dokáže navnadiť super atmosféru, ktorá neutícha až do konca. Miestami sa tu nájdu super nápady a myšlienky, ako napríklad vyvražďovačka na záchodoch. Začiatok, kým Michael neutečie, tak sa to dosť vlečie, ale keď už sa dostane z reťazí, tak sa to konečne rozbehne. Stará známa Jamie Lee Curtis je pripravená bojovať a je v super kondícií aj po tých rokoch. Nápad s tým jej domom sa mi páčil, len ma trocha mrzí, že potenciál toho domu nebol moc využitý. Koniec je neistý a podľa mňa sa nie tak úplne stalo to, čo sa malo stať a Michael sa predsa len ešte raz ukáže. Jo a tá hudba je neskutočná!

• 9.11.2018  09:26

Najlepší horor roka 2018? Absolútne nie! Filmu sa darí od začiatku si budovať nepríjemnú a temnú atmosféru, avšak vždy, keď by nejaká scéna mala vygradovať, tak to scenár nechá vyznieť do prázdna. Herci sú tu dosť slušný a je vidno, že ich natáčanie baví. Milly Shapiro má veľký hororový potenciál a mala by ho viac využívať. Začiatok filmu slušný, ale ten koniec som si už len hovoril, čo horšie sa ešte môže stať. Nevyužitý potenciál.

• 5.11.2018  19:40
    Kruhy (2017)

Tak a máme tu oficiálne najhoršiu Samaru! Strašné, kam sa táto celkom dobrá hororová séria uberá. Dúfam, že sa už konečne spamätajú a začnú robiť kvalitné filmy s touto tématikou, alebo to prestanú natáčať úplne. Ale aspoň, že sa tam nájdu aj nejaké dobré scény, avšak tých je veľmi málo.

• 5.11.2018  19:34
    Čertoviny (2017)

Na Trošku to prekvapivo nie je až také strašné! Samozrejme to je stále hrozné, ale už to nie je také hlúpe a trápne, ako napríklad jeho o rok mladšie Strašidlá. Má to peknú výpravu, peknú hudbu a aj efekty. Ale obsadenie je hrozné a celkovo scenár by tiež mohol byť viac prepracovanejší.

• 5.11.2018  19:33
    Neutečeš (2014)

Hudba dobrá, ale ostatné nič moc. Na horor to má až priveľmi dlhé chvíľky, kedy sa nič nedeje a pripomína to skôr drámu. Efekty takmer nijaké a scenár tiež za moc nestojí. Začiatok dobrý no ostatné už nič moc. A záver je asi najslabší článok tohto filmu.

• 5.11.2018  19:28
    Temná věž (2017)

Nie je to nič extra, čo by sme už nevideli, ale zasa to nie je ani zlé. Idris Elba je dobrý, ale Matthew McConaughey tu absolútne nepasuje. Príbeh je dosť divný, plný klišé a nelogických vecí. Jeden z tých filmov, ktorý na jedno pozretie neuškodí, ale viac krát ho už vidieť nemusím.

• 21.10.2018  23:13

Po tých rokoch stáleho odkladania som si to konečne pustil. A musím povedať, že ako veľký odporca československých komédií som sa skvelo bavil. Je to film pri ktorom človek vypne a len sa pozerá. Celý film je plný energie a naozaj sa je na čo pozerať. Herci výborný a scenár aj keď je vo svojej podstate jednoduchý, tak dokáže zabaviť. Až na tú poslednú štvrťhodinku, kedy sa už vrátia naspäť je to výnimočné dielo. Ani vlastne nechápem, prečo som sa tomuto filmu toľko vyhýbal. Asi to ale bude tým, že to v televízií hrajú nonstop.

• 21.10.2018  22:42

Super komédia a životný výkon Ludka Soboty! Film plný super hlášok.

• 21.10.2018  22:40

Takto sa robia komédie! Je to až po strop narvané nezabudnuteľnými hláškami. Všetko obsadenie tu podáva až životné výkony. A to predovšetkým skvelý Jiří Sovák.

• 21.10.2018  22:37

Všetko to vyzerá veľmi super! Ale také ukrutne pomalé tempo bolo pre mňa veľmi vyčerpávajúce. Mal som čo robiť, aby som pri tom nezaspal. Miloš Kopecký veľmi dobre vystihol svoju postavu. Jedná sa o jeden z tých filmov, kedy je absolútne jedno, koľko ten film má. Či hodinu alebo aj štyri. Stále to je rovnaké. Karel Zeman náš Spielberg!

• 21.10.2018  22:28

Vyzerá to pekne! Avšak ja som toto dielo nemal možnosť vidieť ako malý. A preto nemám na toto utvorené spomienky a vidím to z dnešnej doby. Síce to má na tú dobu naprosto super efekty a celkovo vizuál, ale za 85. najlepšie hodnotený film by som to vôbec nepovažoval. Scenár je jednoduchý, až banálny. Obsadenie a ich výkony nie sú moc dobré. Jedna vec sa ale Karelovi Zemanovi uprieť nedá. Je to taký náš Spielberg.

• 21.10.2018  22:23

Kultová komédia? Ani nie. Ja som sa síce pri nejakých veciach bavil, ale inak nič extra. Marian Labuda je tu najlepší a táto úloha mu veľmi padla. Réžia Jiřího Menzela ma nejako nechytá, ako ostatných.

• 21.10.2018  22:21

No ja som sa až tak moc nebavil. Film má v podstate veľmi jednoduchú zápletku, kde sa dva spolky poľovníkov hádajú o diviaka. Mne by to až tak moc nevadilo, ale tvorcovia z toho mohli vyťažiť oveľa viac. Začiatok sa mi páčil najviac až pokým sa herci nestretli pri hostine. Potom to už stratilo svoje grády.

• 21.10.2018  22:18

Jedna z najlepších československých komédií. Josef Abrhám tu je naozaj super a táto úloha mu neskutočne sadla! Bavil som sa. Je to dobrý námet na film.

• 16.10.2018  17:41

Po 7. slabšej sérií prichádza opäť to lepšie, čo tento seriál ponúka.

• 14.10.2018  23:36

Nechápem, čo na tomto filme všetci vidia. Ja som sa skoro unudil k smrti. Neprišlo mi to vôbec zábavné, inteligentné a ani jedno z vecí, ktoré tu trištvrte ľudí vychvaľuje. Vizuál nie je nič moc a herecky to tiež za moc nestojí. Scenár je veľmi divný a až by som povedal taký hlúpučky.

• 7.10.2018  09:05
    Futurama - Série 7 (série) (2012)

Jedna z najlepších sérií a aj super zakončenie.

<< předchozí 1 2 3 4 19 36 54 71