Scraffy

- milovník hororu

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 16.10.2018  17:41

Po 7. slabšej sérií prichádza opäť to lepšie, čo tento seriál ponúka.

• 14.10.2018  23:36

Nechápem, čo na tomto filme všetci vidia. Ja som sa skoro unudil k smrti. Neprišlo mi to vôbec zábavné, inteligentné a ani jedno z vecí, ktoré tu trištvrte ľudí vychvaľuje. Vizuál nie je nič moc a herecky to tiež za moc nestojí. Scenár je veľmi divný a až by som povedal taký hlúpučky.

• 7.10.2018  09:05
    Futurama - Série 7 (série) (2012)

Jedna z najlepších sérií a aj super zakončenie.

• 23.9.2018  15:26

Naprosto nevyužitý potenciál! Nič tu nejde ako má. Scenár je totálne zlý a príde mi, ako keby z toho chceli urobiť čistú komédiu. Všetko to pôsobí strašne kostrbato a ani herci to nezachraňujú. Od začiatku do konca som si pripadal ako v zlom sne. Je jasné, že prvý diel s Arniem sa prekonať nedá, ale toto je asi zlý vtip. A tie predátor psi sú akože čo? Naprosto zle zmáknutý film, ktorý ani nemusel vôbec vzniknúť. Réžia odfláknutá. Ten koniec je na zaplakanie. A dokonca ešte ani CGI nie je ani trochu dobré. Sme v roku 2018, kedy sa robia iné graficky nádherné filmy a to aj za omnoho menšie rozpočty! Toto bolo veľmi zlé a to hlavne na konci vo finálnej bitke. Efekty vyzerali, ako z nejakej hry z roku 2009! Ani sa nečudujem, že Arnold po prečítaní scenáru a úlohy jeho postavy v tomto filme nechcel mať s týmto snímkom nič spoločné. Film, ktorý nemal nikdy vzniknúť, ale zasa možno donúti mladých si pozrieť prvú časť, ktorý ju ešte nemali možnosť vidieť.

• 23.9.2018  15:14

Je to až taká strašná blbinka, že sa mi to páči. Je jasne vidno, že tu predovšetkým ide hlavne o zábavu. Rozpočet je tu vidno, atmosféru to má a scenár je celkom hravý a plný nápadov. Obsadenie je príjemné a Jason Statham to jasne ťahá vpred. Pokým sa chcete len zabaviť a nehľadáte niečo na zamyslenie, tak je toto jasná voľba.

• 23.9.2018  15:11
    Sestra (2018)

Sklamanie. Horor od ktorého sa očakávalo hodne a bol najviac riešeným hororom roka 2018 som teda čakal hodne. Naprosto zabudnutia hodný horor o ktorom by sa ani nerozprávalo nebyť jeho slávnych predkov. Jednoducho horory od Wana sú slávne. Toto konkrétne je iba akýsi slabý odvar. Valak vyzeral byť fajn postava, avšak to opäť všetko dopláca na zlú réžiu a ešte horší scenár. Všetko je to plné klišé, že keď to pozerá človek, ktorý má už nejaké tie horory napozerané, tak sa jednoznačne pri tom nudí. Určité veci boli až smiešne, ako napríklad mníška zombík alebo svätý grál zobrazený, ako Kristova krv v sklenenej guli. Atmosféru si to síce zo začiatku budovalo, ale neskôr sa aj tá úplne vytratila. Výkony hercov sú zanedbateľné a jediné, čo môžem asi tak najviac pochváliť je výprava, ktorá je naozaj perfektná a určité miesta sú veľmi mysteriózne. Film s takýmto rozpočtom a možným úspechom by si zaslúžil určite omnoho lepší scenár a schopnejšiu réžiu.

• 21.9.2018  21:57
    Nejšílenější závislosti (TV seriál) (2012)

Super seriál, ktorý ukazuje nevšedné veci. Je zaujímavé, aké veci ľudia môžu zbierať. Takéto koníčky, ktoré niekedy zachádzajú až do extrémoch avšak hodne ľudí nemá rado. Myslia si, že sú šialený zbierať napríklad staré práčky alebo nádoby od horčice. No ja si myslím, že keď ich to baví a sú tí ľudia šťastný, tak nech si robia čo len chcú. Ja sám mám nutkanie zbierať nejaké veci, ale ja zatiaľ nemám dostatok peňazí. :)

• 17.9.2018  22:03
    Futurama - Série 6 (série) (2010)

Opäť skvelá séria!

• 5.9.2018  23:03

Nebolo to bohviečo, ale nejako sa začať muselo. Aspoň je vidno, že to všetko malo zmysel. Tento filmik je natočený, ako home video, čo sa dalo čakať, keďže pre nich ešte nebolo natáčanie prvoradé. Čo by mi ani až tak neprekážalo, ako to, že sa z toho urobil akýsi dokument. Potom to vyzerá dosť divne.

• 5.9.2018  20:15

Pohodový dokumentárno-komediálny filmik. Dan Přibáň je dobrodruh a to sa nezaprie. Jeho africká výprava bola pre mňa unikátna, lebo som videl a nie len raz jeho neskoršie počiny: Južnú Ameriku a Austráliu s Áziou. Ale táto výprava bola mojimi očami zatiaľ nedotknutá. Tu nešla veľká výprava, ako je tomu teraz, ale len malá - dva trabanty. A prekvapivo sa mi to páčilo! Je to celkom humorné, ale aj poučné. Takýchto dokumentov treba viac. Ešte mi zostáva si pozrieť ich prvý film: "Trabantem Hedvábnou stezkou" a mám ich výpravy kompletné.

• 4.9.2018  20:50
    Futurama - Série 5 (série) (2008)

Jedna z najlepších sérií. :)

• 4.9.2018  16:41
    Deadpool 2 (2018)

Pre mňa je Deadpool 2 lepší než prvá časť! Je to omnoho viac vtipné, humor tu nie je taký moc sílený. Páčia sa mi všemožné narážky a celkovo pointa a aj jej následné vyvrcholenie. Hlavný záporák je super a jednoducho film má svoje gule!

• 4.9.2018  16:37
    Propast (1989)

Veľmi divný film. Hlavne vďaka svojmu záveru. Zo začiatku to bolo strašne pomalé a dlho som si zvykal na žáner tohto filmu. Neskôr som si to ale začal celkom slušne užívať, pretože to malo celkom slušnú zápletku, obsadenie a vlastne celý dej. Avšak ten koniec... Je divný, čo si budeme hovoriť. Pre mňa osobne ten koniec bol ťažko uveriteľný, pretože presne takéto sci-fi moc nemusím a bolo to pre mňa ťažko dopozerateľné. Ale tie štyri hviezdy tomu dám, len ten koniec...

• 4.9.2018  16:34

Film nabitý plnou akciou. Páči sa mi živá kamera, ktorá stále niekam behá a stále niečo sníma. Clive Owen je super. Nie je to ani horor a aj tak film svojou hustou atmosférou naháňal strach. Hlavne aj vďaka tomu, že vízia budúcnosti bola veľmi uveriteľná. Alfonso Cuarón je jednoducho zárukou kvality.

• 4.9.2018  16:10

Malo to vysoký potenciál, ale nedokázalo to toho využiť. Námet je super a dá sa s ním pohrať. Herci boli dobrí, ale tu sa im moc dobre nedokázalo ukázať. Ale má to aj pár zaujímavých situácií a celkom dobrú atmosféru.

• 4.9.2018  16:08
    Polednice (2016)

Konečne sa aj u nás začína robiť niečo také, ako toto! Pritom v zahraničí to už dlho letí. Polednica je vcelku zaujímavá skôr dráma, ako horor. Má to veľmi hustú a v podstate dobrú atmosféru. Avšak je to akosi suché a netlačí to na správnych miestach. Vlastne bez Anne Geislerovej by to ani zďaleka nebolo tak dobré, aké to je. Ona to všetko vyťahuje vyššie. Keby sa toho chytil skúsenejší režisér, tak to mohlo dopadnúť lepšie.

• 4.9.2018  16:03
    Pád do tmy (2005)

Atmosféra je veľmi hustá a masky sú neskutočné. No ako celok to vyznie celkom dosť nudne. Ale nápad je super!

• 4.9.2018  16:02

Veľmi pekne natočený film, ktorému nechýba humor, dráma ani akcia. Bavil som sa, ale miestami by tomu neuškodilo viac pritlačiť. Octavia Spencer, Emma Stone a Jessica Chastain sú tu vynikajúce! Škoda, že je tak strašne vidno, ako to je robené na Oscary...

• 29.8.2018  20:06
    Futurama - Série 4 (série) (2002)

Ďalšia super séria.

• 27.8.2018  22:41
    Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál) (2016)

Miestami trocha nudné a zbytočne moc naťahované, ale stále je to najlepšia road-trip výprava, aká sa u nás robí. Slabšie, ako o niečo staršia časť s Južnou Amerikou.

• 22.8.2018  14:30
    Futurama - Série 3 (série) (2001)

Je skvelé, ako Futurama neslabne na humore aj po 3. sérií.

• 15.8.2018  14:31
    Pustina (TV seriál) (2016)

Zo začiatku som mal veľké obavy to začať sledovať, pretože som sa jednoducho bál, že to nebude také moc dobré, ako všetci hovoria. Ale urobil som dobre, že som sa nakoniec do toho pustil. Už od začiatku to má veľkú dávku profesionality. Prostredie a atmosféra je tu veľmi hustá. Obsadenie do jedného človeka je super a do popredia treba hlavne dať Zuzanu Stivínovú a Jaroslava Dušeka, ktorí tu predstavujú najlepšie výkony svojej kariéry. Prvá časť bola taká divná, ale neskôr sa to pekne rozbehlo a bavilo ma to. Všetko to pekne pomalým tempom ukazovalo a zapadávalo do seba. Posledná epizóda bola už len super zakončenie celkom slušného seriálu. Škoda, že sa podobné seriálu u nás nerobia viac.

• 15.8.2018  14:23

Neveril som tomu, ale je to lepšie, ako jednotka. Zišlo sa z trápnej zlátaniny a dodali nám celkom slušnú (aj keď klišovitú) dávku hororovej až mysterióznej filmovosti. Mike Flanagan zachránil potápajúcu sa loď. Nie je to nič extra, ale ako blbosť na jeden večer to postačí.

• 14.8.2018  16:18
    Futurama - Série 2 (série) (1999)

Bavil som sa ako pri prvej sérií. Plný počet zaslúžene.

• 10.8.2018  18:42
    Futurama - Série 1 (série) (1999)

Prvá séria - najlepšia séria.

• 9.8.2018  01:11
    Pustina - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2016)

Najlepšia epizóda a najlepšie možné rozuzlenie, aké tu mohlo byť. Pre niekoho dokonca aj veľké prekvapenie. Emócie sú tu narvané až po okraj.

• 9.8.2018  01:09
    Pustina - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2016)

Na začiatku celkom zbytočné strašenie, ale možno je to aj dobre, kedže nikdy neviete, čo od toho čakať.

• 9.8.2018  01:07
    Pustina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2016)

Opäť sa to celkom dosť tiahne, ale ku koncu si to všetko nájde svoje miesto. Emócie sú veľmi dobré.

• 8.8.2018  17:57
    Pustina - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2016)

Veľmi pekný dramatický diel, kde by sa tá dráma dala aj krájať! Pohľady z dvoch hlavných predstaviteľov nemajú chybu. Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek to valcujú! Som zvedavý, ako to bude pokračovať ďalej.

• 8.8.2018  17:54
    Pustina - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2016)

Konečne sa pohrešovaná našla! Tento diel je celkom dosť akčný, čo dosť dobre vyzerá. Koniec je naprostá bomba!

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70