Scraffy

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68
    • 22.6.2018  10:48
    Na Hory (2018)

Pekne natočený kraťas, ale chýba tomu nejaká väčšia hĺbka a nejaké to poučenie na konci.

• 13.6.2018  21:01

Takmer dokonalý akčný kúsok, ktorý kľudne mohli aj viac skrátiť a ešte viac pritlačiť. Takmer spokojnosť.

• 13.6.2018  20:59

Vcelku oddychová komédia s prvkami drámy. Hlavné duo je skvelé a nie len sa na nich dobré pozerá, ale hrajú tak dobre, že musím všetko s nimi prežívať. Ale nepovažoval by som ho až za taký dobrý. 8 najlepší film? Asi nie.

• 13.6.2018  20:57

Film, ktorý si bez problémov môžu pozrieť aj ľudia, ktorý zo Star Warsu nikdy nič nevideli. Tí, ktorí už Star Wars videli a to hlavne IV, V a VI časť, tak sa budú hodne nudiť. Jedine, že by boli skalný fanúšici. Pretože film nerozpráva nič nové, ale naopak hovorí veci, ktoré sme už počuli. Akurát ich dáva do filmu. Obsadenie nie je bohviečo, mohlo byť aj lepšie. Réžia moc nenápaditá a Ron Howard sa skôr drží svojej zaužívanej šablóny pohodových filmov. Po sklamaní z VIII časti, ktorá mala byť temná som sa moc netešil na túto, pretože táto mala byť tiež temná, ale po skúsenostiach... Nakoniec som v tomto smere bol mierne rád. Avšak nemôžem si pomôcť, ale ledvo ledvo som nahrabal 3 priemerné hviezdy. Možno to bude tým, že neznášam slovenský dabing (okrem Harryho Pottera ;)) a bohužiaľ toto som v ňom videl a to dokonca v kine. Nedalo sa inak, pretože som skôr nemohol a potom to už hrali len tak. Určite sa ale na to pozriem ešte raz doma, v kľude a hlavne v originály. Takto tu zatiaľ zanechávam 3 hviezdy.

• 13.6.2018  20:47
    A Wrinkle in Time (2018)

A Wrinkle in Time aneb Disney nevie, kam s peniazmi. To fakt takúto sračku plnú klišé hovadin, ktoré sme videli snáď v každom filme nám naservírovalo štúdio s najväčším dosahom a to v roku 2018?! Čo na tom, že to má ako-tak dobré efekty, keď celkový obsah nestojí ani za povšimnutie. Vcelku známy herci sa tu nechali takto hnusne využiť. Určite má Disney na nich nejakú špinu, lebo inak si to neviem predstaviť. Ono asi jediné scény, ktoré tu boli dobré a vcelku sa mi páčili boli, keď sa dostali do "zaseknutia" času, kde sa všetko naraz opakovalo. Tie deti, ako všetky naraz hopsali s loptami boli ako z nejakého hororu. Chémia medzi hlavnými postavami je strašná a urobená tak, že len čakáte, kedy sa pobozkajú, ale nakoniec aj tak neurobia, pretože je to Disney. Vo výsledku veľmi chaotické dielo, ktoré sa ani nečudujem, že distribútori ztiahli z kín.

• 10.6.2018  15:50

Troška nudnejšia séria, ako tá predtým, ale stále sa dá nad tým zasmiať.

• 10.6.2018  13:45

To je taká blbosť, až je to dobré! :D Aspoň tie kostýmy.

• 3.6.2018  00:07
    Armageddon (1998)

Jeden z najlepších katastrofických filmov. Akcia frčí a nikdy nepoľavý. Bruce Willis ide!

• 24.5.2018  22:10

Veľmi pekne naanimovaná rozprávka, ktorá má ale až moc zbytočne debilný a detinský scenár. Veď Pixar nemusí robiť až tak detské animáky...

• 24.5.2018  22:07
    Ouija (2014)

Maximálna zlátanina, ktorá si nezaslúži ani trocha pozornosti. Postery lákajú na zaujímavý film, ale vo výsledku je to úplne debilný film v ktorom nie je ani štipka niečoho hororového, natočené je to ako nejaký slovenský seriál a ešte aj zápletka je ako nejaká milostná teenegerovská blbina. Mal som tu jednu hviezdu, ale za produkciu Michaela Baya dávam odpad! Aspoň on to mohol trocha poťahať a to ani jeho nemám moc rád.

• 23.5.2018  13:19

Zopár slabších dielov válcujú tie dobré. Takmer spokojnosť.

• 11.5.2018  20:42

Freddy je späť! A to vo forme, akú už dlho nemal! Wes Craven sa vrátil ku koreňom a to urobil kurňa dobre! Zo všetkých si urobil veľkú prdel a natočil niečo úplne iné, ako všetci očakávali. A mne sa to páči! Zo začiatku sa to celkom dlho ťahá, ale potom, keď sa to rozbehne, tak to nabere veľké otáčky. Prvý krát, keď sa Freddy objaví na scéne, tak vám až nabehne husina! A to nepreháňam! Ani trocha! Jedna z najlepších scén je pre mňa tá v nemocnici. Tá bola extrémne dobre natočená a mrazilo z nej. Lepšie zakončenie pre Freddyho ani nemohlo byť! Za ten uťahaný začiatok dávam jednu hviezdu dole, ale inak veľká spokojnosť. Po dlhej dobre má Freddy to, čo už dlho nemal! Hororovú atmosféru. Cool!

• 11.5.2018  20:36

Z Freddyho sa nám stala paródia. Paródia na všetko možné. Začiatok celkom divný a ten som skôr pretrpel. Ale neskôr sa to našťastie rozbehlo a už sa to ako-tak dalo. Ale nič extra netreba čakať. Aspoň dobre, že to už utli hneď ako videli, že to už ďalej nemá zmysel.

• 11.5.2018  20:30

Prvá Nočná mora bola super, ale pokračovania už nestoja takmer za nič. Masky a efekty sú samo o sebe skvelé, ale načo to všetko, keď autori nedokážu urobiť ani štipku atmosféry, alebo nejakú viac vyhajpovanú pasáž. Najhoršia časť to samozrejme nie je, ale aj tak slabučké 3 hviezdy.

• 11.5.2018  20:27
    Ti druzí (2001)

Atmosférický film, ktorý sa rozbehne až v druhej polovici. Troška sa z toho dalo vyťažiť viac, ale ten koniec je aj tak odrovnávajúci.

• 11.5.2018  20:20

Ja som sa náhodou bavil a to pôvodne komédie nemám rád a v podstate ich ani nepozerám. Tu som ale urobil výnimku, kedže sú tu skvelý herci. A čuduj sa svete... film mi ubehol celkom rýchlo a po celý film som mal minimálne na tvári úsmev. Jediné čo ma na filme štvalo bola tá hlavná ženská postava, ktorá ma po zvyšok filmu srala. Inak v pohode oddychová komédia, ktorá sa nesnaží o trápny humor.

• 11.5.2018  20:08

Proste rodina bohatých. Ich slasti a starosti. Nič viac.

• 11.5.2018  20:01
    Trust (2010)

Neznášam debilné postavy. A to decko debilné bolo.

• 9.5.2018  20:37

Nebudem skrývať pocity a preto musím povedať, že ma film sklamal. Neviem, či som už z toho vyrástol, ale jednoducho som od toho čakal odpal, že tam budú samé bitky, ale namiesto toho tam je veľa veľa kecania, čo mi osobne vôbec nevadí, ale premrhať s tým skoro 2 hodiny je moc. Všetko sa to pekne rozbehne až v poslednej polhodine. Hrdinovia na ktorých som sa tešil mi neprišli ani jedni dobrí a prvý krát sa mi stalo, že som najviac súcitil a fandil záporákovi - Thanosovi. Ten je tu konečne vyobrazený ako super záporák, ktorý sa nesnaží len zabiť určitého hrdinu, ale chce niečo viac - pomôcť vesmíru. Takže ako hovorím, som sklamaný, ale zasa som v podstate dostal, čo som čakal. Mrzí ma, že sa nedostalo moc priestoru pre starých Avengerov. Nie, že by noví boli zlý, ale jednoducho má to byť epické zakončenie a to by predsa chcelo hrdinov s ktorými to všetko začalo. Ako som spomínal - posledná polhodinka bola úplne super a zabíjanie postáv bolo epické. Len škoda, že Marvel hrá strašne na to, že nech nikto nerobí spoilery a pritom sám urobí gigantické. Myslím s tými postavami. Tu ich takmer všetky zabije a hneď nato oznámi pre každého jedného ďalšiu sólovku. Čiže nakoniec nám ostanú stály mŕtvi asi 2-3. Škoda no. Ale aj tak sa jedná o epický film, ktorý svetom ešte pohýbe a poláme nejaké tie rekordy. Držím palce, ale ja tomuto dám "len" priemer. Videl som to dva krát a na ten druhý krát sa mi to páčilo o trocha viac, pretože som už vedel, čo čakať. No hodnotenie sa u mňa nemení. Ešte tomu ale dám jednu šancu z odstupom času pri premietaní doma.

• 2.5.2018  21:45

Bezstarostná jazda je naozaj bezstarostný film, ktorý nemá s ničím starosti a dokáže v krátkej stopáži zabaviť. Peter Fonda a Dennis Hopper sú skvelý. Ale nemôžem sa zbaviť dojmu, že sa z toho dalo vyťažiť viac...

• 2.5.2018  21:43

Veľká sračka, ktorá je točená pre masu ľudí, ktorým stačí len priblblý humor. To už aj Spy Kids sú lepší... Svoje body dávam len za ten začiatok, keď sa prvý krát objavili v hre a objavovali svoje vlastnosti a životy. Ale aj na to sa neskôr tvorcovia vysrali. Takto nám naservírovali len trápnu komédiu, ktorá sa skrývala za úspechom Jumanji. Má to veľmi veľa nevyužitých vecí, ako sú napríklad spomínané vlastnosti, NPC, hratelnosť a mnoho ďalšieho. Rozum mi neberie, ako to mohlo zarobiť takmer miliardu.....

• 2.5.2018  21:41

Zblblé pokračovanie ešte ako-tak dobré prvého filmu. Ku koncu som bol už maximálne znudený. Nechápem rozdelenie filmu na dve časti. Toto sa mohlo rapídne skrátiť a nacpať do prvého filmu. Tento film úplne o ničom. A tí herci...

• 2.5.2018  21:39

Japonská blbina, ktorá nie je až taká zlá, ale jednoducho si to žiada iných hercov. Všetko, čo sa vo filme buduje oni zničia. Efekty a atmosféra slušná. Celý film som si predstavoval, čo by sa stalo, keby sa tohoto chytil nejaký americký, viac nadanejší režisér. Škoda. Musím si pozrieť pôvodne anime.

• 2.5.2018  21:32

Začiatok a koniec filmu Sameblod. Pekne napínavé a dojemné. Naviac z nádherného prostredia Laponska. Takmer dokonalé.

• 22.4.2018  20:03

Debilný animák s divnou animáciou a ešte divnejším scenárom. Toto nám dať v roku 2017? A pre deti? Hrôza.

• 22.4.2018  12:02
    Simpsonovi - Série 8 (série) (1996)

Jedna z najlepších sérií aj keď sa našli miestami slabšie úseky.

• 22.4.2018  11:13
    Sliz (1988)

Veľmi úsmevné béčko. Film porušuje základné pravidlá filmu (zabíjanie detí, žien a ľudí, ktorých máme radi). Réžia je hravá a scenár je premyslený do detailu. A tie efekty sú už len super bodka za filmom. Musím si pozrieť originál z 1958 roku!

• 22.4.2018  11:02

Klasická kino blbina plná úchvatných efektov, ale slabého príbehu. Dwayne Johnson má síce stále jeden výraz, ale aj tak som si naňho už zvykol a mám ho celkom rád. Je to taký novodobý Arnie. Jeffrey Dean Morgan ma tu prekvapil a hrá v podstate rovnako, ako vo Walking Dead :D. Príbeh mi prišiel a to hlavne zo začiatku veľmi slabučký a v podstate bolo vidno, že je robený pre určitú vekovú skupinu. Ostatne efekty dosť dobré a tu sa vyplatí aj 3D. Niektoré humorné úseky sa pekne vydarili, takže tu som spokojný. Netreba v tom hľadať nejaké filozofovanie, ale pozerať to len kvôli zábave. Jedno z tých diel, ktoré si užijete v kine (tu sa oplatí 3D) a kebyže to vidíte niekde doma, tak to nebude mať taký efekt.

• 22.4.2018  10:56
    Mučedníci (2008)

Začiatok celkom divný a zvrhlý a v podstate ani po skončení sa to nezmení. Koniec bol zbytočne moc zdĺhavý a mohlo sa to trocha viac zobrať z rýchlosti.

• 19.4.2018  19:44

Film o filmu lepší, než celý finálny film. Je vidieť, že sa s tým pohrali.

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68