Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (1 954)

Sněží, sněží... (2019)

Absolútne bez príbehu, len hŕstka ľudí behajúcich sem a tam. Filmu absolútne chýba vianočná atmosféra a k naladeniu na vianočnú atmosféru by som siahol asi po inom filme.

Vánoční příběh (1983)

Jeden z najlepších filmov, ktorý si pustiť na naladenie k Vianociam. Hlavne americká klasika, ale stále dobrá aj pre tunajších divákov.

plakát

Scrubs: Doktůrci (2001) (TV seriál)

Každý jeden diel je úplne rovnaký. Po čase sa už naučíte, čo presne ktorá postava hovorí a robí, takže keď pozeráte už presne viete, čo daná postava urobí alebo povie. Humor tam nejaký je, ale väčšinou situačný a taký ja moc nemusím. Za mňa priemerný seriál, hodný mať zapnutý ako pozadie k vareniu, ale rozhodne nie k nepretržitému pozeraniu.

Dolittle (2020)

Až také strašné to nie je a ako čistá detská blbina to je dostačujúce. Ale ten koniec ako vyťahujú drakovi zo zadku zaseknuté veci je už moc. :D

plakát

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Na môj vkus už viac prestrelenejší Indy, hlavne koniec, kde behajú mimozemšťania a odlietajú vo svojej kozmickej lodi preč. Už je to skôr sci-fi. Ale aj tak to dokáže zabaviť a je to film, kde sa moc nemusí premýšľať. Neviem, čo všetci majú proti Shia LaBeouf-ovi, veď až tak rušivý tam nie je, skôr by som za rušivý element označil Cate Blanchett a jej podanie ruskej agentky, ktorá mi celý film liezla na nervy.

plakát

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Rovnaký ako predošlý diel. Zo všetkých Indiana Jonesov najtemnejší a najdrsnejší. A mne sa páči práve vďaka jeho miernej odlišnosti.

plakát

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Tak som si konečne doplnil svoj dlho odkladaný rest a musím povedať, že ma to bavilo! Proste klasika. Ale vidieť to v detstve ako väčšina užívateľov, tak to predsa len má u mňa väčší účinok ako teraz. Až taký kult mi to neprišiel.

plakát

Ash vs Evil Dead (2015) (TV seriál)

Parádna komédia s mojim obľúbencom Brucom Campbellom. Filmy Evil Dead milujem a tak som si nemohol nechať ujsť aj seriál. Som rád, že sa pokračovalo v prítomnosti a pridalo sa zopár nových vecí. Nové postavy si celkom príjemne sadli a tak celé tri série šľapali ako hodinky. Čo ma ale extrémne štve je, že seriál prestali natáčať a nechali nám otvorenú 3. sériu. Ostáva už len dúfať, že sa ďalšej série dočkáme alebo nám natočia aspoň ďalší film s touto partou.

Příběh z Bronxu (1993)

Jeden z najlepších mafiánskych filmov, aké kedy boli natočené! Robert De Niro sa chytil režisérskej stoličky a ukázal nám, čo všetko sa priučil z filmov Martina Scorseseho. Príbeh je založený na reálnej minulosti spojených štátov a vyzerá to dobre. Mám tento film rád a patrí k jedným z mojich TOP filmov.