Naty94

<< předchozí 1 2 3
    • 10.5.2019  18:54

Za mě nejlepší MCU Phase 3 film

• 4.5.2019  17:38

Za mě naprosto nejlepší díl seriálu. Miguel Sapochnik je prostě bůh :)

• 20.4.2019  00:41

Práci Mamoru Hosody mám ráda, hlavně jeho styl vyprávění, ale tohle bylo chvílema moc ujetý i na mě (konkrétně první výlet do alternativní reality). Hlavní postavou je rozmazlenej fracek, z jehož řvaní člověka po 60 minutách začne už značně bolet hlava. Téma dospívání a vyrovnávání se s novýma situacema je vděčný pro všechny diváky a námět se mi opravdu líbil, ale zpracování dost pokulhává. Pro srovnání mě napadá například Cesta do Fantazie, kdy je hlavní hrdinka zpočátku taky nesnesitelná, ale tam je její změna zvládnutá skvěle. Postava se musí nějak vyvíjet v průběhu celýho a filmu, ne jen v posledních 15 minutách, který byly sice opravdu zajímavý, ale moje nutkání hodit po Kunovi na plátně botu při jeho 150. záchvatu vzteku nijak výrazně nepotlačily. Vizuálně se opakujou Hosodovy známý motivy a film jako takovej dostává smysl v podstatě až ke konci, což by nebylo na škodu, ale přichází tak zklamání a zjištění, jakej ten film měl vlastně potenciál. Za mě bohužel. Hosodovy filmy znám od svých 6 let a opravdu jsem čekala víc.

• 6.4.2019  23:04
    High Rise (2015)

Esteticky je to nádhera. Obsazení výborné. Hudba skvělá. Příběh k nepochopení. Ze začátku to ještě vypadá nadějně, ale ke konci už člověk nechápe absolutně nic. Snažíte se najít metafory a počínání postav si nějak racionálně vysvětlit, ale marně. Je to škoda. Třetí hvězdu dávám čistě za výpravu, která mě vážně nadchla.

• 13.1.2019  20:46

Mně se to líbilo. Atmosférou mi to připomínalo Drákulu, jinak jsem o žánru gothic romance asi nikdy neslyšela.

• 10.11.2018  21:57

Zasmála jsem se a taky si i pobrečela. Moc pěkný film.

• 3.6.2018  16:53

Jako fanoušek Star Wars jsem spokojená a propojení s érou Klonových válek vřele vítám!

• 2.5.2018  17:46

Moc pěkný dokument. Škoda, že není zahrnuta celá existence kapely, ale aspoň se to zakončilo na pozitivní vlně.

• 17.4.2018  16:01

Naprosto skvělej krátkej animovanej film, kterej obstojí i bez kontextu seriálu. Jako dítě mě to fascinovalo.

• 17.4.2018  02:13
    The Royals (TV seriál) (2015)

Čekala bych od Marka Schwahna víc zvratů. Pokračování v podobě 5. série bez Schwahna asi nebude, ale zatím neni nic oficiální.

• 17.4.2018  02:11
    V zajetí kouzel (TV seriál) (2015)

Pěkně se to rozjelo. Při každym dílu jsem tak strašně zmatená, až mě to fakt baví.

• 17.4.2018  02:07
    Timeless (TV seriál) (2016)

Anakin Skywalker cestuje časem a zachraňuje svět. Co víc si přát :-)

• 17.12.2017  23:23

Film je tak napěchovaný dějem, až to bylo chvílemi na mě zbytečně přeplácané. Přesto tento díl jistě stojí za zhlédnutí a věřím, že si postupem času najde své místo v srdcích fanoušků, kteří nejsou na takové tempo a zvraty zvyklí. Adam Driver podal naprosto špičkový výkon. Konečně se dá Kylo Ren brát trochu vážně. Třešničkou na dortu je pro mě neuvěřitelně dojemná skladba Johna Williamse nesoucí název The Spark.

• 26.10.2017  15:09
    Digimon (TV seriál) (1999)

Jako dítě jsem to naprosto milovala. A ano, víc než Pokémony :)

• 26.10.2017  15:08

Rozhodnutí studia vytvořit k příležitosti výročí seriálu Adventure 01 novou sérii Tri mě opravdu nadchlo. Na 01 jsem vyrůstala a jako dítě mě to naprosto pohltilo. Velmi kladně hodnotím nový styl animace v Tri. Na druhou stranu po tolika dílech začínám být skeptická vůči dějové lince a nedokážu si představit, jak to autoři dokáží v posledním díle vše uzavřít. Malý vroubek u mě má také Meiko, která se sice v Reunion a Determination zdá jako postava s potenciálem, který však nebyl doposud za celých 5 filmů využit. Doufejme, že se to ještě ke konci změní a Meiko se opravdu někam posune.

• 26.10.2017  14:56

Pro mě je tento díl zatím ze všech 5 filmů naprosto nejlepší.

• 11.2.2017  21:40

Zklamalo mě tempo filmu a jeho nevyrovnanost. Se scénářem se dalo pracovat mnohem lépe, nicméně v porovnání s prvním dílem je pořád lepší. Baví mě, jaké pozdvižení dokáže vyvolat fanfiction Twilight sagy :-)

• 26.12.2016  23:50

Skvěle strašidelná pohádka, ačkoliv je děj poměrně komplikovaný a pohnutky princezen nejasné. Výprava je ale skvělá a příběh jako takový se mi taky líbí.

• 13.11.2016  02:26
    Aliance (2016)

Postapo filmy jsou vždycky risk. Ocenila bych asi trochu plynulejší tempo děje. Měla jsem pocit, že koukám na Divergent s příměsí Oblivion. Obsazení samozřejmě výborné.

• 14.4.2016  19:16
    Pipi Dlouhá punčocha (TV seriál) (1969)

V dětství to byl jeden z mých nejoblíbenějších seriálů :)

• 25.1.2016  14:02
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

90% seriálu je jen výplň. Epizody jsou naprosto předvídatelné a bohužel nebyl podle mě vůbec využit plný potenciál, jaký seriál měl. Postavy jsou nevýrazné. Všechno zachraňují díly s Ahsokou, které ovšem opravdu stojí za to. Je třeba počítat s tím, že cílová skupina jsou děti.

• 25.1.2016  14:01
    Láska ve hvězdách (TV seriál) (2014)

Po zhlédnutí pilotu jsem docela spokojená. Uvidíme, jak to půjde dál. Samotný námět se podle mě povedl.

• 30.11.2015  12:27

Když pominu otřesný konec (který je ovšem daný předlohou), byla jsem spokojená.

• 30.11.2015  12:10
    Star Wars: Klonové války (TV seriál) (2008)

Naprosto perfektní seriál. Po dlouhé době mě něco takhle nadchlo :-)

• 1.4.2015  19:23

Bohužel mě třetí Narnie zklamala. Andrew Adamson byl pro mě duší těchto filmů a bez něj to podle mě nedopadlo dobře.

• 3.3.2015  19:21
    Glee (TV seriál) (2009)

O nějaké intelektuální úrovni scénáře se mluvit nedá, o tom tento pořad ale tak úplně není. Hudba je zkrátka výborná, stejně tak herci a zpěváci, kteří mi svými výkony pokulhávající děj vynahradí. Jaký má seriál vliv na děti a mladé lidi asi nemusím ani zmiňovat. To si, myslím, to ocenění zaslouží.

• 20.2.2015  19:18

Vzhledem k tomu, co měli tvůrci k dispozici jako předlohu, to zvládli podle mě poměrně dobře. Začátek mě celkem nudil, měla jsem dosti negativní přístup a nulová očekávání, avšak po půl hodině jsem se rozhodla zahodit předsudky a sledovat film s otevřenou myslí. Nakonec jsem se rozhodla přečíst si knihy pro srovnání a přiznám se, že jsem velmi zvědavá, jak bude zpracovaný (pro mě) mnohem zajímavější a lepší druhý díl. A samozřejmě také, kdo se chopí režie. Za mě 60%, je to taková oddechovka.

• 20.2.2015  19:10

Pro mě momentálně nejoblíbenější díl.

• 21.2.2013  14:39
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

Nyní v průběhu 3. série se příběh začíná opět vzpamatovávat a přichází další a další nečekané zvraty. U mě za 4 hvězdy.

• 15.12.2012  23:31
    Oui, šéfe! (2012)

Asi jsem nebyla v pátek zrovna nejnáročnější divák, ale mně se to zkrátka líbilo :) Nechybí francouzská lehkost a šarm, ani potěšení pro oko.

<< předchozí 1 2 3