• Fantasy

Dark - Season 3 (2020) (série)

Po dopozeraní 2.série a pri začiatku 3. som mal pocit, že z toho už nedokážu scenáristi tohto seriálu nejak rozumne vybrusliť ale musím uznať, že záver bol dosť logický a veľmi dobre všetko do seba zapadlo. Za mňa jeden z TOP seriálov.

Interstellar (2014)

Naprosto geniálny film ale doporučujem len divákom s väčšou predstavivosťou. Pre jednoduchého diváka to nebude dávať zmysel.

Zaklínač (2019) (seriál)

Spracovanie filmu pre mňa ako hráča hier bolo výborné. Hviezdička dole za politickú korektnosť k postavám za cenu autencity. (Lebo natočiť seriál len s hercami bielej rasy sa skrátka dnes v Hollywoode nemôže).

Špinavý prachy (2018) (seriál)

Niektoré časti sú mierne proti Trumpovsky ladené ale inak ako seriál spracované super. Epizódy sú rôznorodé a zanechávajú rozdielne emócie. Za mňa top epizódy: Dirty Gold, Guardians a The Man at the Top. SPOILER: Najviac ma asi dostalo, že nebyť vytunelovania malajzískeho štátneho fondu nikdy pravdepodobne nevzniknú filmy ako : Wolf on the Wall Street a pokračovanie Dumb&Dumber

Díra (2019)

Film zaujme prvotnou myšlienkou za to 1* (poukázanie na dnešnú spoločnosť) a tam to celé začína aj končí. Príbeh 0 bodov a záver filmu úplna stupidita. Zbytočne zabitá hodina a pol celková výpovedná hodnota filmu by si dala zhrnúť do 10 minutového videa.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Výborný seriál pre ľudí, ktorí si v Breaking Bad podobne ako ja obľúbili hlavne vedľajšie postavy (Saula, Mikea). Už v Breaking Bad mi prišli tieto dve postavy o mnoho zaujímavejšie ako hlavna dvojica (Walt a Jesse) a v tomto seriály sa vrátime k vývoju týchto postáv pred tým ako sa vôbec spoznali s Waltrom.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Seriál spracovaný na dobrej úrovni aj keď miestami ma vytáčalo podľa mňa až príliš nelogické konanie postáv iba za účelom napínať dej. Postava Walta mi bola sympatická zhruba po koniec 2.série a trocha to vytiahol v sérií 5. Skôr sa mi v seriály páčili vedľajšie postavy ako Gus, Saul a jednoznačne najlepšia postava z celého seriálu Mike. Nevedel som sa rozhodnúť medzi 3 a 4*.

Joker (2019)

Film úprimne sklamal. Jediné za čo si zaslúži dve hviezdičky je dobrý herecký výkon hlavnej postavy ale to je tak všetko. Dej maximálne nezaujímavý a nudný. Vadila mi aj nelogická previazanosť (vekový rozdiel) Jokera a Bruce Wayna. Jokera považujem za svoju obľúbenú postavu z komiksového sveta (naprieč DC-Marvel) ale tento film sa mal skôr volať iba Klaun alebo Cirkus a bol by z mojej strany možno prijatý o niečo lepšie. Zatial pre mňa ostáva stále Jokerom- Heath Ledger

Who Is America? (2018) (seriál)

Cohen zase raz dokázal, že slovo kontroverzia je mu vlastné a naservíroval výbornú komediálnu showtime, ktorá občas dokáže mať horko-trpkú príchuť. Každopádne charaktery ktoré tu stvárnil dokázali pobaviť a dostať jeho oponentov po väčšine presne tam kam chcel a za to mu tlieskam. SPOILER: Za mňa najlepšie scénky podpis výbavy na waterboarding od Dicka CH. a jednoznačne menu z čínskeho disidenta