Atchyroz

okres Karviná
Student

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 15.7.2019  22:46
    Génius - Picasso (série) (2018)

6,5/10

• 12.7.2019  09:00
    Tudorovci - Série 1 (série) (2007)

6,5/10

• 5.7.2019  22:39

9/10

• 5.7.2019  22:38
    Génius - Einstein (série) (2017)

• 29.6.2019  11:42

I když se v žádném případě nejedná o tak špatný film, tak patří k nejslabším filmů série X-Men. Po První třídě a Budoucí minulosti je Dark Phoenix spolu s Apokalypsou o dost slabším filmem, který už nemá moc co nabídnout. Děj je stejně jako v předchozích filmech dost podobný a neoriginální. Hlavní cílovou jsou hlavně fanoušci X-Menů, ostatním nemá moc co nabídnout. Kladnou stránkou filmu je určitě hudba Hanse Zimmera, která opět nezklamala a nebo skvělé zvládnuté akční scény, zejména ta finálová. Herecky táhnou James McAvoy a Michael Fassbender, ostatní herci včetně představitelky hlavní role jsou dost nevýrazní. Jessica Chastain jako hlavní záporák taky moc nevyčnívá... 65%

• 29.6.2019  11:36

Další tuctový horor, který chce pouze občas vystrašit a postrádá zásadní logiku děje a scénář také není nic slavného. Bohužel další hřebíček do rakve upadajícího hororového Universa V zajetí démonů, které může zachránit už jen další film s režií Jamese Wanna. Nesmím ale opomenout docela zvládnutý vizual, který ale film nevyzvedne o moc výše. 55%

• 29.6.2019  11:32
    Syn temnoty (2019)

Samotný nápad natočit hororový origin "zlého Supermana" nezní až tak špatně, ale bohuzel6je tento film hrozně hloupý, klišovitý a jedná se o další z obrovského množství obyčejných hloupých hororů, které chtějí pouze vystrašit a nedaří se jim to vždycky. Chybí zde více napaditych hororových prvků. Dost podprůměr. 55%

• 29.6.2019  11:28

Hlavní cílovou skupinou tohoto filmu jsou samozřejmě děti kolem deseti let a pochopitelně fanoušci samotných Pokémonů. Jedná se o film se skutečnými herci a neskutečným množstvím oněch Pokémonů, kteří se zde představují téměř v každé scéně. Vizuálně to vypadá pěkně a film díky své stopáž rychle odsípá a baví. Nejzábavnější je samozřejmě Pikachu s hlasem Ryana Reynolds, který si roli dost užívá. I tak se ale jedná o poměrně průměrný zábavný film. 65%

• 29.6.2019  11:25
    Dumbo (2019)

Filmy Tima Burtona z dřívějších let patří mezi klasiky, ale bohužel v posledních letech je jeho tvorba poněkud vyčpělá. I přes to jsem byl ale zvědavý jak režisér zvládne hraného Dumba. A nakonec to nedopadlo tak špatně, ale o comebacku se mluvit nedá. Svým stylem, maskami či herci je to práva "burtonovka", ale filmu něco dost chybí. Z herců si vlastně není moc na co stěžovat, je to pohádka a všichni hrají podle toho. Za zmínku stojí určitě Danny DeVito nebo Michael Keaton, kteří jsou správně vtipni, naopak jinak skvělý Colin Ferell dostal ve filmu podle mě dost málo prostoru. Samotný Dumbo vypadá pod CGI dost dobře, i když v některých "letajících" scénách už tolik ne. Ve finále je to poměrně průměrná pohádka, která neurazí, ale ani nenadchne... 65%

• 29.6.2019  11:15

• 23.6.2019  13:49
    Domek z karet - Série 6 (série) (2018)

4,5/10

• 23.6.2019  13:48
    Narcos - Season 3 (série) (2017)

• 3.6.2019  13:58

První hollywoodská Godzilla se mi hodně líbila a myslím, že na tomto webu dost podhodnocen. O dost slabší byl Kong. První Godzilla skvěle pracovala s atmosférou a ono ikonické Monstrum zde bylo představováno postupně a v plné parádě se ukázalo až v závěru filmu. Nový film s podtitulem "King of Monsters" má zásadní problém ve scénáři, který se nedokáže rozhodnout zda má jít o zábavnou blbost (což by s tímto zcela dementním příběhem) nebo o vážný a temný film. Neustále se tu mezi tím přeskakuje Většina postav je dost nezajímavá a jejich zakončení příběhu není dost emocionální. Každopádně je velkým kladem zážitek vidět všechny ty "Titány" v jednom filmu pohromadě i bojovat, ale jejich bitvy a pohledy ze strany lidi nefungují tak jako v jedničce... Záporem je ale tak moc dlouhá stopáž, která se k filmu, kde bojují obří monstra, moc nehodí. Hodilo by se výstřiha ty marné a nudné pokusy o nějaký příběh mezi lidskými postavami... Film odkazuje také na film Kong: Skull Island a na to, že se Kong s Godzillou utkají v příštím filmu, na což nevím jestli se těším... 60%

• 1.6.2019  08:50
    My (2019)

Celý tento film by se dal označit jako WTF. Ačkoliv je základní premisa děje i docela zajímavá, ve fikmu není skoro nic vysvětleno a spousta věcí pro mne zůstalo nepochopeno. Během střetu dvou identických rodin probíhá několik napínavých/strašidelných, u kterých jsem necítil vůbec strach, protože byly většinou předvídatelné nebo nechtěně vtipné. Naopak dobře fungovaly záměrně vtipné scény, které jsou na filmu to nejlepší, ale je jich hrozně málo. Ve filmu se také objevuje pár dost podivuhodných scén a vyskytuje se zde i několik věcí, které měly asi něco znamenat, ale mně to nedávalo žádný smysl. Trochu slabší Peele. 50%

• 29.5.2019  21:50

• 28.5.2019  18:49
    Lucifer - Season 4 (série) (2019)

• 28.5.2019  18:48
    Narcos - Season 2 (série) (2016)

• 28.5.2019  18:46
    13 Reasons Why - Season 1 (série) (2017)

• 20.5.2019  16:52
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

6/10

• 19.5.2019  21:15
    John Wick 3 (2019)

Musím říct, že John Wick je nyní jedna z největších filmových jistot Hollywoodu. I když jsem od tohoto pokračování čekal hodně vysoké kvality minimálně na úrovni prvních dvou filmů, i tak mě tento snímek dokázal doslova strhnout. John Wick 3 s podtitulem Parabellum je naprostou špičkou ve světě akčních filmů je až neuvěřitelný zážitek tohle umění sledovat. Po řemeslné stránce je film stejně jako ty předchozí naprosto dokonalý, ta choreografie plná nápadů je naprosto úžasná. V případě herců není opět nic špatného. Casting je naprosto skvělý a všichni do svých rolí naprosto sedí. Ať už je to kromě Keanu Reevse starousedlící Ian McShane, Laurence Fishburne a další, nebo nováčci včele s Halle Berry. Prostě pecka. 90%

• 19.5.2019  21:06

Nový snímek se Zacem Efronem o následcích činů slavného sériového vraha Teda Bundyho se hodně povedl. Je ale důležité zdůraznit, že se tento film nezaobírá Bundyho činy, nýbrž jeho následky. To ale rozhodně není na škodu. Od začátku je hlavní postava Bundyho prezentována jako "nevinná"osoba, která byla do případu zapletena bezdůvodně. Příběh je zčásti vyprávěn z Bundyho lásky, která věří v jeho nevinu. Je zajímavé, že se až do konce filmu neuvidíme žádnou jeho brutální vraždu a ani násilí. Po celý film je spíš o jeho souzení, jelikož se Bundyho u soudu hájil sám, což je samo o sobě bizarní. Po všech stránkách je Zlo s lidskou tváří řemeslně skvěle natočeným filmovým počinem, který obsahuje skvělé herecké výkony včele s Zacem Efronem, který zde dokazuje svoje herecké nadání. Zaujme i John Malkovich jako Bundyho soudce nebo Lily Collins jako jeho žena. 75%

• 19.5.2019  20:55

Upřímně, moc mně nezaujal jak první díl, a toto pokračování je o level slabší ždímačka původního příběhu a nemá čím překvapit. Oproti prvnímu dílu je zde větší důraz na komediální prvky než na ty hororové, což je i možná dobře, jelikož jako horor první film moc nefungoval. Bohužel je film moc dlouhý a nebaví tolik, kolik by měl. Lepší bude se obejít bez dalšího pokračování. 45%

• 19.5.2019  20:51

Ve výsledku hodně fajn životopisný film, který hodně překvapil. Tomuto filmu nechybí humor spojený zejména s rodinou hlavní postavy. Vedle charismatické hlavní postavy Paige, kterou skvěle hrála Florence Pugh, je zde skvělý i Vince Vaughn a pobaví i cameo Dwayne Johnsona. Hodně překvapil i Nick Frost coby otec hlavní hrdinky, stejně tak potěšila role Leny Headey. Film je natočený podle skutečného příběhu o začátku wrestlerky Paige a režisér Steohen Merchant zvládl svůj první režisérský počin na výbornou. 70%

• 10.5.2019  09:20
    Shazam! (2019)

Shazam! je celkově hodně fajn filma je to jeden ze světlejších snímků DC světa, který v žádném případě neurazí. Zachary Levi si roli starší berzi Billyho Batsona jak se patří užívá a je radost ho sledovat. Interakce mezi oběma hlavními hrdiny (i v případě obou verzí jednoho z nich). Jejich zkoušení všech superhrdinských schopnosti Shazama patří rozhodně k tomu nejlepšímu. Bohužel tam toho není tolik, kolik by mohlo. V poslední době je totiž pro mnoho diváků asi třeba velké akce, kde spolu superhrdinové bojují, což je u některých filmů (jako je právě Shazam!) docela zbytečné. Stejně tak bohužel příběh ani motivace postav (a zejména hlavního záporák, kterého jinak skvělé hraje Mark Strong) tolik nezaujme a jsou tady dost klišovité momenty. Film ale nezklame a užijete si ho. 70%

• 10.5.2019  08:24

Na první pohled další z mnoha akčních filmu o pomstě s Liamem Neesnem. Opak je ale pravdou. Tento americky remake filmu Boj sněžného pluhu s mafií (od stejného režiséra), který si co nejdříve musím doplnit, je totiž dost jiný oproti jiným podobným filmům. Zaměřuje se zde ns černohumorové vtípky a děj se vyvíjí dost nepředvídatelně a vtipně. Tento film určitě není špatný, ale určitě není pro každého. Já si ho ale užil 75%

• 10.5.2019  08:16
    Vodník (TV seriál) (2019)

• 10.5.2019  08:14

• 10.5.2019  08:13
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

• 10.5.2019  08:13
    Agent Carter - Season 2 (série) (2016)

6/10

• 10.5.2019  08:13
    Agent Carter - Season 1 (série) (2015)

7/10

<< předchozí 1 2 3 4 6 7