MovieMan7

Tenista

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 7.9.2019  09:48

Wow! Brutální díl. Roger už vypadá hooodně špatně a Gretchen toho využívá. Příští epizoda bude hustá. 98%

• 7.9.2019  09:45

Asi zatím nejslabší díl, teď mi ten skok o 4 roky vadil. Po jedněch volbách další. 79%

• 7.9.2019  09:42
    Narcos - Los Pepes (S02E06) (epizoda) (2016)

Konec Pabla Escobara se blíží a tvůrci to dávají jasně najevo stupňováním tempa. Nejlepší byla ukázka, že nikdo nesmí ani do kostela, protože by to mohlo přinést smrt některého člena rodiny. 95%

• 26.8.2019  10:56

Polovina dílu s rekordy mě hodně bavila. U první půlky mi ovšem přišlo, že tvůrcům došly nápady a jen ukazovali extrémy od činností, které dělali Patrick se Spongebobem. 80%

• 26.8.2019  10:52

Epizoda hodně zaměřená na dezinformace. Skok o 7 let mi vůbec nevadil. 90%

• 26.8.2019  10:51

Tempo i po minulém dílu nepolevilo, což se mi ulevilo. 88%

• 20.8.2019  08:35

První polovina dílu se mi líbila, takový normální díl a kámen, nůžky, papír na konci pobavily. Druhá část dílu je o Planktonově schopnosti/neschopnosti. 85%

• 19.8.2019  09:03

Tady se ukázalo, jak je novinařina těžká, kór při takovéto mimořádné události. Prostě skvěle zahraný zákulisní pohled na 9/11. 93%

• 19.8.2019  08:56

První epizoda přímo bombová! Russell Crowe herecky exceluje už od začátku. Moc se těším na další díly, i když si nechávám rezervu. 88%

• 19.8.2019  08:48

Pobyt Dunphyů v hotelu by se klidně mohl vejít do jedné epizody a tak si myslím, že další scény už byly navíc. 82%

• 16.8.2019  10:43

Jeden z těch rozhodně lepších dílů TMF. Rozhodně pobavil test vůle a výročí. 90%

• 14.8.2019  18:51

Po delší době díl plný zvratů. Akce proti Escobarovi nebyla (vyjímečně) neúspěšná díky informátorovi, nýbrž díky informátorovi informátora. Samotná scéna až moc akční, spoustu střelby, ale to může být jen mou konzervativností. Ale na to, že si tvůrci celou postavu Colonela Carrilla vymyslely si s ní dost vyhrály. Akčnosti navzdory je tu ale ještě jeden zásadní moment a to rezignace Eduarda, a.k.a. prezidentova poradce. Celkově slabší díl, který byl ale plný akce. K 5* mě donutily dvě hlášky: "Vracím ti ji." a hláška úplně nakonec od Judy Moncadové, ze které mi přešel mráz po zádech. Velmi slabých *****. 84%

• 8.8.2019  08:47

Pokračování vtipného animáku ze "skutečného života" a ještě povedenější. Lepší anekdoty, samozřejmě pár trapnějších tam je a dá se i občas předvídat, co se bude dít, ale co, přeci jen to je cíleno na mladší diváky. Zápletka ujde, alespoň je jasná. Hudba, no taková přehnaně hrající na city. Každopádně má to hlavně pobavit a zobrazit soužití lidí a zvířat. Titulkové scénky taky pobavily. 80% (viděno v kině)

• 6.8.2019  14:48

Opět plný počet hvězd. Po většinu dílu vypráví Murphy, Carillo se vrátil a začal, jako skončil. TVRDĚ A NEKOMPROMISNĚ! Tudíž se nám druhá série dostala do stejného tempa jako první už ve třetím díle. A třešnička na dortu bylo znovuotevření dějové linky mezi Stevem a Connie. 98%

• 5.8.2019  08:58

Polovina dílu byla vlastně jen představa. Nebo jsem to jen nepochopil? Nevím, ale na poslední epizodu série mi to přišlo moc zmatkovité. 60%

• 5.8.2019  08:56

To na co nás (diváky) celou druhou polovinu minulé epizody tvůrci naváděli, hned v této epizodě vyvrátili. Ale jinak opět povedený díl. 76%

• 5.8.2019  08:53

Tempo nekleslo, naopak, ve hře se objevil "pošahanej kult". 84%

• 5.8.2019  08:52

Výborný díl, doufám, že se bude tempo stupňovat. I když mé hodnocení může být ovlivněno tou dlouhou pauzou. 84%

• 2.8.2019  20:56

Natočit film, který se v podstatě odehrává v jedné místnosti dokáže jen skvělý režisér, nebo člověk, který režíruje průměrný horor. Před zhlédnutím jsem se bál černobílého formátu snímku, ale mé pochyby po prvních pěti minutách opadly. Zápletka reálná, rozhovory mezi postavami se neopakují - až na neustálé přemlouvání Davise, aby se přidal na stranu většiny, což ale díky skvělým hereckým výkonům vůbec není znát -. Rozebírání detailů nutí přemýšlet i diváka a vytvořit si na celý případ vlastní názor a způsob filmu, že stojí jeden proti všem, obhajuje si svůj názor, předkládá fakta (prostě má správné kritické myšlení) a nakonec všechny přesvědčí, se mi moc líbí. Nejlepší herecké výkony patří Lee J. Cobbovi a Henrymu Fondovi. Konec, ve kterém se porotci prostě rozejdou, i když proti sobě horlivě diskutovali, je famózní. Prostě povinnost filmového fanouška. 99% PS: Jiří Voskovec svým hraním vůbec nezaostává.

• 17.7.2019  11:30

Moc se mi líbí formát filmu, jakožto přepínání z pokoje do pokoje, ovšem tento způsob tvorby je poněkud zmatečný. K samotnému snímku: Začátek báječný, pět odlišných postav se sejde na jednom podivném místě. Ač jsem po první čtvrtině filmu přemýšlel, zdali nekoukám na jiný film, než na ten mysteriózní thriller, přechod do hlavní části filmu byl překvapivě plynulý. Začalo přibývat i střihů do minulosti a více songů z devadesátých let. I když těch písniček bylo opravdu hodně, a já nemám rád muzikály, a ze všeho nejvíc nesnáším opery, do prostředí mi to prostě zapadlo. Déšť dokreslil temnou část filmu a blížili jsme se k vyvrcholení, bohužel až tam jsme vlastně pochopili pointu. Billy Lee. Jeho postava byla mnou pochopena jako manipulující "kazatel", nevím, zda dobře, či špatně. Výslech sám o sobě skvělý, závěrečná přestřelka a Milesova minulost tomu jen dodaly šmrnc a pak už jen koncert Cynthie Erivo. 85%

• 16.7.2019  10:04

Jeden z horších dílů. Mezi vtipné momenty určitě patřilo Philovo řízení domácnosti a bouračka. 67%

• 9.7.2019  09:40
    Zmizelá (2014)

Skvělý psycho film po všech stránkách. 1. Obsazení. Zvlášť se mi líbili Ben Affleck a Tyler Perry. 2. Příběh. Tolik mindblowů a zvratů jsem už dlouho neviděl. Všechno přichystané do jediného detailu, i ty plynulé přechody do minulosti (první a poslední záběr naprostá bomba). Navíc film také zachycuje zkaženost společnosti (medializace případu). Bavil mě i slovník, který zněl jako inspirovaný Mafií. Rozhodně lepší než Se7en. 93%

• 5.7.2019  11:39
    Garfield 2 (2006)

Příběh dobrý, vtipy převládaly lepší, než ty trapné. I díky hodnocení překvapilo. Mínusem je určitě animace a nepodobnost lidí a komiksu. 50%

• 5.7.2019  10:10

Určitě lepší epizoda, více humoru a fight taky ušel. 87%

• 21.6.2019  22:29
    Sedm (1995)

Začátek byl skvělý, až na titulky, ty vypadaly jako z béčkového hororu. Motiv jasný, temný, k tomu to prostředí, herecké výkony a Morgan Freeman. Vše mělo logické vysvětlení, jenže pak přišel konec a Brad toho vraha prostě zastřelí? Kvůli tomu jsme čtvrt hodiny poslouchali jejich povídání si v autě. To mě zklamalo, proto o hvězdu dolů. 83%

• 21.6.2019  22:08

Jak já jsem byl naivní a myslel si, že 2. série bude poklidnější. Tato epizoda je jasným důkazem toho, že nebude a možná bych se měl připravit na ještě krvavější pokračování. Ta scéna, ve které zabili 7 "put" je pro mne zlomovým bodem. 85%

• 9.6.2019  09:10
    Černobyl (TV seriál) (2019)

WOW! Po zkažené osmé sérii GoT přichází od HBO omluva, kterou přijímám. První díl byl prostě úžasnou předehrou, samotný výbuch byl zrežírován dokonale, i ten název úplně mrazí po zádech. V průběhu seriálu se dozvídáme okolnosti, vše je bravurně zahrané, nejvíc mě bavili Jared Harris jako Legasov a Paul Ritter jako Ďatlov. Ani mi vůbec nevadily některé "domyšlené" postavy jako Uljana, u které scénaristi vytvořili skvělý osud, takže se co nejvíc podobá realitě, jak je vysvětleno v konečném medailonku. Zvukové efekty dozimetru na konci dílů ve vás vzbudí neklid. No a poslední díl, klenot všech seriálových zakončení, KGB soud, i podrobného vysvětlení jsme se dočkali. A shrnutí na konci epizody, to je skvěle zvládnuté, až jsem měl slzy na krajíčku. Jen mi trochu chybí více mluvení ukrajinsky nebo rusky, jako třeba u Narcos. 99,5%.

• 9.6.2019  08:44

Skvěle nastartovaná druhá série a já doufám, že první díl nepřehypovali a já nebudu muset snižovat hodnocení. PS: Ten Stevův komentář na konci fakt neměl chybu. 93%

• 9.6.2019  08:39
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

"When you play Game of Thrones, you win or you die." Celý seriál je vlastně skvělý, až na osmou sérii. Nebudu se znovu rozčilovat, jak moc špatná byla. (Aspoň že je ten Černobyl co?) Právě do osmé série jsem každému říkal, ať přežije první sérii, protože pak je to mnohem napínavější. Ale k samotnému ději. Celá show je plná minizápletek (Greyjoyové) a zvratů (Red Wedding). Prostě vás tolik vtáhne do děje, že ani zkažená poslední série vás neodradí od toho, abyste dali seriálu jako takovému pět hvězd. 93%

• 8.6.2019  10:57
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Osmá série je opravdu totální průser, nejhorší zakončení, které jsem kdy u seriálu viděl. Alespoň na tom nejsem tak špatně, jako většina chudáků, která na to čekala dva roky, já naštěstí "jen" rok. První díl byl nudnější, nic moc se tam nestalo. Druhý byl upoutávka, na tak DLOUHO OČEKÁVANOU bitvu s Nočním králem a docela se povedl. Bitva o Zimohrad byla ale špatně natočená, ne dějem, ale efekty, zápletka ušla, i když mohla být promakanější, s efekty a kamerou byly následující problémy: 1. Až příliš moc efektů, takže se potvrdila má teorie, že peníze GoTko zkazily 2. Tak čtvrt dílu vůbec nebylo vidět přes tmu nebo oheň. The Last of the Starks. Povedené promo na zakončení seriálu a bitvu o King´s Landing. The Bells. Osmá série a bitvy prostě nejdou dohromady. Jednoduchá zápletka a půlku epizody smažila Daenda Královo přístaviště. Jedná světlá chvilka byla Cleganebowl. Poslední epizoda byla brutální katastrofa. Nic moc se, až na smrt Daenerys, nestalo. S tímto dílem jsem měl 3 základní problémy: 1. Odfláknutá smrt Daenerys 2. Demokracie ve 3. stol.? 3. Branovi úplně změnili charakter odpovědí na otázku "Chceš vládnout Šesti královstvím?" Bran: "Proč bych jinak jezdil takovou dálku?" Kdyby to řekl kdokoliv jiný, ale Bran? Brečel jsem, ne osudy postav, ale zhnusením osmé série. Zakončení bylo pouze malou útěchou, jedním slovem "nah". 48%

<< předchozí 1 2 3 4 5