Gamekeeper77

okres Český Krumlov

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 21.11.2018  07:05

Vzhledem k tak masakrálnímu hodnocení tady jsem se chca nechca neubránil tomu jít do kina s obrovským očekáváním. To sice úplně naplněný nebylo, ale rozhodně jsem se bavil víc než skvěle. Už jen natočit film vracející se do úžasných 70. a 80. let, naplněných tak výraznou atmosférou, tolik plodných na výbornou muziku a navíc o jedný z největších hudebních legend všech dob je nápad za všechny prachy předem předurčenej k úspěchu. Když přidáme režisérskýho specialistu na doby nedávno minulý a narveme tam nevyhnutelně dokonalej soundtrack, vznikne nám pod scénářem, kterej ani nebylo třeba vymejšlet maximální vizuálněposlechová krása. Takže jak říkám, smyslově nemá film chybu, jen mi tam chybí trochu víc toho emočního wow! , protože husí kůže mi naskakovala "jen" při několika silných hudebních momentech a ne v očekávaných, avšak nenaplněných citových scénách s absencí dojetí spojených se zaplavováním slzných kanálků, na což jsem byl připravenej a vyloženě se těšil, jak si u toho pořvu. Bohužel se tak nestalo, za což nějakej ten bodík musim sice ubrat, do maxima se to s odřenejma ušima ale i přesto pořád ještě vleze. 88%.

• 16.11.2018  14:08
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Prvních pár dílů mě fakt dostalo a byl jsem odhodlanej poslat tohohle Stevieho Wondera mezi svý oblíbený seroše. Pak ale bohužel děj začíná dost ztrácet na akci, napětí, působivosti a hlavně progresi. Neříkám, že by mě to nudilo, ale zas tak mimořádnej počin to pro mě taky neni. Škoda, protože rozjezd je vážně hodně slibnej. 82%.

• 8.11.2018  06:29

Tohle není sice věc, která by mě dostávala až tak úplně do kolen, ale rozhodně to má spoustu výrazných kladů. Je to samozřejmě atmosféra, tak hutná a upocená, až z Vás taky skoro teče. Herci, to je bez diskuze, charisma tu má i to nejposlednější křoví, no a Bridget, to je kapitola sama o sobě, prostě pastva pro oči. Do třetice je to hudba, to je taky nádhera. Tenhle film je určitě naprostá klasika a špička žánru, to je bez debat, ale troška míň rozvleklosti a utahanosti by tomu přeci jen neškodila. 86%.

• 27.10.2018  21:31
    Přízrak (TV film) (1987)

V dětství na mě Přízrak zanechal celkem silnou emocionální stopu a měl jsem díky němu nějakej čas i Jandákofobii, tak jsem byl nadšenej, když jsem zjistil, že to dnes dávají a že to po třiceti letech zase uvidím. Samozřejmě, že už to na mě tak nezapůsobilo, ale napětí tomu určitě nechybí. 62%.

• 17.10.2018  03:09

Třetí vězdu dávám za těch pár dobrých momentů a hlášek, jinak je to ale jenom slabej průměr a pro mě celkem zklamání. 60%.

• 17.10.2018  02:59

Skvěle vystižená a pohlcující atmosféra dvacátých let je pro mě určitě plusem nejvétším. Jinak i přes slušnej casting tomu chybí ta šťáva, co má Harry. Bohužel je dost těžký to nesrovnávat a i když děj je místy dost svižnej a napínavej, o nic mimořádnýho se nejedná. 73%.

• 10.10.2018  06:55

Prvotřídní devadesátkový áčko, který těží nejen ze svých akčních scén, ale tlačí na diváka i dost slušně po psychologický stránce a hlavně když se Sean dostává do lochu a jeho identita se prozrazuje, pamatuju si, jak jsem z toho byl poprvý docela v prdeli. A když opomenu zbytečně melodramatický scény jako v kostele lítající holuby, tak jde určitě o jeden z nejlepších akčňáků vůbec. 93%.

• 8.10.2018  07:28

Na Rambovi jsem nikdy nijak extra neujížděl, ale nebylo by fér ho kvůli tomu odepisovat, protože něco do sebe určitě má. Vždycky se mi na něm libila ta poctivá a v První krvi ještě nepříliš přeháněná brutalita a neskrývaná sirovost. Do toho skvělej hudební podkres a nakonec se není čemu divit, že se zrodil kult. 80%.

• 7.10.2018  20:56
    Deadpool 2 (2018)

Jak se dalo čekat, veškerá originalita a překvapení z trochu jinýho, úchylnýho pojetí , který mě ohromily v prvnim díle jsou fuč. Puberťácky přitroublý vtípky naštěstí zůstaly, takže základní forma se nezměnila, k tomu přibyla trocha víc useknutých částí těl, s tím se dvojka taky vůbec nemaže, pro mě tu to kouzlo jedničky bohužel už ale chybí. 82%.

• 5.10.2018  19:30
    Spectre (2015)

Dobře, není to takovej vodvaz, na kterej jsme byli zvyklí, obzvlášť po fenomenálním Skyfall, ale i když v menší míře, pořád to má to, co má 007ička mít. Parádní honičky, výstavní roštěny, povedený bitky v čele s našláplou pasáží ve vlaku, už tradičně výbornou hudbu a skvělýho Craiga. Tahle řada s ním mě vážně bere. 82%

• 5.10.2018  18:27
    Forrest Gump (1994)

Ten film je tak neuvěřitelně naivní, přehnanej a vlastenecky přiblblej, že mi nejde do hlavy, proč je tak úžasnej. Nejspíš proto, že je tak pozitivní a i když s notnou dávkou nadsázky, je přesným důkazem toho, že můžeš bejt klíďo píďo naprostej idiot, ale když chceš, dokážeš úplně všechno. Zkrátka ukazuje lidem to, co potřebujou vidět. A nejlepší soundtrack v dějinách filmu jako bonus k tomu. 95%.

• 2.10.2018  23:23

Nejspíš proto, že nejsem hráč a možná i pro můj noteenage jsem tomuhle filmu na chuť moc nepřišel. Kromě nevýrazných a pro mě nesympatických herců nemůžu říct, že by mi na něm něco obzvlášť vadilo, ale taky za celou dobu nepřišlo nic, co by mě uchvátilo, nebo alespoň trochu vtáhlo do děje. Snad jen díky poměrně slušnýmu scénáři a relativně dobrý koukatelnosti...70%.

• 16.9.2018  08:24

Doufal jsem sice v trochu víc Úsměvů, kterých jsem tu sotva pohledal, ale na druhou stranu tu zbyla spousta prostoru pro hlavní myšlenku filmu. Ten působí dost výchovným a odstrašujícím dojmem a zvlášť u některých scén se s problematikou chlastu vůbec nesere. To sice vůbec není na škodu, u silných jedinců se to ale přeci jen může minout účinkem, protože já jsem hned po návratu z kina musel jít a otevřít si šlahouna. V kině jsem si ale těch 90 minut protichlastací propagandy užil celkem slušně. My, co si dáme jednou za čas v hospodě pár piv a k tomu nějakej ten vitamín, nemůžem mít páru o čem je řeč. O tom, že když už není co, dá se chlastat i benzín. Zahranej je film taky slušně, David je opravdu výbornej. Snad jen hudba na mě působila lehce rozporuplně, ale asi spíš lepší než horší. Navíc mám rád filmy, který ani přes svojí relativní nechutnost neztrácejí naději... 78%.

• 14.9.2018  10:19
    Já, legenda (2007)

Výborná postapokalyptika se sice klasickým a nepřekvapujícím scénářem, zato však se skvěle vyváženou dávkou napětí, akce a strachu z budoucnosti týhle podobný. Will je tu opět tou nejlepší volbou a díky tomu nejvýznamějšímu, což je skvéle líná atmosféra a určitý kouzlo dokonale ztvárněnýho mrtvýho města, mi tenhle film připadá s každou další projekcí lepší a lepší. 90%.

• 25.8.2018  16:40

Sandra i Hugh jsou tu skvělí, chemie mezi nima funguje perfektně. Oba je mám hodně rád a tenhle vtipnej a milej film diky nim taky. 72%.

• 21.8.2018  05:23

Jděte se tu všichni vycpat! Tenhle film nemůže hodnotit nikdo, kdo tuhle dobu nezažil! Ať si říká kdo chce co chce, dejte si tomu třeba jednu připosranou hvězdu, ale pro mě je to prostě těžkej teenage kult s hitama, který nemaji chybu. 90%.

• 16.8.2018  17:49

Docela originální, místy slušně zábavný, Gervais je výbornej a má to hodně dobrej soundtrack. Přesto ale pořád jen příjemně lehkej nadprůměr. 67%.

• 11.8.2018  08:06
    Bikesalon (TV pořad) (2018)

I když vlastnoruční pořady Primy z devadesáti procent s opovržením zavrhuju a přepínám, tohle je výjimka. Je to teda spíš pro fajnšmekry a profíky, já při popisech kol, jejich součástek a jízdních vlastností moc nechápu, o čem je řeč, majoritní technickou složku pořadu bych vyměnil spíš za tu popisující cyklostezky, tím by se určitě cílová skupina diváků rozšířila a prkenně nadrcený rozhovory průvodců nejsou taky nic moc, ale jak říkám, já na to koukám rád. 60%.

• 10.8.2018  18:52
    Zmizelá (2014)

První skoropůlka filmu je sice dobrá a slušně napínavá podívaná tlačící Vám do hlavy neustálý pochybnosti o tom, jak že to vlastně bylo, pořád mi ale připomíná další z řady těmuhle podobných a není nic, čím by se vymykala. S radikálním a pro mě překvapivým zvratem jde ale do tuhýho a děj se stává hodně poutavým, aby po velkým očekávání přišel opět nečekanej, ale pro mě bohužel poněkud nedomrlej a nevýraznej konec. 80%.

• 7.8.2018  05:06
    Nezapomeň na lásku (TV film) (2013)

Lehce nadprůměrná romantika, kde mě opravdu dojala až závěrečná scéna, která vyřešila mojí nerozhodnost mezi souhvězdím tří a čtyř. 70%.

• 6.8.2018  13:16

Některý vtípky jsou dost povedený, některým se smějete pro to, jak jsou přiblblý. Prostě klasickej Sandler, u kterýho si ofouknete a pobavíte se, teda jestli máte jeho humor rádi. Já jo. 70%.

• 5.8.2018  19:21

Rádoby světový, čerstvě porevoluční pokračování alespoň trochu přirozenýho prvního dílu. Narozdíl od něj je to už ale o dost vic přitažený za vlasy, i když pořád ještě úsměvný a slušně koukatelný. 50%.

• 5.8.2018  18:59
    Jako jed (1985)

Dost trpkej film o tom, kam až může dostat ženská chlapa ve středním věku. Nebo spíš v každým věku... 65%

• 3.8.2018  19:18

Skvělej, skoro až temnej animák v nolanovsky batmanovským stylu, s avengerskýma akcema a bondovskou hudbou. První půlhodina mě sice nechávala poměrně chladným a já si začal říkat, že už budu na nový animáky asi starej, ale pak se to začalo hodně slušně rozjíždět a nakonec to vyrostlo do prvotřídní akční pecky převyšující výbornou jedničku a to i díky dokonalýmu vizuálu, kterej je fakt dotaženej do puntíku přes detaily na oblečení, stíny, maličkosti v pozadí až po neuvěřitelně reálnou podobu vody. Za mě každopádně nejlepší animák za poslednich 8? let spadající do mojí žánrový top desítky. Jen jsem dost dobře nepochopil, proč Dash při seznamování podává levou ruku. 92%.

• 2.8.2018  05:39

Naprosto mě tu uchvacuje genialita a přirozenost hereckých výkonů většiny neherců. Ať už byly scénář a dialogy dopodrobna nalajnovaný, nebo to bylo dílo improvizace, tak jako tak se to povedlo na výbornou. Hodně zdařilej je i hasičskej casting místních koček do miss a jeho obludnej výsledek jakožto parodie na krásu českých holek a (ne)vkus českých chlapů. Tenhle film je velká paráda. 88%.

• 29.7.2018  22:32

Tenhle film ve mě za těch pětadvacet let dozrál jak víno. Není se co divit, vzhledem k tomu, že poprvý jsem ho viděl v patnácti, kdy jsem za prvý o tý krutý době věděl velký kulový a za druhý, moje vojna mě teprve čekala. Teď to vidím úplně jinak. Smutná komedie s kvantem výborných hereckých výkonů, nesmrtelných hlášek a dialogů a skvěle utahaným hudebním doprovodem pro mě doslova zkultovněla. Na ty kekely rodící se těsně po revoluci se tohle hodně podařilo. 85%.

• 29.7.2018  21:40

S prvníma Příšerkama se težko drží krok a sotva by se dalo čekat, že dvojka pojede na stejným levelu, ale určitě to taky není žádnej průser. Bavil jsem se dost slušně a výborný finále s kralující strašící scénou byla už jen hodně povedená třešnička na dortu. 82%.

• 29.7.2018  19:33
    Špindl (2017)

Další zbytečná hovadina na trhu český kinematografie, která se snaží vytěžit ze svých úspěšných předchůdců a svým motivem si přitáhnout diváka. U zábavných scén jsem se moc nepobavil, v romantických není ani špetka romance, hudba tu pro změnu chybí úplně. Vašut je asi dost v prdeli, když bere takovýhle štěky, Polívková se začíná taky tatit čím dál víc tím, že vleze do každý hovadiny a Kohák s Pavláskem můžou bejt naopak rádi, že se s jejich "hereckýma" schopnostma vůbec někde můžou trapně blejsknout. Největší zásluhu na výsledku má ale samozřejmě Cieslar, kterej by si měl uvědomit, že člověk by měl dělat nejenom to, co ho baví, ale hlavně to, co umí, obzvlášť když pak výsledky jeho diletantismu vidí stovky tisíc lidí. Dvě hvězdy dávám za hezký pokoukání na Káču Klausovou, za asi tři úsměvný momenty, za to, že si film udržel i přez všechny ty negativa mojí pozornost a za to, že i když se mi nelibil, nemůžu říct, ze by mě vyloženě sral. 30%.

• 29.7.2018  13:54

Příjemnej film, kde asi jediný, co mi nesedělo, byla Binoche. Na druhou stranu, Carell mi to plně vynahradil. 80%.

• 26.7.2018  23:19

Tak tohle je někde úplně jinde než jednička. Jediný, co prvni půlce nechybí je pár slušnejch hlášek a několik dobrých songů. Jinak je to celkem rozvleklý a vlastně o ničem. Druhá půlka postrádá i tu trochu vtipu, naopak jí neschází ještě víc nezáživnosti, nudy a zdlouhavýho čekání na konec. Takže jen pro výše jmenované plusy a kvůli galaktický partičce sympaťáků za tři, jinak jako hodně očekávaný pokračování výborný jedničky to stálo pěkně za hovno. 50%.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12