Gamekeeper77

okres Český Krumlov

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 21.8.2018  05:23

Jděte se tu všichni vycpat! Tenhle film nemůže hodnotit nikdo, kdo tuhle dobu nezažil! Ať si říká kdo chce co chce, dejte si tomu třeba jednu připosranou hvězdu, ale pro mě je to prostě těžkej teenage kult s hitama, který nemaji chybu. 90%.

• 16.8.2018  17:49

Docela originální, místy slušně zábavný, Gervais je výbornej a má to hodně dobrej soundtrack. Přesto ale pořád jen příjemně lehkej nadprůměr. 67%.

• 11.8.2018  08:06
    Bikesalon (TV pořad) (2018)

I když vlastnoruční pořady Primy z devadesáti procent s opovržením zavrhuju a přepínám, tohle je výjimka. Je to teda spíš pro fajnšmekry a profíky, já při popisech kol, jejich součástek a jízdních vlastností moc nechápu, o čem je řeč, majoritní technickou složku pořadu bych vyměnil spíš za tu popisující cyklostezky, tím by se určitě cílová skupina diváků rozšířila a prkenně nadrcený rozhovory průvodců nejsou taky nic moc, ale jak říkám, já na to koukám rád. 60%.

• 10.8.2018  18:52
    Zmizelá (2014)

První skoropůlka filmu je sice dobrá a slušně napínavá podívaná tlačící Vám do hlavy neustálý pochybnosti o tom, jak že to vlastně bylo, pořád mi ale připomíná další z řady těmuhle podobných a není nic, čím by se vymykala. S radikálním a pro mě překvapivým zvratem jde ale do tuhýho a děj se stává hodně poutavým, aby po velkým očekávání přišel opět nečekanej, ale pro mě bohužel poněkud nedomrlej a nevýraznej konec. 80%.

• 7.8.2018  05:06
    Nezapomeň na lásku (TV film) (2013)

Lehce nadprůměrná romantika, kde mě opravdu dojala až závěrečná scéna, která vyřešila mojí nerozhodnost mezi souhvězdím tří a čtyř. 70%.

• 6.8.2018  13:16

Některý vtípky jsou dost povedený, některým se smějete pro to, jak jsou přiblblý. Prostě klasickej Sandler, u kterýho si ofouknete a pobavíte se, teda jestli máte jeho humor rádi. Já jo. 70%.

• 5.8.2018  19:21

Rádoby světový, čerstvě porevoluční pokračování alespoň trochu přirozenýho prvního dílu. Narozdíl od něj je to už ale o dost vic přitažený za vlasy, i když pořád ještě úsměvný a slušně koukatelný. 50%.

• 5.8.2018  18:59
    Jako jed (1985)

Dost trpkej film o tom, kam až může dostat ženská chlapa ve středním věku. Nebo spíš v každým věku... 65%

• 3.8.2018  19:18

Skvělej, skoro až temnej animák v nolanovsky batmanovským stylu, s avengerskýma akcema a bondovskou hudbou. První půlhodina mě sice nechávala poměrně chladným a já si začal říkat, že už budu na nový animáky asi starej, ale pak se to začalo hodně slušně rozjíždět a nakonec to vyrostlo do prvotřídní akční pecky převyšující výbornou jedničku a to i díky dokonalýmu vizuálu, kterej je fakt dotaženej do puntíku přes detaily na oblečení, stíny, maličkosti v pozadí až po neuvěřitelně reálnou podobu vody. Za mě každopádně nejlepší animák za poslednich 8? let spadající do mojí žánrový top desítky. Jen jsem dost dobře nepochopil, proč Dash při seznamování podává levou ruku. 92%.

• 2.8.2018  05:39

Naprosto mě tu uchvacuje genialita a přirozenost hereckých výkonů většiny neherců. Ať už byly scénář a dialogy dopodrobna nalajnovaný, nebo to bylo dílo improvizace, tak jako tak se to povedlo na výbornou. Hodně zdařilej je i hasičskej casting místních koček do miss a jeho obludnej výsledek jakožto parodie na krásu českých holek a (ne)vkus českých chlapů. Tenhle film je velká paráda. 88%.

• 29.7.2018  22:32

Tenhle film ve mě za těch pětadvacet let dozrál jak víno. Není se co divit, vzhledem k tomu, že poprvý jsem ho viděl v patnácti, kdy jsem za prvý o tý krutý době věděl velký kulový a za druhý, moje vojna mě teprve čekala. Teď to vidím úplně jinak. Smutná komedie s kvantem výborných hereckých výkonů, nesmrtelných hlášek a dialogů a skvěle utahaným hudebním doprovodem pro mě doslova zkultovněla. Na ty kekely rodící se těsně po revoluci se tohle hodně podařilo. 85%.

• 29.7.2018  21:40

S prvníma Příšerkama se težko drží krok a sotva by se dalo čekat, že dvojka pojede na stejným levelu, ale určitě to taky není žádnej průser. Bavil jsem se dost slušně a výborný finále s kralující strašící scénou byla už jen hodně povedená třešnička na dortu. 82%.

• 29.7.2018  19:33
    Špindl (2017)

Další zbytečná hovadina na trhu český kinematografie, která se snaží vytěžit ze svých úspěšných předchůdců a svým motivem si přitáhnout diváka. U zábavných scén jsem se moc nepobavil, v romantických není ani špetka romance, hudba tu pro změnu chybí úplně. Vašut je asi dost v prdeli, když bere takovýhle štěky, Polívková se začíná taky tatit čím dál víc tím, že vleze do každý hovadiny a Kohák s Pavláskem můžou bejt naopak rádi, že se s jejich "hereckýma" schopnostma vůbec někde můžou trapně blejsknout. Největší zásluhu na výsledku má ale samozřejmě Cieslar, kterej by si měl uvědomit, že člověk by měl dělat nejenom to, co ho baví, ale hlavně to, co umí, obzvlášť když pak výsledky jeho diletantismu vidí stovky tisíc lidí. Dvě hvězdy dávám za hezký pokoukání na Káču Klausovou, za asi tři úsměvný momenty, za to, že si film udržel i přez všechny ty negativa mojí pozornost a za to, že i když se mi nelibil, nemůžu říct, ze by mě vyloženě sral. 30%.

• 29.7.2018  13:54

Příjemnej film, kde asi jediný, co mi nesedělo, byla Binoche. Na druhou stranu, Carell mi to plně vynahradil. 80%.

• 26.7.2018  23:19

Tak tohle je někde úplně jinde než jednička. Jediný, co prvni půlce nechybí je pár slušnejch hlášek a několik dobrých songů. Jinak je to celkem rozvleklý a vlastně o ničem. Druhá půlka postrádá i tu trochu vtipu, naopak jí neschází ještě víc nezáživnosti, nudy a zdlouhavýho čekání na konec. Takže jen pro výše jmenované plusy a kvůli galaktický partičce sympaťáků za tři, jinak jako hodně očekávaný pokračování výborný jedničky to stálo pěkně za hovno. 50%.

• 26.7.2018  02:56
    Skyfall (2012)

Spojler? Tak přesně takhle si představuju prvotřídní Bondovku. Na začátku se opět namlsáme vysoce adrenalinovou akcí, ale moc nevychladneme, protože i zbytek filmu je perfektně nadávkovanej a celkově má sakramentský koule. A ta hudba, Pane Bože ta hudba... A cynická Em jako mrcha konečně dostane to, co jiným s bezstarostností sobě vlastní tolik dopřávala. 92%.

• 25.7.2018  19:02

Další z filmových počinů, ke kterýmu jsem byl skeptickej, protože nemám rád filmový bajky. Filmy, kde vystupujou inteligentní, mluvící zvířata prostě nemusím. Taky mi to pár měsíců trvalo, než jsem se k tomu nechal přemluvit, ale rozhodně to stálo za to a to i díky skvělým dialogům a výbornýmu českýmu dabingu. Tenhle Marvel je i přes obvyklou dávku akce hodně odpočinkovej a to je dobře, i díky trefnýmu castingu a parádnímu soundtracku na mě působí hodně pozitivně a pohodově. 85%.

• 25.7.2018  05:40

Fenomenální rozjezd slibující maximum se zcvrkne "jen" na hodně. Quantum určitě nedosahuje kvalit Casina, ale pořád je to výborná podívaná, která mě hodně bavila. 83%.

• 25.7.2018  03:05

Na Bondy mě nikdy moc neužilo, abych řekl pravdu, ani jsem jim k tomu moc příležitostí nedal a co se týče Craigovek, tak těm vzhledem k mým antipatiím vůči hlavnímu hrdinovi tuplem. Až teď, po dlouhých dvanácti letech, jsem dal na Filipovo doporučení a řekl si, že je na čase to zkusit. U Casina je sice akce jen menší, než malé množství, ale co se napětí týče, toho má na rozdávání a to i přes celkem slušně dlouhou karetní pasáž, od které by se nuda očekávat dala. Opak je ale pravdou. O adrenalinovým úvodu vůbec nemluvím, to je prostě paráda, ale zbylých 90% na naše smysly útočí sice jinak, ale se stejnou schopností udržet si naší naprostou pozornost. Takže jo, jestli to takhle půjde dál, stane se ze mě Bondovskej fanoušek. A co se Craiga týče, měl bych se omluvit... 88%.

• 24.7.2018  05:46

I když to může působit jako kříženec Války světů a Znamení, rozhodně se tomu nedá upřít notná dávka originality. Tiché místo je neskutečně napínavá, nervy drásající, posmutnělá podívaná s minimem dialogů, který dává naopak prostor vyniknout výborně děsivýmu hudebnímu pozadí, respektive popředí a pro mě je to každopádně hodně milý překvapení. 84%.

• 24.7.2018  04:17

Série stabilní jak britská libra. Akční scény jsou sice místy až na hranici science fiction, ale na to sere pes, protože jsou zkrátka a dobře fakt výborný a celkovej dojem z filmu určitě nezkazí. Za velkej bonus tu navíc považuju přirozeně fešnou a rajcoidní Rebeccu, ze který jsem fakt nemoh spustit oči. 88%.

• 12.7.2018  22:01

Velká svižná akce přesně podle mýho gusta. Výborný záběry, napínavý scény, hustý hi-tech vychytávky, jedna luxusní destinace střídá druhou. Cruise klasicky výbornej, Renner se mi tu mimořádně taky líbí, o čičině Patton ani nemluvě. A i když adrenalinovej vrchol filmu nastává už v Dubaji, s nadávkováním děje nemám sebemenší problém. Na to, že je to čtvrtej díl, tak se MI pořád drží skvěle. 85%.

• 12.7.2018  04:08
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

Neuvěřitelný, co tenhle chlap u toho grilu všechno dokáže a ještě pobaví. Vrchol mojeho grilovacího kulinaření začíná klobásou a končí třema druhama masa na jeden způsob, takže nezbejvá než koukat, slintat a závidět, protože než se dostanu k akci, už si z toho nic nepamatuju a abych si po pěti vysoslých šlahounech v pergole listoval na iprima.cz nebo kde, jakže to vlastně bylo, tak na to jsem moc línej. Takže mi nakonec nezbejvá, než opět hurá do klobás. Ale pořad opravdu výbornej. 85%.

• 12.7.2018  03:26

Tomuhle Marvelu jsem trochu křivdil a nikdy ho moc nedocenil, ale měls pravdu Filipe, vážně patří mezi ty hodně dobrý. Je to taková tichá, skromně se tvářící a vyspělá pecka, která vyniká hlavně výbornýma akčníma a bojovýma scénama za doprovodu parádní hudby. Takže kapitáne, omlouvám se, máš to za pět. 90%.

• 11.7.2018  02:34

Po ne moc zdařilý dvojce se třetí díl vrací zpátky do původního levelu a jedničku dokonce ještě předčívá. Trošku jednodušší scénář, kde už nejde jenom o státní záležitosti, ale půlka filmu je o záchraně Tomovo starý díky skoro nepolevující akci hodně snadno odpustíme. Myslel jsem, že už to půjde jenom z kopce, ale to jsem se šeredně přepočítal. Díky Bohu. 85%

• 8.7.2018  18:53

Na ROH pionýráky jsem jezdil a byly to ty nejlepší prázdniny co jsem tenkrát zažíval, tak jsem čekal, že ve mě tenhle film bude vzbuzovat spoustu sladkých vzpomínek. Místo toho mě nebavil, nudil a místy skoro až sral a to hlavně díky těm 90% dospělých i dětských herců, co byli vyloženě tragický a už tak zpackanej scénář dovršovala kopice nemastně neslaných a zdlouhavých scén o hovně. Tenhle typ fimů mám celkem rád, ale tohle bylo vážně přes čáru. Takže jen za nádech tenkrátní doby, Chalupu a Stracha 40%.

• 3.7.2018  09:45

Dodnes si pamatuju, jak jsem si uplácal vlastní Friedrichy. Už od malička jsem byl šikula , takže nebyli tak tragický jako ty Osvaldovo, pro mě byli tenkrát k nerozeznání od těch filmových. Jen jsem neměl novou pastelínu a vytvořil jsem je z tý za ty roky používaný, ze všech barev smíchaný, velký tvrdý, šedivý hroudy:-). Jo, byl jsem to tenkrát nenáročné a šetřivé robátko. Ale žádnej blbec, s tím, že mi obživnou jsem nikdy nepočítal;-). 85%.

• 3.7.2018  09:08

Pro mě rozhodně nejlepší z Mayovek. Tyhle filmy jsou úžasný v tom, že oproti většině ostatních indiánek a kovbojek jsou stravitelný jak pro dospělý, tak pro ty nejmenší a to hlavně proto, že jsou nějak tak pozitivnějc laděný, pestřejší, barevnější a tak krásně naivní.Až na ty směšný indiánský paruky se to opravdu povedlo. 90%.

• 3.7.2018  08:41

Město andělů jsem měl dlouhý roky na špičce tohohle smutně romantickotragickýho žánru, i když musim přiznat, že už jsem ho trošku přežranej, takže si dám tak 10, 15 let pauzu a bude zas jak novej. Vlastně ještě lepší, přibude nostalgická složka. 82%.

• 1.7.2018  09:28

Skvěle zmáknutá špionážní chuťovka, jejiž silnou stránkou je napětí a vyborný herecký obsazení. A že je to přehnaný? A co v tomhle žánru není?! 82%.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11