Gamekeeper77

okres Český Krumlov

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 14.11.2020  07:09

Neskutečně děsivá a znepokojující atmosféra, nepříjemnej pocit v žaludku a přání alespoň na chvilku vidět na obrazovce krásnej, sluncem zalitej den, abych si mohl na chvilku oddechnot. Pocity, který se mi vybaví při vzpomínce na mojí premiéru Mlčení a který z části přetrvávají dodnes. Při představě setkání s Anthonym (ne s Lecterem) jsem měl ještě několik let stažený půlky. Neuvěřitelnej film. 95%.

• 10.11.2020  04:35
    Pokání (2007)

Po filmařský a hudební stránce moc pěkný, mě to bohužel ale nebavilo. Dost mě to nudilo. 60%.

• 10.11.2020  00:49
    Balón (2018)

Nejsem zrovna velkej fanda německý filmový tvorby, ale tohle mě nakoplo do koulí jako už dlouho nic. Napínavý od začátku do konce, skvělá dobová atmosféra, hudba ještě víc podtrhující napětí a herci vzhledem k vizuální ošklivosti německý rasy byli naopak v drtivý vetšině příjemní a sympatičtí. Tohle bylo hodně příjemný překvapení a rozhodně nejlepší německej film, jakej jsem kdy viděl. 92%.

• 2.11.2020  17:14

Tyhle postarší horory mi většinou moc děsivý nepřijdou a ani tenhle neni vyjimkou. Žádnej velkej rozpočet, herci jak z ochotnickýho divadla (obzvlášť kolečkář Franklin, to musel bejt asi rejžovo příbuznej, jinak si tuhle tragédií nedokážu vysvětlit), nepochopitelný chování všech postav a než hrůzu nahánějící, často spíš dost komický chování Leatherfaceho. Z filmařský stránky mi přijde i příběh dost nešikovně poskládanej. Trochu to sice vytáhla poslední třetina, ale i tak je to pro mě jenom průměr. 60%.

• 14.10.2020  00:32

Průměrná betaverze Ski academy, která je alespoň plná výborných lyžovaček. Ale jo, sranda to je. 65%

• 3.10.2020  06:31

Poprvý jsem tenhle film moc nedocenil, ale teď jsem na něj z nějakýho důvodu po letech dostal znova chuť a pustil si ho. A dobře jsem udělal. Klasicky a nijak zvlášť originálně působící scénář (první část) s přesto silným a hodně dojemným příběhem o zrození hvězdy končící naopak neotřele a pro diváka dost nechtěně mi dal emocionálně dost zabrat. Hilary jsem nikdy moc nemusel a to je mírně řečeno. Teď jsem se do tý srdečný, šikovný a úžasný holky skoro zamiloval. Clint je v každý roli úplně stejnej, takže není co posuzovat, ale co musím vyzdvihnout, byly zápasy. Konečně scény, kdy po každým úderu nenásleduje střih a akce tak působí celistvě a opravdově. Takže Clinte, omlouvam se za mojí předchozí apatii, tohle se ti moc povedlo. Díky. 92%.

• 4.9.2020  20:31

Hodný, zlý a hloupý. Ten bezpáteřní blbec mě bavil ze všech nejvíc. Hodně dobrá klasika s výborným finále, přesto ale v souboji o první místo hlasuju pro TNZ. 85%.

• 3.9.2020  02:11

Je tu sice vidět velká snaha pokračovat v rytmu předchozích dílů, ale ta křečovitost a přehrávky spousty herců tu nejde nevidět. Ale i přesto, tenkrát coby novinka mi to přišlo trapný, ale teď, po desítkách let už mi to zlidovělo a baví mě to. 70%.

• 29.8.2020  00:30
    Tenet (2020)

No...tak to je teda kauf. Asi jsem čekal moc a proto dostal málo. Nolenova tvorba dosáhla vrcholu Betmanem a Počátkem a s každým dalším filmem přímou úměrou klesá. Tenet je často přirovnávanej právě k Počátku, ale nesahá mu ani po kotníky a to jak po stránce dějový, tak i tý filmařský. Nepočítal jsem s tím, že bych to pobral (což se jako největší problém neukázalo), ale doufal jsem minimálně ve stejně dokonalej vizuál. Cože?! Akce sice dost, ale většinou to byly běžný rvačky a střílečky puštěný pozadu, což měla bejt nejspíš vizuální přednost filmu, na mě ale paradoxně pozpátku běhající mužíčci působili spíš komicky. Na neosobitost a neempatii k postavám jsem si taky už u Nolana zvykl, ale relativní noname obsazení mi tu vadilo dost. Ke všemu čtyři hlavní postavy a zbytek křoví mi přijde taky vážně malo. Šmodrchanice to byla teda slušná, ale až po půlce filmu, což beru vzhledem k vyváženosti příběhu taky jako minus. No, nejlepší tu je hudba, to je teda masakr jak prase. Takže po Dunkerku další bezemoční kousek, kterej mi nezved tlak ani jinak se mnou nezamával ani v těch nejakčnějších scénách, což je podle mýho hodně,hodně špatně. Takhle si "blockbuster" roku vážně nepředstavuju a i když to dám samozrejmě znova, zatim je to jen velký zklamání. 65%.

• 26.8.2020  06:57
    Šarlatán (2020)

Film skvělej po všech stránkách od začátku do konce. Na scénáři nevidím vůbec nic špatnýho a stejně tak i dvě časové roviny vyprávění jsou perfektně dotažené a skvěle se střídají a doplňujou. Úžasná atmosféra tý hnusný doby mi v sedadle připravila na skoro dvě hodiny lehce nepříjemný stažení žaludku. Člověk si pak uvědomí, že nějakej podělanej koronáč je nic proti padesátkám. I když na druhou stranu...o žádnou chřipku tu přece vůbec nejde a ONI se nás snaží dostat tam, kam chcou, udělat z nás stádo poslušných a vyplašených ovcí, se kterejma si budou dělat to co chcou, stejně jako tenkrát. No ale jak říkám, film se vážně povedl. To bude zase Lvů. 83%.

• 25.8.2020  07:44

I když nejsem čistokrevnej venkovan kluk, v týhle předrevoluční době jsem vyrůstal a cítím z toho krásně opojnou vůni dětství a prázdnin. Neskutečnej masakr hlášek a grimas, skvělí herci a snad ještě lepší neherci. Nejlepší z trilogie a poslední Troškovina, co stála zato. Jeho porevoluční tvorba už je hovno za hovnem. 95%.

• 20.8.2020  18:47

Opravdu by mě zajímalo, co je na tomhle příběhu pravdy a jestli je možný aby už tenkrát, pod hábitem puritánství tý sešněrovaný doby fraků a šatiček zakrývajících 90 procent krásy ženských těl, mohli kundologové nabízet takovýhle služby... No, asi sotva. Každopádně pro mě hodně příjemnej a pozitivní produkt, kterej mi hodně zvedl náladu a vyčaroval úsměv na tváři. 80%.

• 18.8.2020  20:18

Solidní kriminálka s dobrým scénářem a top obsazením. Závěrečný střílení do hlav mi sice přišlo skoro až groteskní, ale budiž. Bavilo mě to a to se počítá. 82%

• 18.8.2020  15:08

Nudnej shit plnej holčičích keců jsem po půlce už sotva dával. Nemá to děj, šťávu, atmosféru, herecký výkony, hudbu ani napětí a akci. Prostě nic. A takových honiček jako je tady ta na konci mi nasere každej druhej akčnák pět do hodiny. Prostě trapas a ztráta času. 30%.

• 8.8.2020  09:02

Slušnej pohled do života jednoho puberťáka, ale nebejt hereckých výkonů hlavních postav, sklouzlo by to do škatulky průměrných a nevýrazných rodinných filmů. Niro mě nepřekvapil, na jeho dokonalost už jsem si zvykl, ale Caprio?! Toho Oskara si zasloužil už tenkrát. 80%

• 6.8.2020  00:29
    Jason Bourne (2016)

Nemá to začátek a nemá to konec. Z obou stran je to otevřený tak, až to na mě působí jako jedna dlouhá akční epizoda z krimiseriálu. Nepřetržitá akce není vždycky důkazem nenudnosti filmu, právě naopak. Když je jí moc a člověk nemá prostor si oddechnout, začne prudit. Neříkám, že ne, ale za mě jen slabší nadprůměr. 60%.

• 4.8.2020  04:14
    21 gramů (2003)

Chvíli mi sice trvalo, než jsem se chytil, ale když, tak už jsem se s každou další scénou těšil na to, jak si dosadim další kousek příběhu . Záměrně časově skákající děj je originální a skvělou volbou, Sean a Naomi úžasní, vlastně celej film je skvělej a já mu nemám co bych vytknul. 90%.

• 11.7.2020  10:26

Ztratil jsem se v ději hned po půlhodince a zbytek filmu už jsem se ani nesnažil něco pochopit, protože pak už ani návratový vysvětlovací scény nepomohly. Hroznej zmatek, kde už ani charisma herců nedokáže nic zachránit. Výstup s Willisem mi prišel skoro až trapnej. 45%.

• 23.6.2020  22:34

Film podle mýho dost přesně zachycující bezmeznou aroganci finančních nenažranců z Manhattanu, která je mi odpornější než všechny ty zvrácenosti hlavního protagonisty, který jsou vlastně jen jeho a popravdě, myslim, že v jistý formě je máme skoro všichni. Jinak film jako takovej mě sice zaujal a udržel mojí pozornost, žádná scéna, výkony herců, samotnej scénář a natož pak pointa mě ale bohužel neuchvátily a nechaly celkem chladným. 65%.

• 22.6.2020  22:48

Vysloužilej nájemnej vrahoun a příležitostnej nabíječ černých letušek třičtvrtě filmu trénuje běhání ve skalách, při kterým se ani nespotí s němou indiánkou, se kterou píchá taky, leze tam po věžích s dědkem při hudbě z Rosemunde Pilcher, aby nás po sérii trapných scén a rádoby siláckých dialogů uchvátil sice ne zas úplně marným, ale přesto dost neakčním a nevýrazným finišem. Takže presně film v Clintově stylu. 40%.

• 21.6.2020  19:14
    Medvídek (2007)

Skvadra mých oblíbených herců v hořkým filmu ze života postaveným na výborných dialozích tu hraje jako o život. S přibývajícíma rokama ho mám radši a radši. 75%.

• 16.6.2020  18:16

Dost křečovitý a přiblblý chování ústřední trojky a ještě hloupější dialogy obzvlášť těch dvou kámošů mě fakt sraly . Na Pinea jsem alergickej všude, ale tady bych ho nakopal do držky tuplovaně. Škoda, že se tu prodávají pod cenou i Reese a Tom a ješte větší, že jedinej skvělej Til je tu tak málo. Ke všemu příliš moc klišovitý romantiky nedokáže vyvážit naprostý minimum akce. No prostě bída. 45%.

• 10.6.2020  22:05

Slušná podívaná s vynikajícím Owenem by vzhledem k myšlence mohla bejt ještě o moc lepší. Takhle je to jen útěk bez větších nadějí, protože co zmůže jedna nejspíš náhodná březost v globalnim měřítku, když tu chybí řešení, nebo aspoň sebemenší pokus naznačit, že ono řešení problému je nadosah, že tahle ženská v sobě nese ten kód a že to není jen výstřel do tmy. Scénář byl sice nominovanej, pro mě je ale nodotaženej a tohle mi tam zkrátka chybí. 76%.

• 10.6.2020  20:06

No, pane Marhoule, klobouk dolu. Tohle je vážně film světovýho formátu. Bohužel ale jen ta forma je světová, příběh už ne. Zato to má ale punc opravdovosti a spoustu dost drsných scén jako bonus. 78%.

• 9.6.2020  17:45

Mistrovský dílo v každým směru s typickým podpisem tvůrce. Tři hodiny utekly jak nic a opět zbyl jen prvotřídní filmovej zážitek. 95%.

• 9.6.2020  17:40

Po vlažnější a skoro až průměrný první hodince se se vstupem děsivýho příběhu fantoma na scénu rozehrává parádní, skvěle odvyprávěnej, odehranej a hudebně doladěnej příběh. Pointu jsem neznal, ale možná proto, že jsem viděl Scary movie dřív než tohle, tak mi konečná scéna spíš než ohromující výraz údivu přivodila lehkej úsměv ve tváři. Ale ne, vážně mi to nepřijde zas až tak legendární zvrat, jak to tu čtu ze všech stran. Dobrá kriminálka to ale každopádně je. 80%.

• 7.6.2020  11:04

Snad pro slabost k český tvorbě osmdesátých let, jinak docela o ničem. 50%.

• 5.6.2020  16:23
    Svatební zvony (TV film) (2016)

V profilu týhle sladkobolný tuctový sračky se musel někdo splést, protože tohle je tutově hovno zvaný německý. Vydržel sem u toho, protože mě na gauč upoutal epileptickej záchvat. 30%.

• 29.5.2020  13:54
    Nevědomí (2013)

Asi zrovna nemusim filmy, kde vidim drtivou část stopáže 2 herce a i když to tu vypadá všechno moc hezky a hudba je jak balzám pro uši, působí to na mě dost jednorázově, bez větších výkyvů, jako skladba natočená v jedný tónině. Teda alespoň ta první část. Teď uz chápu, proč mi Nevědomí tak dlouho unikalo. Není to totiž bůhvíco. 67%

• 13.5.2020  00:58

Asi jsem divnej. Tolik jsem si přál, aby se mi ten film líbil. Začalo to vážně slibně, ale jakmile začal proces výmazu, šlo to rapidně dolu, po půlce už mě to slušně sralo a obzvlášť vstupy do Careyho hlavy pro mě byly dost silně nepříjemný, stejně jako celej film špikující, otravná hudba. Snad jediný, s čim jsem tu neměl problém bylo obsazení, jinak mě ale tahle spleskanina minula kurevsky velkým obloukem. 30%.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15