WoodoX

Twitter: woodoxx

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 2.8.2015  17:07

Takto má podľa mňa vyzerať dobrý animák.

• 6.6.2014  19:30

Ako čože? Príbeh sa akoby vybral už vopred na dovolenku. Celé je to akosi prehnané, z odseknutých hnátov doslova vyteká krv tryskom a ešte aj na litre. Triezvosť by neuškodila. Naviac je to celé dosť nudné, je to zahrané len na efekt bez akéhokoľvek donútenia sa pozerať to. Bavil ma len koniec a herecký výkon Evy Green. Tú trápnu sexuálnu scénu by som vypustil a radšej sa sústredil na niečo, čo by rozvilo príbeh do hĺbky. Ale darmo, zmena režiséra je cítiť.

• 19.10.2014  20:45

Horor v spojitosti s akčným nadupaným krimi funguje veľmi kvalitne. Dovolím si tvrdiť, že ide o objavenie akejsi novej filmovej fúzie, ktorá by mohla fungovať aj v budúcnosti.

• 14.7.2014  22:01

V podstate to splnilo očakávania. Všetky podarené triky z jednotky sa nachádzali aj tu, pravda niečo bolo nové, prihodené. Celkovo mám z toho dobrý pocit, stále je to veľmi uletené.

• 7.6.2014  22:25

Krásna filmárska virtuozita. Neskutočne čarovný film o nie práve rozprávkových udalostiach s rozprávkovým prednesom. Dopĺňa to len perfektná hudba a zvuky. Jednoznačne nový must-see titul.

• 6.11.2014  22:45
    Interstellar (2014)

Ďalší skvost v Nolanovej biografii, na ktorý som čakal asi rok a nemenej sa naň aj veľmi tešil. Začiatok sa dosť vliekol, až ma sklamal, myslel som, že moje očákávania predčili kvalitu filmu, ale perfektný koniec ma utvrdil o tom, že Nolan s jeho tímom precíznych ľudí, nedokážu spraviť zlý film. Dojem však pokazili totálne drbnuté titulky, z ktorých sa dalo čítať, že autor ani nevedel, čo prekladá. Preto je pre mňa nutné aj ďalšie zhliadnutie s nejakými kvalitatívne lepšími titulkami.

• 22.7.2014  17:06
    Jízda do pekel 3 (2014)

Neviem, no mne tie truckerské zabíjačky prídu veľmi primitívne. Asi som na ne alergický.

• 21.3.2014  16:43

Je to rozprávka a ako rozprávka ma to bavilo, keďže od začiatku až do konca sa je na čo pozerať, je čo počúvať. Audiovizuálne krásny film, no pre väčšinu asi rozporuplný, keďže rozprávka s hororovými (aspoň sčasti) vsuvkami je pre mainstreamovú časť obyvateľstva ťažkým sústom.

• 15.2.2014  20:33

Povedal by som, že jeden z najviac inovatívnych animákov za poslednú dobu. Nápadité spracovanie, podarené vtipy na rôzne popkultúrne fenomény a vcelku zaujímavý príbeh až na tú real life vsuvku bez ktorej by sa to beztak zaobišlo.

• 2.4.2014  22:13
    Noe (2014)

Aronofsky je len jeden a jasne vidieť, že tento film je jeho. Len mi prišlo ľúto poklesu gradácie po nástupe prílivovej vlny. Inak zábery úžasné, nádherné scenérie, herci tiež, hudba mrazivá a emócie kvitli až až. Videné v slovenskom dabingu, po zhliadnutí originálu je dosť možné, že zimomriavky ma navštívia ešte častejšie.

• 12.12.2014  23:27

Ako poviem, že čakal som hocičo. Nevedel som sa zbaviť pocitu, že to môže dopadnúť veľmi zle. No bol som absolútne prekvapený a neskutočne potešený, že aj napriek 20 ročnému rozdielu vo veku hlavných hercov, nestratili svoju charizmu a totálny šialený drive. Vtipy sa sypali jeden za druhým a väčšina trafila klinček po hlavičke. Proste film, ktorý bol ako jeden z mála, veľkým prekvapením a osviežením.

• 28.3.2014  21:41

Pár vtipov sa našlo, ale to nestačí na ucelený film, na ktorý sa dá pozerať. Väčšinu času sa jednalo len o plnku bez akejkoľvek podstaty.

• 13.12.2014  00:45
    Rio 2 (2014)

Fakt primitívny humor, pre mňa tento film zrejme už nemal zmysel. Naviac vykrádanie Avatara je zrejmé, neviem či to bol len pop-kultúrny odkaz alebo drzosť.

• 3.3.2014  22:58

Veľmi silná dráma, ktorá chytí za srdce a svojou surovosťou len utvrdí pocity. Určite jeden z filmov, ktorý zostane v hlave aj dlho po dopozeraní.

• 22.4.2013  23:54
    Bučkovi - slunce, seno, vesnice (TV pořad) (2013)

Na tomto sa už ani z recesie nedá zasmiať.

• 9.1.2014  23:00
    Carrie (2013)

Prečo adaptácia tejto skvelej knihy dopadne vždy na hubu, čo sa týka výberu hlavnej postavy? No tamtej 17-ročnej dievčinke bolo len ťažko uveriť, že je schopná niečoho viacej ako to tancovanie na plese... a ešte tá jej mimika. Pripadalo mi to akoby slovo "telekinéza" pred natáčaním akosi ani nepochytila. Naviac 2/3 filmu boli len nehodiace sa zábery do takéhoto žánru. Horor akoby sa nekonal.

• 25.4.2013  10:01
    Deň a noc (TV seriál) (2013)

Toto je to Nič.

• 13.4.2014  15:07

Tak to ani neverím, že toto je britská komédia. Jednak tomu chýba pravý britský humor a jednak celý film som bol popravde v rozpakoch z chovania hlavných postáv, keďže zjavne ani nevedeli čo chcú. Neviem či to bol zámer, ale ak hej, tak sa podarilo vytvoriť dosť kvalitný chaos.

• 15.8.2013  11:28
    Elysium (2013)

Toto sú filmy, pre ktoré sa oplatí ísť do kín. V podstate však nerozumiem, že ľudia sa na to do kín príliš nehrnú. Blomkamp opäť dokázal natočiť sci-fi jazdu ako sa patrí. Prostredie vykreslené podľa jeho fantázie je síce podobné tomu v District 9, ale to len jasne vymedzuje to, o čo Blomkampovi v jeho filmoch ide. Naviac by ma dosť neprekvapilo, ak by sa niečo takéto aj reálne dialo o nejakých tých 150 rokov.

• 31.8.2013  22:42

Výborná S.T.A.L.K.E.R-ovská atmosféra, šialené pojatie a dosť nie často vídaný obsah filmu. Prekvapenie.

• 25.8.2013  22:16
    Iron Man 3 (2013)

Shane Black je akýsi muž činu. Dokázal spraviť, i keď sa už jedná o tretí diel, asi najlepší diel, čo sa tohto komiksu týka. Ten film má všetko - namakanú akciu, perfektne zvládnuté vtipy, ktoré vedia, kde je ich hranica a stále kvalitné herecké obsadenie. Osobne odporúčam aj tým, ktorým Iron Man 2 kupríkladu neprišiel až tak bravúrny. Trojka to všetko hltá a načína akoby novú kapitolu Iron Mana.

• 11.1.2014  00:12

Tento film vôbec nefunguje ako film. Príbeh to nemá absolútne žiadny a dobré scénky sú často striedané s nejakými patetickými vsuvkami. No keď to už človeka rozosmeje, tak poriadne.

• 18.5.2013  19:20

Vypeckovaný akčňák s prevedením ako riadne namakaná video hra. Nebudem tu lúštiť a predierať sa cez kritiku, proste sa mi to páčilo a vyvolalo to vo mne super krvavý pocit.

• 30.3.2014  16:53
    Kameňák 4 (2013)

Sem-tam vtipné, niekedy nie, no celkovo sa na to dalo aspoň pozerať, aj keď tam len ťažko hľadať nejaké umelecké kvality.

• 14.7.2014  18:30
    Kandidát (2013)

Najlepší film zo Slovenska za posledných mnoho rokov. Moderne štýlový, s vtipnými hláškami a uleteným príbehom.

• 15.7.2014  22:46
    Mafiánovi (2013)

Napätie sa dá krájať, svižnosti to má na rozdávanie a takej tej klasickej príbehovosti taktiež. Veľmi dobrá žánrová pochúťka.

• 28.4.2013  22:05
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

Neviem, čo si väčšina myslí, ale pokiaľ to berieme oproti iným reláciám, tak toto je kvalitka.

• 28.9.2013  23:48

Náramne anti-inteligenčný film bez štipky brzdy a triezveho uvažovania a zvažovania, či to už nie je aj priveľa. Ono to ani nie je všetko také tlačenie na pílu, je to proste veľmi hlúpe. Keby sa aj chcem zasmiať, film to neumožňuje svojou vlastnou trápnosťou.

• 4.8.2013  14:01

Veľmi originálne spracovanie. Je to prehnane sladké, ale zombie atmosféra to jemne dolaďuje do správnej frekvencie. Film ma naozaj veľmi prekvapil. Zbožňujem filmy, ktoré sa neberú príliš vážne.

• 30.11.2013  16:07
    Muž z oceli (2013)

Mám rád takéto epické sci-fi výpravy. Super-Mana posunuli na miesto podobné Batmanovi. Spravili z neho vážnu, citovú drámu a nielen akčňák so všetkým čo "treba". Je to akýsi reboot Super-Mana ako takého od jeho počiatku, jeho dospievanie na Zemi a celkovo. Pre mňa jedno z najlepších prevedení komiksu do filmovej podoby.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10