WoodoX

Skype: woodoxx
Twitter: woodoxx

3 body

• 6.4.2014  15:46

Až tak zaujímavé to nebolo, malo to dosť takých nijakých pasáží, ale za to treba pochváliť dosť originálny a odvážny nápad.

• 4.4.2014  22:04

Britský humor nemôže byť v žiadnom filme či seriáli zlý. Keď sa k tomu pridá ešte aj klasicky kvalitné herecké obsadenie, tak z toho vzniká veľmi podmanivé filmové prostredie. Takéto okolnosti sa zišli aj v tomto konkrétnom kúsku a všetko je tak, ako aj malo byť.

• 2.4.2014  22:13
    Noe (2014)

Aronofsky je len jeden a jasne vidieť, že tento film je jeho. Len mi prišlo ľúto poklesu gradácie po nástupe prílivovej vlny. Inak zábery úžasné, nádherné scenérie, herci tiež, hudba mrazivá a emócie kvitli až až. Videné v slovenskom dabingu, po zhliadnutí originálu je dosť možné, že zimomriavky ma navštívia ešte častejšie.

• 30.3.2014  16:53
    Kameňák 4 (2013)

Sem-tam vtipné, niekedy nie, no celkovo sa na to dalo aspoň pozerať, aj keď tam len ťažko hľadať nejaké umelecké kvality.

• 28.3.2014  21:41

Pár vtipov sa našlo, ale to nestačí na ucelený film, na ktorý sa dá pozerať. Väčšinu času sa jednalo len o plnku bez akejkoľvek podstaty.

• 27.3.2014  20:54

Veľmi hlúpa komédia s úplne amatérskym hereckým prevedením, kde ani jeden vtip nie je podaný vierohodne. Ďalej to teda nemá ani zmysel rozvádzať.

• 21.3.2014  16:43

Je to rozprávka a ako rozprávka ma to bavilo, keďže od začiatku až do konca sa je na čo pozerať, je čo počúvať. Audiovizuálne krásny film, no pre väčšinu asi rozporuplný, keďže rozprávka s hororovými (aspoň sčasti) vsuvkami je pre mainstreamovú časť obyvateľstva ťažkým sústom.

• 15.3.2014  17:57

V podstate nadhodnotím, keďže ma tento film veľmi prekvapil. Juhokórejskú produkciu veľmi nepoznám, no po tomto si ju budem zrejme väčšmi všímať. Herecké výkony úplne presvedčivé, nič prehnané či trápne, potešili tiež niektoré vtipy na odľahčenie a celkovo to malo svoj spád. Všetkým fanúšikom vojnových filmov môžem len odporučiť.

• 13.3.2014  22:37

Film v podstate o ničom. A to doslova. Názov je vehementne zavádzajúci (ale na tom by ani nič tak nevadilo), no samotné pozeranie tohto snímku ma nudilo čoraz viac a neprestajne ma obletoval pocit, že sa pozerám na film z druhej svetovej vojny určený veku 9+. Malo to aj svetlé momenty, resp. svetlé záblesky, ktoré sa len ligotali a nakoniec aj tak zmizli vo vzduchoprázdne. Potešil aj jemný humor na tému Hitlera, no to len potvrdzuje moje predchádzajúce tvrdenie.

• 9.3.2014  01:47

Vcelku priemerná romantická komédia, ktorá zaujme dosť sexuchtivým obsahom a vtipnou prezentáciou.

• 9.3.2014  01:44
    Noc hrůzy (2011)

Fajná jednohubka, Colin Farrell a David Tennant boli super. Vcelku pobavilo.

• 3.3.2014  22:58

Veľmi silná dráma, ktorá chytí za srdce a svojou surovosťou len utvrdí pocity. Určite jeden z filmov, ktorý zostane v hlave aj dlho po dopozeraní.

• 3.3.2014  18:18

Film zapasoval môjmu aktuálnemu apetítu na filmy - pobavilo, malo to význam, celé to príjemné gradovalo.

• 22.2.2014  00:22

Dosť zvláštny vývar, ktorý nemá absolútne ani námahu vás rozosmiať. Jednoducho si len tak odsýpa a je mu jedno, ako na to divák zareaguje. Asi tak to na mňa pôsobilo.

• 15.2.2014  20:33

Povedal by som, že jeden z najviac inovatívnych animákov za poslednú dobu. Nápadité spracovanie, podarené vtipy na rôzne popkultúrne fenomény a vcelku zaujímavý príbeh až na tú real life vsuvku bez ktorej by sa to beztak zaobišlo.

• 12.2.2014  18:42

Úplne atmosférický film. Až sa divím ako to na mňa vcelku pôsobilo, proste to bolo neskutočné, čo s človekom dokáže spraviť dokonalá hudba od Jónsiho. Keby nebolo jeho, tak celý charakter filmu stratí čaro a nie je tým, čím je. Poklona pred tým človekom, čo sa rozhodol vybrať práve takýto hudobný doprovod.

• 4.2.2014  13:54

Perfektná dráma s bohatým komediálnym obsahom. Naviac zaočkované austrálskou bláznivosťou.

• 11.1.2014  00:12

Tento film vôbec nefunguje ako film. Príbeh to nemá absolútne žiadny a dobré scénky sú často striedané s nejakými patetickými vsuvkami. No keď to už človeka rozosmeje, tak poriadne.

• 9.1.2014  23:00
    Carrie (2013)

Prečo adaptácia tejto skvelej knihy dopadne vždy na hubu, čo sa týka výberu hlavnej postavy? No tamtej 17-ročnej dievčinke bolo len ťažko uveriť, že je schopná niečoho viacej ako to tancovanie na plese... a ešte tá jej mimika. Pripadalo mi to akoby slovo "telekinéza" pred natáčaním akosi ani nepochytila. Naviac 2/3 filmu boli len nehodiace sa zábery do takéhoto žánru. Horor akoby sa nekonal.

• 30.12.2013  23:27

Toto sú tie veľmi príjemné indie filmy. Páčili sa mi Julianne Moore a Mark Ruffalo, ktorý bol asi jeden z tých hlavných faktorov tohto filmu. Kvalitná herecká práca, veľmi príťažlivý príbeh plus hudba, ktorú môžem.

• 30.12.2013  20:45

Takýto príbeh je na prd. Sfilmovať emócie ako také je ťažko, čo sa týka úteku a dvojhodinového putovania. Film, ktorý sa odohráva stále len s pár hercami a stále v rámci jednej činnosti, musí byť niečím veľmi výnimočný. Nepovažujem tento snímok za nejaký slabý, je to veľmi dobré a kvalitné dielo, no mňa to tou finálnou kombináciou všetkého, čo mi bolo ponúknuté, neohromilo.

• 30.12.2013  02:44
    Fighter (2010)

Veľmi kvalitne zahraný film. Obdivujem Christiana Bale-a a jeho doterajšie vystupovanie na filmovom plátne. Tento film len potvrdil, že je to pán herec. Pre mňa sa jedná o vcelku dokonalý film, len s tematikou, o ktorú sa moc nezaujímam. A to je práve to, čo tomu "chýba", aby sa to stalo mojím ďalším hitom.

• 30.12.2013  00:43

Úžasné digitálne dielo, ktoré ma oslovilo svojím svojským nádychom. Všetky tie hrátky so sci-fi žánrom tu tvorili parádny celok. Pri sledovaní som mal z toho výborný pocit, je to svojsky iné a pritom jednoduché vo svojej podstate.

• 29.12.2013  13:17

Jeden z tých dokumentov, ktorý vám chrstne tvrdú pravdu to tváre, ale vy to neviete aj tak akosi spracovať. Môže za to najmä tá hrubá vrstva amerického pátosu a fakt, že sa ma to nijako priamo netýka.

• 28.12.2013  22:50

Veľmi zaujímavý krimi-thriller, ktorý to završuje nadupaným koncom.

• 28.12.2013  20:31

Videl som už aj lepšie podobné filmy. Tu je všetko len povrchné, nič sa vás netýka, všetko odsýpa, každý sa strieľa a čo z toho?

• 27.12.2013  17:05

Dosť predimenzovaná zábava. Je toho škoda, pretože to bolo fakt nadupané, no ku koncu sa vám všetky tie štýlovosti už začnú protiviť, čo je fakt neodpustiteľné. Nič to však nemení na tom, že sa jedná asi o najštýlovejší a najhernejší film.

• 26.12.2013  00:18

Vskutku pekný, uhladený príbeh, ktorý ma pobavil, potešil. Je takým osviežením dnešnej tvorby, ktorá už zanevrela na westernovú tematiku. True Grit má v sebe dobrodružstvo, krutosť, ale aj vtip zároveň.

• 24.12.2013  18:40

Nádherný príbeh z Fínska, ktorý nenechá jednu dušu neochvejnou. Krásne spracovanie, jemné prevedenie. V jednoduchosti je krása a tento film to len naplno dokazuje.

• 23.12.2013  20:40
    Peep World (2010)

Veľmi podivný film, ktorý mi prvú polovicu ani ako film neprišiel. Skôr mi to prišlo ako nejaký dramedy seriál. Ono až na konci sa začalo "niečo" diať. Vcelku to však pôsobí ako dosť alternatívny komediálny počin, nie je to dlhé, má to svižné tempo a aj sa zasmejete. Za pozretie to určite stojí.